אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תמונות ארוטיות

Reverie
לפני 4 חודשים • 6 בינו׳ 2024
Reverie • 6 בינו׳ 2024
Prunus כתב/ה:
קודם כל, חשוב לי להתחיל ולומר שאני מגנה לחלוטין את הלגיטימציה להגיב באון פוגעני לכל תוכן שהוא. החל מפרופיל ריק לחלוטין ועד בלוג רווי בתמונות עירום מלא.
לצד זה, מעניין אותי לדעת, מצד מי שמפרסם את התמונות הללו, על איזה צורך זה עונה? האם תגובות אוהדות ו"לא מטרידות" על התמונות האלה, זה משהו רצוי? תוצר נלווה? יש לכך מטרה?

הסיבות משתנות מבן אדם לבן אדם, אישית עבורי יש פה תהליך אישי, שחלק מימנו הוא החשיפה של גופי בפומבי על מנת לעלות את הביטחון העצמי.
וחשוב לציין שזה תהליך אישי שלי ואין זה אומר שמישהו חייב להסכים איתי שזו הדרך הנכונה.
זו הדרך הנכונה עבורי כי זה התהליך שאני צריכה מתוך היכרות שלי את עצמי. אם בשלב כלשהו אני אגיע למיצוי או אשנה את דעתי, אוריד את אותן התמונות.
עבורי תגובות אוהדות עוזרות לי לבנות ביטחון עצמי מחדש בגוף שלי שעם השנים והשינויים שאני עברתי איבדתי את היכולת לראות את עצמי כיפה ומושכת.
אגב, תוצר לוואי של גברים שהרשו לעצמם לקחת זאת מימני, עברתי לצערי מספר תקיפות מיניות באף אחת מהן לא ביקשתי, לא כילדה בת 11, לא כבחורה צעירה בת 20, ולא כאישה בגיל 30.
נכון להיום אני אישה חזקה ואני לא נותנת לעצמי להיפגע מתגובה מזלזלת על תמונה, אני יודעת לא לקחת את מה שלא שלי, אני פשוט מוחקת או מתעלמת אבל בטוח חוסמת.
אני מעוניינת ביחס האוהד, אין לי בעיה שגבר יגיד לי שהגוף שלי עושה לו את זה, ואני עוד יותר שמחה כשמישהו פונה אלי ואומר שלי שאני מושכת בעיניו, אבל לא שיפנה אלי בצורה בוטה ומזלזלת לפני שהוא בכלל יודע שזה יחס שיכול או לא להדליק אותי. אבל מחמאה בצורה מכבדת לעיתים רחוקות פוגעת.
חשוב גם להגיד, לצד אותם "הגברים" המזלזלים יוצא לי לפגוש פה גברים נפלאים ויש לי שיחות מעשירות אם האנשים הנכונים.
וסיבה נוספת שהיא טיפה יותר משנית, אני מראש מסננת את הגברים שלא נמשכים לסוג הגוף המסויים ומגדילה את הסיכוי למפגש עם מישהו נכון, מראש אתה יודע איך אני נראית פיזית ואם תהיה לך משיכה מינית אלי. כמו שאני לפעמים נכנסת לפרופילים על בסיס תמונות. אני בן אדם ויזואלי, מראה לפעמים עושה 70% מהעבודה עבורי... כמובן עד השיחה ושם כבר רואים אם מתאים או לא.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 6 בינו׳ 2024
bondman כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
האם באמת אתה לא מבין את ההבדל בין מה שמותר למישהו לכתוב על עצמו לבין מה שמותר למישהו אחר? זה הרי א ב של נימוס אנושי. אני יכולה להגיד על הילדים שלי שהם בלתי נסבלים, אתה לא. אני יכולה להגיד על עצמי שאני נראית נורא, אתה לא. ובאותה מידה: אני יכולה להגיד איך בא לי שמישהו יזיין אותי חזק ואתה לא.

זה באמת כל כך בסיסי שהזוי שצריך להסביר.
זה לא שהגענו לכלוב והפסקנו להיות חלק מהחברה האנושית.

ובקשר לתמונות: יש דרך להגיב שהיא נעימה וסקסית. יש דרך להגיב שהיא דוחה ומרחיקה. תחליט אתה איפה אתה רוצה להיות.

אנחנו לא צבועות, אלא פשוט נבונות. גבר שלא יודע להתנהג בצורה סבירה הוא לא מועמד טוב לכלום, בטח לא לסקס.

