ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אנשים מחפשים כאן מערכות יחסים?

Master Bruce
לפני 4 חודשים • 24 בדצמ׳ 2023

למה אנשים מחפשים כאן מערכות יחסים?

Master Bruce • 24 בדצמ׳ 2023
סטטיסטית, כשאתם הולכים ברחוב או מסתובבים בקניון, סתם לצורך העניין, כמה אחוז מהאנשים לדעתכם הם מושכים?
אחוז? 5 אחוז במקרה קיצוני? פחות מאחוז?

עכשיו, אני חושב שזה ראוי להניח שהתפלגות האנשים המושכים בכלוב דומה לזו שבכל מקום אחר, שבפועל רק אחוזים בודדים מושכים אתכם (וזה עוד בלי לדבר על השאלה הם הם נמשכים אליכם חזרה)

עכשיו, באתרי הכרויות, עם כל החסרון הברור של שיטת הסווייפים, לפחות היא מצמצמת את האחוז הניכר של אלו שברור לכם מיידית שפיזית זה פשוט לא זה. גם לפני שיטת הסווייפים, לפחות היתה תמונה ברורה בפרופיל שאפשר היה לדעת איך הצד השני נראה.

היום אנשים בכלוב צריכים לדבר, לראיין אחד את השני, לעבור את מחסום האם הצד השני בכלל דוש מגעיל או לא (ויש כאן המון דושים ודושיות), להחליף טלגרם, להחליף תמונות, רק אז, אם בכלל יש עניין פיזי, יש מה לדבר הלאה.

לא אומר שזה לא קורה, ברור שכן, אבל הסטטיסטיקה נראית לי גרועה ממש.

וזה עוד בלי לדבר על זה שיש כאן הרבה אנשים שבכלל לא כאן בשביל הכרויות.

בקיצור, הכתג רחוק מאד בעיני מלהיות אידאלי להכרויות למטרות רומנטיות/מיניות, אז... מה הקטע?
נימרייה​(שולטת)
נימרייה​(שולטת) • 24 בדצמ׳ 2023
כי פה אני לפחות לא מסתכנת בלספר לבחור שאני סדיסטית והוא לא ישרוף אותי מול כל העולם כאחרונות המשוגעות.
    התגובה האהובה בשרשור
SupperNova​(שולט)
SupperNova​(שולט) • 24 בדצמ׳ 2023
כי הסיכוי שלך למצוא התאמה לקינקים שלך בטינדר די נמוך ויש כאן פתיחות מחשבתית יותר גדולה

יש גם עוד מקומות למצוא התאמות קינקיות חוץ מפה #רק_אומר
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 24 בדצמ׳ 2023
אין דבר יותר שרוצה אדם מאשר מערכת יחסים.
אז איכן שאפשר ואי אפשר הוא מנסה.

אני לפחות הוכחה למערכות יחסים דרך הכלוב.
כך שזה אפשרי.

מה שכן אתה צודק הסיכוי נמוך, לרוב זה מתסכל ודמי הלימוד לפעמים גבוהים וכואבים.
StreetCat
StreetCat • 24 בדצמ׳ 2023
כי קשר זוגי זו לא רק משיכה מינית מבוססת מראה, אלא יותר מכך.
ומי שמחפש קשר זוגי שהוא גם בדסמי הסיכוי למצוא כזה בכלוב - קצת גבוה יותר, לא בהרבה.
לנשלטים זה אתגר קשה יותר כי ההיצע פה של השולטות נמוך מאוד, במיוחד למי שמחפש קשר זוגי (ולא משנה אם מונוגמי או פוליאמורי)
מי שרק מחפש קשר זוגי עם קינק - אני חושבת שעדיף לחפש באפילקציות הרגילות ולא פה.
--Nir--
--Nir-- • 24 בדצמ׳ 2023
אני לא פה בשביל מערכת יחסים, אלא בעיקר כדי לקרוא ולכתוב ולעיתים רחוקות גם לפגוש, אבל עובדתית יש כמה זוגות שנוצרו כאן ככה שכנראה הסיכויים לא כאלה רעים.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 24 בדצמ׳ 2023
אני מסכימה עם כל מה שכתבת, והסיכויים עוד יותר נמוכים אפילו כי מעבר למשיכה הפיזית וההתאמה האישיותית צריך גם התאמה מינית, מה שמסנן עוד יותר.

עבורי התשובה היא שאין פלטפורמה אחרת. ניסיתי קבוצות פייסבוק בדסמיות. שם דווקא רואים תמונות ואפשר להעלות פוסט היכרות. אבל יש שם יחסית מעט חברים, המון הטרדות בפרטי, ופחות פיצ'רים ממה שיש בכלוב, כמו הפורום הזה, הצ'אט והבלוגים.
petka11​(שולט)
petka11​(שולט) • 24 בדצמ׳ 2023
כי פה היא מבקשת לקרוא לך "אדוני", לעמוד מולך על הברכיים, לקבל ספאנקים, לאבד שליטה..
פה כל זה עושה אותה רטובה, ושניכם יודעים את זה.