שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא הבנתי.

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 4 חודשים • 18 בדצמ׳ 2023
פרלין​(נשלטת){ש} • 18 בדצמ׳ 2023
[quote="שוסי"]
פרלין כתב/ה:
את מזה מזלזלת בפות. היא לא חור שחור שאפשר להמיר בכל חור אחר בגוף. זאת פות! יש לה מרקם, ריח, מגע משלה. מראה, יופי משלה. מה הפכת אותה רק לפונקציה? או שאת באמת עושה פה את הטרלת המאה.[
איך הבנת שאני מזלזלת או ממירה בחור אחר?
אני טוענת שאם העניין של גבר מסוים,הוא לא חדירה וגינלית,אז הפות הוא כמו כל איבר אחר בגוף האשה.

שוסי, אם זאת לא הטרלה, אז הראש שלך באמת עובד בצורה שנשגבת מבינתי.
backgammon​(שולט)
backgammon​(שולט) • 18 בדצמ׳ 2023
זאלופון כתב/ה:

...
הנימה של התגובה הזו הותאמה לשלך. אם נמשיך בדיון הזה, בוא נניח ששנינו אנשים למדנים שטרחו ללמוד קצת את הנושא, שאינם מגיבים מתוך רשעות או עצלות, ובאופן כללי אנשים די נחמדים icon_smile.gif

אנשים למדנים - אשכרה לומדים. ולא כותבים על מאמר "המחקר הראשון שלך מתייחס בעיקר לדיווח עצמי על מחשבות אובדניות ולא למוות כתוצאה מהתאבדות"
בלי לשים לב שבסיכום שלו נאמר -
The findings of this meta-analysis highlight the high prevalence of suicidal thoughts and attempts in the transgender community, and the alarming fact that about 50% of transgender individuals who reported suicidal thoughts actually committed suicide.

פרשתי מהדיון.
Hazel​(אחר)
Hazel​(אחר) • 18 בדצמ׳ 2023
The Feet Slave כתב/ה:
Hazel כתב/ה:
טרנסיות הן לא נשים.
רק בעולם המערבי לאנשים נדפק השכל עם הטרלול הפרוגרסיבי.
רעיונות שנוסו לפני 100 שנה, שהוכח שהם לא עובדים,
וכמו קומוניזם באים בגישה - הפעם זה יעבוד!

לא, זה לא עובד, לא באמת.
אני מהמר שג'אז ג'נינגס תתאבד בשנה-שנתיים הקרובות.

בתאלינד זה עובד, כי כששואלים ליידיבויי מה את/ה? הליידיבוי עונה: "אני ליידיבויי",
לא "אני אישה לכל דבר".

התגובה שלך מאוד מרושעת, ושלא לצורך.
נשים טרנסיות הן נשים, הן חוות את עצמן כנשים לכל דבר. בדיוק כפי שאישה ביולוגית חווה את עצמה כאישה.
אין שום סיבה לבטל את הקיום שלהן ככה.
גם אם יש בעולם דברים שאתה לא מבין, או לא מתחבר אליהם, עדיין אפשר לכבד את האדם השני ואת החוויה שלו.ה.

טראנסיות זה לא פרוגרסיביות בדיוק כפי שהומוסקסואליות זה לא פרוגרסיביות.

קודם כל, אני רשע ומרושע שנהנה לראות שמאלנים פרוגרסיבים בוכים.
במיוחד כשהם מגלים שהשקר שלהם הוא שקר,
או כשהם מפסידים בצורה הוגנת ולא יודעים איך לקבל את המציאות.

