סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זוגיות בין נשלט + ונילית

Vanila princess
לפני 4 חודשים • 13 בדצמ׳ 2023
Vanila princess • 13 בדצמ׳ 2023
feetForLife כתב/ה:
אני מסכים שזה דורש הרבה גמישות מחשבתית, התאמה מינית זה ביטוי מורכב, זה דינמי וגם הרצונות שלנו משתנים בצורה דינמית.
Bondman אני מסכים איתך מצד אחד ומצד שני אני יודע שזה חשוב לי, זה כנראה יותר עמוק מרצון פנימי, הרצון להיות מושפל נובע ממשהו קצת יותר עמוק כנראה…
לבגוד או להיות עם מישהי אחרת זה בטוח לא אופציה מבחינתי.
שנינו מאוד מאוד רוצים שזה יצליח ומוכנים לעשות ויתורים והתגמשויות, השאלה אם אני יכול להיות בקשר שבו לא אהיה מושפל ואיך אני יכול להיות מסופק באופן הזה בצורה שהיא לא בגידה

אני מאמינה שככל שקשר מעמיק מתפתחת יותר פתיחות.
זה הרבה גם תלוי בך איך אתה מתקשר לה את זה ומוצא דרכים להדליק אותה.
תשים לב שאתה קשוב גם לדברים שמדליקים אותה.
אם מדובר על זוגיות - סביר להניח שלא תמצא זוגיות שיש בה הכל על משהו צריך להתפשר וזו החלטה שלך בסוף עם מה אתה יכול לחיות ועם מה לא.

בהצלחה
feetForLife​(נשלט)
feetForLife​(נשלט) • 13 בדצמ׳ 2023
מאוד קשוב לדברים שמדליקים אותה… כרגע זה דברים מאוד ונילים ואני בסדר לגמרי עם זה.
היא פשוט מרגישה שזה מנוגד לאופי שלה לשלוט או להשפיל מישהי במיוחד שזה בן הזוג שאותו היא מאוד אוהבת
feetForLife​(נשלט)
feetForLife​(נשלט) • 13 בדצמ׳ 2023
באמת לא פשוט… כמה זמן אתם ביחד? איך כרגע אתה מתמודד עם הרצון להישלט/להיות מושפל?
אני וניל כתב/ה:
אני באותו סרט כמוך בדיוק…
קשה קשה ואני כבר לא יודע מה לעשות.
אצלי זה אפילו טיפה יותר מורכב כי היא איפשהו על הגבול בין ונילית לבין נשלטת, אז היא לא מוכנה לעשות שום דבר שבו היא שולטת.
ולהיפך כמובן - היא רוצה שאני אשלוט אבל כשניסיתי זה פשוט לא היה זה. היו בזה אלמנטים כיפיים לא אשקר, וכן נהניתי מהחוויה סה״כ, אבל ברור שזה לא יכול להיות יותר ממשהו חד פעמי וגם זה לא זרם באמת כמו שצריך והרגיש מאולץ.
וניסיתי לפתוח בפניה את האופציה של לשרת זוג או שולטת או שולט או משהו אבל נראה שהיא לא מוכנה לשמוע על זה אז אני כרגע קצת בפלונטר.
Aristotle​(נשלט)
Aristotle​(נשלט) • 13 בדצמ׳ 2023
סוגיה מעניינת. אני גם בשלבי חקר בעצמי.

היא מאוד פתוחה וסקרנית, אפילו מתלהבת מחלק מהאקטים. עדיין קשה לה "לתפוס" שזה עושה לי טוב או ליישב בין האהבה והרגש לבין האקטים, או אפילו ליישב את זה שהיא נהנית לשלוט עליי ולהחפיץ אותי בזמן שהיא מאוד אוהבת אותי...

אבל זה דיסוננס שנתקלתי בו גם עם שולטות "על מלא".

בוא נגיד, אני לא חושב שזה תמיד יכול לעבוד. תלוי מאוד מה הפטישים שלך בתור נשלט ומה מידת הפתיחות והסקרנות שלה...
lopiki{אין }
לפני 4 חודשים • 14 בדצמ׳ 2023
lopiki{אין } • 14 בדצמ׳ 2023
מצחיק

אני בדיוק (נמצא בטיוטא) על נושא דומה.
אני יכול להעיד מהנסיון שלי (נכון לרגע זה) שגם אם תיתן לה יחס של מלכה ותרמוז שום דבר לא ישתנה.

אם זה לא משהו שמעניין אותה או שהיא מצליחה להתחבר ןלהבין זה לא יקרה.

אני מניח שצריך לפתוח את הדברים אולי לצפות יחד בסרטונים בנושא על נושאים שלדעתך היא תתחבר אליהם.

אני ביום יום מנסה לטפטף לה את הנושא וללא קשר למין או כל דבר אחר אני כמעט תמיד מגיש לה ארוחת בוקר למיטה ( קפה כריך לפעמים יותר מושקע לפעמים פחות.
לאחרונה אני מנשק לה את הרגל ומנסה לבנות משהו ביגיאסאמי חייב לציין שזה לא ממש עובד.