מה שכתבת נכון ואני מחזק ומצטרף לתגובה שלך. רק חושב שגם להגיב שתמונה היא דוחה ומרחיקה זה לא לגיטימי. אם תמונה של מישהי או מישהו ידחו אותי. ( מה שנדיר מאוד ספציפית אצלי ).
אני פשוט לא אגיב.
למה לפגוע באנשים ?
מה אנחנו כאן על תקן מבקרי מסעדות ?
אנשים שחושפים את עצמם רוצים מילה טובה ולא ביקורת בונה.

הדרך היא דוחה ומרחיקה, לא התמונה חלילה.
doronrg
doronrg • 6 בינו׳ 2024
פרלין כתב/ה:
האם באמת אתה לא מבין את ההבדל בין מה שמותר למישהו לכתוב על עצמו לבין מה שמותר למישהו אחר? זה הרי א ב של נימוס אנושי. אני יכולה להגיד על הילדים שלי שהם בלתי נסבלים, אתה לא. אני יכולה להגיד על עצמי שאני נראית נורא, אתה לא. ובאותה מידה: אני יכולה להגיד איך בא לי שמישהו יזיין אותי חזק ואתה לא.

זה באמת כל כך בסיסי שהזוי שצריך להסביר.
זה לא שהגענו לכלוב והפסקנו להיות חלק מהחברה האנושית.

ובקשר לתמונות: יש דרך להגיב שהיא נעימה וסקסית. יש דרך להגיב שהיא דוחה ומרחיקה. תחליט אתה איפה אתה רוצה להיות.

אנחנו לא צבועות, אלא פשוט נבונות. גבר שלא יודע להתנהג בצורה סבירה הוא לא מועמד טוב לכלום, בטח לא לסקס.

זה שאת בוחרת להסיט את הדיון למקום שכואב לך... זה שלך.
לא זה הדיון!
הדיון התחיל מתגובות לפוסט של Diamondintherough ולתגובות מיניות שהיא קיבלה על התכנים שלה.
לא מדברים על גבר שסתם פנה לאשה ואמר לה שבא לו לפרק אותה, מדברים על גבר שהגיב לפוסט של אשה שרשמה שהיא מבקשת את זה.

בשום מקום לא דובר על הערות פוגעניות לתמונות של מישהי אלא לתגובות בעלות אופי מיני - לאו דווקא מהסוג הבוטה בכלל - לתמונת עירום שמישהי העלתה פה.

כך שאם מישהו מגיב לתוכן שרשמת על עצמך או תמונה אינטימית שהעלית זה לא רק מקובל זה גם מראה שהוא טרח לקרוא אותך, אחרת למה את מעלה את זה לאויר? תכתבי למגירה ושם אף אחד לא יגיב לך.

באמת לקחתן את השיח למקום אחר לגמרי וחבל.

וכן, אם מישהו ברחוב יתן לך הערה בוטה או הצעה דוחה הוא עובר עבירה פלילית ומסתכן בהאשמה בהטרדה מינית.
שמעת על מישהו שעשה אחד מאלה פה בכלוב והואשם בהטרדה מינית? (האתר לא כזה אנונימי.. אם מתבצעות פה עבירות פליליות ידעו להגיע לפוגע, מבטיח לך)
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 6 בינו׳ 2024
גם אישה שכותבת מפורשות "בא לי שיפרקו אותי" לא הזמינה אותך באופן אישי לפרק אותה, ולהתחיל להתנפל עליה בתיאורים, ציווים, וכינויים/קללות שהם הרבה פעמים חורגים אפילו מהממשפט הבודד שהיא כתבה או מהמוצג בתמונה, והם לגמרי פרי דמיונו של הכותב.

היא שיתפה שיש לה איזו פנטזיה בראש, שגבר ספציפי שהיא תרגיש איתו בנוח, יפרק אותה. והיא לגמרי התכוונה לאחרי שהם הכירו וביססו אמון, והיא לא הייתה צריכה לכתוב דיסקליימר ומכתב התנצלות לקהל בוגר, כדי לציין את המובן מאליו שיש הבדל בין פנטזיה, פורנו וביצוע במציאות.

