בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תמונות ארוטיות

Bluecollar​(שולטת)
לפני 3 חודשים • 4 בינו׳ 2024

לא מבקשת את זה

Bluecollar​(שולטת) • 4 בינו׳ 2024
abir כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
כי גם מדונה האלילה לא רוצה שיתיחסו אליה כמו אל חפץ אלא יעריצן אותה כמו האלילה השולטת שהיא. יש הבדל בין להיות בעלת הכוח על המבט לבין להיות כלי קיבול חרמנות.
אני זונת תשומי לא זונה

אם את יוזמת תשומת לב מינית בהצגה של איברים חשופים אזי זה בהכרח תשומת הלב שתקבלי 🤷
...not that there's anything wrong with that
icon_smile.gif

עדיין לא מבקשת את זה.
בדקתי, נשים לא מבקשות את זה.
בטוחה בזה במאת האחוזים.
אל תפיל את האחריות של הפוגע על הנפגע.
Bluecollar​(שולטת)

מדויקת

זוג פלוס כתב/ה:
כי העניין הוא בכלל לא התמונות.
אין לזה שום קשר.
העניין זו דרך הפניה אלייך.
אין מה להתמם. כל מי שנמצא באתר יודע בדיוק למה הוא נמצא כאן.
גם את, שלא מעלה תמונות לא נמצאת פה למצוא שותפ/ה לקטיף פטריות.

העובדה שאת כאן עם או בלי תמונות לא נותנת לאף אחד זכות לפנות אלייך באופן מבזה ולא מכבד בטח ובטח כשאתם זרים האחד לשניה.
זה קורה גם אם את מעלה פוסט מיני בבלוג נטול תמונות.

העובדה שיש גם כאלו שפונים וכן יודעים לכבד אותך, את הגבולות שהצבת או את מה שכתבת, רק מאשרת שכן...אפשר אחרת.
abir

Re: לא מבקשת את זה

abir • 4 בינו׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
abir כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
כי גם מדונה האלילה לא רוצה שיתיחסו אליה כמו אל חפץ אלא יעריצן אותה כמו האלילה השולטת שהיא. יש הבדל בין להיות בעלת הכוח על המבט לבין להיות כלי קיבול חרמנות.
אני זונת תשומי לא זונה

אם את יוזמת תשומת לב מינית בהצגה של איברים חשופים אזי זה בהכרח תשומת הלב שתקבלי 🤷
icon_smile.gif

עדיין לא מבקשת את זה.
בטוחה בזה במאת האחוזים.

אולי את לא מבקשת את זה, אבל זה כמו לשים חתיכת בשר לפני החתול ולצפות שהוא לא יגע בזה.
יש חתולים שאולי לא יגעו בזה (היה לי פעם חתול צמחוני), אבל מניח שרוב החתולים לא יתאפקו. ומי ששמה בשר לפני החתול צריכה לקחת את זה בחשבון icon_smile.gif.
אמנם, אנחנו לא חתולים, אנחנו בני אדם עם יכולת דחיית סיפוקים , אבל כאן יש גם חתולים וגם כלבים לא מחונכים.

לדעתי ההתייחסות להודעה גם תלויה גם בניסוחה.
הודעה כמו "בה לי שתשבי לי על הפנים ואני עגמיר אותך חזק שפכה מעוזנת" תעורר דחייה וגועל.

לעומת זאת להודעה הבאה להלן, ההתייחסות תהיה סלחנית יותר למרות שבבסיס שניהם מתכוונים לאותו דבר.
"נפעמתי מזיו חמוקייך, מראך הלהיט את יצרי עד כלות ודמי געש בתוכי והזקיף כפופים. אצבעותי מרדו בי לא סרו למרותי וכתבו לך את מה שחשתי למראה המלבב, מקווה שתמחלי לי על שיתוף תחושותי אלו"

כאמור שני הכותבים מתכוונים בבסיס לאותו דבר, כנראה הסגנון הוא זה,שמפריע לא המהות.
Bluecollar​(שולטת)

abir כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
abir כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
אני זונת תשומי לא זונה

icon_smile.gif

עדיין לא מבקשת את זה.
בטוחה בזה במאת האחוזים.

אולי את לא מבקשת את זה, אבל זה כמו לשים חתיכת בשר לפני החתול ולצפות שהוא לא יגע בזה.
יש חתולים שאולי לא יגעו בזה (היה לי פעם חתול צמחוני), אבל מניח שרוב החתולים לא יתאפקו. ומי ששמה בשר לפני החתול צריכה לקחת את זה בחשבון icon_smile.gif.
אמנם, אנחנו לא חתולים, אנחנו בני אדם עם יכולת דחיית סיפוקים , אבל כאן יש גם חתולים וגם כלבים לא מחונכים.

לדעתי ההתייחסות להודעה גם תלויה גם בניסוחה.
הודעה כמו "בה לי שתשבי לי על הפנים ואני עגמיר אותך חזק שפכה מעוזנת" תעורר דחייה וגועל.

לעומת זאת להודעה הבאה להלן, ההתייחסות תהיה סלחנית יותר למרות שבבסיס שניהם מתכוונים לאותו דבר.
"נפעמתי מזיו חמוקייך, מראך הלהיט את יצרי עד כלות ודמי געש בתוכי והזקיף כפופים. אצבעותי מרדו בי לא סרו למרותי וכתבו לך את מה שחשתי למראה המלבב, מקווה שתמחלי לי על שיתוף תחושותי אלו"

כאמור שני הכותבים מתכוונים בבסיס לאותו דבר, כנראה הסגנון הוא זה,שמפריע לא המהות.

