צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מהות השליטה

SexyRed​(שולטת){Woody}
לפני 19 שנים • 21 באוק׳ 2004

מהות השליטה

SexyRed​(שולטת){Woody} • 21 באוק׳ 2004
אינני יודעת אם פתחו שרשור כזה, למען האמת, אני רק רוצה לחזק דברים. אתם מוזמנים להגיב.

במהלך השיחות שלי עם אנשים, צצה לה התופעה להגדיר "סשן", "דום" (ית) "סאב" (ית) ואת כלל הקהילה במגוון רחב של צורות. כרגע אני רוצה להתמקד במהות השליטה בעיניי- שליטה כדרך אופי. אנשים טועים לחשוב כי מה שיהפוך אותך לדום זה האופי המופנק שלך, העובדה שיש לך שוט, ועוד אביזרים, היה לך עבר פעיל ופורה עם סאבית/ עבדים, ואתה מרשה לעצמך -הכול.
דום זה אופי. דום בא לידי ביטוי בהתנהגות הכללית שלו, כאדם, כגבר ואז לבסוף כאדם המאפשר לעצמו ע"י בטחון עצמי, אחריות, כבוד ויחס הוגן להיות דום, לקחת חיים של אדם אחר תחתיו ולעצב אותו בדמותו וראות עיניו.
יצא לי כבר להכיר ולשמוע אנשים שהם דומים אך הסאביות שלהם מפרשות את שליטתם כלא נכונה. מה זה לא לשלוט נכון?, כהגדרתן, אם דום פונה לסאבית ומנסה לשאול על חייה, להתעניין, להכירה כבן אדם לפני היותה נשלטת מראה על חוסר דומיות. בעיניי, זוהי שטות גמורה. לפני הכל אנחנו בני אדם, עם נפש וגוף, ואנחנו רוצים להציג את עצמנו ע"י רושם נכון, זה שמישהו הוא דום זה לא בהכרח אומר שהוא כך 24/7 וצריך להתעלם מבקשות הסאבית, להטיל עליה את מרותו, ולהתאכזר אליה כדי שהוא ייקרא דום. דומיות באה מבפנים, זה צורך לשלוט, זו התנהגות, אבל בעיקר אישיות.
אני פונה לכלל הקהילה בבקשה- תבהירו תחת ראות עיניכם את מהות השליטה, מהי דורשת ממכם כבני אדם לפני הכול.
הוא​(שולט)
לפני 19 שנים • 21 באוק׳ 2004

מסכים

הוא​(שולט) • 21 באוק׳ 2004
לדברים וכבר דשו בזה עד דק
הענין הוא שאין מהות אחת וכל אחת אחד לוקח לצרכיו אופיו וכיוונו
זה מאד ענין של כימיה בין אנשים והדינמיקה המתח שנוצר ביניהם
Dark Artist​(שולט)
לפני 19 שנים • 23 באוק׳ 2004

אני מסכים איתך

Dark Artist​(שולט) • 23 באוק׳ 2004
בוודאי שיש עניין של כמייה וכל אחד לוקח זאת למחוזות שלו עצמו,אולם לפי דעתי משמעות של דומיות היא להיות כנה איתך ועם הסובבים אותך.להיות בעל כבוד הדדי.להיות חף ממניירות של פוזות ודומיננטיות מזוייפת.להיות רגיש אך לא מתחנחן ורופס.בשביל זה קיים ביטחון עצמי בך שמאפשר לך לגלות את הצדדים הפגיעים בך לצד החזקים מבלי שזה יוריד בערכך בתור דום.השליטה היא מערכת יחסים מאוד מורכבת של אמון והדדיות וכדי שתתפתח בצורה כזאת צריך שהיא תקרה בשלבים ולא ב"בום טראח" icon_cool.gif
boss​(שולט)
לפני 19 שנים • 23 באוק׳ 2004

Re: מסכים

boss​(שולט) • 23 באוק׳ 2004
הוא כתב/ה:
לדברים וכבר דשו בזה עד דק
הענין הוא שאין מהות אחת וכל אחת אחד לוקח לצרכיו אופיו וכיוונו
זה מאד ענין של כימיה בין אנשים והדינמיקה המתח שנוצר ביניהם

נכון שדשו בזה עד דק
אבל אם היא מצאה לנכון להגיד את זה
אז כנראה שיש כמה אנשים שעדיין לא הפנימו.

אני יודע שאני תמיד הקפדתי לנהוג בכבוד בכל בחורה שהיתי איתי
כולל, עד כמה שזה נשמע מוזר, בזמן הסשן ע"י כך שהקפדתי לברר אילו השפלות מגרות אותה.
למען האמת זה הדבר שאני הכי גאה בו ולא סתם אני מוסיף לעצמי את התואר ג'נטלמן לחתימה.
אבל אם בכל זאת יש מישהי שפרשה דבר מה שעשיתי או אמרתי כחוסר כבוד כלפיה כבן אדם
או זלזול בהשקעה שלה בי כחברה/סאבית
אז אני מבקש ממנה להעיר לי על כך על מנת שאני אוכל להבהיר את עצמי, להתנצל והכי חשוב -
לא לחזור על כך שנית.