לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אנשים מחפשים כאן מערכות יחסים?

ArchAngel​(שולטת)
לפני 4 חודשים • 24 בדצמ׳ 2023
ArchAngel​(שולטת) • 24 בדצמ׳ 2023
נתחיל מהסוף: אני התחתנתי עם מישהו מכאן.

לא אתמם, אני יודעת שכמות החתונות שיצאה מכאן זניחה, ואכן זה ממש לא קרה בקלות וזריזות.
הייתי פה לפחות 7 שנים לפני שהכרנו, ובדרך היה לי מסע שלם שעברתי בהכרויות בקהילה הזו.
רק שנתיים לפניו נוצר לי לראשונה קשר רציני בן שנתיים מהאתר.
ולפני כן? ובמרווח הזמן בין שני הקשרים הנ"ל? רוב החוויות היו סטוצים בדס"מיים, והרפתקאות קצרות כאלו ואחרות.

ואפילו העדפתי ככה, ואני אשמח להרחיב למה:
אני זוכרת איך בנאיביות בגיל 18 כשרק נרשמתי לפה, ניסחתי מודעת היכרות שמחפשת קשר רציני כדי לממש בו בדס"מ, לא פירטתי יותר מדי מיניות אלא רציתי לשמור אותה לשיחה בדייט. זה הרגיש לי בטוח יותר.
אבל די מהר האינבוקס שלי הוצף בחירטוטים, גברים שניכר מתוכן הפרופיל שלהם שלא תהיה בנינו שום התאמה ורק דיקלמו את מה שרציתי לשמוע.
נשברתי די מהר מהעלבון הזה לאינטליגנציה, ויומיים אחרי ניסחתי מודעה מאוד תכלתית על איזה סשן אני מחפשת.
אנשים הופתעו מהשינוי של ה- 180 מעלות הזה, אבל אני הרגשתי שאם לא יצא לי קשר רציני לפחות שאני אהנה בדרך ואגשים את הפנטזיות שלי.

ומאוד נהנתי מהחוויות שצברתי.
אחרי הפעמים הראשונות ראיתי שזה בסדר ולא הכל חייב להיות במסגרת רומנטית שהיא, כמו שחונכתי "שראוי". העיקר שיש חיבור וכולם נהנים.
רציתי לחוות עוד התנסויות שלא חוויתי, כל פעם כתבתי בבלוג על פנטזיות אחרות שנוספו לי ומצאתי פרטנרים.
לא חיפשתי מישהו לקשר רציני בהכרח אלא הנחתי שאם יהיה חיבור נכון זה יתקדם משם, ואם לא- אני את שלי קיבלתי.
זה לא שחיכיתי שמישהו יועיל בטובו להישאר אחרי הסשן, וזאת לא הייתה "דרכי להתפשר".
להפך, הרבה פעמים בעצמי העדפתי להמשיך הלאה (וגם הבהרתי את זה כמובן כדי לא להשלות אף אחד).
נשארתי רק אם הוא היה ממש מיוחד בעיניי.
בעלי למשל לא הפסיק לחזר, רצה אותי כל כך גם אחרי החוויה, האישיות שלו דיברה אלי והוכיחה את עצמה, והשתכנעתי ואני כל כך שמחה על ההחלטה הזו ❤️

היו פעמים שאמרתי לעצמי אולי אנסה היכרות "רגילה".
הורדתי איזו אפליקציה ונילית, ודפדפתי בין התמונות ולא החלקתי ימינה אף גבר.
וזה לא שאני בררנית חיצונית, להפך. אין מראה ספציפי שאני אוהבת.
נדיר שגבר דוחה אותי חיצונית אלא אם כן מדובר בהזנחה. אם יש בנינו כימיה זה ילך בנינו.
אבל לא יכולה להיות בנינו כימיה אם מלכתחילה אני בארון בפניו.
לא אכפת לי איך הוא נראה, וגם לא אכפת לי מה התחביבים שלו, אם אני לא יכולה לחדור אליו.

זה נשמע שטחי כשאני מנסחת את זה ככה, אבל עבורי זה מגלם את הקרבה שלי אליו, זאת האינטימיות שלי עם גבר, זאת מי שאני.
בלי זה, באמת אין לי מה לחפש איתו. אני יכולה להתפשר על מלא דברים במיטה, על זה לא.
ואין לי כוח להצניע משהו ניכר ממני "עד הרגע המתאים". זאת תחושה מחורבנת וחונקת כל כך שאני מעדיפה שתשאר בזיכרונות האפלים של גיל ההתבגרות. כי זה מקום מאוד בודד להיות בו, והכי כואב להיות בודדה כשאת מול מישהו שאמור להיות קרוב.

אני רוצה להיות מסוגלת להגיד לו בצורה הכי טבעית את המשיכה שלי, וגם כל קינק וצורך מיני אחר, מבלי לחשוש משיפוטיות.
לא רציתי לחיות בחרדה שהוא יגיב לזה רע, גם לא רציתי להמר להשקיע את הזמן בגבר שגם אם יגיב לזה בסדר ולא ישפוט פשוט לא יהיה בעניין.

מנגד, הייתי מחוץ לארון, אז לא הייתה לי בעיה לכתוב על הפטיש הזה גם באפליקציה ונילית.
אמרתי שמי שבעניין של זה שיעשה super like שאדע לזהות להחליק אותו.
אבל במרחב ונילי פירשו אותי לא נכון, לא היה לי כוח לכל מיני משועממים שחושבים שאני דילדו אנושי להתנסות עליו וניכר שיהיו סקס גרוע.
שלא "דוברים את השפה" ולא מבינים את החוויה.
גם איך בכלל אפשר להבין אותה מהשורה וחצי ב bio?