ואני מבין שצריך לפתוח את הדברים בדרך אחרת.
feetForLife​(נשלט)
לפני 4 חודשים • 15 בדצמ׳ 2023
feetForLife​(נשלט) • 15 בדצמ׳ 2023
זה כן איכשהו קורה מעצמו אבל היא לא אוהבת שמדברים על זה..
הייתה סיטואציה לא מזמן שהייתי מעליה על ארבע והיא אמרה לי שהיא חולבת אותי כמו פרה ואמרה לי לעשות מווו 😅 זה היה משפיל בשבילי
העניין שהיא לא סובלת שאני מציג את זה כשליטה או השפלה, אם זה זורם לה תוך כדי זה סבבה
והיא גם מצצה לי ואז התנשקה איתי וזה גם ממש הדליק…
אחרי סיטואציות כאלה אני חושב שאני מקבל מספיק ״שליטה והשפלה״ ושאני סתם מתלונן 🙂
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
זה חשוב לך לקרוא לזה "השפלה" דווקא? לי נראה שכל עוד עושים ונהנים אז כל אחד יכול לספר לעצמו איזה סיפור שנוח לו. אפשר לקרוא לזה "המשחק שלנו" או "הטקס" או "לשמח את פיטפורלייף" או "צ'יפופו".

אולי זה אפילו יהיה לה נעים, לתת לאקט הזה שם שיהיה רק שלו וייתן לזה נופך של ייחוד.

לא נוח לה לקרוא לעצמה שולטת, אפשר להבין את זה, אבל אם האקט עצמו סבבה לה אז אפשר למסגר את זה אחרת.
יכולה להדגים על עצמי שאני "לא אוהבת להשפיל" אבל אין לי בעיה עם אף אקט ספציפי שתיארת פה, כי בתוך הראש שלי לא מדובר באקט משפיל. כשאני דורכת על מישהו זה לא בשביל להשפיל אותו אלא כדי לענג אותו. זה נעשה מתוך ההבנה שהוא נהנה מזה ומתוך רצון לשמח אותו.
אולי אפשר לשווק לה את זה עם סמנטיקה דומה.

וכמו שאמרת, המצב די סבבה בגדול. תמיד יש לאן לעלות, אבל לא חייבים כל הזמן להיות עם המבט למעלה. צריך גם לשמוח במה שיש icon_smile.gif
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 15 בדצמ׳ 2023
איזה מתסכל זה להיות גבר נשלט סטרייט.
מבין אותך, מכיר את הסיטואציה. זה מאוד תלוי בבחורה. יש כאלו שזורמות עם יותר דברים ויש כאלו שפחות.
אתה תצטרך להבין אם מה שאתה לא מקבל בקשר הזוגי, שווה מול מה שאתה כן מקבל בקשר. ואז לעשות את ההחלטה שלך.
feetForLife​(נשלט)
אני מרגיש שאני מקבל דיי הרבה… יכול להיות שעם הזמן אני אקבל באהבה גם את מה שאין. בדברים שתיארתי שיש לנו יש לא מעט דברים של שליטה/השפלות…
היא פשוט מאוד מאוד לא אוהבת לקטלג את זה ככה כי היא לא אוהבת להשפיל או לשלוט בבן זוג שלה, אבל דיברנו על זה והיא אסרטיבית ואני מת על זה, ואין לה בעיה שאני אומר ״אני השפוט שלך״ והיא תאמר לי ״אתה הכי״
פשוט לא תקרא לי ככה מיוזמתה..
אני באמת אוהב אותה וכרגע רואה כיוון חיובי לזה, זה לוקח זמן כנראה 😅
אולי זה באמת מספיק ואני קצת חי בסרט 😅 אנסה להפסיק לראות פורנו אני בטוח שיש לזה השפעה
feetForLife​(נשלט)
כן.. מסכים
היא כן עושה דברים שנתפסים בעיניי באופן חד משמעי כמשפילים וזה נחמד לה לעשות את זה, אבל דברים שגם בעיניה נתפסים ככה היא לא מוכנה (כמו לקרוא לי אפס)

יולי Yuli כתב/ה:
זה חשוב לך לקרוא לזה "השפלה" דווקא? לי נראה שכל עוד עושים ונהנים אז כל אחד יכול לספר לעצמו איזה סיפור שנוח לו. אפשר לקרוא לזה "המשחק שלנו" או "הטקס" או "לשמח את פיטפורלייף" או "צ'יפופו".

אולי זה אפילו יהיה לה נעים, לתת לאקט הזה שם שיהיה רק שלו וייתן לזה נופך של ייחוד.

לא נוח לה לקרוא לעצמה שולטת, אפשר להבין את זה, אבל אם האקט עצמו סבבה לה אז אפשר למסגר את זה אחרת.
יכולה להדגים על עצמי שאני "לא אוהבת להשפיל" אבל אין לי בעיה עם אף אקט ספציפי שתיארת פה, כי בתוך הראש שלי לא מדובר באקט משפיל. כשאני דורכת על מישהו זה לא בשביל להשפיל אותו אלא כדי לענג אותו. זה נעשה מתוך ההבנה שהוא נהנה מזה ומתוך רצון לשמח אותו.
אולי אפשר לשווק לה את זה עם סמנטיקה דומה.

וכמו שאמרת, המצב די סבבה בגדול. תמיד יש לאן לעלות, אבל לא חייבים כל הזמן להיות עם המבט למעלה. צריך גם לשמוח במה שיש icon_smile.gif