לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

השפלה

ivy​(נשלטת)
לפני 4 חודשים • 17 בדצמ׳ 2023
ivy​(נשלטת) • 17 בדצמ׳ 2023
אותו יסוד ש*לא אוהב* ו*לא בוחר* בהשפלה. הכי הגיוני בעיני.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 17 בדצמ׳ 2023
רוקי א כתב/ה:
feetForLife כתב/ה:
אני לא בא להטיף ואם משתמע ככה אז לא התכוונתי 🙂
בכל אופן, אתה לא חושב שהרצון לחוות השפלות קיצוניות עלול בסבירות גבוהה לפגוע בזוגיות?

הקשרים שחוותי בעולם השליטה הם לא קישרי זוגיות, אלא קשרי שולטת - נשלט, כך שאין לי ניסיון לחוות השפלות קיצוניות במסגרת זוגיות.

אתה יוצר כאן הפרדה מראש בין זוגיות לקשר שליטה. זו הפרדה שלא מחוייבת המציאות, וגם בסיס לאי הבנה בין שולטות לנשלטים שמשתמשים במונח קשר שולטת נשלט לתאור קשרים שונים.
חייתי בזוגיות למעלה מעשרים שנה עם מישהו שהכרתי בפלטפורמה בדסמית. הזוגיות התקיימה לצד השליטה והסתיימה בלי קשר.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 17 בדצמ׳ 2023
feetForLife כתב/ה:
רוקי (ואני מאמין שזה נכון להרבה אנשים)
אני מאמין שאם תפחית עם הפורנו, ותתמקד יותר באקטים אחרים במיניות (לדוגמא בכפות רגליים) שלאוו דווקא משפילים… זה יסתדר
כמו שאמרת, זה טוב לקבל את עצמך ואת הרצון הזה אבל זה גם באג.. וכמו כל באג כדאי לנסות להתעלות מעליו, בעיניי לתת לזה ביטוי מלא משמע פגיעה במערכת היחסים. רוב מוחלט של הבחורות לא יהנו ולא יהיו מוכנות (ובצדק) להשפיל אותך ככה… אתה גבר וככה הן רוצות לתפוס אותך, אם במיטה אתה הזונה שלה זה משהו שמאוד קשה לתפוס ולעשות את ה switch הזה בראש.
בניגוד לזה שתלקק לה את הכפות רגליים ודברים דומים שהם יותר לייט ואני מסכים שלפחות לי הם must במערכת יחסים.
גם אם תמצא מישהי שתהיה מוכנה להשפיל אותך הקיצוניות הסיכוי מאוד קטן לדעתי שמערכת היחסים הזאת תצליח בהקשר של משפחה וילדים.
וללכת למלכה בתשלום זאת גם לא אלטרנטיבה טובה בעיניי, אולי שווה ללכת לפסיכולוג ולהבין מאיפה זה נובע ואיך אפשר לשים דגש על דברים יותר ״בריאים״ במיניות ולהשאיר את ההשפלה בתור פרי דמיונך icon_smile.gif

נשים, לא בחורות.
ולא, ממש לא מסכימה. אני לא חושבת שנשלט הוא פחות גבר או פחות גברי מעצם היותו נשלט, ואני לא היחידה.
כל הדיון הזה ממדר פרמטרים שלא צריכים להיות ממודרים בהכרח ויכולים להתקיים יחד בהרמוניה: גבר, נשלט, אישה, שולטת, קשר שליטה, זוגיות.

כמובן שלשם כך צריך שהנשלט יקבל את עצמו ככזה ולא יחשוב שזה שהוא נשלט סותר את היותו גבר ושהוא צריך לבחור בין קשר שליטה לזוגיות.
רוקי א​(נשלט)
רוקי א​(נשלט) • 17 בדצמ׳ 2023
Menta כתב/ה:
רוקי א כתב/ה:
feetForLife כתב/ה:
אני לא בא להטיף ואם משתמע ככה אז לא התכוונתי 🙂
בכל אופן, אתה לא חושב שהרצון לחוות השפלות קיצוניות עלול בסבירות גבוהה לפגוע בזוגיות?

הקשרים שחוותי בעולם השליטה הם לא קישרי זוגיות, אלא קשרי שולטת - נשלט, כך שאין לי ניסיון לחוות השפלות קיצוניות במסגרת זוגיות.

אתה יוצר כאן הפרדה מראש בין זוגיות לקשר שליטה. זו הפרדה שלא מחוייבת המציאות, וגם בסיס לאי הבנה בין שולטות לנשלטים שמשתמשים במונח קשר שולטת נשלט לתאור קשרים שונים.
חייתי בזוגיות למעלה מעשרים שנה עם מישהו שהכרתי בפלטפורמה בדסמית. הזוגיות התקיימה לצד השליטה והסתיימה בלי קשר.

