צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כאב

Prunus​(נשלטת)
לפני 6 חודשים • 16 בדצמ׳ 2023

כאב

Prunus​(נשלטת) • 16 בדצמ׳ 2023
האם השימוש בכאב נעשה עבורכם רק בשביל "חינוך" או סאדיזם/מזוכיזם? או שיש לו ערך גם עבור מטרות אחרות? זה תלוי בכלי בו מעניקים כאב או בדברים אחרים?
עולה בדעתי "השפלה" אבל באיזה קונטקסט אפשר ליצור כאב משפיל? כי מה שיכול להיות משפיל בסיטואציה זה מה שנלווה לכאב, לאו דווקא תחושת הכאב כשלעצמה.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 16 בדצמ׳ 2023
סטירה בעיניי היא שילוב של כאב והשפלה.

כאב לשם כאב לא מדבר אליי.

כאב כחלק מהבהרה של ההיררכיה, בהחלט כן. כאשר נשלט מוכן לספוג כאב רק כי אני נהנית ממנו, זה שם אותו במקום נמוך תחתיי.

כאב באזורים לא ארוגניים לא מדבר אליי.
כאב ארוטי, בהחלט כן. ספנקים, סטירות על איבר המין, מחיצת ביצים, הכאבה לפטמות.
    התגובה האהובה בשרשור
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 16 בדצמ׳ 2023
מבחינתי כשולטת אני מרגישה שאני יותר פיזית ממנטלית. אני אוהבת את הכוח ואת המגע בכאב. זה מסעיר.
למרות שאנשים שונים מוציאים ממני דברים שונים. אני יכולה גם להעביר סשן של ליטופים.
אני אוהבת את ההתמסרות הזו אני אוהבת את האנרגיה שמוכנים לספוג בשבילי שרוצים לספוג עוד בשבילי.
כמזוכיסטית זה פשוט להרגיש את הגוף שלך. להרגיש את האנדרנלין הזה. להרגיש איך העיניים של האדם עלייך ועל הגוף שלך אוהבים אותו ומעניקים לו
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 16 בדצמ׳ 2023
כאב פיזי הוא כלי.
מהניסיון שלי, גם בתחומים אחרים, כאב מאפשר חוויית למידה מהירה יותר וחזקה יותר.
בעוצמה מסויימת כאב עוזר למקד את המחשבה של הנשלט במה שאני מעוניין ומעמעם מחשבות אחרות לא רצויות.
בעוצמות אחרות המחשבה מתבטלת כליל ויש רק כאב.
כאב לאורך זמן מביא עימו תגובות פיזיולוגיות מעניינות ולפעמים גם אופוריה
יש לי חיבה מיוחדת לסייע לבראטס מסויימות שחושבות שהגיעו למקסימום כאב שאפשר להכיל ויכלו לו, להבין שלעוצמת הכאב אין סוף ויש הרבה דרכים יצירתיות לייצר עוצמות חדשות של כאב מבלי להסב נזק לגוף.
"הפעלה וכיבוי" של כאב כסנקציה - זו רק המדרגה הראשונה בגרם מדרגות ארוך ופתלתל

מנטה האירה את סוגי הכאב והפרידה בין כאב אירוטי וכזה שהוא לא. אני מסכים לחלוטין. בעיניים שלי ההבדל הוא בעיקר בעוצמה ובקונטקסט של הכאב, שמפעילה את האירוטיות. מעל עוצמה מסויימת אין שום אירוטיות בכאב עצמו אלא להיפך - האירוטיות נכבית. אבל , וזה אבל גדול, כמי שאוהב את האזורים האלה מאוד, גיליתי שכאב כזה מטריג אירוטיות אחרת, מנטלית יותר, שכן קשורה להשפלה או כניעה או הבנה מאוד בסיסית של יחסי הכוחות. אירוטיות עמוקה, שורשית על גבול החייתית.

בלו קולר מדברת על היכולת להכיל את הכאב כהקרבה/התמסרות עבור השולט וזה הזכיר לי כל מיני דברים שנכתבו על כך בעבר, אז הנה כמה קישורים למעוניינים:
(וסליחה על הנוסטלגיה icon_smile.gif

התמודדות עם הכאב:
https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=10843&start=0

מקומו של הכאב הפיזי ביחיסים בין אדון לשפחה:
https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=33593&start=0

כאב אמיתי וכאב סאדו-מזוכיסטי:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=63795&postid=560746

על ההבדלים בין כאב לאלימות:
https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=27020&start=0
Prunus​(נשלטת)
Prunus​(נשלטת) • 16 בדצמ׳ 2023
תודה על התגובות שלכן! אני מאוד מתחברת למה שאמרתן ובייחוד לרעיון של לספוג כאב עבור העונג של מי שמעניקה אותו. איך אתן מביעות את זה? כי לומר למשל "תעשי את זה בשבילי" או דברים בסגנון... זה משהו שיכול לחלוף לידי באינטרקציות מסוימות ואני רוצה באמת להאמין שהסבל שלי מסב עונג.
Bluecollar​(שולטת)
Prunus כתב/ה:
תודה על התגובות שלכן! אני מאוד מתחברת למה שאמרתן ובייחוד לרעיון של לספוג כאב עבור העונג של מי שמעניקה אותו. איך אתן מביעות את זה? כי לומר למשל "תעשי את זה בשבילי" או דברים בסגנון... זה משהו שיכול לחלוף לידי באינטרקציות מסוימות ואני רוצה באמת להאמין שהסבל שלי מסב עונג.

אני לגמרי שואלת אותו אם הוא מוכן לספוג עוד בשבילי או אומרת לו שאני גאה בו.
עוד דבר זה להגיד שזה החלטה שלו אם להפסיק או להמשיך
Bluecollar​(שולטת)
וגם סתם משהו שחשבתי עליו שרגע חילל שגם בטרמפלינג הם סובלים בשבילי, מכילים את המשקל שלי.
אני גם אוהבת את המחשבה שאני דורכת עליהם יש שם גם כאב וגם עונג שמשתלב עם האהבה לפוט פטיש
זוג פלוס​(שולטת)
זוג פלוס​(שולטת) • 16 בדצמ׳ 2023
כאב הוא אמצעי אבל הוא בהכרח תלוי גם בפרטנר/ית שמולי.
ככלל, לא חובבת כאב, גם לא כשהוא מופנה כלפי נשלטים/ות ואם יש בו שימוש, הוא בהחלט במידה.