דבר שני, לעובדות לא אכפת מהרגשות שלך.
שוסי
שוסי • 18 בדצמ׳ 2023
wild silence כתב/ה:
שוסי כתב/ה:
נשים טרנסית,בעת שמתחרות,נוטלות הורמונים כך שרמת הטוסטסטרון בגופן אפילו נמוכה יותר מאשר ספורטאית ממוצעת.( תבדוק אותי).אם אתה מדבר על פיזיולוגיה מולדת,אפשר לשאול זאת גם על מתחרין ממוצא אפריקני אשר ידוע כי מבנה השלד שלהם אתלטי בהרבה משל מתחרים לבנים,באופן מולד.כמו כן,נשים שונות שהן סיס נבדלות ברמות האסטרוגן המולד שלהן.דוגמא אמיתית היא שלי הומלץ ליטול גלולות למניעת הריון עם כמות אסטרוגן אפסית כי רמות האסטרוגן המולדות שלי גבוהות במיוחד,לעומת חברה שלי שהומלץ לה ליטול כמות אסטרוגן גבוהה מאוד,גם בלי קשר למניעת הריון.שתינו נשים סיס כמובן.האם עלינו להתחרות במקצים שונים?
לגבי מלתחות-הצורך בהפרדה נובע מתוך הגנה על נשים.האם יש לך סטטיסטיקה רלוונטית אשר מוכיחה כי טרנסיות תוקפות יותר מאשר נשים סיס? אני יכולה לספר לך שרותי הרבה יותר מטרידה האמא( סיס או לא) שמכניסה את בן ה10 שלה למלתחות שבהן הילדה שלי נמצאת,מאשר אשה טרנסית שכנראה אין לה יתרון פיזי כלפיי במצב ההורמונלי שלה.
האם אתה מצפה מאשה טרנסית אשר עברה תקיפה מינית ( סטטיסטית כנראה ע"י גבר) לחלוק את המרחב המוגן ןהטיפולי שלה עם מי שמהווה עבורה את הטריגר לתקיפה שעברה? כמה תרפויטי זה יהיה עבורה לדעתך?
אני,אשה סיס עם עודף אסטרוגן,מרגישה הרבה יותר בנוח ובטוח ככלל עם נשים טרנסיות,יותר מאשר עם גברים.בתור אשה,אני חושבת שיש לי יותר say,בעניין זה

בתור מישהי שמכירה הרבה טרנסיות, אני חושדת שאת לא מכירה טרנסיות בכלל.
ראינו את הקושי הגדול בלהגדיר מה היא אישה בשרשור הזה, רוצה לנסות להגדיר מה זה טרנסית? כל מי שפשוט מרגישה אישה, גם אם היא נראית לחלוטין כמו גבר? מי שלוקחת הורמונים? מי שמציגה חזות חיצונית נשית לפי האופנה הנוכחית של מה זה נשי - נגיד עקבים איפור שמלה (3 דברים שבתקופות שונות ותרבויות שונות נחשבו דווקא גבריים)? מי ש"עוברת כאשה"?
את מתעלמת מהבעיה שכל אחד יכול להגדיר שהוא אישה. לצורך העניין, אם רק התחושה היא מה שנחשב, גבר שלא עשה שום טיפול הורמונלי אבל מרגיש אישה יכול להחליט שהוא אישה ולהכנס למלתחות הנשים, או לכלא נשים.
אם היית מכירה טרנסיות, היית יודעת שגם הן מאוד סובלות מזה. המרחבים שאמורים להיות בטוחים לטרנסיות, כמו למשל קבוצות תמיכה, מוצפים בגברים שמגיעים בלי לעשות שום שינוי פיזי וטוענים שהם מרגישים כנשים, בפועל במטרה להתחיל עם הטרנסיות.. זה יוצר מאבקים עצומים בקהילה בין אלו שבעד להכיל בכל מצב, לבין אלה שאומרות... "זה שאנחנו מדברות אליו בלשון נקבה לא אומר שהוא טרנסית. הוא לא עובר את האתגרים שאני עוברת, אם הוא לא לוקח טיפול הורמונלי, ולא שוקל אפילו ניתוח תחתון. והוא מטריד אותי והופך את המרחב לפחות בטוח עבורי." בעייה מאוד מאוד נפוצה במרחב הטרנסי, שנוצרת עקב אידיאולוגיית מגדר... בדיוק מה שאת לטענתך מנסה למנוע.
ואגב, חברותיי הטרנסיות, כמה שהן יותר "שפויות" (סליחה על המילה לא מצאתי משהו אחר מתאים), ככה הן יגידו דברים כמו, "אני לא אישה, אני טרנסית."
חצי מהטרנסיות שאני מכירה הן בעצמן נגד אידיאולוגיית מגדר וחושבות שזה אבסורד שגבר יתחרה מול נשים בספורט.
באופן מעניין, רק אחת מהטרנסיות שאני מכירה אי פעם התבטאה - בפניי או בפייסבוק שלה - בסוגיות פמיניסטיות כלל נשיות, כמו למשל מחיקת פני נשים מכרזות וייצוג נשי בכנסת, ויצאה להפגין בנושא.
כל השאר מוחות רק על ייצוג טראנס ונושאים שקשורים לטראנס.
לנשים יש אתגרים, ולטרנסיות יש אתגרים, ועבור הרוב - לא נראה שהאתגרים חופפים.