זה מזכיר לי את האלו שקוראים סיפור אירוטי שלי ונבהלים שלא התעכבתי לציין בו שימוש בחומר סיכה והדרגתיות. ברור, זה כי פאקינג פורנו. אני גם לא מציינת שהדמויות עברו חוקן מראש, או הלכו ביחד לבצע בדיקות לשלול מחלות מין, וכל פרט טכני אחר שיטרחן את האקשן עכשיו.
אני נותנת מספיק קרדיט לאנשים מבוגרים שיצליחו לבד להבדיל בין תיאור אירוטי מדומיין לבין מימוש במציאות.
שיהיו מסוגלים להבדיל לבדם שאפילו אם משהו ממש מגרה אותם, גם נכתב במטרה לגרות אותם עם עצמם מאחורי המסך, זה לא אומר שבשם הגירוי הזה הכל מותר עכשיו כשזה נוגע לאינטראקציה האנושית עצמה.

המרה של גירוי בדמיון לאינטראקציה מציאותית עוברת בהדדיות, באיפוק, בבירור גבולות הדדיים תחילה. במקום לשכנע את עצמך "הכל מותר כי גירו אותי", ולהניח שגירוי, לא משנה בעקבות מה נוצר, פוטר אותך מאחריות אישית.

לא מבינה איך אני, בתקופה שחיפשתי, גם אם הייתי קוראת גבר שכותב "איך בא לי שייזנו אותי בתחת" + תמונה שלו מפושק עד קצה גבול היכולת,
יכולתי להשתלט על עצמי, לפנות אליו קודם כל כבן אדם ולברר אם זה רלוונטי *שאני אישית* אכנס איתו למיטה, ובכלל מה זה אומר בשבילו " לזיין אותו בתחת" כי עבור כל אחד זה עובד באופן אחר.

אולי הוא לא מתכוון לסטרפאון אלא לצעצוע קטן? אולי מעדיף אצבעות וצעצועים זה גבול? אולי הוא בכלל בעניין של גברים וזה לא מיועד אלי? אולי הוא סתם רוצה לפרוק את זה בטקסט, עם אנשים שמבינים את החוויה, ומציאות עבורו היא גבול?
הוא לא צריך לכתוב כתב הגנה באורך הגלות כדי שאנשים בגירים יבינו לבד שהוא לא אוביקט שעכשיו חייב להם משהו. שגם אם באופן כללי הוא רוצה להזדיין זה לא אומר שאיתם ספציפית.
אז מי שאני שאתנפל עליו עם "איך בא לי לזיין אותו" מבלי לברר בכלל את הרצון שלו *שאני ספציפית* אעשה את זה, ולאיזה אופן הוא מתכוון בכלל.

אז אולי זה לא פלילי תחת נסיבות כאלו, ואף אחד לא ישב על זה בכלא. אבל כדאי לשאוף לכבד אחרים במקום למצוא לעצמנו "נסיבות מקלות".
כן, "גם אם כולם קופצים מהגג" ושיש סביב זה איזה קונצנזוס ואחרים אפילו יגוננו עליך "כי למה היא ציפתה", צריך לשאוף להיות קצת יותר טוב מזה.
ומה שבטוח, גם אם לא תופסים את האמירה הזו כהטרדה מינית בהכרח, מי שבסוף מזיין כאן הם האלו שמראים שליטה עצמית.
החרמנים שמאבדים את הצפון ומקיאים על המקלדת זוכים לגיחוך וחסימה, לא מעוררים עניין מיוחד.
מי ששולט בעצמו מעיד שהוא יהיה סקס טוב, מתחשב, מנוסה בגבולות המציאות ולא חי בסרט. ולכן נבחר.
סווריןן
סווריןן • 6 בינו׳ 2024
לפני שמנסים לנסח תזה כללית על איך מותר/אסור להגיב לתמונה ארוטית באתר שמוקדש למיניות לא שגרתית, כדאי להצביע על כלי שאפתני פחות להשגת המטרה בה עוסק השרשור הזה: תקשורת ישירה. פרסמת משהו שמישהו הגיב אליו באופן שמבאס אותך? כתב.י לו.ה ישירות, עדיף בהודעה פרטית. רובנו לא באנו לפגוע. חלקנו נשמח ללמוד כיצד לפעול בהקשר עמום.
משהו בנוסח של:

"שמע x, איני יודעת מדוע הגבת לתמונה שפרסמתי באופן בו הגבת. אבל תגובות כאלו אינן נעימות (לי). אותיר לך להבין מדוע (וגם אם לא, זה בסדר, פשוט תמנע מהן להבא בהקשר שלי). בחרתי לכתוב לך אישית, כדי לא להעליבך בפומבי, אבל זו אינה הזמנה לתקשורת סביב העניין. מאחלת לך יום טוב יותר. y"
doronrg
doronrg • 6 בינו׳ 2024
פרלין כתב/ה:
זה מה שאתה כתבת! תקרא את ההודעה שלך.

