בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא הבנתי.

זאלופון​(שולט)
לפני 4 חודשים • 17 בדצמ׳ 2023
זאלופון​(שולט) • 17 בדצמ׳ 2023
אליפסה כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
"תומך ביבי" אינו מי שמגדיר את עצמו כתומך ביבי. אם אני מגדיר את עצמי "תומך ביבי" ובה בעת מפגין נגד ביבי, מגדף אותו ונשבע שלעולם לא אצביע לו, אנשים בעלי תפיסת מציאות תקינה יסכימו ברובם שאינני תומך ביבי, ולא משנה כיצד אני מגדיר את עצמי.

כנ"ל אם אני מגדיר עצמי "מעריץ של הארי פוטר" ובה בעת מציין עד כמה אני שונא את הספרים בכלל ואת הדמות של הארי בפרט.

מי שסבור שאדם יכול להיות תומך ביבי למרות שהוא שונא אותו שנאת מוות יכול להאמין גם שאישה היא "מי שחווה את עצמה כאישה", למרות שזו הגדרה מעגלית ששום להטוט לשוני לא ירבע וממילא היא נטולת משמעות. רובנו כבר מסוגלים לראות את הכלום שמאחורי משחקי המילים הללו.

זו כידוע תופעה נפוצה, תומכי ביבי שמפגינים נגד ביבי, מעריצי הארי פוטר שמתעבים את ספרי הארי פוטר, וטרנסיות שחוות את עצמן כנשים אבל לא רוצות להיות נשים.

לא הצלחתי להבין את הטענה שלך כנגד הגדרה עצמית של מגדר. בוודאי לא ההתעקשות שזו הגדרה מעגלית (כי הגדרה סובייקטיבית היא לא מעגלית גם אם תצעק חזק).

מה זה משנה אם נפוץ או לא? משנה העיקרון. לשיטתך, אדם הוא מה שהוא טוען שהוא. לשיטתי, למילים יש משמעות וגם למציאות. אדם איננו מה שהוא טוען שהוא אם הטענה שלו עומדת בסתירה למציאות.

ניקח לדוגמה את קניה ווסט. קניה ווסט טוען שהוא אוהב יהודים. קניה ווסט טען גם שיהודים שולטים בתקשורת, בבנקים ובנדל"ן וצריכים לסלוח להיטלר, שבסך הכל היה בחור די הגון. לשיטתך קניה ווסט אוהב יהודים, כי ככה קניה ווסט מגדיר את עצמו. לשיטתי קניה ווסט אנטישמי, גם אם יגדיר את עצמו כחסיד אומות עולם.

את באמת לא מבינה למה הגדרת אישה כ-"מי שמזדהה כאישה" היא מעגלית? המילה המוגדרת ליטרלי מופיעה בהגדרה. לומר שמדובר ב-"חוויה של נשיות" או משהו בסגנון לא פותר זאת, מפני שאז תצטרכי להגדיר "נשיות".
אם ההגדרה שלך לאישה היא "משהו אמורפי שאפשר להרגיש כמותו", אז אני לא חושב שזו הגדרה טובה או מועילה במיוחד. מאמין שרוב האנשים לא יסכימו עם הגדרה כזאת.
N e l l a​(אחרת)
N e l l a​(אחרת) • 17 בדצמ׳ 2023
The Feet Slave כתב/ה:
Hazel כתב/ה:
טרנסיות הן לא נשים.
רק בעולם המערבי לאנשים נדפק השכל עם הטרלול הפרוגרסיבי.
רעיונות שנוסו לפני 100 שנה, שהוכח שהם לא עובדים,
וכמו קומוניזם באים בגישה - הפעם זה יעבוד!

לא, זה לא עובד, לא באמת.
אני מהמר שג'אז ג'נינגס תתאבד בשנה-שנתיים הקרובות.

בתאלינד זה עובד, כי כששואלים ליידיבויי מה את/ה? הליידיבוי עונה: "אני ליידיבויי",
לא "אני אישה לכל דבר".

התגובה שלך מאוד מרושעת, ושלא לצורך.
נשים טרנסיות הן נשים, הן חוות את עצמן כנשים לכל דבר. בדיוק כפי שאישה ביולוגית חווה את עצמה כאישה.
אין שום סיבה לבטל את הקיום שלהן ככה.
גם אם יש בעולם דברים שאתה לא מבין, או לא מתחבר אליהם, עדיין אפשר לכבד את האדם השני ואת החוויה שלו.ה.

טראנסיות זה לא פרוגרסיביות בדיוק כפי שהומוסקסואליות זה לא פרוגרסיביות.

לפי מה שאני יודעת,
טרנסיות הן לא יכולות לחוות את עצמן כמו שנשים ביולגיות חוות את עצמן זה דבר שמזלזל בכל כך הרבה נשים,שחוות מחזור,לידה,הורמונים אחרי לידה,הפלה,אובדן של ילד.

כל עוד טרנסיות אינן יכולות לחוות את הדברים האלו שמאפיינים את השוני בין גברים לנשים לא רק במראה החיצוני, הן לא נשים ולא יכולות לחוות את אותן חוויות שנשים ביולגיות חוות.