אני לא רק מכירה טרנסיות.אני מטפלת הנערות טרנסיות רבות.לא הייתי טוענת את מה שאני טוענת רק על סמך דעה שלי בלי לחקור את העניין כמובן.
לא ככ מבינה מאין הסקת שאין לי קריטריונים לבחינת מהי אשה טרנס לעומת גבר "שמרגיש כמו". מן הסתם טרנסיות הן מי שנוטלות הורמונים רבים.חלקן בוחרות לא לעבור ניתוח תחתון שהוא מסוכן ואף מפחית שנים מחייהן.
כמו נשים סיס שהן שוביניסטיות,כך גם יש נשים טרנסיות.לא מבינה למה את חושבת שהמצב צריך להיות שונה רק בגלל מה שיש להן מתחת למכנסיים.
שוסי
שוסי • 18 בדצמ׳ 2023
[quote="פרלין"]
שוסי כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
את מזה מזלזלת בפות. היא לא חור שחור שאפשר להמיר בכל חור אחר בגוף. זאת פות! יש לה מרקם, ריח, מגע משלה. מראה, יופי משלה. מה הפכת אותה רק לפונקציה? או שאת באמת עושה פה את הטרלת המאה.[
איך הבנת שאני מזלזלת או ממירה בחור אחר?
אני טוענת שאם העניין של גבר מסוים,הוא לא חדירה וגינלית,אז הפות הוא כמו כל איבר אחר בגוף האשה.

שוסי, אם זאת לא הטרלה, אז הראש שלך באמת עובד בצורה שנשגבת מבינתי.

את וכל מורה מכיתה א שהיתה לי):
FootJunky
FootJunky • 18 בדצמ׳ 2023
N e l l a כתב/ה:
The Feet Slave כתב/ה:
Hazel כתב/ה:
טרנסיות הן לא נשים.

לא, זה לא עובד, לא באמת.

בתאלינד זה עובד, כי כששואלים ליידיבויי מה את/ה? הליידיבוי עונה: "אני ליידיבויי",
לא "אני אישה לכל דבר".

נשים טרנסיות הן נשים, הן חוות את עצמן כנשים לכל דבר. בדיוק כפי שאישה ביולוגית חווה את עצמה כאישה.
גם אם יש בעולם דברים שאתה לא מבין, או לא מתחבר אליהם, עדיין אפשר לכבד את האדם השני ואת החוויה שלו.ה.

לפי מה שאני יודעת,
טרנסיות הן לא יכולות לחוות את עצמן כמו שנשים ביולגיות חוות את עצמן זה דבר שמזלזל בכל כך הרבה נשים,שחוות מחזור,לידה,הורמונים אחרי לידה,הפלה,אובדן של ילד.

כל עוד טרנסיות אינן יכולות לחוות את הדברים האלו שמאפיינים את השוני בין גברים לנשים לא רק במראה החיצוני, הן לא נשים ולא יכולות לחוות את אותן חוויות שנשים ביולגיות חוות.

תודה.

היי NELLA
לא מסכים עם תשובתך.
האם אישה ביולוגית עקרה, שלא חוותה ולא תחווה לעולם היריון ולידה, או הפלה, היא לא אישה בעיניך?
האם אישה ביולוגית שמעולם לא איבדה ילד, היא לא אישה בעיניך?
החוויה הנשית (כמו הגברית) אינה חוויה אחידה לכל הנשים בעולם.
ו"רשימת המכולת" שהגדרת כחוויה נשית אינה רלוונטית, כאמור.
תודה.
FootJunky
FootJunky • 18 בדצמ׳ 2023
Hazel כתב/ה:
The Feet Slave כתב/ה:
Hazel כתב/ה:
טרנסיות הן לא נשים.

לא, זה לא עובד, לא באמת.

לא "אני אישה לכל דבר".

