סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גילאי 18-30

Kind​(מתחלף)
לפני 4 חודשים • 30 בדצמ׳ 2023
Kind​(מתחלף) • 30 בדצמ׳ 2023
אני לגמרי שייך למועדון של גיל זה רק מספר.
יצא לי להכיר אנשים, גברים ונשים, מגילאי ה20 עד גילאי ה50.. ובתכלס הגיל לא אומר שום דבר על האדם, מעבר למראה חיצוני.
יש צעירים בוגרים בנפשם, הרבה יותר מהרבה מבוגרים אחרים.
גיל לגמרי יכול להיות רק מספר, בני אדם הרבה יותר מורכבים מהגיל שלהם.
noaai​(נשלטת)
לפני 3 חודשים • 4 בינו׳ 2024
noaai​(נשלטת) • 4 בינו׳ 2024
JustNobody כתב/ה:
אני בת 22
ואני חושבת שיש גילאים שפשוט לא עובדים.
סליחה, אבל איזה אינטראקציה אמורה להיות לי עם אדם שהיה יכול להיות אבא שלי ואפילו סבא שלי?
ומהצד השני.... למה איש בן 40/50/60 מרגיש בנוח לדבר באופן מיני עם בחורה בת 22?
אני לא היחידה שחושבת ככה, נכון?

מסכימה לגמרי!! אני בת 18 ויוצא הרבה כשאני אומרת למישהו שהוא מבוגר לי מידי שהוא יתחיל להסביר לי כמה בנים בגילי לא יספקו אותי בחיים ולכן אני חייבת דווקא אותו.
קרינג'
itchyqouteg​(שולט)
itchyqouteg​(שולט) • 4 בינו׳ 2024
noaai כתב/ה:
JustNobody כתב/ה:
אני בת 22
סליחה, אבל איזה אינטראקציה אמורה להיות לי עם אדם שהיה יכול להיות אבא שלי ואפילו סבא שלי?

מסכימה לגמרי!! אני בת 18 ויוצא הרבה כשאני אומרת למישהו שהוא מבוגר לי מידי שהוא יתחיל להסביר לי כמה בנים בגילי לא יספקו אותי בחיים ולכן אני חייבת דווקא אותו.
קרינג'

כן כי הוא בדרך כלל בונה על זה שאת בלי ניסיון ומנסה לעשות לך מניפולציות חחחחח, זה בעיקר PREDATORS
petka11​(שולט)
petka11​(שולט) • 4 בינו׳ 2024
noaai כתב/ה:
JustNobody כתב/ה:
אני בת 22

קרינג'

שיטת ה "לשכנע אותה למה *היא זו שצריכה* לעשות איתך סקס" ויש פה לא מעט "אנשי מכירות" למיניהם.
AshenPumpkin​(שולט)
לפני 3 חודשים • 10 בינו׳ 2024
AshenPumpkin​(שולט) • 10 בינו׳ 2024
אני מסכים עם הדעה של טווח גילאים זה דבר שחייב להיות קיים
אני בן 25, אני אישית מרגיש שעם אנשים בני 18 19 20, אני לא יכול ליצור ממש חיבור. זה גם חוסר איזון כוחות מבחינת המקום שלנו בחיים שלא עוזר למערכת יחיסים בריאה, וגם אני מרגיש שחסרה להם בגרות מסוימת שבאה רק עם הגיל.
מצד שני יצא לי שאנשים בני 50+ יצרו איתי קשר באפליקציות הכרויות ויש איתם בדיוק את אותה הבעיה, איזה בדיוק קשר אני יכול ליצור עם מי שיכול להיות אבא שלי?

אבל בנוסף, זה עניין של מי אתה כאדם, ומה נוח לך, אני לא חושב שפער גילאים גדול זה טעות מוסרית. אבל זה לא בשבילי
בשבילי טווח הגילאים הנכון הוא אזור הארבע או חמש שנים. יותר מזה וקשה מאוד למצוא חיבור ואיזון טובים.
Master Bruce
לפני 3 חודשים • 11 בינו׳ 2024
Master Bruce • 11 בינו׳ 2024
הכרתי אנשים במערכות יחסים עם פעם של 30+ שנה שעבדו נהדר, והכרתי אנשים שהיו במערכת יחסים עם אנשים באותו גיל כמוהם שהיו מערכות יחסים דפוקות. אז דבר ראשון, צריך לקבל את זה שגיל הוא לא ערובה להצלחה או כשלון של מערכת יחסים.

עכשיו, בעיני יש מדדים הרבה יותר חשובים מאשר הגיל עצמו: משיכה הדדית, חיבור רגשי, כימיה, כבוד הדדי, וכן הלאה.

האם הדברים האלו מושפעים מגיל? ברור! הסיכוי שאנשים שפער הגילאים בינהם גדול ימשכו אחד לשני, ויצליחו להרגיש חיבור וכימיה הדדים יורד ככל שפער הגילאים עולה. זה תמימות לחשוב שלא.

*אבל* אלו הדבר האלו שחשובים וקובעים, לא הגיל *עצמו*, שבפני עצמו לא אומר שום דבר מחייב.