סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז מה הסיפור של ״מתחלף״

BlueBear
לפני 5 חודשים • 26 בנוב׳ 2023
BlueBear • 26 בנוב׳ 2023
יולי Yuli כתב/ה:
נופ. אלה תחומים שונים. איך שאני בתור מנהלת פרויקט לא חייב להיות קשור לאיך שאני בתור זיון 🤷‍♀️

נראה לי שרובנו מפגינים דומיננטיות בתחומים מסויימים בחיינו ובתחומים אחרים מעדיפים להיות מובלים. ובתחומים מסויימים מעדיפים רוטציה. אף אחד לא באמת נותן לצד אחד ספציפי באישיות שלו להשתלט לו על החיים (אני מקווה). לרובנו יש אישיות מורכבת ומסוגלים להרגיש רגשות שונים במצבים שונים.

יש פה אנשים שהם גם חולי נקיון וגם חובבי מקלחות זהב. סותר? לא סותר? לא יודעת ולא משנה לי. אי אפשר להסיק על מכלול האישיות של בנאדם על סמך תכונה אחת.

אני מראש הוצאתי את עניין האלפא מהדיון ולא הסקתי שום, דבר על סמך מנהיגות.

אני חושב שההבדל העיקרי הוא כיצד אנצנו מגדירים מנהיג.
ביטחון עצמי זה לא מנהיגות. למנהיג בהכרח יהיה ביטחון עצמי, אבל לא כל אחד שיש ביטחון עצמי יש כישורי מנהיגות. וזה כולל ביטחון שיש לאנשים בעבודה שלהם.
יש לי מנהלת מכוד מקצועי. אני עובד לפי ההחלטות שלה כי אני מהבד עת ההחלטות שלה וכי אני בעצמי מקצועי.
אבל היא לא מנהיגה. אנשים לא היו מקשיבים לה והולכים אחריה אם לא המו מגדירים את התפקיד שלה מראש. וככה אנמ מגדיר אדם שיש לו כישורי מנהיגות.

בראייתי, אדם כזה שיודע ויכול לסחוף אנשים אחריו, מסוגל גם להוביל ואת זה הוא יכול לעשות גם ברמה אינטימית בינו ובינה.
אני לגמרי יכול לראות איך זה משפיע על מיניות בקשר ובמיוחד על קשר בדסמי