לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר שיבארי

SatanKatan
לפני 4 חודשים • 26 בדצמ׳ 2023
SatanKatan • 26 בדצמ׳ 2023
--Nir-- כתב/ה:
SatanKatan כתב/ה:
--Nir-- כתב/ה:
מצד אחד - נמשך לזה מאד וזה לגמרי
פטיש/פנטזיה/השתוקקות ארוכה מאד.
מצד שני - הדברים שהאקט הזה דורש (עבורי) מהפרטנרית הפוטנציאלית גרמו לי לוותר על המימוש שלו.

מעניין, יכול לפרט?

בקצרה(הכל יחסי בחיים)- זה אקט שדורש:

1. אחריות. אני לא אעשה דברים שיפגעו בי בריאותית בגלל שזה סקסי. נניח לאפר לתוך הפה זה יכול להיות מאד מחפיץ ומשפיל אבל מבחינתי זה גבול כי לבלוע אפר סיגריות זה רעל.

אז נכון שיש מימד של סיכון בחבלים (וחשוב להיות מודעים אליו) - ואני מוכן לקחת אותו, אבל עם מישהי שלא תעשה משהו שהיא לא יודעת, שמבינה ממה להיזהר וכו׳

2. זה אקט שאין בו בהכרח הרבה מגע, אין בו דיבור, ואין בו תנועה מצידי.

יש בו שקט והתמסרות ושליטה שעוברת לאט לאט ממני אל הקושרת. בלי פקודות ומכות. המון דממה.

זה אומר מבחינתי שהנוכחות שלה בלבד צריכה להיות כזו שתגרום לי לרצות לתת לה את השליטה עלי לתת לה להכאיב לי ולהחפיץ אותי בלי משחקים ודיבורים ומגע וכל מיני דברים שמייצרים משיכה וחרמנות.
רק אני והנוכחות שלה, ואז תן לי רק לטבוע בשקט וחוסר האונים שהיא תייצר ואני אשקע בזה הרבה יותר כמעט מכל סשן שאשתמש בו בידיים או בלשון.

זה מצריך משיכה גבוהה, מקצועיות, קליק טוב בינינו וגם שיסתדר לנו בטיימינג הכללי בחיים. לא כזה פשוט ומצריך לא מעט השקעה וחיפוש.

תודה על התשובה המפורטת
Boy Toy
Boy Toy • 26 בדצמ׳ 2023
רק לידיעה, במהלך קשירה יש המון תקשורת.
הקושר/ת כל הזמן עם יד על הדופק לראות שהקשירה לא לוחצת מדי במקומות שאסור להפעיל יותר מדי לחץ. אני לא בקיא לומר איזה מקומות אלה בדיוק אבל אני זוכר שהנשים שקשרו אותי כל הזמן בדקו איתי דופק לראות מה מצבי, איך אני מרגיש ואיפה זה לוחץ מדי והאם יש לי הרגשת נימול באצבעות ודברים כאלה.
וקשירה לא תיקח לך יותר זמן ממפגש ונילי אחר של פאן..אם אתה מוכן להקדיש משהו כמו שעתיים לעניין לא אני לא חושב שתהיה בעיה.
רק למצוא מישהי ממש מקצועית וטובה בזה (על אחת כמה וכמה כשמדובר בתליה בsuspension) ושתהיה ביניכם כימיה טובה זה בהחלט החלק המאתגר
SatanKatan
SatanKatan • 26 בדצמ׳ 2023
Boy Toy כתב/ה:
רק לידיעה, במהלך קשירה יש המון תקשורת.
הקושר/ת כל הזמן עם יד על הדופק לראות שהקשירה לא לוחצת מדי במקומות שאסור להפעיל יותר מדי לחץ. אני לא בקיא לומר איזה מקומות אלה בדיוק אבל אני זוכר שהנשים שקשרו אותי כל הזמן בדקו איתי דופק לראות מה מצבי, איך אני מרגיש ואיפה זה לוחץ מדי והאם יש לי הרגשת נימול באצבעות ודברים כאלה.
וקשירה לא תיקח לך יותר זמן ממפגש ונילי אחר של פאן..אם אתה מוכן להקדיש משהו כמו שעתיים לעניין לא אני לא חושב שתהיה בעיה.
רק למצוא מישהי ממש מקצועית וטובה בזה (על אחת כמה וכמה כשמדובר בתליה בsuspension) ושתהיה ביניכם כימיה טובה זה בהחלט החלק המאתגר

