שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

השפלה

--Nir--
לפני 5 חודשים • 12 בדצמ׳ 2023
--Nir-- • 12 בדצמ׳ 2023
אחת השאלות שהכי מסקרנות אותי.
זו הרי תחושה שמאד לא הגיוני אבולוציונית והישרדותית לחפש אותה ולהימשך אליה, אני גם נרתע ממנה מאד ביומיום בכל הקשר מכל סוג ופה ושם גם מגלה שיש לי אגו קצת גדול מהנדרש.

אז איך פתאום מול נשים (מסוימות) פורצת התשוקה הזו?! בהחלט מסקרן

אחת ההשערות שלי היא שאני (ואולי כל מי שמתעסק בבדס״מ) אוהב טעמים של חריף.
ולכן המשיכה לריח גוף, ולכאב, ולתחושות חריפות שהבדס״מ מוציא ממני וממי שמולי. וכמו כאב - בניגוד לליטוף חושני, כמו כף רגל בניגוד לעדינות של צוואר, וכמו ללכת מכות או להיות קשור בחוסר אונים מוחלט וחשוף בניגוד לשחרור הצוהל שבלהפשיט אחד את השנייה, גם השפלה - בשונה לרוך הרגיל והחם היא פשוט דרך חריפה הרבה יותר להתחכך באישיות של אדם שאתה נמשך אליו.

אחרי כל זה למה אני מגיל אפס להוט להיות בצד המושפל ולא המשפיל? למה נשלט ולא שולט? פה כבר נגמרות לי ההשערות
FootJunky
לפני 5 חודשים • 12 בדצמ׳ 2023
FootJunky • 12 בדצמ׳ 2023
--Nir-- כתב/ה:
אחת השאלות שהכי מסקרנות אותי.
זו הרי תחושה שמאד לא הגיוני אבולוציונית והישרדותית לחפש אותה ולהימשך אליה, אני גם נרתע ממנה מאד ביומיום בכל הקשר מכל סוג ופה ושם גם מגלה שיש לי אגו קצת גדול מהנדרש.

אז איך פתאום מול נשים (מסוימות) פורצת התשוקה הזו?! בהחלט מסקרן

אחת ההשערות שלי היא שאני (ואולי כל מי שמתעסק בבדס״מ) אוהב טעמים של חריף.
ולכן המשיכה לריח גוף, ולכאב, ולתחושות חריפות שהבדס״מ מוציא ממני וממי שמולי. וכמו כאב - בניגוד לליטוף חושני, כמו כף רגל בניגוד לעדינות של צוואר, וכמו ללכת מכות או להיות קשור בחוסר אונים מוחלט וחשוף בניגוד לשחרור הצוהל שבלהפשיט אחד את השנייה, גם השפלה - בשונה לרוך הרגיל והחם היא פשוט דרך חריפה הרבה יותר להתחכך באישיות של אדם שאתה נמשך אליו.

אחרי כל זה למה אני מגיל אפס להוט להיות בצד המושפל ולא המשפיל? למה נשלט ולא שולט? פה כבר נגמרות לי ההשערות

כן... המסקנה שלי היא שבדס"מ זה בסופו של דבר (וגם בתחילתו של דבר) פשוט ביטוי קיצוני של אינטימיות.
אנחנו צריכים את התחושה של להתערבב אחד עם השני, כמו כל בן אנוש.
ונילים - מספיק להם נשיקה צרפתית או "לעשות אהבה" כדי להרגיש מעורבבים עם הפרטנר/ית
אנחנו צריכים לקבל ולהעניק כאב / להרגיש חסרי אונים / להרגיש אומניפוטנטיים וכו' כדי להגיע לאותה התחושה.