תודה.
מרווה מכונפת​(מתחלפת)
בעיני אישה זה בכלל לא חוויה ולא רגש.
מעולם לא הרגשתי אישה. גם לא גבר. גם לא כלום כזה. האם אני כלום?
אני מרגישה רגשות כמו שמחה, עצב, תסכול, אושר וכו'. אישה או גבר זה לא מושג שיכול להכלל ברשימה הזו.

ועד כמה שיצא לי לשים לב, התחושה שלי כאישה בעולם שונה בהרבה מתחושות של נשים אחרות. אז לא יודעת כמה זה קריטריון למשהו.

אישה זו מציאות ביולוגית. יש לי שני כרומוזומי איקס. יש לי את כל ההשלכות של כרומוזומי איקס האלו.
כל מי שאין לו את זה - איך הוא בכלל יכול לדעת איך אני מרגישה וחיה בעולם ולהגיד שאצלו זה אותו הדבר?
כחש​(נשלטת)
כחש​(נשלטת) • 17 בדצמ׳ 2023
לגבי הנושא שהועלה בתחילת השרשור החלטתי שלא להגיב, לדעתי מדובר או בהטרלה או בהזייה, בשני המקרים אני לא רואה שום טעם לדון על הדברים.

כן רוצה להביע את דעתי לגבי המשך השרשור וההתעסקות בשאלה: מהי אישה.
נתחיל מציון עובדה: אישה זו מי שנולדה אישה. נקודה. ובשביל לא לחטוא בטיעון מעגלי אוסיף שאישה זו מי שמחזיקה מאפיינים ביולוגיים שמבדילים אותה מגבר (רחם, פות, שחלות, ביציות)

זו האמת האבסולוטית. אי אפשר לשחק עם האמת.

מי חשב שנגיע ליום בו אמירת אמת תיחשב לפגיעה? מי חשב שהעובדה שאני מבדלת ומאפיינת את המין שלי אני בעצם בנאדם מרושע רק כי זה מתנגש עם הרצון של קבוצת אנשים מסוימת לחיות לפי הצרכים שלה?
נשים טרנסיות הן לא נשים.
אין לי שום דבר נגד הזכות של הנשים הטרנסיות להתאפיין במאפיינים חברתיים ותרבותיים נשיים, לחלוטין יש את המקום והמרחב והכי חשוב: הקבלה של הדבר.
אבל לקרוא להן נשים? בחייאת. בגלל אותו סילוף אמת בשם אידיאלים שנשמעים מאוד יפה לאוזן (הכלה, קבלה, סובלנות) אנחנו מתמודדים עם מציאות הזויה ומצערת של דחיפת אידיאולוגיה מגדרית שכבר גורמת למחיר כבד עוד מגילאי הגן.
שוסי
שוסי • 17 בדצמ׳ 2023
זאלופון כתב/ה:
"תומך ביבי" אינו מי שמגדיר את עצמו כתומך ביבי. אם אני מגדיר את עצמי "תומך ביבי" ובה בעת מפגין נגד ביבי, מגדף אותו ונשבע שלעולם לא אצביע לו, אנשים בעלי תפיסת מציאות תקינה יסכימו ברובם שאינני תומך ביבי, ולא משנה כיצד אני מגדיר את עצמי.

כנ"ל אם אני מגדיר עצמי "מעריץ של הארי פוטר" ובה בעת מציין עד כמה אני שונא את הספרים בכלל ואת הדמות של הארי בפרט.

מי שסבור שאדם יכול להיות תומך ביבי למרות שהוא שונא אותו שנאת מוות יכול להאמין גם שאישה היא "מי שחווה את עצמה כאישה", למרות שזו הגדרה מעגלית ששום להטוט לשוני לא ירבע וממילא היא נטולת משמעות. רובנו כבר מסוגלים לראות את הכלום שמאחורי משחקי המילים הללו.

האם זו רשעות?
תלוי את מי שואלים. לטעמי זו רשעות לתת לילדים מבולבלים הורמונים שפוגמים בהתפתחותם המינית ומסלילים אותם לניתוחים שמשחיתים את גופם הצעיר והבריא בשם אידיאולוגיה חסרת בסיס מדעי או לוגי. וזו רשעות לכפות על נשים ספורטאיות להתחרות כנגד גברים ביולוגיים המזדהים כנשים למרות היתרון העצום שהפיזיולוגיה הגברית מעניקה. וזו רשעות לאלץ נשים לחלוק מרחבים אינטימיים כגון שירותים, מלתחות ואפילו מרכזי סיוע לנפגעות אונס עם גברים ביולוגיים.
אבל איש איש ורשעויותיו.

