סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים כותבות: מתי היתה הפעם הראשונה שראית ונגעת באיבר מין גברי?

טוטאלוס
לפני 4 חודשים • 6 בדצמ׳ 2023
טוטאלוס • 6 בדצמ׳ 2023
כוסומו. כמה גברים נבלות יש בעולם. שרשור כואב.

לא יודע מה בא לי יותר.

להתנצל בשם כל החארות של המין הגברי או לסרס את כולם בלי הרדמה.
Story​(נשלטת)
Story​(נשלטת) • 6 בדצמ׳ 2023
כשהייתי ילדה צעירה, גיל היסודי, אז מישהו שלח לי דיק פיק במייל לדעתי או בישראבלוג. פתחתי, ראיתי תמונה ענקית על כל המחשב, נבהלתי וסגרתי מהר.

פנים מול פנים - גיל 22 עם החבר הראשון שלי. ביום שבו החלטתי שאני רוצה לרדת לו. ראיתי ומיד מצצתי. הופתעתי שזה כזה קטן, אבל אז זה גדל לי בפה. אינטראקטיבי משהו. הטעם של הזין לא עזב אותי יומיים. זה היה פחות כיף ממה שחשבתי.
anyzeany
anyzeany • 6 בדצמ׳ 2023
גם אני שייך לג'נדר שנוהגים ללעוג לו או סתם להמעיט בערכו, בכל מה שקשור לפגיעה מינית בגברים.
דוק_בי​(נשלט)
דוק_בי​(נשלט) • 6 בדצמ׳ 2023
תראו, כולנו פה בכלוב... האם יש קשר בין החוויות של אז למה שאנחנו היום? אני כנוע, דו-מיני ועסוק לא מעט בלנסות להבין כמה החוויה של אז, בגיל 10, כששכן מבוגר הזמין אותי לשחק סטריפ בלאק-ג'ק ומה שהכריח אותי לעשות כשהפסדתי, וזה שלא סיפרתי לאף אחד, כמה כל זה הביא אותי, אחרי הדחקה של עשרות שנים, להפוך להיות מכור למין עם גברים (ואני נמשך לנשים לא פחות). ונכון, בעיני החברה זו לא זהות שיש להתגאות בה, אבל אני לא הייתי מוכן לוותר על הריגושים והחוויות אליהן סוג כזה של חוויית ילדות הביא אותי (כנראה).
Marcus Wright​(אחר)
לפני 4 חודשים • 7 בדצמ׳ 2023
Marcus Wright​(אחר) • 7 בדצמ׳ 2023
הבהרה:
רציתי לשמוע על חוויות חיוביות
טרם פתחתי את השרשור התייעתי עם ידידה כדי לקבל פרספקטיבה נשית.
בתחילה רציתי לפתוח את הנושא בבלוג שלי, הידידה הציעה שאפתח את הנושא בפורום ולא בבלוג שלי: 'אחלה רעיון' היא אמרה.
אני ממש מצטער לשמוע שזה העולם שבו אנו חיים, שבו להרבה נשים יש חוויה שלילית שכזאת.
"זין זה איבר נחשק" - ציטוט של מישהי שהייתי איתה בסשן.
שתפו כל שעל ליבכן/ם. גם את השלילי ואת הקיפו צריך לשים במודעות.
כולי תקווה שאנחנו כגברים וגם אנחנו כחברה נשתפר במהרה.
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 7 בדצמ׳ 2023
bondman כתב/ה:
לדעתי גם להרבה עם לא לרוב הגברים יש גם חוויות רעות כאלו.

רק ששם השתיקה גדולה.

אני מסכימה איתך לחלוטין
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
נראה לי שכולנו ככה - רוצים חוויות חיוביות, אבל המציאות עושה את שלה...

בגדול אני יכולה לומר שזין זה עניין של רצון. כשאני פוגשת אותו מרצוני החופשי זה כמעט תמיד נהדר, וכשהוא פולש לי למרחב האישי ללא הזמנה זה רע מאד.

הנה חוויה חיובית, בשביל האיזון. בתגובה הקודמת דיברתי על הראשון שראיתי ואז על הראשון שנגעתי. ועכשיו - הראשון שחדר אלי.

זה לא היה מתוכנן וזה היה עם מכר. הכרתי אותו כי היו לנו הרבה חברים משותפים, התראינו הרבה באירועים חברתיים, לא מעבר לזה. הייתה איזו מסיבה של חברים שאחריה הלכתי אליו הביתה. שכבנו, היה נחמד, ונשארתי לישון. הוא לא ידע שזו הפעם הראשונה שלי. הוא גילה בבוקר. היה קצת בשוק שלא סיפרתי לו לפני אבל לא עשה מזה סיפור. ואז הלכנו לאכול פלאפל (או משהו כזה). זה היה סטוץ ממש מקסים. לשנינו היה ברור שזה סטוץ והכל היה באווירה רגועה וידידותית, והוא אירח אותי יפה וגרם לי להרגיש נוח אצלו ולא התווכח עם גבולות שלי וכל זה וגם לא ניסה להיפטר ממני בבוקר. הכל היה סופר צ'יל. ואז נשארנו יזיזים לעוד איזו תקופה והיה ממש כיף והוא עד היום זכור לי כאחד הזיונים הכי טובים שהיו לי אי פעם.
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 7 בדצמ׳ 2023
בגיל 5
ניצחתי?
StreetCat
StreetCat • 7 בדצמ׳ 2023
כיוון שחוויות שליליות לא חסרות פה, אכתוב על הפעם החיובית הראשונה שלי.

כבר ידעתי איך זין נראה מקרוב מידי לצערי.
היינו שנינו תמימים יחסית (הוא יותר ממני), שנינו מרקע דתי מיידי.
ופשוט זוכרת איך שיחקתי לו בזין, מוקסמת מהמרקם, התחושות, הביצים שהרגישו אחרת, עד שגמר לי על היד והרגל והזין התרכך חזרה לאט.
זה הצחיק אותי, לא חשבתי שהוא יגמור רק ממגע של היד, הוא קצת נעלב מזה.. אבל סה"כ לקח ברוח טובה והתפייסנו בנושא.
Leaker​(נשלט)
Leaker​(נשלט) • 7 בדצמ׳ 2023
לקרוא את השרשור הזה, לחוש בושה קולקטיבית, ולא להבין איך עדיין נותנים לגברים לנהל את העולם