בסוף, להיקשר זה להגיד לצד השני: "אני סומך עליך".
לנשק כפות רגליים זה להגיד "את מדהימה ונשגבת"
לכלוא בחגורת צניעות / כלובון זה להגיד "את/ה שלי"
וכו' וכו'

זה הכל רף אינטימיות מאוד גבוה יחסית לשאר האוכלוסיה, בדס"מ.
Gbsisfem​(נשלט)
לפני 5 חודשים • 16 בדצמ׳ 2023
Gbsisfem​(נשלט) • 16 בדצמ׳ 2023
אצלי לפי דעתי זה מורכב משתי דברים
הדבר הראשון מאירועים שחוויתי
והשני מהשגרה.
לגבי הדבר הראשון כילד ונער שהיה חלש וצנום וממשפחה אלימה ופרימיטיבית ושנלחם כל הזמן לא להיכנע למרות חולשתו הרגע שהתבגרתי מינית ומצאתי מקום "לשחזר טראומה" כשבעצם הכל בהסכמה ולתת לעצמי אפשרות להיות חלש עד הסוף בתיבול של אקטים מיניים פשוט יוצרת מין תחושת ריחוף כמו עיסוי לנפש
והדבר השני או המשך ישיר לדבר הראשון- לאחר שבניתי בעולם ה"חיצוני" את עצמי כאדם חזק בעל דעה ואפילו דיי שתלטן בשגרה מאוד אינטנסיבית בעולם הלא קל הזה האפשרות להימחק עש היסוד בצורה משפילה פשוט נותנת סוג של מנוחה לנשמה ממש עונג.
זה לפי דעתי הגורם שממנו אני מפיק את ההנאה בהשפלה יכול להיות בתת מודע שקיימים דברים נוספים..
רוקי א​(נשלט)
לפני 5 חודשים • 17 בדצמ׳ 2023
רוקי א​(נשלט) • 17 בדצמ׳ 2023
לדעתי, סיפוק מיני מהשפלה היא "באג" במערכת ההפעלה של המניות, מערכת הפעלה שאמורה להיות בריאה, אבל היא לא, בגלל אלמנט ההשפלה.

הנשלט בתומו חושב שההשפלה תתן ריפוי ומרגוע ליסודות נפשיים ורגשות כגון: ריקנות, בדידות, לחץ, תחושת כאוס רגעית או מתמשכת, וכאן בדיוק ה "באג" כי השפלה תוביל לעוד השפלה וחוזר חלילה.

לצערי, ההשפלה אצלי מהווה פטיש חזק מאוד בפני עצמו (בתוספת לעוד פטישים כגון: פוט פטיש), זה מה שמדליק אותי, מגרה אותי ומעמיד לי בשניות, מבחינתי "כמה שיותר נמוך יותר טוב".
המסקנה הלא מעודדת, שהגעתי אליה לאחר שנים של ניסיון, שהמצב המנטלי רגשי שאני נכנס אליו לאחר ההשפלה, משפיע עלי באופן לא בריא בשאר תחומי החיים. אני פחות חד ופחות "נוכח" כמעט בכל האינטראקציות החברתיות שלי: עבודה, משפחה, וחברים.
נוצרת אצלי תחושה שאני כביכול מנסה להשתחרר "בכוח" מתחושת ההשפלה שרובצת בנפש לאחר הסשן, או הקשר שהיה בו מרכיב ההשפלה, כחלק חשוב.

ברור לי שיש "אפטר קאר", אבל מבחינתי מדובר על "כוסות רוח למת" מיכוון שאם מדובר על השפלה קשה (שזה הפטיש שלי), אז נוצרת אי נוחות ריגשית קיצונית ורמיסה של הכבוד, ולי לוקח לא מעט זמן להישתחרר מזה עד שאני "חוזר למסלול".

לדעתי, המשפט "תיזהר מהחלונות שלך הם עלולים להתגשם" , נכון גם לקשר של: שולטת משפילה > נשלט מושפל. מניסיון שלי בקשרים מסוג זה, מבחינת השולטת "אין לי בעיה להשפיל אותך לנצח", מיכוון שאם זה הפטיש שלה, אז האנדורפינים ישתחררו, וההנאה מובטחת. ומבחינתי, אכנס ל "סאב ספייס" ביג טיים, אבל בתחושה שלי, בסופו של דבר, מימוש פטיש ההשפלה הרבה יותר הרסני לנשלט מאשר לשולטת.