ולכן הכלוב היה בדיוק המרחב לזה.
נכון שגם פה יש חיכוכים ושיפוטיות לעיתים, אבל כאן אפשר לדבר על הכל ותמיד יהיה מישהו שזה ידבר אליו גם.
כאן אפשר להרחיב מה הפטיש שלך מגלם עבורך במקום לדבר בכותרות.
כאן אפשר להתעמק באדם עצמו ולא רק לבחור אותו לפי תמונות שלא אומרות לי דבר.
אני מתחברת לאנשים דרך הראש שלהם, אני באמת מעדיפה לקרוא אותם והחלק של החלפת התמונות לא כזה מעניין אותי.
לא שהייתה לי בעיה לשלוח, אני נראת טוב. אבל מניסיוני, בכל פעם שהשיחה התחילה או עברה מאוד מהר להתעקשות על תמונה, לא נוצר החיבור שחיפשתי.

וחוץ מזה, במרחב הזה למדתי המון. הוא לא היה רק להיכרות עבורי אלא גם מרחב חברתי, אפילו לימודי במובן מסוים. תחושת שייכות לקהילה מסוימת, על אף הטלטלות שבה.
ולכן אני חוזרת לפה לגיחות גם אחרי נישואיי, בגלל המרחב החברתי שזה מהווה שלא מצאתי שני לו.
תענוגות
תענוגות • 24 בדצמ׳ 2023
לדעתי פה (אחוז גבוה)
נשים גברים ראש טוב פתוח קינקי .
אהבת חינם חיים את החיים לא מנסים להזיק .
ואז יש רוב לזה במקום מסוים אז למה לא..
MagisterDolor​(שולט)
MagisterDolor​(שולט) • 24 בדצמ׳ 2023
לא יודע, הכרתי פה כמה בנות זוג.
כנראה זה תלוי באדם ואיך שהוא מציג את עצמו 🤷🏻‍♂️
KINKI OZZY​(מתחלף)
KINKI OZZY​(מתחלף) • 24 בדצמ׳ 2023
בתכלס מבחינתי לפחות זה העניין של מקפצה שאתה לא יודע שתמיד תעבור כשאתה רק מתחיל זוגיות ונילית, אתה רוצה להיות כנה ואותנטי מולה ופה זה הכל בפנים בלי להסתיר כלום, אם מישהי קראה את מה שכתבת בבלוג והיית אותנטי עם מי שאתה שם ועדיין אהבה והתחברה לדברים שכתבת זה מגדיל פוטנציאל לזוגיות (ונכון יש את עניין התמונות והחשיפה שזאת גם מקפצה מסוג אחר) ובסופו של דבר באתי בשביל להכיר מישהי, ונשארתי בשביל הבלוגים...כבר לא ממש שולח הודעות...
New born
New born • 24 בדצמ׳ 2023
כי מלידה אנחנו מחפשים שייכות ולהרגיש משמעותים עבור מישהו..
תחת אש
תחת אש • 24 בדצמ׳ 2023
כן
cuckold אוהב שלך​(נשלט)
cuckold אוהב שלך​(נשלט) • 24 בדצמ׳ 2023
למה לא בעצם?..
אני אישית נמשך מאוד לחיבור לאישיות ולמנטליות(כמובן שלמראה יש משיכה ראשונית וחשובה..אך מצאתי את עצמי לא פעם נמשך למישהי על פני מישהי אחרת למרות שחיצונית בעולם מקביל הייתי נמשך לטייפ קאסט שלי באופן טבעי)..
זאת הפלטפורמה האידיאלית להיות מי שאתה באמת וללא מסכות ולמצוא את שאהבה נפשך..ללא שיפוטיות(בד"כ) ונטול עכבות וחששות מפני מה יאמרו ומה יחשוב העולם..
זו דעתי אך מכבד ומקבל את דעתך במלוא הכבוד..
ערב נעים והצלחה לכולנו😊
מיה34​(אחרת)
לפני 4 חודשים • 25 בדצמ׳ 2023
מיה34​(אחרת) • 25 בדצמ׳ 2023
ויש את אלו שמוצאים כאן פלטפורמה אנונימית לכתוב בה את כל שעולה בנפשם.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 25 בדצמ׳ 2023
מיה34 כתב/ה:
ויש את אלו שמוצאים כאן פלטפורמה אנונימית לכתוב בה את כל שעולה בנפשם.

נכון. אבל השאלה לא היא למה אנשים באתר, אלא למה הם חושבים שזה אתר להכיר בו אנשים.
ולא....
לנהל דיונים
לכתוב בלוג
לקרוא בלוגים
ללמוד דברים כל העולם
לצ'וטט סתם ככה עם אנשים על הא ועל דא

ושאלה גדולה מזה? למה אנשים חושבים שטינדר זה אפליקציה לזיונים
אה..
זה לא קשור
Private​(אחר)
Private​(אחר) • 25 בדצמ׳ 2023
לפני שהתחתנתי דווקא מצאתי פה לא מעט בנות זוג ופרטנריות מדהימות ביופיין ואופיין.
היום, אני מרגיש שזה שונה לגמריי. מניח שזה הגיל ובעיקר הסטטוס, אבל עדיין מוצא פה ושם אחלה אנשים אפילו סתם לשיחות חולין.