סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לאנשים שרוצים לחיות בשליטה כאורח חיים/ קשר עם שליטה 24/7

Donnie​(נשלט)
לפני 4 חודשים • 16 בדצמ׳ 2023
Donnie​(נשלט) • 16 בדצמ׳ 2023
bondman כתב/ה:
יחסי שליטה של 7/24 רק לעיטים רחוקות מאוד הם ממש 7/24 כמו ההגדרה המילולית.

לרוב
יש עולם חיצוני של משפחה מורחבת שמחוץ לתחום, יש ילדים שמחוץ לתחום,
יש קרירה מקצועית שאסור שתפגע, יש זמני מחלה, וכו וכו….
יש נושא של מצב נפשי, דיונים וכיוונונים כל הזמן, יש מילת ביטחון.

אני יכול להעיד על עצמי שהייתי 3 שנים
בקשר FLR 7/24. עד שנמאס לאשתי המלכה הונילית.
אומנם בעצימות נמוכה מאוד יחסית כי אשתי היא כאמור ונילית,
אבל היו כמה שנים שהיא שיתפה קצת פעולה.
( טוב, אין דבר יעיל כמו להחלים מסרטן בשביל לגרום לזה… חחח)

זאת היתה תקופה של אושר גדול לשנינו,
ואני מודה לה על כל רגע,
כי לעד החוויה קיימת והזיכרון קיים.
וחבל שהתקופה נגמרה כי מאז לא הצלחנו להתניע שוב.
לעולם לא אבין למה נמאס לה, אבל זה כנראה מעמסה לונילית.

כן כמובן, כשאני משתמש במושג 24/7 אני לא בהכרח מתכוון אליו ליטרלי
מבלי להיכנס באופן ספציפי לקשר שהיה לך, אני מניח שיש לא מעט קשיים בסוג כזה של קשר וביניהם הצורך להסתיר את אורח החיים, מחסור בזמן פנוי, החלטות שמשפיעות עליכם כזוג יתקבלו בצורה שאולי פחות תתחשב בצרכים שלך
אלה קשיים עצומים בעיני ובטוח שיש עוד שאני לא מעלה על הדעת

מה שמעניין אותי להבין זה מה גורם לך לרצות כל כך אורח חיים כזה שאתה מוכן להתמודד עם כל אותם קשיים?
זה נובע רק מהנאה מינית או שיש משהו נוסף? אולי משהו שאחרים פה בתגובות קראו לו "צורך נפשי בשליטה"
אם כן יש בך צורך כזה, אשמח אם תוכל להסביר מה זה בדיוק? זה נובע מהיגיון או שזה משהו יותר ריגשי?
researcher​(שולטת)
researcher​(שולטת) • 16 בדצמ׳ 2023
נימרייה כתב/ה:
אני חושבת שצריך להבדיל בין שלושה מושגים של שליטה 24/7
הראשון - הנשלט תמיד בסטטוס הנשלט 24/7, אבל הקשר הוא קשר שמסתכם במספר מפגשים בשבוע או מספר ימים שבועיים שבהם וא צמוד לצד השולט וממלא את כל ההוראות.
השני - מדובר בקשר שליטה ו/או זוגיות שבה גרים ביחד והשנלט נשלט לגברי רק בסשנים ובשאר הזמן חלות עליו רק משימות או הגבלות ספציפיות, למשל בזמן הסשן הוא לא יכול לקרוא לצד השולט בשמו או בכינוי חיבה אלה רק בלשון פניה ספציפית אבל לעומת זאת האורגזמות של הצד השנלט תמיד ברשות הצד השולט ונתונות לאישורו. כאמור יש חובות שחלות על הנשלט 24/7 אבל זה לא כל החובות שחלות עליו בזמנים של סשנים או אקטים של שליטה.
מצב שלישי - כמו במצב השני, הם חיים ביחד אבל כל החובות חלות על הנשלט 24/7

אישית מכירה המון משני המצבים הראשונים, או שהנשלט תמיד נשלט מול הצד השולט כשהם באינטרקציה או שיש הגבלות ודקישות ספציפיות שחלות 24/7.

האופציה השלישי נדירה יותר מהכרותי אישית (כאמור חוויה אישית שלי אולי אני לא מכירה מספיק אנשים שכן חיים ככה מהקהילה).
אבל היא זו שניראת לי מאתגרת יותר וטיפה קשה לאנשים להבנה. בסוף זה עניין של אורך חיים, אם מישהו בוחר להשקיע את חייו למען אל שהוא מאמים בו 24/7 ולבצע טקסים, או לקחת על עצמו הגבלות כי ככה הוא רואה לנכון למה שמישהו לא יקח על עצמו להיות שירותי למען השולט/ת שלו? יש אנשים שמשנים את חייהם בגלל בן או בת הזוב או ההורים שלהם באותה מידע מישהו בוחר לשנות ולהתאים את חייו למען השולט/ת.