אם לתת דוגמה שונה לגמרי, כבר שנים שאני לא שותה אלכוהול בגלל ה "הנגאובר" שאני מרגיש לפחות יומיים לאחר מכן. גם מתחושת ההשפלה, נוצר "הנגאובר" רגשי רעיל והרסני, שנמשך הרבה מעבר ל סשן או לקשר שנגמר.

*כבר תקופה שאני לא פעיל, ייתכן שאחרי שנים של ניסיון, הגעתי למסקנה, עד כמה אחד הפטישים העיקריים שלי "להיות מושפל" לא משפיע עלי טוב בשאר תחומי החיים.
Gbsisfem​(נשלט)
Gbsisfem​(נשלט) • 17 בדצמ׳ 2023
רוקי א כתב/ה:
לדעתי, סיפוק מיני מהשפלה היא "באג" במערכת ההפעלה של המניות, מערכת הפעלה שאמורה להיות בריאה, אבל היא לא, בגלל אלמנט ההשפלה.

הנשלט בתומו חושב שההשפלה תתן ריפוי ומרגוע ליסודות נפשיים ורגשות כגון: ריקנות, בדידות, לחץ, תחושת כאוס רגעית או מתמשכת, וכאן בדיוק ה "באג" כי השפלה תוביל לעוד השפלה וחוזר חלילה.

לצערי, ההשפלה אצלי מהווה פטיש חזק מאוד בפני עצמו (בתוספת לעוד פטישים כגון: פוט פטיש), זה מה שמדליק אותי, מגרה אותי ומעמיד לי בשניות, מבחינתי "כמה שיותר נמוך יותר טוב".
המסקנה הלא מעודדת, שהגעתי אליה לאחר שנים של ניסיון, שהמצב המנטלי רגשי שאני נכנס אליו לאחר ההשפלה, משפיע עלי באופן לא בריא בשאר תחומי החיים. אני פחות חד ופחות "נוכח" כמעט בכל האינטראקציות החברתיות שלי: עבודה, משפחה, וחברים.
נוצרת אצלי תחושה שאני כביכול מנסה להשתחרר "בכוח" מתחושת ההשפלה שרובצת בנפש לאחר הסשן, או הקשר שהיה בו מרכיב ההשפלה, כחלק חשוב.

ברור לי שיש "אפטר קאר", אבל מבחינתי מדובר על "כוסות רוח למת" מיכוון שאם מדובר על השפלה קשה (שזה הפטיש שלי), אז נוצרת אי נוחות ריגשית קיצונית ורמיסה של הכבוד, ולי לוקח לא מעט זמן להישתחרר מזה עד שאני "חוזר למסלול".

לדעתי, המשפט "תיזהר מהחלונות שלך הם עלולים להתגשם" , נכון גם לקשר של: שולטת משפילה > נשלט מושפל. מניסיון שלי בקשרים מסוג זה, מבחינת השולטת "אין לי בעיה להשפיל אותך לנצח", מיכוון שאם זה הפטיש שלה, אז האנדורפינים ישתחררו, וההנאה מובטחת. ומבחינתי, אכנס ל "סאב ספייס" ביג טיים, אבל בתחושה שלי, בסופו של דבר, מימוש פטיש ההשפלה הרבה יותר הרסני לנשלט מאשר לשולטת.

אם לתת דוגמה שונה לגמרי, כבר שנים שאני לא שותה אלכוהול בגלל ה "הנגאובר" שאני מרגיש לפחות יומיים לאחר מכן. גם מתחושת ההשפלה, נוצר "הנגאובר" רגשי רעיל והרסני, שנמשך הרבה מעבר ל סשן או לקשר שנגמר.