התייחסתי למשפטים שהמשתמשת Diamondintherough רשמה בפוסטים שלה ולא הבינה למה פונים אליה בצורה לא מכבדת ושואלים אותה גברים רנדומליים:
"איזה זונה טובה / כלבה / שפחה / את בטח מוצצת טוב עם השפתיים האלה" הציטוט הוא מהפוסט המקורי של Diamondintherough, לא משהו שאני כתבתי לה.
וניסית לענות לה - לא להגן ולא לתרץ ולא להצטדק - שמי שבוחרת להעלות פוסט כזה
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=145212&postid=1509060
שתצפה לתגובות מיניות שמתייחסות לגוף שלה, לתמונה שהיא בחרה לשתף ולמה שהיא עורגת מגיל שש.
Reverie
Reverie • 6 בינו׳ 2024
doronrg כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
זה מה שאתה כתבת! תקרא את ההודעה שלך.

התייחסתי למשפטים שהמשתמשת Diamondintherough רשמה בפוסטים שלה ולא הבינה למה פונים אליה בצורה לא מכבדת ושואלים אותה גברים רנדומליים:
"איזה זונה טובה / כלבה / שפחה / את בטח מוצצת טוב עם השפתיים האלה" הציטוט הוא מהפוסט המקורי של Diamondintherough, לא משהו שאני כתבתי לה.
וניסית לענות לה - לא להגן ולא לתרץ ולא להצטדק - שמי שבוחרת להעלות פוסט כזה
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=145212&postid=1509060
שתצפה לתגובות מיניות שמתייחסות לגוף שלה, לתמונה שהיא בחרה לשתף ולמה שהיא עורגת מגיל שש.

קודם כל לא מבינה למה אתה מחליט לעשות סלט. השיחה שלך עם מישהי בכלוב הייתה אצלה בבלוג.
יצא דיון אחר באופן יותר פומבי של מישהי שניסתה להבין משהו.
אתה אבל ממשיך שיחה שלא כולם יודעים את תוכנה ומעוניינים בה.
סבבה הנושאים זהים אבל לא קשורים, אתה סתם סוחב רעל ממקום למקום.

אבל החלטתי לראות מה הייתה התגובה שלך אצלה בבלוג, לבדוק איפה זה יושב.
תקשיב... זה לא רק נשים הגיבו לך על חוסר הנימוס והתפיסה שלך שניראת למראית עין מאוד מוטעה, לא יודעת איפה זה יושב לך ואיזה אישה התעללה בך.
אבל פיספסת את הפואנטה שלה בכמה קילומטרים טובים.
אתה מקבל תגובות זהות בשני דיונים שונים.
ואתה ממשיך מלחמת חורמה על מה? יש שהסכימו איתך ויש שלא הסכימו.
אבל להתחיל מלחמה עם כל אחד שלא מסכים עם דעתך?

אענה לך על מה שאמרת באותו דיון:
"לשפוט התנהלות חברתית בקהילה כמו הכלוב בכלים של התנהלות חברתית בחוץ זו תמימות במקרה הטוב וטמטום במקרה הרע."
קודם כל התחלת בתגובה בוטה ולא יפה, יכולת לסיים את המשפט ב"תמימות".
ברגע שהוספת את ה"טמטום" מראש העלת התנגדויות גם אם אתה הכי צודק שבעולם.

ועכשיו שיעור על התנהלות חברתית בכל מקום לא משנה מה, בכלום במיוחד.
אפשר לפנות בצורה יפה ומכבדת ולהסביר בלי להשתמש במילות גנאי ואמת אבסולוטית שלך שלדעתך צריכה להיות האמת של כולם.
במרחב הפרטי שלנו מותר לנו להעלות מה שבא לנו, ומותר להתלונן כמה שבא לנו על מי ומה שבא לנו, לכולם לא רק לנשים.
אבל כשמישהו מחליט להיכנס לבלוג של מישהו או מישהי באתר שהוא עוסק במין, נמצא בסיכון להיחשף לגופם של אותם האנשים.
אבל!
אישית אני לא מבינה למה לתיבת ההודעות הפרטית שלי צריכות להגיע תמונות של זין, תודה רבה אבל אני מוצאת אותן בעצמי, אם ארצה לבקש אבקש.
זו כבר פגיעה והטרדה.
פנית אליה מראש בצורה לא מכבדת? למה אתה מצפה שיסכימו איתך? מראש הרסת לעצמך את הדיון.

