בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תמונות ארוטיות

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 3 חודשים • 5 בינו׳ 2024
OP יקרה,
מה את רוצה?
ברצינות, מה מפריע לך? זה שיש תמונות עירום? זה שעל תגובות מגעילות יש תתי-תגובות נגעלות? זה שקיים שיח על מהי תגובה אדיבה? מה בדיוק היית רוצה שכולן תפסקנה לעשות לאלתר?
נגיד, אם כולן יעלו תמונות עירום ואז לעולם לא יגיבו על התגובות - זה יהיה סבבה? אז תהיי מרוצה מאיתנו?
Master Bruce
Master Bruce • 5 בינו׳ 2024
לא קראתי את התגובות אז אני מגיב רק על הפוסט המקורי, אבל אני חושב שזה מובן מאליו שיש הבדל בין תגובות\הודעות מפלרטטות שמחמיאות לתמונות סקסיות בצורה אלגנטית ומכובדת, לבין תגובות\הודעות מגעילות שמניחות שבגלל שמישהי פירסמה תמונות שכאלו אז זה סימן שאפשר להשפיל אותה ו\או לדרוש ממנה סקס או כל דבר דומה.
doronrg

נשים... לך תבין

doronrg • 5 בינו׳ 2024
Reverie כתב/ה:
נתחיל מזה שנצא מאותה נקודת הנחה משותפת.
כולנו פה בשביל סקס ומיניות ולחגוג את זה שאנחנו... יכולים!
האמירה של "למה אתן מתפלאות ש.. כי..." זה האשמת הקורבן.
אני אהיה בוטה, זה כמו להגיד לבחורה שנאנסה "למה ציפית כשלבשת שימלה קצרה בקיץ?"
הרי ברור שהיא לבשה שמלה כדי להיאנס ולא כי חם בפאקינג קיץ של מדינת ישראל.
אם אני הולכת לחוף בבגד ים (וזה לא משנה איזה בגד ים, חלק גדול מגופינו חשוף) ומקבלת יחס מזלזל ומגעיל מגברים סוטים, האם זו אשמתי?
אם התלבשתי יפה כי הלכתי לבר עם חברות ואני אוהבת להתלבש בצורה מסויימת כי לי זה יפה ואני אוהבת את זה, האם זה אומר שגברים יכולים לדבר איתי לא יפה ומזלזל ולהטריד?
השאלה בעצם, האם בגלל שהפגנו איזו התנהגות שבתפיסה של אנשים אחרים נחשבת כמזמינה, האם זה אומר שאני אכן מזמינה את היחס?
מזמן הפסקנו לכבד את האחר. זה שאני יכולה להחשיב משהו כלא יפה, כזנות, כ... 10000001 דברים אחרים, לעולם לא יתן לי את הזכות להטיף למישהו שאני לא מכירה על מראה, התנהגות... כי האם איך שאני חושבת בצורה מסויימת, אומר שמי שמולי חושב בצורה זהה?

ואחרי החפירה הזאת, אענה גם על השאלה.
בתור מישהי ששנים לא הייתה מחוברת לעצמי, לגוף שלי והמיניות שלי ואחרי הרבה שינאה עצמית, התחלתי ללמוד לאהוב את עצמי.
חלק מהתהליך שלי, הוא לצלם את עצמי ולמצוא את הדברים שאני כן אוהבת.
וכשאני מוצאת אותם, אני רוצה לחגוג זאת עם העולם.
אז העלתי שתי תמונות שלי. עבורי מי שכן מוצא לנכון לפנות אלי ולתת לי איזה מחמאה או אפילו לתאר מה זה עושה לו, ואללה מעלה לי את האגו שנמצא איפשהו בקרקעית האוקיינוס.
אבל יש הבדל בין לקבל הודעה של:
"ואי תקשיבי יש לך ציצי מהמם... איזה גוף בדיוק ככה אני אוהב... איך בא לי לתפוס, לגעת..."
או:
"זונה! מישהו צריך לחנך אותך, הייתי ממלא לך את הציצי בזרע, משתין, שורט, מסמן... את רוצה את זה, את דורשת את זה"
או:
"ואו, התמונות שלך כל כך יפות, יש לך גוף מהמם, את מושכת בטירוף בעיניי, קראתי גם את הפרופיל והבלוג שלך..."
ויש עוד מלא דוגמאות, התיבה שלי מלאה לא מחקתי שום הודעות רק כדי לדעת את מי חסמתי ולמה.

בקיצור, אל תתנו לעצמכם את הזכות לשפוט אחרים על פי המוסר שלכם, אתם לא יודעים איפה זה יושב למישהו בפן הרגשי.
אני אלחם בכל מי שיראה אותי כמו פיסת רכוש כאילו זה שראה תמונה שלי זה נתן לו או לה את הזכות לדבר אלי בצורה לא מכבדת.