נשים טרנסית,בעת שמתחרות,נוטלות הורמונים כך שרמת הטוסטסטרון בגופן אפילו נמוכה יותר מאשר ספורטאית ממוצעת.( תבדוק אותי).אם אתה מדבר על פיזיולוגיה מולדת,אפשר לשאול זאת גם על מתחרין ממוצא אפריקני אשר ידוע כי מבנה השלד שלהם אתלטי בהרבה משל מתחרים לבנים,באופן מולד.כמו כן,נשים שונות שהן סיס נבדלות ברמות האסטרוגן המולד שלהן.דוגמא אמיתית היא שלי הומלץ ליטול גלולות למניעת הריון עם כמות אסטרוגן אפסית כי רמות האסטרוגן המולדות שלי גבוהות במיוחד,לעומת חברה שלי שהומלץ לה ליטול כמות אסטרוגן גבוהה מאוד,גם בלי קשר למניעת הריון.שתינו נשים סיס כמובן.האם עלינו להתחרות במקצים שונים?
לגבי מלתחות-הצורך בהפרדה נובע מתוך הגנה על נשים.האם יש לך סטטיסטיקה רלוונטית אשר מוכיחה כי טרנסיות תוקפות יותר מאשר נשים סיס? אני יכולה לספר לך שרותי הרבה יותר מטרידה האמא( סיס או לא) שמכניסה את בן ה10 שלה למלתחות שבהן הילדה שלי נמצאת,מאשר אשה טרנסית שכנראה אין לה יתרון פיזי כלפיי במצב ההורמונלי שלה.
האם אתה מצפה מאשה טרנסית אשר עברה תקיפה מינית ( סטטיסטית כנראה ע"י גבר) לחלוק את המרחב המוגן ןהטיפולי שלה עם מי שמהווה עבורה את הטריגר לתקיפה שעברה? כמה תרפויטי זה יהיה עבורה לדעתך?
אני,אשה סיס עם עודף אסטרוגן,מרגישה הרבה יותר בנוח ובטוח ככלל עם נשים טרנסיות,יותר מאשר עם גברים.בתור אשה,אני חושבת שיש לי יותר say,בעניין זה

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון דצמ' 17, 2023 9:16 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 17 בדצמ׳ 2023
ערכתי כי לא מבינה בנושא 😳 ואין לי דעה שמחדשת משהו 😳😳. אז החלטתי לסתום!

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון דצמ' 17, 2023 9:24 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
שוסי
שוסי • 17 בדצמ׳ 2023
כמו כן,אני לא קונה את זה שאתם נמצאים בסיטואציה מינית עם אשה שמושכת אתכם,ואתם חרמנים ורוצים,והגוף שלה מושלם,וההתנהלות שלה ללא רבב,והריח שלה משכר,ואתם שם,ככ שם.אבל אז לפתע אתם נסוגים רק בגלל מה שיש לה בתחתונים.כלומר כן,אתם נסוגים,אבל לא כי אתם לא מגורים מינית,ולא כי אתם פחות חרמנים.אתם נסוגים,כי זה מבלבל אתכם,אתם נסוגים כי מה זה אומר עליכם,אתם נסוגים כי אתם לא מסוגלים להכיל את זה שאתם נמשכים לאשה שהיא לא סיס.אז תרגעו,זה לא הופך אתכם להומואים.
הומואים כנראה לא נמשכים לסתיו סטרשקו סבבה?
שוסי
שוסי • 17 בדצמ׳ 2023
ומישהו כאן הזכיר שאף אחד לא יבוא בטענות למי שלא נמשך לבלונדיוניות למשל.זו דוגמא מצוינת.הרי אף גבר כמעט לא יפסול בגלל צבע שיער נכון? אם הוא מוצא אשה שהיא מושכת ונהדרת,הוא לא יפסול אותה כי הוא לא מוצא שיער צהוב מושך.הרי למרות צבע שיערה,הוא בפועל כן נמשך אליה נכון? כך זה גם עם פין.
ולגבי הומואים ונשים-פין ממלא פונקציה מינית מסוימת שאין לה תחליף.הגיוני שלא תרצו לקיים מגע מיני עם איבר שלא יכול לספק לכם את אותה הפונקציה.
אני לא מתחרמנת מדיק פיקס.להפך.זה מעורר בי חלחלה כשזה מגיע ללא הקשר.האם יש נשים אשר דיק פיקס ללא שאר הגוף מדליק אותם? אשמח לשמוע
האם יש גברים למצב ההפוך?
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 17 בדצמ׳ 2023
את מזה מזלזלת בפות. היא לא חור שחור שאפשר להמיר בכל חור אחר בגוף. זאת פות! יש לה מרקם, ריח, מגע משלה. מראה, יופי משלה. מה הפכת אותה רק לפונקציה? או שאת באמת עושה פה את הטרלת המאה.
שוסי
שוסי • 17 בדצמ׳ 2023
[quote="פרלין"]את מזה מזלזלת בפות. היא לא חור שחור שאפשר להמיר בכל חור אחר בגוף. זאת פות! יש לה מרקם, ריח, מגע משלה. מראה, יופי משלה. מה הפכת אותה רק לפונקציה? או שאת באמת עושה פה את הטרלת המאה.[
איך הבנת שאני מזלזלת או ממירה בחור אחר?
אני טוענת שאם העניין של גבר מסוים,הוא לא חדירה וגינלית,אז הפות הוא כמו כל איבר אחר בגוף האשה.