שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים כותבות: מתי היתה הפעם הראשונה שראית ונגעת באיבר מין גברי?

StreetCat
לפני 4 חודשים • 9 בדצמ׳ 2023
StreetCat • 9 בדצמ׳ 2023
דיי טועה זה מגדר עם המון פגיעות מיניות מושתקת אצל ילדות וילדים, גם במשפחה וגם בקהילה.

ומושתק במיוחד אצל נערים צעירים בישיבות.
אליפסה​(שולטת)
לפני 4 חודשים • 11 בדצמ׳ 2023
אליפסה​(שולטת) • 11 בדצמ׳ 2023
כילדה ראיתי את אבא שלי ואת אח שלי ערומים. בקטע טבעי ובריא.

יש לי זיכרון מהגן, שהראתי לילד את הפוט שלי והוא הראה לי את הבולבול שלו. זה היה תמים.

בכיתה ו' כשהלכתי הביתה דרך חורשה, מישהו הוציא את הזין שלו והתחיל לאונן מולי. ברחתי משם.

בחטיבה, בטיול שנתי, הסתובבתי בערב עם מישהו שהיה גדול ממני בשנתיים. אחרי שהתנשקנו הוא נצמד אלי והתחיל להתחכך בי. זו היתה חוויה רעה מאוד.

בגיל 16, הייתי עם החבר הראשון שלי. חוויה טובה.
Blonde
Blonde • 11 בדצמ׳ 2023
הייתי בת 6 או 5 וממש רציתי עוגיות שוקולד צ'יפס, היו שני בנים שהיה להם שהיו גם בני 6 ו5, הם אמרו שנעשה עסק, אני אראה להם את שלי ואז אמרתי כדי לעשות שיוון נראה ביחד, הלכנו לשירותים והרמתי את השמלה והם הורידו את המכנס, כולנו חטפנו גועל והם כזה "לא מבין למה כולם מתלהבים זה מגעיל" ואני הסתכלתי לו בעיניים ואמרתי לו שגם שלו מגעיל ומכוער, אבל קיבלתי עוגיה ונשארו חברים עד שהם עזבו את הקיבוץ

וככה חברים הלכתי הביתה בגאווה סיפרתי לאמי, אמא שלי צחקה ממש, אבל אמרה לי יותר לא להראות את איבר מיני בשביל עוגיות icon_smile.gif
ליידי תמרה​(שולטת)
ליידי תמרה​(שולטת) • 11 בדצמ׳ 2023
עדין ובודק כתב/ה:
אז כל הסיפורים על קיבוצניקים זה אמת לאמיתה
סקס מגיל 5 icon_smile.gif

אנשים שלא יודעים להבדיל בין סקס לבין סקרנות טבעית של ילדים קטנים - זה גם מעייף וגם, פוטנציאלית, מסוכן.

עד שיש פה חוויות חיוביות ותמימות, אתה בא ומקלקל.
Jessie Adams{ליידי}
Jessie Adams{ליידי} • 11 בדצמ׳ 2023
וואו שרשור מצמרר וכואב. עצוב לי שאלה החוויות של רובנו.
אני כבר אמרתי בעבר שהיה לי הרבה מזל מבחינת ״חוויות ראשונות״.
הפעם הראשונה הייתה עם החבר הראשון שלי.
הוא היה הראשון שלי בהכל, גם בלגעת בפעם הראשונה.

צר לי וכואב לי לשמוע על החוויות בשרשור הזה.
Master Bruce
Master Bruce • 11 בדצמ׳ 2023
אני רק אגיד שמעניין יהיה להשוות את זה מול שאלה זהה אבל הפוכה במינים
shirazbar​(שולטת)
shirazbar​(שולטת) • 11 בדצמ׳ 2023
בגיל 8 עם בן דוד שלי שהיה גדול ממני בשנה שנתיים. התלטפנו בעיקר. היה מסקרן ולא טראומטי ..
Bluecollar​(שולטת)
לפני 4 חודשים • 12 בדצמ׳ 2023
Bluecollar​(שולטת) • 12 בדצמ׳ 2023
הפעם הראשונה שראיתי איבר מין גברי?
עד כיתה ג' היינו מתקלחים בנים בנות ביחד.

מצי נגעתי?
בגיל 14 כשהיה לי סוג של בן זוג מהבונים דרור מאוסטרליה. השיח על מיניות היה קיים תמיד בסביבה שלי, אז לא הייתי מופתעת או לא ידעתי מה עושים. פשוט שלחתי יד ונגעתי באומץ
yosishoam
לפני 4 חודשים • 17 בדצמ׳ 2023
yosishoam • 17 בדצמ׳ 2023
נראה לי שחוויות עד גיל 10-12 הן לא מיניות , לכן גם אין טראומה .. סתם משחק של ילדים .

אני גדלתי בעולם חרדי אז הטאבו על עירום היה הרבה יותר משמעותי , בערך בגיל 9 שמענו רעש מהחדר שינה של ההורים והצצנו דרך החור של המנעול .. זה היה די טראומטי .