מצטער, לא מצליח להבין את ההשוואה של הערה בוטה, תגובה מבחילה, מחפיצה, פלילית (you name it) כשמישהי ברחוב לובשת שמלה קצרה בקיץ לבין תגובה - מבחילה לדעתך ככל שתהיה - באתר שאת עצמך מגדירה אותו כ "כולנו פה בשביל סקס ומיניות" והתגובה ניתנה ביחס ישיר לתמונת עירום שאותה בחורה עצמה פרסמה (מהעניין הזה הסיפור פה התחיל).
זה לא אותו הדבר וזה אפילו לא דומה.

את בוחרת באתר הזה כדי להעלות תכנים ותמונות שאבא שלך, האחים שלך, הילדים שלך, הבוס שלך והקולגות רואים?
זה לא שהעלית תמונה שלך בפייסבוק בבגד ים (כן, כן, זו בחופשה ההיא שאבא שלך עשה לך לייק עליה) ומישהו כתב לך איזה עטינים יש לך הייתי מת לפרוק בינהם.

אז בואי נשווה פומלות לפומלות ולא פומלות לקלמנטינות!

לגבי צורת ההתבטאות גם פה אני נאלץ לחלוק עליך.
זה בסדר שבחורה מעלה פוסט חרמני של כמה היא צריכה שולט שיפרק אותה עם תיאורים מפורטים של כמה ואיך ובאיזה חורים היא צריכה לקבל ומסיימת את הפוסט שלה בתמונה של תחת, ציצי או השפתיים החושניות שלה וזה לא בסדר שלאותה התמונה מישהו באתר ש"כולנו פה בשביל סקס ומיניות" עונה לה בהודעה בוטה של "זונה! מישהו צריך לחנך אותך, הייתי ממלא לך את הציצי בזרע..."

צביעות לשמה.
לכן מותר ולגברים אסור?
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 3 חודשים • 6 בינו׳ 2024
פרלין​(נשלטת){ש} • 6 בינו׳ 2024
האם באמת אתה לא מבין את ההבדל בין מה שמותר למישהו לכתוב על עצמו לבין מה שמותר למישהו אחר? זה הרי א ב של נימוס אנושי. אני יכולה להגיד על הילדים שלי שהם בלתי נסבלים, אתה לא. אני יכולה להגיד על עצמי שאני נראית נורא, אתה לא. ובאותה מידה: אני יכולה להגיד איך בא לי שמישהו יזיין אותי חזק ואתה לא.

זה באמת כל כך בסיסי שהזוי שצריך להסביר.
זה לא שהגענו לכלוב והפסקנו להיות חלק מהחברה האנושית.

ובקשר לתמונות: יש דרך להגיב שהיא נעימה וסקסית. יש דרך להגיב שהיא דוחה ומרחיקה. תחליט אתה איפה אתה רוצה להיות.

אנחנו לא צבועות, אלא פשוט נבונות. גבר שלא יודע להתנהג בצורה סבירה הוא לא מועמד טוב לכלום, בטח לא לסקס.
כחש​(נשלטת)

לכולם אסור

כחש​(נשלטת) • 6 בינו׳ 2024
[quote="doronrg"]
Reverie כתב/ה:

צביעות לשמה.
לכן מותר ולגברים אסור?

אנחנו לא מבדילים בין מגדרים בנושא הזה. מכולם יש ציפייה בסיסית לא להיות אינפנטיליים ולחשוב על *איך* אתה מגיב.

עוד חידוד: מקווה שברור לך שתגובה כמו שנתת מעידה על המגיב ולא אומרת שום דבר על התוכן עצמו. המרחב המיני ה.. מאפשר והנוכח כאן אין פירושו זילות ומתן לגיטימציה לניבול פה ואם אתה לא רואה את התולעיות ואת הטמטום בתגובה כמו: "מה הייתי עושה לך יא חתיכת זונה עם ציצי שדורש צביטה" אז ניאלץ להסכים שלא להסכים.
LovelyTink​(מתחלפת)
LovelyTink​(מתחלפת) • 6 בינו׳ 2024
באמת צריך להסביר לך את ההבדל בין תגובות לגיטמיות לתגובות שעוברות את הטעם הטוב?
זה כמו שתצדיקי הטרדה מינית רק בגלל לבוש מסויים.
Reverie