אני בהחלט יוצר הפרדה מראש בין זוגיות לקשר של שליטה. ומבחינתי זה כן מחויב המציאות.
בשבילי, בקשר של שליטה יש תפקידים מוגדרים בין שולטת לנשלט, ואין אלמנטים של זוגיות, זה הבדס"מ שלי ושל לא מעט שולטות ונשלטים.

הייתי מאוד ברור בתגובות שלי, כשעשיתי הפרדה בין קשר של שולטת-נשלט, כשהכוונה היא בלי אלמנטים זוגיים. לבין לחוות השפלה בתוך קשר זוגי, כשכתבתי שאין לי ניסיון בקשר כזה.
Unconscious
Unconscious • 17 בדצמ׳ 2023
האמת שלאחרונה היו לי תובנות על הנושא, כאחד שתמיד טען שהוא לא מתחבר להשפלה, פתאום חשבתי על זה שהאקטים שאני נמשך אליהם הם די משפילים במהותם. לכן הגעתי למסקנה שההשפלה היא בעצם היכנעות של האגו, שזה אולי הדבר שקשה ביותר לבני אדם לעשות, לבטל את האגו שלהם שמתנגד להשפלה בכל תוקף.

כשההשפלה מתקיימת במרחב אינטימי וכששורר אמון עמוק בין הפרטנרים כך שהאגו יכול באמת להיכנע לכך אני חושב שזה פשוט משחרר ממך המון ונותן לך להיות אתה בצורתך הבסיסית ביותר.

לסיכום אני חושב שהרצון להיות מושפל מגיע מתוך הצורך לאמון ולסמוך על מישהו\י ברמה הגבוהה ביותר.
רוקי א​(נשלט)
רוקי א​(נשלט) • 17 בדצמ׳ 2023
Unconscious כתב/ה:
הגעתי למסקנה שההשפלה היא בעצם היכנעות של האגו

לדעתי השפלה היא רמיסה של הכבוד הבסיסי שיש לאדם על ידי אקטים משפילים,
המילה "אגו" מתקשרת לי בקונוטציות פחות חיובית: יהירות, אולי שחצנות "אגו" נפוח" "אדם עם אגו".
Gbsisfem​(נשלט)
Gbsisfem​(נשלט) • 17 בדצמ׳ 2023
StreetCat כתב/ה:
אישית, לא הייתי דוחקת בת זוג ונילית למקום שעושה לה רע רק כדי לתת מענה לצורך הקינקי שלי,
הייתי מתייעצת עם גורם מקצועי שמבין בנושא כזוג או כבודד כדי לבחון דרכים שבהן אפשר לשלב את הצורך הזה בצורה שלא תפגע בקשר הזוגי.
יש את המרכז למיניות אלטרנטיבית , יש להם מגוון של מטפלים ומטפלות לנושא הזה בדיוק.

אשמח לשמוע עוד פרטים על המרכז למיניות אלטרנטיבית
מאחר וכזוג נשוי אני כבר מעל עשר שנים חי בתסכול בגלל החוסר התאמה כגבר שאוהב את עולם השליטה שנשוי לאישה ונילית לחלוטין
מפית​(אחר)
לפני 4 חודשים • 18 בדצמ׳ 2023
מפית​(אחר) • 18 בדצמ׳ 2023
אולי זה שביום יום אני שונה לגמרי.
Lucy in the sky
Lucy in the sky • 18 בדצמ׳ 2023
אצלי זה מתקשר ״להעברת הכוח״… ברגע שאני מעבירה את כל השליטה לשולט באופן מוחלט, מתוך אמון וידיעה שהוא תמיד יטיב עימי- ככל שהפרקטיקה תהיה משפילה וקיצונית יותר אך עם זאת מטיבה- זה סימן חזק לאמון ביננו. בפועל זה מחזק את הקשר וככל שההשפלה יצירתית יותר זה מראה לי באופן אישי על ההשקעה של השולט שלי בי, בסשן, בהנאה שלי ושל שנינו.
StreetCat
StreetCat • 18 בדצמ׳ 2023
Gbsisfem כתב/ה:
StreetCat כתב/ה:
אישית, לא הייתי דוחקת בת זוג ונילית למקום שעושה לה רע רק כדי לתת מענה לצורך הקינקי שלי,
הייתי מתייעצת עם גורם מקצועי שמבין בנושא כזוג או כבודד כדי לבחון דרכים שבהן אפשר לשלב את הצורך הזה בצורה שלא תפגע בקשר הזוגי.
יש את המרכז למיניות אלטרנטיבית , יש להם מגוון של מטפלים ומטפלות לנושא הזה בדיוק.

אשמח לשמוע עוד פרטים על המרכז למיניות אלטרנטיבית
מאחר וכזוג נשוי אני כבר מעל עשר שנים חי בתסכול בגלל החוסר התאמה כגבר שאוהב את עולם השליטה שנשוי לאישה ונילית לחלוטין

לא עובדת שלהם, אפשר לחפש בגוגל ולראות עוד מידע ופרטים בנושא.