"אבל זה במסך המחשב שלי ושאני נכנס לקרא את הגיגייך הכותרת לא מסגירה שבסוף הטקסט הארוך והמושקע יחכה לי Ass pick, Lips pic or Boobs pic. שאלת אותי אם אני מעוניין לחזות בפלא?"
אתה נכנסת לבלוג באתר סקס תצפה להיתקל בשדיים, לא משנה אם נכנסת מהמחשב שלך או מהפלאפון.

"בחרת להסיח את הדעת של הקורא והעברת את הריכוז לתמונה."
זה שלך אין איפוק או לאנשים אחרים אין איפוק או יכולת לשלוט על עצמם האם זו בעיה שלה?

"את בוחרת להכנס לאתר של סוטים, תצפי לתגובות של סוטים.
את רוצה שיתענינו באישיות שלך? שיציצו לנשמה שלך? זו לא הדרך ובספק שזה המקום."
אני שוב אציין שזה BDSM וחלק מחוקי ההתנהלות הוא כבוד כלפי האחר כי רק ככה מקבלים שליטה. חלק מהתהליך שנשלט/ת ושולט/ת עוברים זה הכרות עמוקה של נפשו של מי שמולם. האישיות חשובה.
אם זה היה רק אתר סקס, רק תמונות ופרופיל בלי פורום ובלוג אישי והייתי רואה שהדיונים הם נטו סקס סקס סקס סקס אז הייתי מסכימה איתך 10000% אבל זה לא.
doronrg
doronrg • 6 בינו׳ 2024
sea van כתב/ה:
הפוסט "מה דעתכם" שנכתב בבלוג של Diamondintherough.
הניב תגובות מעניינות. שבעיקבותן כתבתי כאן.
והעלתן.ם תובנות מעניינות.
כמו שכתבתי, אם לא היו מגיבים לתמונות שלי. הייתי נעלבת.
אבל!!!
נימרייה כתבה משהו שמאוד אהבתי.
אופן הכתיבה הוא זה שגורם לתחושה הבעייתית. לא התוכן, לפחות לא לרובן.
ולמי שגם התוכן מפריעה היא באמת...
אז כן.
מי שכותב על גוף האישה ומחפיץ אותה. תעשה זאת. אבל לא בצורה "מגעילה".
ודרך אגב, בטוחה שגם מדונה אוהבת שמעריצים איך שהיא נראת ונהנית לשמוע את זה.
אין אחת שלא נהנית מהחפצה מידי פעם!

Reverie היקרה, לא אני זה שעושה סלט וסוחב רעל ממקום למקום.
לא אני פתחיתי את השרשור הזה ביחס ובתגובה ישירה לפוסט שהועלה במקום אחר.
יהיה נחמד שתקראי לפני שתטיפי מוסר.

ולגבי מה שהגבתי ל Diamondintherough ניסיתי להסביר למה היא מקבלת בתגובה לתכנים שהיא מעלה את היחס שהיא מלינה עליו.

מי שמעלה תמונות עירום של עצמה שלא תתפלא שמקבלת מחלק מהגברים בכלוב תמונות עירום בחזרה.
לא הצדקתי יחס מבזה, לא הצדקתי פניה לנשים רנדומליות ושילחת dick pic או תגובה מינית ומלאת זימה סתם לכל אחת.

ומה שאת מנסה לעשות פה כשאת כותבת "לא יודעת איפה זה יושב לך ואיזה אישה התעללה בך"
זה בוטה בדיוק באותו האופן שאני רושם למישהי "...תמימות במקרה הטוב וטמטום במקרה הרע"
אבל שוב, לי כגבר אסור להשתמש בביטוי "טמטום" אבל לך כאשה מותר לכתוב לגבר מה שבא לך ולחוות דעתך מי התעללה בו.
צודקת! עכשיו לגמרי שכנעת!
BlueBear

Re: נשים... לך תבין

BlueBear • 6 בינו׳ 2024
doronrg כתב/ה:
אז בואי נשווה פומלות לפומלות ולא פומלות לקלמנטינות!

כשאתה נכנס לבלוג אתה בעיקרון מסכים להיחשף לכל סוג תוכן שנמצא שם.
כשאתה עונה בבלוג או שולח הודעה פרטית, זה עדייו אתה שעושה את הבחירה להיות בוטה. הבחורה שאליה שלחת את ההודעה לא בחרה ולא הסכימה להחשף לתוכן.

אז אם אתה רוצה להשוות פומלות לפומלות. זה לא המקרה.