Re: נשים... לך תבין

Reverie • 6 בינו׳ 2024
doronrg כתב/ה:
Reverie כתב/ה:
נתחיל מזה שנצא מאותה נקודת הנחה משותפת.
כולנו פה בשביל סקס ומיניות ולחגוג את זה שאנחנו... יכולים!
האמירה של "למה אתן מתפלאות ש.. כי..." זה האשמת הקורבן.
אני אהיה בוטה, זה כמו להגיד לבחורה שנאנסה "למה ציפית כשלבשת שימלה קצרה בקיץ?"
הרי ברור שהיא לבשה שמלה כדי להיאנס ולא כי חם בפאקינג קיץ של מדינת ישראל.
אם אני הולכת לחוף בבגד ים (וזה לא משנה איזה בגד ים, חלק גדול מגופינו חשוף) ומקבלת יחס מזלזל ומגעיל מגברים סוטים, האם זו אשמתי?
אם התלבשתי יפה כי הלכתי לבר עם חברות ואני אוהבת להתלבש בצורה מסויימת כי לי זה יפה ואני אוהבת את זה, האם זה אומר שגברים יכולים לדבר איתי לא יפה ומזלזל ולהטריד?
השאלה בעצם, האם בגלל שהפגנו איזו התנהגות שבתפיסה של אנשים אחרים נחשבת כמזמינה, האם זה אומר שאני אכן מזמינה את היחס?
מזמן הפסקנו לכבד את האחר. זה שאני יכולה להחשיב משהו כלא יפה, כזנות, כ... 10000001 דברים אחרים, לעולם לא יתן לי את הזכות להטיף למישהו שאני לא מכירה על מראה, התנהגות... כי האם איך שאני חושבת בצורה מסויימת, אומר שמי שמולי חושב בצורה זהה?

ואחרי החפירה הזאת, אענה גם על השאלה.
בתור מישהי ששנים לא הייתה מחוברת לעצמי, לגוף שלי והמיניות שלי ואחרי הרבה שינאה עצמית, התחלתי ללמוד לאהוב את עצמי.
חלק מהתהליך שלי, הוא לצלם את עצמי ולמצוא את הדברים שאני כן אוהבת.
וכשאני מוצאת אותם, אני רוצה לחגוג זאת עם העולם.
אז העלתי שתי תמונות שלי. עבורי מי שכן מוצא לנכון לפנות אלי ולתת לי איזה מחמאה או אפילו לתאר מה זה עושה לו, ואללה מעלה לי את האגו שנמצא איפשהו בקרקעית האוקיינוס.
אבל יש הבדל בין לקבל הודעה של:
"ואי תקשיבי יש לך ציצי מהמם... איזה גוף בדיוק ככה אני אוהב... איך בא לי לתפוס, לגעת..."
או:
"זונה! מישהו צריך לחנך אותך, הייתי ממלא לך את הציצי בזרע, משתין, שורט, מסמן... את רוצה את זה, את דורשת את זה"
או:
"ואו, התמונות שלך כל כך יפות, יש לך גוף מהמם, את מושכת בטירוף בעיניי, קראתי גם את הפרופיל והבלוג שלך..."
ויש עוד מלא דוגמאות, התיבה שלי מלאה לא מחקתי שום הודעות רק כדי לדעת את מי חסמתי ולמה.

בקיצור, אל תתנו לעצמכם את הזכות לשפוט אחרים על פי המוסר שלכם, אתם לא יודעים איפה זה יושב למישהו בפן הרגשי.
אני אלחם בכל מי שיראה אותי כמו פיסת רכוש כאילו זה שראה תמונה שלי זה נתן לו או לה את הזכות לדבר אלי בצורה לא מכבדת.

מצטער, לא מצליח להבין את ההשוואה של הערה בוטה, תגובה מבחילה, מחפיצה, פלילית (you name it) כשמישהי ברחוב לובשת שמלה קצרה בקיץ לבין תגובה - מבחילה לדעתך ככל שתהיה - באתר שאת עצמך מגדירה אותו כ "כולנו פה בשביל סקס ומיניות" והתגובה ניתנה ביחס ישיר לתמונת עירום שאותה בחורה עצמה פרסמה (מהעניין הזה הסיפור פה התחיל).
זה לא אותו הדבר וזה אפילו לא דומה.

את בוחרת באתר הזה כדי להעלות תכנים ותמונות שאבא שלך, האחים שלך, הילדים שלך, הבוס שלך והקולגות רואים?
זה לא שהעלית תמונה שלך בפייסבוק בבגד ים (כן, כן, זו בחופשה ההיא שאבא שלך עשה לך לייק עליה) ומישהו כתב לך איזה עטינים יש לך הייתי מת לפרוק בינהם.

אז בואי נשווה פומלות לפומלות ולא פומלות לקלמנטינות!

לגבי צורת ההתבטאות גם פה אני נאלץ לחלוק עליך.
זה בסדר שבחורה מעלה פוסט חרמני של כמה היא צריכה שולט שיפרק אותה עם תיאורים מפורטים של כמה ואיך ובאיזה חורים היא צריכה לקבל ומסיימת את הפוסט שלה בתמונה של תחת, ציצי או השפתיים החושניות שלה וזה לא בסדר שלאותה התמונה מישהו באתר ש"כולנו פה בשביל סקס ומיניות" עונה לה בהודעה בוטה של "זונה! מישהו צריך לחנך אותך, הייתי ממלא לך את הציצי בזרע..."