יש כל מיני חלקים שעוברים עצבים (על מפרק כף היד מתחת לאגודל למשל) ואפשר לעשות נזק, הצוואר כמובן ועוד מפרקים וכו׳ בהחלט צריך זהירות וידע. לגבי התקשורת אני גם מסכים איתך אבל זה עניין של סגנון של הקושר.ת נקשר.ת והחיבור. בכלל אני מוצא שבשביל קשר טוב כזה פשוט צריך חיבור אישי עמוק יותר מאשר בשביל רב הפרקטיקות הבדסמ.יות ה״סטנדרטיות״, לא באמת חשוב להיות מאד מחוברים בשביל להצליף למישהיא.וא בתחת - מספיק משיכה מינית - אולי זה העניין?…
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 4 חודשים • 27 בדצמ׳ 2023
האמת שגם בשביל מכות בטוסיק אני צריכה מידה של היכרות ואמון.
אבל כן, קשירה זה דבר שבו ממש חייבים מיומנות והקפדה בשביל שזה לא יהיה ממש מסוכן. וזה קצת חלק מהעניין - לתת למישהו לקשור אותי זו רמה גבוהה של הבעת אמון ורמה גבוהה של העברת שליטה, ועצם העובדה הזאת הופכת את האקט לעוד יותר אינטימי ועוד יותר מרגש. לשים את עצמי בידיים של מישהו בצורה כזאת - זה אומר לי הרבה על איך שאני מרגישה כלפיו ועל מידת הנינוחות שאני יכולה לחוש תחת שליטה שלו. היכולת להרגיש רגועה ולהנות מהרגע בזמן כשהיכולת להתנגד ו/או לשלוט במה שקורה לי לגמרי נלקחת ממני - יש בזה קסם.
אליפסה​(שולטת)
אליפסה​(שולטת) • 27 בדצמ׳ 2023
זה תמיד מרתק לקרוא על פטישים של אנשים, על המשמעות שהם מיחסים להם, והרגישות לניואנסים הקטנים.

אני אוהבת קשירות, ויכולה להעריך קשירה טובה. אבל כשאני חושבת על קשירה אני חושבת על משהו פרגמטי, איזושהי דרך מהירה יחסית להשתלט על מישהו ולנטרל אותו אחרי שחטפתי אותו, ואני רוצה לוודא שאוכל לעשות בו כרצוני מבלי שהוא יוכל לברוח. אני חושבת שזה התסריט שמפעיל אותי.

אני גם יכולה להתחבר למשהו מנטלי, שאינו בהכרח מתחבר לדינמיקה החושנית של הסקס, אבל הוא צריך לחלחל אל תוך ההוויה הזוגית שלנו.

לשיבארי אני פחות מתחברת. זה מסורבל מדי עבור סקס, ומנותק מדי בשביל להגדיר את החוויה הזוגית. זה גם כל כך יפני, וכל השגעונות היפנים מרגישים לי חייזריים. משהו לראות בנשיונל ג'יאוגרפיק, לא משהו שרלוונטי לחיים שלי. זה דומה להבדל שבין קעקוע סקסי בכתף לבין הקעקועים היפאנים שמכסים את כל הגוף. זה גם דומה לטקסי התה שלהם. מדהים לראות כתיירת. אבל אני עצמי בחיים לא אגיש כך תה.
פשוט אורי​(שולט){-GODDESS​-}
שיבארי זה סוג של קשירה.
אפשר לעשות עם חבלים הרבה מאד בלי לחשוש מנזק.
אני חושב שהרבה מהמשיכה לשיבארי זה התלייה ושם המרכיב המסוכן.

מי שאוהב חבלים או רואה את זה כפטיש, לא חייב לאהוב שבארי.
SatanKatan
SatanKatan • 27 בדצמ׳ 2023
פשוט אורי כתב/ה:
שיבארי זה סוג של קשירה.
אפשר לעשות עם חבלים הרבה מאד בלי לחשוש מנזק.
אני חושב שהרבה מהמשיכה לשיבארי זה התלייה ושם המרכיב המסוכן.

מי שאוהב חבלים או רואה את זה כפטיש, לא חייב לאהוב שבארי.

