שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לך "תתמודד איתה"

Master Bruce
לפני 5 חודשים • 28 בנוב׳ 2023
Master Bruce • 28 בנוב׳ 2023
אוקיי, צודק בהכל, חוץ מאשר ש "ו....?"
כלומר, סבבה, זה דגל אדום עבורך, אל תתחיל איתה. היא לא מתאימה לך. וכפי שזה נשמע, גם אתה לא מתאים לה. מעולה. איפה הבעיה?
לא כל הבחורות בכלוב צריכות להתאים לך.
אפילו לא רובן.
Story​(נשלטת)

תגובה דוחה בהחלט.

Story​(נשלטת) • 28 בנוב׳ 2023
bengold42 כתב/ה:
נשים וגברים שלא מכבדים את עצמם, אתה לא חייב לכבד אותם בחזרה.
אז שיגידו מה שהן רוצות, ואתה תגיד מה שאתה רוצה.
ובסוף מה שיקרה זה שהיא תשאר מבולבלת (ואולי עם זרע בבטן)
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 28 בנוב׳ 2023
The Feet Slave כתב/ה:
מזכיר לי את מוסר ההשכל של "גרה בשינקין"

היא כל כך מסובכת
עוד לפני שהיא הולכת
כבר אין לה
לאן לחזור.

זה טקסט שכתב יאיר לפיד
(ורמי קליינשטין הלחין)
Simple Slave​(נשלט)
לפני 5 חודשים • 29 בנוב׳ 2023
Simple Slave​(נשלט) • 29 בנוב׳ 2023
בני אדם בכלל ונשים בפרט הם/ן תרכובת של לא מעט קונפליקטים, אז זו שכבר כתבה את זה בפרופיל היא בסך הכל בעלת מודעות עצמית גבוה ודי כנה .
אני לא אגיד שזה חכם מצידה וזה גובל בתמימות !אבל כמעט כל אחת שהכרתי במהלך חיי הייתי צריך להתמודד איתה במובן כזה או אחר של המילה .
ואם משהו מדליק לך נורה אדומה , עצה שלי לך עם האינטואיציה שלך ותתרחק !
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 29 בנוב׳ 2023
אכן לא אטרקטיבי במיוחד כשלעצמו, אבל זה פרופיל בכלוב: אנשים כותבים בו את איך שהיו רוצים לחשוב על עצמם או להציג את עצמם, לאו דווקא את איך שהם באמת. כך שזה לא מלמד אותך על המורכבות שלה, אבל כן מלמד אותך שחשוב לה להתפס כמורכבת ולהוות אתגר. היא בעצם מעניקה לך חרך הצצה פנימה, אל מה שמניע אותה, ומה כבר שולט רוצה בחיים האלה מלבד להכנס לראש של נשלטת ולשחק במה שיש שם? קבל את זה כמתנה.
tag
tag
tag • 29 בנוב׳ 2023
זאלופון כתב/ה:
אכן לא אטרקטיבי במיוחד כשלעצמו, אבל זה פרופיל בכלוב: אנשים כותבים בו את איך שהיו רוצים לחשוב על עצמם או להציג את עצמם, לאו דווקא את איך שהם באמת. כך שזה לא מלמד אותך על המורכבות שלה, אבל כן מלמד אותך שחשוב לה להתפס כמורכבת ולהוות אתגר. היא בעצם מעניקה לך חרך הצצה פנימה, אל מה שמניע אותה, ומה כבר שולט רוצה בחיים האלה מלבד להכנס לראש של נשלטת ולשחק במה שיש שם? קבל את זה כמתנה.

תודה! תגובה אחת לעניין.
כולם עונים לו רק ''אם לא מתאים לך עזוב'' ולא מנסים לענות על השאלה שלו שהיא מה המניע לכתוב כזה דבר.

אז בתור אחת שאומרת דברים כאלה בשיחה גם אם לא בפרופיל, אגיד שזה לא אומר שאני פרס אבל לפחות אצלי המטרה היא לסנן את האנשים שלא מוכנים להשקיע בהיכרות וכן לדעתי שווה להכיר אותי אבל זו רק דעה שלי על עצמי שנטו שווה לי להחזיק בה. ואולי גם להרחיק ממני את אלו שיגיבו בצורה לא נעימה לתכונות כאלה, אז מעדיפה להצהיר עליהן מראש.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 29 בנוב׳ 2023
אני אומרת שאני לא פשוטה העיקר כדי להרחיק ממני אנשים שחושבים שיקבלו איזה פיה קטנה וחמודה שהכל מחליקה. שהיא זורמת וקסומה.
לא, אני מרגישה. אולי מרגישה חזק. אני מצפה למחויבות ולשיח, גם כשקשה וכבד.
מי שמצפה לפלירט קליל ולא מחייב, אני לא בשבילו.
מי שמצפה לאישה זורמת ומגניבה, אני לא בשבילו.
בחיים שלי עברתי דברים שעזרו לי לדייק מה שאני רוצה וגם נצברו המון מקומות בהם אנשים אומרים "את צריכה להיות פחות רגישה /קשוחה". אז הנה הם לפניכם: הגנות
FootJunky
FootJunky • 29 בנוב׳ 2023
Bluecollar כתב/ה:
אני אומרת שאני לא פשוטה העיקר כדי להרחיק ממני אנשים שחושבים שיקבלו איזה פיה קטנה וחמודה שהכל מחליקה. שהיא זורמת וקסומה.
לא, אני מרגישה. אולי מרגישה חזק. אני מצפה למחויבות ולשיח, גם כשקשה וכבד.
מי שמצפה לפלירט קליל ולא מחייב, אני לא בשבילו.
מי שמצפה לאישה זורמת ומגניבה, אני לא בשבילו.
בחיים שלי עברתי דברים שעזרו לי לדייק מה שאני רוצה וגם נצברו המון מקומות בהם אנשים אומרים "את צריכה להיות פחות רגישה /קשוחה". אז הנה הם לפניכם: הגנות

היי
את טוענת בנחרצות שאת לא קסומה, אבל הכנות שלך כאן בהחלט כן כזאת, ואפילו מרגשת.
Hazel​(אחר)
Hazel​(אחר) • 29 בנוב׳ 2023
אני נתקל במשפט "אז אתה חושב שאתה יכול להתמודד עם מישהי כמוני?" בלא מעט פלטפורמות.
אין לי מושג למה שמישהיא תעיד על עצמה שהיא כל כך מורכבת ומסובכת, עד כדי כך שזה אתגר להיות איתה בקשר.
מן הסתם כל קשר הוא אתגר, כי כולנו שונים, וקשר דורש פשרה והקרבה כדי שהוא יצליח,
אבל הנשים האלה פשוט באות בהצהרה שהן הולכות לעשות לך בכוונה חיים לא קלים/ את המוות,
ואם תעמוד בכל האתגרים שהיא הציבה, אז אולי יצא מזה משהו.
אולי, לך תדע, בדרך כלל אלה סתם זיוני שכל של משועממות שצריכות ולידציה מגברים זרים.

אף פעם לא הייתי עם אחת כזאת, מבחינתי זה בזבוז גמור של זמן, אני מעדיף להיות לבד מאשר עם כלבה מעצבנת שחושבת שהשמש זורחת לה מהתחת.
Aristotle​(נשלט)
Aristotle​(נשלט) • 29 בנוב׳ 2023
בטבע, בעלי חיים רעילים "מזהירים מראש" באמצעות צבעים עזים ובולטים.

אנחנו לא כל כך שונים בעצמנו.