*כבר תקופה שאני לא פעיל, ייתכן שאחרי שנים של ניסיון, הגעתי למסקנה, עד כמה אחד הפטישים העיקריים שלי "להיות מושפל" לא משפיע עלי טוב בשאר תחומי החיים.

בעבר גם לי היו התחושות האלה במשך שנים
אצלי באופן אישי האי נוחות אחרי סשן הייתה כי לא השלמתי עם עצמי שמה שאני אוהב זה בסדר ושום נורמה לא תכתיב לי מה לאהוב ותגרום לי אחר כך להרגיש לא בסדר
חיים פעם אחת החיים קצרים ולמדתי לשמוח מזה שאני ניהנ מעוד דבריפ ןלא רק ממין "ונילי"
שורה תחתונה אצלי באופן אישי ככל שיותר השלמתי עם זה כך הפסיקו לי התחושות הרעות הללו
feetForLife​(נשלט)
feetForLife​(נשלט) • 17 בדצמ׳ 2023
דעתי גם שההשפלה במידה קיצונית עלולה לפגוע בשאר תחומי החיים.
דעה לא פופולרית:
בסוף אנחנו לא חיים לפי הפנטזיות המיניות שלנו, יש חיים שלמים והרבה יותר חשובים (כולל המיניות עצמה).
הדברים שפוגעים בנו לאוו דווקא צריכים להתממש (או לא בתדירות גבוהה).
בלי קשר, מעטות הנשים שיהיו מוכנות להשפיל בצורה הזאת.
דעה אלטרנטיבית: להתמקד בדברים אחרים ולראות פחות פורנו, מאמין שעם הזמן הקיצוניות תרד. בשום קשר אף פעם לא מממשים את כל הפנטזיות המיניות שלנו וזה בסדר גמור
רוקי א​(נשלט)
Gbsisfem כתב/ה:
רוקי א כתב/ה:

בעבר גם לי היו התחושות האלה במשך שנים
אצלי באופן אישי האי נוחות אחרי סשן הייתה כי לא השלמתי עם עצמי שמה שאני אוהב זה בסדר ושום נורמה לא תכתיב לי מה לאהוב ותגרום לי אחר כך להרגיש לא בסדר
חיים פעם אחת החיים קצרים ולמדתי לשמוח מזה שאני ניהנ מעוד דבריפ ןלא רק ממין "ונילי"
שורה תחתונה אצלי באופן אישי ככל שיותר השלמתי עם זה כך הפסיקו לי התחושות הרעות הללו