צביעות לשמה.
לכן מותר ולגברים אסור?

קודם כל, לא אמרתי שלנשים מותר ולגברים אסור, אני התייחסתי ליחס הספציפי לנשים כי הדיון היה על נשים. אבל למען הסדר הטוב, לא משנה מה המגדר שלך, מגיע לכולם שידברו איתם בצורה מכובדת. לפני הפנטזיות המיניות שלנו, כולנו בני אדם!

לשימחתי אני כבר לא צריכה להסביר פה כלום, כי הסבירו את זה יפה לפני.

ורק עבורך שלא תרגיש שלא מתייחסים אליך יפה.

לפני שאני הייתי פונה אליך, הייתי קודם כל בודקת מי אתה, מה אתה כותב על עצמך, ורק אז אחרי שבדקתי איך נכון לפנות אליך אני אפנה כמו שהיית רוצה (זה גם מה שעשיתי לפני שהגבתי עכשיו, נו... אפילו כשלא מגיע נתתי יותר כבוד ממה שאתה נתת לי בתגובתך).

מפתיע אותי בכלל שאתה נמצא באתר BDSM שבבסיסו בנוי על כך שלפני שיש חילופי כח בין שני אנשים, צריכה להיות היכרות עמוקה של נפש האדם.

ושיעור קטן בנימוס בסיסי, כי כניראה שלא היה חינוך תקין פה, לעולם אל תערב בשיח שלך, אפילו היפותטי את משפחתו של בן אדם. לצערי, לי לא היה אבא לעשות לי לייק לתמונות שלי מהחופשות המשותפות שלנו. תודה לך איש נפלא שנגעת בנקודה כל כך רגישה.

מאחלת לך יום מקסים שיהיה לך.
Prunus​(נשלטת)
Prunus​(נשלטת) • 6 בינו׳ 2024
קודם כל, חשוב לי להתחיל ולומר שאני מגנה לחלוטין את הלגיטימציה להגיב באון פוגעני לכל תוכן שהוא. החל מפרופיל ריק לחלוטין ועד בלוג רווי בתמונות עירום מלא.
לצד זה, מעניין אותי לדעת, מצד מי שמפרסם את התמונות הללו, על איזה צורך זה עונה? האם תגובות אוהדות ו"לא מטרידות" על התמונות האלה, זה משהו רצוי? תוצר נלווה? יש לכך מטרה?
dark enlightment​(שולט)
dark enlightment​(שולט) • 6 בינו׳ 2024
אל תיתנו לנימוס להטעות אתכן.
זו אמנם צורת פנייה מכובדת אך היא לא באמת מייצגת את המחשבות שבלב האדם.

נימוס היא דרך להתחיל שיח, במידה שרוצים בכך שני הצדדים.
היא לא מייצגת ערכים או כוונות.

סמכו על החושים שלכן.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 6 בינו׳ 2024
פרלין כתב/ה:
האם באמת אתה לא מבין את ההבדל בין מה שמותר למישהו לכתוב על עצמו לבין מה שמותר למישהו אחר? זה הרי א ב של נימוס אנושי. אני יכולה להגיד על הילדים שלי שהם בלתי נסבלים, אתה לא. אני יכולה להגיד על עצמי שאני נראית נורא, אתה לא. ובאותה מידה: אני יכולה להגיד איך בא לי שמישהו יזיין אותי חזק ואתה לא.

זה באמת כל כך בסיסי שהזוי שצריך להסביר.
זה לא שהגענו לכלוב והפסקנו להיות חלק מהחברה האנושית.

ובקשר לתמונות: יש דרך להגיב שהיא נעימה וסקסית. יש דרך להגיב שהיא דוחה ומרחיקה. תחליט אתה איפה אתה רוצה להיות.

אנחנו לא צבועות, אלא פשוט נבונות. גבר שלא יודע להתנהג בצורה סבירה הוא לא מועמד טוב לכלום, בטח לא לסקס.

מה שכתבת נכון ואני מחזק ומצטרף לתגובה שלך. רק חושב שגם להגיב שתמונה היא דוחה ומרחיקה זה לא לגיטימי. אם תמונה של מישהי או מישהו ידחו אותי. ( מה שנדיר מאוד ספציפית אצלי ).
אני פשוט לא אגיב.
למה לפגוע באנשים ?
מה אנחנו כאן על תקן מבקרי מסעדות ?
אנשים שחושפים את עצמם רוצים מילה טובה ולא ביקורת בונה.