קודם כל, אני רשע ומרושע שנהנה לראות שמאלנים פרוגרסיבים בוכים.
במיוחד כשהם מגלים שהשקר שלהם הוא שקר,
או כשהם מפסידים בצורה הוגנת ולא יודעים איך לקבל את המציאות.

דבר שני, לעובדות לא אכפת מהרגשות שלך.

קיצר - ביביסט
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 18 בדצמ׳ 2023
backgammon כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

...
הנימה של התגובה הזו הותאמה לשלך. אם נמשיך בדיון הזה, בוא נניח ששנינו אנשים למדנים שטרחו ללמוד קצת את הנושא, שאינם מגיבים מתוך רשעות או עצלות, ובאופן כללי אנשים די נחמדים icon_smile.gif

אנשים למדנים - אשכרה לומדים. ולא כותבים על מאמר "המחקר הראשון שלך מתייחס בעיקר לדיווח עצמי על מחשבות אובדניות ולא למוות כתוצאה מהתאבדות"
The findings of this meta-analysis highlight the high prevalence of suicidal thoughts and attempts in the transgender community, and the alarming fact that about 50% of transgender individuals who reported suicidal thoughts actually committed suicide.

פרשתי מהדיון.

האמת היא שאנשים למדנים היו שמים לב שהמטא-אנליזה הזו כלל לא מדברת על מוות כתוצאה מהתאבדות אלא לכל היותר על ניסיונות התאבדות, שגם אופן מדידתם (דיווח עצמי?) אינו ברור. אבל חשוב מכך: למדנים היו שמים לב שהמחקרים הכלולים בה נעשו על כל מיני אוכלוסיות, רבות מהן כאלה שדווקא כן עברו טיפולים ואף ניתוחים, כך שהיא אינה יכולה לתמוך בטענה כי הטיפולים הללו נחוצים למניעת אובדנות. אפשר שהם אפילו גורמים לה.

אני מבין שאתה רגיל לויכוחים עם אנשים שנבהלים מהקישורים שמצאת בגוגל ומניחים שהתעמקת בהם ואתה מבין בנושא, וזו חוויה לא נעימה להתווכח עם מישהו שמבין במחקר וקרא בעצמו דבר או שניים. אבל זו לא סיבה להיות מריר. אשכרה חסמת אותי בגלל זה? 😄
רוקי א​(נשלט)
רוקי א​(נשלט) • 18 בדצמ׳ 2023
זאלופון כתב/ה:
backgammon כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

...

פרשתי מהדיון.

האמת היא שאנשים למדנים היו שמים לב שהמטא-אנליזה הזו כלל לא מדברת על מוות כתוצאה מהתאבדות אלא לכל היותר על ניסיונות התאבדות, שגם אופן מדידתם (דיווח עצמי?) אינו ברור. אבל חשוב מכך: למדנים היו שמים לב שהמחקרים הכלולים בה נעשו על כל מיני אוכלוסיות, רבות מהן כאלה שדווקא כן עברו טיפולים ואף ניתוחים, כך שהיא אינה יכולה לתמוך בטענה כי הטיפולים הללו נחוצים למניעת אובדנות. אפשר שהם אפילו גורמים לה.

אני מבין שאתה רגיל לויכוחים עם אנשים שנבהלים מהקישורים שמצאת בגוגל ומניחים שהתעמקת בהם ואתה מבין בנושא, וזו חוויה לא נעימה להתווכח עם מישהו שמבין במחקר וקרא בעצמו דבר או שניים. אבל זו לא סיבה להיות מריר. אשכרה חסמת אותי בגלל זה? 😄

יאלהההההההה כלום לחסום את זאלופון, הוא על באמת אדם רשע!!!! 😄😄😄❣️
Master Bruce
Master Bruce • 18 בדצמ׳ 2023
לא בטוח אם פוסט מטומטם או הטרלה.
אני פרוגרסיבי וליברלי, ומעולם לא שמעתי מהמחנה הזה שום דבר שאפילו קרוב לזה.
חוסר משיכה זה לא טרנספוביה. זה חוסר משיכה וזהו.
אני יכול לא להמשך למישהי כי יש לה בולבול, או שאני יכול לא להמשיך למישהי כי יש לה פלולה ענקית באמצע המצח.
מה זה עניינו של מישהו למה מישהו נמשך או לא נמשך למישהו?