אצלי זה לא קשור ל "השלמה".
השלמתי עם הנטייה המינית והפטישים שלי לפני הרבההה שנים, והתחושות שתיארתי המשיכו להגיע.
יתכן שעוצמת התחושות קצת פחתה (למרות שעדיין הרגשתי אותן בעוצמה גבוה מאוד). לדעתי, עוצמת התחושות שקטנה, קשורה לניסיון שצברתי (התרגלתי יותר לסיטואציה) ולא לעניין ה "השלמה".
feetForLife​(נשלט)
רוקי (ואני מאמין שזה נכון להרבה אנשים)
אני מאמין שאם תפחית עם הפורנו, ותתמקד יותר באקטים אחרים במיניות (לדוגמא בכפות רגליים) שלאוו דווקא משפילים… זה יסתדר
כמו שאמרת, זה טוב לקבל את עצמך ואת הרצון הזה אבל זה גם באג.. וכמו כל באג כדאי לנסות להתעלות מעליו, בעיניי לתת לזה ביטוי מלא משמע פגיעה במערכת היחסים. רוב מוחלט של הבחורות לא יהנו ולא יהיו מוכנות (ובצדק) להשפיל אותך ככה… אתה גבר וככה הן רוצות לתפוס אותך, אם במיטה אתה הזונה שלה זה משהו שמאוד קשה לתפוס ולעשות את ה switch הזה בראש.
בניגוד לזה שתלקק לה את הכפות רגליים ודברים דומים שהם יותר לייט ואני מסכים שלפחות לי הם must במערכת יחסים.
גם אם תמצא מישהי שתהיה מוכנה להשפיל אותך הקיצוניות הסיכוי מאוד קטן לדעתי שמערכת היחסים הזאת תצליח בהקשר של משפחה וילדים.
וללכת למלכה בתשלום זאת גם לא אלטרנטיבה טובה בעיניי, אולי שווה ללכת לפסיכולוג ולהבין מאיפה זה נובע ואיך אפשר לשים דגש על דברים יותר ״בריאים״ במיניות ולהשאיר את ההשפלה בתור פרי דמיונך icon_smile.gif
רוקי א​(נשלט)
feetForLife כתב/ה:
רוקי (ואני מאמין שזה נכון להרבה אנשים)
אני מאמין שאם תפחית עם הפורנו, ותתמקד יותר באקטים אחרים במיניות (לדוגמא בכפות רגליים) שלאוו דווקא משפילים… זה יסתדר
כמו שאמרת, זה טוב לקבל את עצמך ואת הרצון הזה אבל זה גם באג.. וכמו כל באג כדאי לנסות להתעלות מעליו, בעיניי לתת לזה ביטוי מלא משמע פגיעה במערכת היחסים. רוב מוחלט של הבחורות לא יהנו ולא יהיו מוכנות (ובצדק) להשפיל אותך ככה… אתה גבר וככה הן רוצות לתפוס אותך, אם במיטה אתה הזונה שלה זה משהו שמאוד קשה לתפוס ולעשות את ה switch הזה בראש.
בניגוד לזה שתלקק לה את הכפות רגליים ודברים דומים שהם יותר לייט ואני מסכים שלפחות לי הם must במערכת יחסים.
גם אם תמצא מישהי שתהיה מוכנה להשפיל אותך הקיצוניות הסיכוי מאוד קטן לדעתי שמערכת היחסים הזאת תצליח בהקשר של משפחה וילדים.
וללכת למלכה בתשלום זאת גם לא אלטרנטיבה טובה בעיניי, אולי שווה ללכת לפסיכולוג ולהבין מאיפה זה נובע ואיך אפשר לשים דגש על דברים יותר ״בריאים״ במיניות ולהשאיר את ההשפלה בתור פרי דמיונך icon_smile.gif

חבר, עשיתי לך לייק על התגובה הקודמת שלך, לא בגלל שהסכמתי עם כל הדברים שכתבת, ולא בגלל שחשבתי שכל מה שכתבת נכון לגביי. פשוט הסכמתי עם חלק מהדברים, באופן כללי.

אני כמעט ולא רואה פרונו כבר שנים, את הפטישים שלי מימשתי במציאות, וזה הספיק לי. בשנים עברו, כן צפיתי בפרונו, אבל ממש הגעתי ל "רוויה".

ולגבי " רוב הבחורות לא יהיו מוכנות להשפיל.....", זה כבר נושא אחר, ולמרות שאנחנו קהילה יחסית קטנה, בהחלט הצלחתי למצוא בעבר שולטות לטעמי, שכן הסכימו "להשפיל אותי" השפלות קיצוניות.

ואף אחד לא דיבר על "משפחה וילדים", יש גם רווקים וונילים.

והתגובה הראשונה שלי לא דיברה על מלכות בתשלום, כתבתי את דעתי, על פטיש ה "השפלה", על סמך ניסיוני.

ולי אישית, טיפול פסיכולוגי ארוך, עזר מאוד בחלק מתחומי החיים, אבל לא שינה את הגרעין של הפנטזיות והפטישים המיניים.
feetForLife​(נשלט)
אני לא בא להטיף ואם משתמע ככה אז לא התכוונתי 🙂
בכל אופן, אתה לא חושב שהרצון לחוות השפלות קיצוניות עלול בסבירות גבוהה לפגוע בזוגיות?