סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה "מוצצת" או "מוצץ" הפכו למילות גנאי?

porcupine
לפני 5 חודשים • 23 בנוב׳ 2023
porcupine • 23 בנוב׳ 2023
אני חושב שזה לא רק מוצצים ומוצצות אלא גם אנאלי, ושצריך לחזור הרבה אחורה בזמן בשביל תשובה לזה.
אני לא זוכר איפה קראתי את זה, אבל מוצץ/מוצצת נחשבו נחותים כבר בעולם היווני-רומאי, לרמה שהבל הפה שלהם נחשב מעביר מחלות (כנראה שהם באמת היו חוטפים מחלות מין בלוע זה כן).

מההבנה שלי איך התייחסו למיניות גברית אז שהייתה סביב חודר-נחדר כל פעולה של חדירה הייתה מלווה ביחסי כוחות, אבל בעוד חדירה לכוס הייתה אפשרית עם נשים בלבד (שתפקידן הטבעי להיות הנחדרות) לקבל בפה ובתחת היה אפשרי גם לגברים. גברים כאלו נחשבו נחותים יותר חברתית, ויכול להיות שזה חזר להציג גם מוצצות כנחותות.

ויש כמובן את זה שמין אוראלי/אנאלי הוא הנאה חד כיוונית. אני לא יודע איך זה מרגיש לקבל בכוס, אבל אני *מאמין* שיותר נשים גומרות מחדירה ואגינלית מאשר שגברים ונשים גומרים מחדריה אנאלית נטו, ואני עדיין לא שמעתי על בנאדם שגמר רק מזה שהוא בלע זין.

אני אישית שמח שהמיניות המודרנית היא יותר עגולה מזה.
מפית​(אחר)
לפני 5 חודשים • 23 בנוב׳ 2023
מפית​(אחר) • 23 בנוב׳ 2023
כי אחרי זה מאוד קשה להפטר מהמוצץ וצריך כל מיני ספרים כדי לשכנע אותם לוותר עליו.

מה?
דוק_בי​(נשלט)
לפני 5 חודשים • 1 בדצמ׳ 2023

הנאה חד כיוונית? האם גמירה זו מהות ההנאה?

דוק_בי​(נשלט) • 1 בדצמ׳ 2023
ויש כמובן את זה שמין אוראלי/אנאלי הוא הנאה חד כיוונית. אני לא יודע איך זה מרגיש לקבל בכוס, אבל אני *מאמין* שיותר נשים גומרות מחדירה ואגינלית מאשר שגברים ונשים גומרים מחדריה אנאלית נטו, ואני עדיין לא שמעתי על בנאדם שגמר רק מזה שהוא בלע זין.

אני מאמין שמין אנאלי ואוראלי מעניקים הנאה עצומה גם למוצץ/צת ולנחדר/ת. ויותר מזה, לכנועים/עות האקט טעון במשמעות עמוקה יותר - משמעות של כניעות. בכל מקרה, אני מפיק הנאה מרובה מלמצוץ ולהחדר, מרובה ביותר! אפילו אם אני לא גומר בסופה. הגמירה של השולט הרבה יותר משמעותית בשבילי.

בחזרה לנושא - אולי, אפילו, עצם העובדה שהמונח "מוצץ" הוא משפיל, כביכול, עוד מוסיף להנאה, למרות שאני לא מרגיש מושפל.
backgammon​(שולט)
לפני 5 חודשים • 2 בדצמ׳ 2023
backgammon​(שולט) • 2 בדצמ׳ 2023
דוק_בי כתב/ה:
...ואני עדיין לא שמעתי על בנאדם שגמר רק מזה שהוא בלע זין.
...

ראה -
Some women experience orgasms from a 'G-spot' in their throats. Sex experts explain how it's possible.
https://www.insider.com/throat-orgasms-women-oral-sex-fellatio-g-spot-2022-11
וגם -
https://www.researchgate.net/publication/241739177_Non-genital_orgasms

קריאה מהנה...
דוק_בי​(נשלט)
לפני 5 חודשים • 2 בדצמ׳ 2023
דוק_בי​(נשלט) • 2 בדצמ׳ 2023
קריאה מהנה...

תודה על המאמר. מעניין, ברם... האם קרה לך פעם? לי לא... וכמו שכתבתי, כל כך הרבה פעמים היו לי סשנים מרתקים (אתה יכול לקרוא בבלוג שלי), בלי שום צורך לגמור, ולמרות זאת אני מכור למציצה וחדירה...