את כל כל מדוייקת. מסכימה איתך לחלוטין.
יכולה לספר מהצד שלנו שהבנזוג שלי זה ערבוב של ראשון ושני
אנחנו לא גרים ביחד. כן יש יחסי שליטה במהלך השבוע של משימות שונות הגבלות חוקים ושאנחנו ביחד יהיה פשוט זרימה לסשן/ משהו מתכונן מראש ששם יש יש היררכיה ותפקידים.
אבל כן יכול להיות בלי קשר טקסים מסויימים.
כמו סגידה לרגלים בבוקר משום מקום.
או שמחליט לשבת מתחתי.
או שבאלי פתאום להכאיב לו או סתם להציק
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 16 בדצמ׳ 2023
אותי הקונספט מחרמן משהו פחד. עכשיו תאר לעצמך להרגיש כל הזמן נורא חי מבחינה מינית כי המיניות שלך נמצאת בשיא? זה מטורף.
abir
abir • 16 בדצמ׳ 2023
פרלין כתב/ה:
אותי הקונספט מחרמן משהו פחד. עכשיו תאר לעצמך להרגיש כל הזמן נורא חי מבחינה מינית כי המיניות שלך נמצאת בשיא? זה מטורף.

זה יפה בפנטזיה, אבל לממש את זה כאשר יש משפחה וילדים, זה כנראה פחות ריאלי.
מניח שלא תחלקי עלי icon_smile.gif
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 16 בדצמ׳ 2023
abir כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

לא חולקת 😊
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 16 בדצמ׳ 2023
abir כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

אפשר ורצוי לשלב חלקית.
תפסת מרובה לא תפסת.
peep
peep • 16 בדצמ׳ 2023
Menta כתב/ה:
זה ההבדל בין קינקי לנשלט.
קינקי שואב משליטה הנאה מינית בלבד.
עבור נשלט, שליטה היא צורך נפשי ומיני, ולכן הוא שואב הנאה משליטה גם מעבר לחלק המיני של הקשר.

בין שחור ולבן יש כל כך הרבה דברים. אין צורך להכליל.
תודה
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 16 בדצמ׳ 2023
peep כתב/ה:
Menta כתב/ה:
זה ההבדל בין קינקי לנשלט.
קינקי שואב משליטה הנאה מינית בלבד.
עבור נשלט, שליטה היא צורך נפשי ומיני, ולכן הוא שואב הנאה משליטה גם מעבר לחלק המיני של הקשר.

בין שחור ולבן יש כל כך הרבה דברים. אין צורך להכליל.
תודה

יש דברים שאינם ספקטרום אלא בינאריים. הריון למשל. או שאת בהריון או שלא. או שיש לך שפעת או שלא.

תודה.
אליפסה​(שולטת)
אליפסה​(שולטת) • 16 בדצמ׳ 2023
אצלנו השליטה היא אורח חיים. כלומר, הקינק המיני הוא רק חלק קטן מהעניין, ושנינו מודעים היטב להבדלי המעמד וחיים את ההבדל הזה.

זוגיות היא בדרך כלל עסק דינאמי, שמערב צרכים משתנים. ולכן התבנית הבינארית של השליטה לא תמיד קלה ליישום. יש רגעים מאתגרים מאוד, ולא פעם תהיות אם זה ראלי להמשיך כך.

למה אנחנו שם?
זה משהו שגילינו ביחד, שקירב בינינו מאוד ושידרג את הזוגיות שלנו. זה שילוב של צרכים אישיים, ושל הכימיה שלנו. שנינו לא רואים את עצמנו חוזרים למה שהיה לפני. אז כשמגיעים הקשיים מתאמצים. אני יודעת ששנינו עושים ויתורים משמעותיים בשביל שהקשר הזה יעבוד. בחשבון הסופי אני פשוט מרגישה שזה שווה את זה.

אני מייחסת לכימיה שלנו משקל משמעותי בבחירה לחיות כך. אין ספק שיש כאן גם מענה לצרכים אישיים, והיום אני בהחלט חווה את עצמי כשולטת גם ללא קשר אל בן זוגי. אבל הבחירה באורח החיים שאנחנו מקיימים קשורה בעיקר בכימיה שלנו כשולטת ונשלט. אני בכלל לא בטוחה שהיה לי נכון לחיות כך אם בן הזוג שלי היה מישהו אחר.
הלן הדובה
לפני 4 חודשים • 17 בדצמ׳ 2023

Re: שאלה לאנשים שרוצים לחיות בשליטה כאורח חיים/ קשר עם שליטה

הלן הדובה • 17 בדצמ׳ 2023
טד כתב/ה:
מעניין אותי להבין למה אנשים רוצים אורח חיים כזה, במיוחד אלה שנמצאים בצד הנשלט כי זאת נשמע לי כמו בחירה עם הרבה מאוד חסרונות
קשה לי להאמין שמישהו יקבל בחירה כזאת רק בגלל שזה גורם לו להנאה מינית, אני מניח שיש סיבות נוספות בגללן אנשים מעוניינים באורח חיים כזה עם כל החסרונות והקשיים שאני מתאר לעצמי שהוא כולל ואני רוצה להבין את הסיבות האלה

פשוט. בדסמ זה לא מין. בדסמ זה אורח חיים.
יש אנשים שמסוגלים להקדיש לצד הזה שלהם יותר זמן ויש כאלה שלא.