סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתחלף /ת, מי הם?

Venus in Furs
לפני 5 חודשים • 29 בנוב׳ 2023
Venus in Furs • 29 בנוב׳ 2023
יולי Yuli כתב/ה:
נו ונוס מה קורה? אני מחכה לתגובת "חוד החנית" האלמותית ❤

אני מגביל את השימוש בה לפעם בשלוש שנים כדי לא לעשות לה הפחתת ערך ובכך לשחוק את המותג. 🤪🦜💙

כתחליף אפשר אולי להשתמש ב: פראיירים לא מתים, הם רק מתחלפים.
Marcus Wright​(אחר)
לפני 5 חודשים • 29 בנוב׳ 2023
Marcus Wright​(אחר) • 29 בנוב׳ 2023
כמו לאחרים/ות גם לי אין בעלות על מה זה BDSM. לכן, כל מה שאני כותב כאן זה שלי.

אני לא מאמין בהגדרות שמונצחות כאן בכלוב (שולט/ת, נשלט/ת) אין דבר כזה שולט/ת <---> נשלט/ת. בעיני. הטרמינולוגיה הזאת שגויה.

כשאני נשלט בסשן יש לי את היכולת בכל רגע נתון לעצור אותו ולכן אין בי תחושה של איבוד שליטה ו/או שנשללה ממני חירות. אני עדיין שולט. בסיטואציה. ואני זה שבוחר לעשות את מה שהשולטת מנחה. אבל הבחירה היא שלי ורק שלי. אני זה ששולט. עד לכדי מצב שאני זה ש"מכתיב את הטון" - חלק מכן/ם ידביקו לזה את המינוח "שליטה מלמטה"
וזה עובד הפוך. בכל רגע נתון נשלטת שלי יכולה לעצור (בעבורי כ"שולט") את הסשן. אז מי שולט/ת?

אישית. אני מעדיף להשתמש במילים שמגיעות מהשפה האנגלית Top ו- Bottom
לאחרונה גיליתי שאלו מילים שנמצאות בז'רגון של גייז

אם מישהי מעריצה אותי, זה כי היא זאת שהחליטה שאני שווה את הערצתה.
וגם "שולטת" מעריכה את ה"נשלט" שלה, אחרת היא לא היתה בוחרת להיות איתו והיא זאת שעובדת קשה (לפעמים) להעניק לו.

נשלטת שלי מספרת לחברה שלה: "השולט שלי אוהב אותי"
ולמילה 'שלי' יש משמעות של שייכות. אני שייך לה. אם אני שייך לה, מי שולט?
Sunna סאנה​(שולטת)
לפני 5 חודשים • 30 בנוב׳ 2023
Sunna סאנה​(שולטת) • 30 בנוב׳ 2023
backgammon כתב/ה:
רוקי א כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:

ונילית שרוצה להגיע לקצה

איך בדיוק המשפט קשור להגדרה של מתחלפת?

ונילית שרוצה לחוות אקסטרים ופעם לקשור ופעם להיקשר, למשל.

היי היי, ונילית ככל הנראה לא תרצה להיקשר או לקשור.
אם היא רוצה משהו מהדברים האלו, אז היא לא ונילית.
Sunna סאנה​(שולטת)
לפני 5 חודשים • 30 בנוב׳ 2023
Sunna סאנה​(שולטת) • 30 בנוב׳ 2023
Marcus Wright כתב/ה:
כמו לאחרים/ות גם לי אין בעלות על מה זה BDSM. לכן, כל מה שאני כותב כאן זה שלי.

אני לא מאמין בהגדרות שמונצחות כאן בכלוב (שולט/ת, נשלט/ת) אין דבר כזה שולט/ת <---> נשלט/ת. בעיני. הטרמינולוגיה הזאת שגויה.

כשאני נשלט בסשן יש לי את היכולת בכל רגע נתון לעצור אותו ולכן אין בי תחושה של איבוד שליטה ו/או שנשללה ממני חירות. אני עדיין שולט. בסיטואציה. ואני זה שבוחר לעשות את מה שהשולטת מנחה. אבל הבחירה היא שלי ורק שלי. אני זה ששולט. עד לכדי מצב שאני זה ש"מכתיב את הטון" - חלק מכן/ם ידביקו לזה את המינוח "שליטה מלמטה"
וזה עובד הפוך. בכל רגע נתון נשלטת שלי יכולה לעצור (בעבורי כ"שולט") את הסשן. אז מי שולט/ת?

אישית. אני מעדיף להשתמש במילים שמגיעות מהשפה האנגלית Top ו- Bottom
לאחרונה גיליתי שאלו מילים שנמצאות בז'רגון של גייז

אם מישהי מעריצה אותי, זה כי היא זאת שהחליטה שאני שווה את הערצתה.
וגם "שולטת" מעריכה את ה"נשלט" שלה, אחרת היא לא היתה בוחרת להיות איתו והיא זאת שעובדת קשה (לפעמים) להעניק לו.

נשלטת שלי מספרת לחברה שלה: "השולט שלי אוהב אותי"
ולמילה 'שלי' יש משמעות של שייכות. אני שייך לה. אם אני שייך לה, מי שולט?

אוסיף כי אני מאוד מסכימה. החלק הכי חשוב בסופו של דבר זה שבבדסם בריא, לכל הצדדים יש יכולת להביע מה נכון להם-ן ומה לא, ושיקשיבו להם. אם מסתכלות על הפילוסופיה של בדסם, שני הצדדים נותנים לצד השני ומקבלים. יש לי חברות שמעוניינות בפנטזיות שאחרים היו קוראים להן פנטזיות של להישלט, אבל הן רוצות לעשות את זה בדינמיקה בה הן השולטות, והפרטנר עושה את האקטים שהיו יכולים להיחשב כשליטה, אבל מנקודת מבט דינאמית של סאב. הכל תלוי בנקודת המבט של הא-נשים על האקט והדינמיקה.
גם אם אני ארצה להיקשר יום אחד, זה לא יהיה כי אני גם סאבית, ואני לא ארצה שהאדם שתעניק לי את החוויה הזאת תהיה שולטת, אלא סאבית שנותנת לדומית שלה חוויה שהיא מעוניינת בה מתוך מקום של הקשבה לשליטה. לעומת זאת, יש אנשים שאקטיבית ירצו גם את החוויה וגם את הדינמיקה בה בחוויה הזאת הם ירגישו סאבים. עבורי הדינמיקה עצמה, מה שהצדדים מגדירים באותו הרגע, זה מה שמגדיר "סוויצ'יות"