בלי להיכנס לניואנסים של תלייה או לא ומה בידיוק הופך קשירה לשיבארי אני מאד מסכים איתך - השאלה היא על חבלים.
למרות שאישית יש לי משיכה גם לצד האמנותי שבשיבארי עצמו.
One moment​(שולטת)
One moment​(שולטת) • 27 בדצמ׳ 2023
חבלים אצלי בתפריט הראשי.
אני אוהבת גם סקס בחבלים או עם חבלים. אבל יש פה 2 שאלות: מה זה סקס והנעה מינית ומי הפרטנר.
אישית אני לא חייבת להתפשט או להפשיט כשאני קושרת, אבל, אם לא מדובר באיזה קשירה "קרה" אני רוצה להרגיש בסופו של דבר איזה כימיה או מתח מיני.
כמו שידוע פטישיסטים יכולים לגמור מפטיש שלהם גם אם הם לגמרי לבושים וסיטואציה אולי נראת פחות מינית מהצד.
יש אנשים שמחפשים לקשור כי זה יפה, יש כאלה שמשלבים את זה עם אלמנטים בדסמים אחרים ויש כאלה שעושים סקס תוך כדי. כל אחד שונה. לזה יש תיאום ציפיות בהכרות, מה מתאים לכל אחד.
אם אבוא לשיעור בסטודיו כלשהו עם פרטנר שמצאתי לפני יום ובקושי מכירה סביר להניח שקשירה תהיה יותר טכנית מאשר אם זה יהיה נשלט קבוע שאיתו יש קשר ואינטימיות או אם זה בכלל יהיה בעל שאיתו אין גבולות בסקס עם חדירה וכו'. זה מאוד תלוי מה אני רוצה באותו רגע נתון ועם אותו פרטנר, מה היחסים ביניינו. האם קבענו מראש ביחד שאנו רוצים להגיע ביחסים שלנו לאינטימיות או שזה נגיד סתם איזה ידיד לאימונים.
SatanKatan
SatanKatan • 27 בדצמ׳ 2023
One moment כתב/ה:
חבלים אצלי בתפריט הראשי.
אני אוהבת גם סקס בחבלים או עם חבלים. אבל יש פה 2 שאלות: מה זה סקס והנעה מינית ומי הפרטנר.
אישית אני לא חייבת להתפשט או להפשיט כשאני קושרת, אבל, אם לא מדובר באיזה קשירה "קרה" אני רוצה להרגיש בסופו של דבר איזה כימיה או מתח מיני.
כמו שידוע פטישיסטים יכולים לגמור מפטיש שלהם גם אם הם לגמרי לבושים וסיטואציה אולי נראת פחות מינית מהצד.
יש אנשים שמחפשים לקשור כי זה יפה, יש כאלה שמשלבים את זה עם אלמנטים בדסמים אחרים ויש כאלה שעושים סקס תוך כדי. כל אחד שונה. לזה יש תיאום ציפיות בהכרות, מה מתאים לכל אחד.
אם אבוא לשיעור בסטודיו כלשהו עם פרטנר שמצאתי לפני יום ובקושי מכירה סביר להניח שקשירה תהיה יותר טכנית מאשר אם זה יהיה נשלט קבוע שאיתו יש קשר ואינטימיות או אם זה בכלל יהיה בעל שאיתו אין גבולות בסקס עם חדירה וכו'. זה מאוד תלוי מה אני רוצה באותו רגע נתון ועם אותו פרטנר, מה היחסים ביניינו. האם קבענו מראש ביחד שאנו רוצים להגיע ביחסים שלנו לאינטימיות או שזה נגיד סתם איזה ידיד לאימונים.

בשבילי מה שכתבת זה ״בינגו״!
aii nawa shibari​(מתחלף)
לפני 4 חודשים • 28 בדצמ׳ 2023
aii nawa shibari​(מתחלף) • 28 בדצמ׳ 2023
בתור קושר 5 שנים יכול להגיד שזה כיף ומדהים.

האינטרקציות הבדסמיות שלי תמיד מגיעות עם החבלים כמובן כשזה מתאים וזה תלוי את מי אני בוחר להכניס לעולם הזה.

הבדסם שלי תמיד מגיע עם החבלים לעולם זה לא בנפרד וזה לא משהו שאוותר עליו גם.

כמובן שזה לא מתאים לכל אחת וזה בסדר.

זה עולם מדהים לדעתי, ויש בו השקעה של מחשבה ויצירתיות והמון אמון וביטחון.

זה אחד הדברים המדהימים שלא לכולם זה גם מתאים, זה המון סובלנות והשקעה גם מצד הקושרים.