שניהם שטויות דפיקות, ותשמור את העבודה שמפרנסת אותך לבינתיים.
אף אחת לא צריכה להיות כותל מערבי לפנטזיות שלך, לא משנה כמה תמים תתנסח.
למרות שאם מישהו מוכן לנסח את כל זה ב-500 מילים קוהרנטיות ללא שגיאות כתיב או טעויות דקדוק, יש מצב שיקבל צא'נס
abir

abir • 4 בינו׳ 2024
.
למרות שאם מישהו מוכן לנסח את כל זה ב-500 מילים קוהרנטיות ללא שגיאות כתיב או טעויות דקדוק, יש מצב שיקבל צא'נס[/quote]

מ.ש.ל
BlueBear
BlueBear • 4 בינו׳ 2024
נימרייה כתב/ה:
תראי... אני מסכימה איתך במידה.
מצד שני אם מישהו כותב לי הייתי עושה אותך/יורד לך/ אני מת לגעת בציצי שהעלת הייתי מרגישה לא בנוח. לדעתי יש הבדל בין זה לבי לומר את מהממת/סקסית/מושכת.
יש להחמיא ויש לתאר אקטים עם האדם שבתמונה.

אבל נגיד אני אישית לא מעלה תמונות, אני רק כותבת חוויות שלי שזה כמו לומר שאני כותבת פה כתיבה אירוטית, כשמישהו אומר לי שזה ריגש אותו או שזה סקסי ומפתה זה סבבה מבחינתי כשמישהו כותב לי הודעה ראשונה אני מת להכניס את הפנים שלי לכוס שלך, וואל זה מטריד.

אין השלכות למעשים במרחב האינטרנטי האנונימי ולצערי זה נותן לאנשים את ההרגשה שהם יכולים להגיד מה שהם רוצים.
חבל. אבל זאת המציאות כרגע.
Bluecollar​(שולטת)

abir כתב/ה:
.
למרות שאם מישהו מוכן לנסח את כל זה ב-500 מילים קוהרנטיות ללא שגיאות כתיב או טעויות דקדוק, יש מצב שיקבל צא'נס

מ.ש.ל[/quote]
סגור
אבל 500 מילים קוהרנטיות
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 4 בינו׳ 2024
לא שאני בעד הטרדות מיניות חלילה,
אבל...
העלית פורנו? צפי תגובות של פורנו
sea van
sea van • 4 בינו׳ 2024
הפוסט "מה דעתכם" שנכתב בבלוג של Diamondintherough.
הניב תגובות מעניינות. שבעיקבותן כתבתי כאן.
והעלתן.ם תובנות מעניינות.
כמו שכתבתי, אם לא היו מגיבים לתמונות שלי. הייתי נעלבת.
אבל!!!
נימרייה כתבה משהו שמאוד אהבתי.
אופן הכתיבה הוא זה שגורם לתחושה הבעייתית. לא התוכן, לפחות לא לרובן.
ולמי שגם התוכן מפריעה היא באמת...
אז כן.
מי שכותב על גוף האישה ומחפיץ אותה. תעשה זאת. אבל לא בצורה "מגעילה".
ודרך אגב, בטוחה שגם מדונה אוהבת שמעריצים איך שהיא נראת ונהנית לשמוע את זה.
אין אחת שלא נהנית מהחפצה מידי פעם!
BlueBear
BlueBear • 4 בינו׳ 2024
sea van כתב/ה:
הפוסט "מה דעתכם" שנכתב בבלוג של Diamondintherough.
הניב תגובות מעניינות. שבעיקבותן כתבתי כאן.
והעלתן.ם תובנות מעניינות.
כמו שכתבתי, אם לא היו מגיבים לתמונות שלי. הייתי נעלבת.
אבל!!!
נימרייה כתבה משהו שמאוד אהבתי.
אופן הכתיבה הוא זה שגורם לתחושה הבעייתית. לא התוכן, לפחות לא לרובן.
ולמי שגם התוכן מפריעה היא באמת...
אז כן.
מי שכותב על גוף האישה ומחפיץ אותה. תעשה זאת. אבל לא בצורה "מגעילה".
ודרך אגב, בטוחה שגם מדונה אוהבת שמעריצים איך שהיא נראת ונהנית לשמוע את זה.
אין אחת שלא נהנית מהחפצה מידי פעם!

בגדול, כן. תמיד נעדיף פניה מכבדת ותמיד נפגע מפניה מזלזלת.
אבל בסופו של דבר, כל אחד בוחר מה הוא עושה ואיך. אין לנו שליטה על הצד השני.
את יכולה לבחור אם להעלות או לא להעלות תמונה. את לא יכולה להחליט בשביל הצד השני לא להגיב לאותה תמונה בצורה מסויימת.
אבל אין לך שליטה על הצד השני או על התגובות שתקבלי. אז לקבל את זה שיהיו פניות כאלה. לא בגלל שפניות מזלזלות הן בסדר. אלא בגלל שאין לך שליטה על הבחירות שלו. ואם הוא בחר להיות דוש, זה שלו. לא שלך.