צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

השפלה

רוקי א​(נשלט)
לפני 5 חודשים • 17 בדצמ׳ 2023
רוקי א​(נשלט) • 17 בדצמ׳ 2023
feetForLife כתב/ה:
אני לא בא להטיף ואם משתמע ככה אז לא התכוונתי 🙂
בכל אופן, אתה לא חושב שהרצון לחוות השפלות קיצוניות עלול בסבירות גבוהה לפגוע בזוגיות?

הקשרים שחוותי בעולם השליטה הם לא קישרי זוגיות, אלא קשרי שולטת - נשלט, כך שאין לי ניסיון לחוות השפלות קיצוניות במסגרת זוגיות.
feetForLife​(נשלט)
feetForLife​(נשלט) • 17 בדצמ׳ 2023
הבנתי
מניסיוני בזוגיות זה מאוד מורכב,
יש אהבה וכבוד בזוגיות,
בעיניי הבחורה מאוד מאוד קשה אקטיבית להשפיל את בן הזוג (כפות רגליים וכולי זה יותר קל), אבל השפלות שנתפסות באופן חד משמעי ככאלו מאוד קשות לביצוע על ידה (בת הזוג רוצה לתפוס אותך כגבר ולכן מאוד קשה על גבול הבלתי אפשרי לעשות את ההפרדה הזאת שבסיטואציות מיניות אתה רוצה להרגיש הכי מושפל)
שוב, מהניסיון שלי
בזוגיות כנראה שכדאי להתפשר ולצמצם את זה לכפות רגליים ודברים לא קיצוניים מדי
לנסות לחיות עם זה בשלום icon_smile.gif
StreetCat
StreetCat • 17 בדצמ׳ 2023
feetForLife כתב/ה:
הבנתי
יש אהבה וכבוד בזוגיות,
בעיניי הבחורה מאוד מאוד קשה אקטיבית להשפיל את בן הזוג (כפות רגליים וכולי זה יותר קל), אבל השפלות שנתפסות באופן חד משמעי ככאלו מאוד קשות לביצוע על ידה (בת הזוג רוצה לתפוס אותך כגבר ולכן מאוד קשה על גבול הבלתי אפשרי לעשות את ההפרדה הזאת שבסיטואציות מיניות אתה רוצה להרגיש הכי מושפל)
שוב, מהניסיון שלי

אני מאוד אוהבת להשפיל את בן הזוג, אבל זה אכן אתגר מורכב כי זה לא בכל נושא ולא בכל תחום.
זה לא מוריד מהערכה, הכבוד והאהבה שאני חשה אליו, בינתיים זה בעיקר מקרב בנינו.
ייתכן וזה ישתנה בעתיד, אי אפשר לדעת עדיין.

המקרה של רוקי א הוא שונה מהמקרה שלי, כיוון שהוא לא בקשר זוגי אלא קשר קינקי/בדסמי בלבד ולכן זה אחרת שם בכל המובנים.
feetForLife​(נשלט)
feetForLife​(נשלט) • 17 בדצמ׳ 2023
השאלה איך מתמודדים עם הרצון להיות מושפל כאשר אתה מושפל במידה מסוימת אך לא כמו שהיית רוצה (כחלק מזוגיות)
כלומר, בת זוג ונילית שזורמת עם חלק גדול אבל לא מעוניינת להשפיל בצורה ישירה, ומעדיפה אסרטיביות והובלה במקום.

StreetCat כתב/ה:
feetForLife כתב/ה:
הבנתי
יש אהבה וכבוד בזוגיות,
שוב, מהניסיון שלי

אני מאוד אוהבת להשפיל את בן הזוג, אבל זה אכן אתגר מורכב כי זה לא בכל נושא ולא בכל תחום.

המקרה של רוקי א הוא שונה מהמקרה שלי, כיוון שהוא לא בקשר זוגי אלא קשר קינקי/בדסמי בלבד ולכן זה אחרת שם בכל המובנים.
StreetCat
StreetCat • 17 בדצמ׳ 2023
אישית, לא הייתי דוחקת בת זוג ונילית למקום שעושה לה רע רק כדי לתת מענה לצורך הקינקי שלי,
הייתי מתייעצת עם גורם מקצועי שמבין בנושא כזוג או כבודד כדי לבחון דרכים שבהן אפשר לשלב את הצורך הזה בצורה שלא תפגע בקשר הזוגי.
יש את המרכז למיניות אלטרנטיבית , יש להם מגוון של מטפלים ומטפלות לנושא הזה בדיוק.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 17 בדצמ׳ 2023
feetForLife כתב/ה:
השאלה איך מתמודדים עם הרצון להיות מושפל כאשר אתה מושפל במידה מסוימת אך לא כמו שהיית רוצה (כחלק מזוגיות)
כלומר, בת זוג ונילית שזורמת עם חלק גדול אבל לא מעוניינת להשפיל בצורה ישירה, ומעדיפה אסרטיביות והובלה במקום.

StreetCat כתב/ה:
feetForLife כתב/ה:
הבנתי
יש אהבה וכבוד בזוגיות,
שוב, מהניסיון שלי

קל. מתחתנים איתה.

סתם סתם. חחח הייתי חייב.
Robin Panta Rei
Robin Panta Rei • 17 בדצמ׳ 2023
שחרור.
שחרור מהמוסכמות שנכפות עלינו.
שחרור מהצורך ״להיות חזק״, ״להוביל״.
שחרור מהחשש שמא נסמוך על הזולת.
שחרור ממודל גבריות שלא באמת בחרתי בו.
שחרור מהחובה להכריע, להחליט.
פעור​(נשלט)
פעור​(נשלט) • 17 בדצמ׳ 2023
Robin Panta Rei כתב/ה:
שחרור.
שחרור מהמוסכמות שנכפות עלינו.
שחרור מהצורך ״להיות חזק״, ״להוביל״.
שחרור מהחשש שמא נסמוך על הזולת.
שחרור ממודל גבריות שלא באמת בחרתי בו.
שחרור מהחובה להכריע, להחליט.

לדעתי זו ההגדרה של להיות נשלט, לאו דוקא מושפל.

יש סוגים מסוימים של השפלה שעושים לי את זה, למשל CFNM או face sitting. לא כל סוג של השפלה מושכים אותי, אבל להיות ערום בסביבה נשית, או ללקק גוף של אישה מאוד מגרים אותי. למשל foot fetish לא, אבל ללקק חלקים אחרים בגוף של אישה שולטת כן. גם להחדר מדליק אותי ונתפס אצלי כמשפיל. אז בסופו של דבר ההשפלה גורמת לי עוררות מינית ...
yosishoam
yosishoam • 17 בדצמ׳ 2023
אין לי מושג והאמת שזה גם לא העסיק אותי אף פעם .
זה מספק אותי מינית יותר מכל דבר אחר .
גם להשפיל ובעיקר לקבל השפלה .
Holden​(אחר)
Holden​(אחר) • 17 בדצמ׳ 2023
בתור מי שהוא לא נשלט קלאסי, אבל כן מתגרה מינית בסיטואציות מסוימות מהשפלה, אני יכול להניח שזה מתחבר אצלי למה שאסור ולא מקובל ביומיום שלי.

אם בחיים הרגילים אני צריך לשמור על מעמד, רמה מסוימת של אגו (ולו למראית עין), איפוק, תגובות מדודות, אזי בשדה המשחק המיני להיפוך התפקידים וליצרים המשתחררים יש אלמנטים מדליקים במיוחד.