סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תמונות ארוטיות

BlueBear
לפני 4 חודשים • 6 בינו׳ 2024
BlueBear • 6 בינו׳ 2024
doronrg כתב/ה:

מי שמעלה תמונות עירום של עצמה שלא תתפלא שמקבלת מחלק מהגברים בכלוב תמונות עירום בחזרה.
לא הצדקתי יחס מבזה, לא הצדקתי פניה לנשים רנדומליות ושילחת dick pic או תגובה מינית ומלאת זימה סתם לכל אחת.!

עם זה אני מסכים וזה בגדול מה שנימיירה כבר סיכמה לפני שני עמודים
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 6 בינו׳ 2024
BlueBear כתב/ה:
doronrg כתב/ה:

מי שמעלה תמונות עירום של עצמה שלא תתפלא שמקבלת מחלק מהגברים בכלוב תמונות עירום בחזרה.
לא הצדקתי יחס מבזה, לא הצדקתי פניה לנשים רנדומליות ושילחת dick pic או תגובה מינית ומלאת זימה סתם לכל אחת.!

למה? מי שמעלה תמונות עירום בבלוג שלה, לא שולחת בפרטי תמונות עירום ולכן לא סביר שהיא תקבל תמונות כאלה לפרטי שלה.
BlueBear
BlueBear • 6 בינו׳ 2024
פרלין כתב/ה:
BlueBear כתב/ה:
doronrg כתב/ה:

למה? מי שמעלה תמונות עירום בבלוג שלה, לא שולחת בפרטי תמונות עירום ולכן לא סביר שהיא תקבל תמונות כאלה לפרטי שלה.

אני אשתמש באותה אנלוגיה של נימרייה.
אם את יוצאת לחופשה, יש סיכוי שיפרצו לך לבית.
אם את מפרסמת בפייסבוק שאת יוצאת לחופשה, גודל הסיכוי שיפרצו לך לבית.
בשני המקרים הגנב הוא הגנב והאשמה היא עליו.
אבל במקרה השני הייתה לך איזושהי תרומה להביא את עצמך למצב שפרצו לך לבית.

האם זה בסדר ששלחו לך תמונות והודעות כאלה? לא. בשום מצב. ואנשים שלא יכולים לשלוט בעצמם באינטרנט כנראה לא יכולים לשלוט בעצמם בשום מקום בחיים וצריכים להיות מורחקים מהחברה.
אבל כשאת מעלה תמונות, את מושכת אלייך אנשים מהסוג הזה. זה לא אומר שזה בסדר. זה לא. כמו הגנב. זאת פשוט המציאות ולהתלונן על זה שווה ערך ללהתלונן לזה שאת לא יכולה לפרסם בפייסבוק וטוויטר שלא תהיי בבית שבוע בלי שיפרצו אותו.
Reverie
Reverie • 6 בינו׳ 2024
doronrg כתב/ה:
sea van כתב/ה:
הפוסט "מה דעתכם" שנכתב בבלוג של Diamondintherough.
הניב תגובות מעניינות. שבעיקבותן כתבתי כאן.
והעלתן.ם תובנות מעניינות.
כמו שכתבתי, אם לא היו מגיבים לתמונות שלי. הייתי נעלבת.
אבל!!!
נימרייה כתבה משהו שמאוד אהבתי.
אופן הכתיבה הוא זה שגורם לתחושה הבעייתית. לא התוכן, לפחות לא לרובן.
ולמי שגם התוכן מפריעה היא באמת...
אז כן.
מי שכותב על גוף האישה ומחפיץ אותה. תעשה זאת. אבל לא בצורה "מגעילה".
ודרך אגב, בטוחה שגם מדונה אוהבת שמעריצים איך שהיא נראת ונהנית לשמוע את זה.
אין אחת שלא נהנית מהחפצה מידי פעם!

Reverie היקרה, לא אני זה שעושה סלט וסוחב רעל ממקום למקום.
לא אני פתחיתי את השרשור הזה ביחס ובתגובה ישירה לפוסט שהועלה במקום אחר.
יהיה נחמד שתקראי לפני שתטיפי מוסר.

ולגבי מה שהגבתי ל Diamondintherough ניסיתי להסביר למה היא מקבלת בתגובה לתכנים שהיא מעלה את היחס שהיא מלינה עליו.

לא הצדקתי יחס מבזה, לא הצדקתי פניה לנשים רנדומליות ושילחת dick pic או תגובה מינית ומלאת זימה סתם לכל אחת.

ומה שאת מנסה לעשות פה כשאת כותבת "לא יודעת איפה זה יושב לך ואיזה אישה התעללה בך"
זה בוטה בדיוק באותו האופן שאני רושם למישהי "...תמימות במקרה הטוב וטמטום במקרה הרע"
אבל שוב, לי כגבר אסור להשתמש בביטוי "טמטום" אבל לך כאשה מותר לכתוב לגבר מה שבא לך ולחוות דעתך מי התעללה בו.
צודקת! עכשיו לגמרי שכנעת!

1. מעולם לא אמרתי שרק אני צודקת.
2. אני התייחסתי להודעה הראשונה שהתחילה את הדיון ושם אין הזכר לבלוג הספציפי. ואללה טעות שלי, מתנצלת על זה.
3. כשאתה אומר "שלא תתפלא שהיא מקבלת תמונות עירום בחזרה" למה מראש היא צריכה לקבל תמונת עירום חזרה? היא ביקשה?
4. בשלב שבו כבר רשמתי את זה, הכוונה כבר הייתה לענות באותו מטבע, לא התחלתי מזה את הדיון, קרתה פה אסקלציה כמו שאומרים. פגעתי בך? מתנצלת.
5. אני שוב אומרת, ומנסה בכל דרך אפשרית להסביר שלא מזיז לי אם אתה גבר או אישה או כל דבר אחר, לא מצדיק להתחיל דיון בכך שאתה משתמש בביטויי גנאי, ביטול, ויחס לא יפה כלפי מישהו שאתה רוצה להעמיד אותו על טעותו או לתת נקודת מבט אחרת, אתה חוסם לעצמך דיון פורה ומפרה. אם אני אתחיל דיון עם מישהו "יא מטומטם מה ניראה לך" למה שאצפה לקבל תגובות אוהדות? אני מראש מעלה התנגדות אצל כל מי ששמע ומשכת אלי אש.
*** אגיב בצורה שווה גם אם גבר יקבל יחס לא יפה וגם אם זו אישה או ילד או ילדה או כל יצור חי אחר אשר היחס המזלזל לא הגיע להם! הדיון הספציפי היה דיון על נשים, לכן התייחסתי לנשים.***
6. מעולם לא אמרתי שהצדקת פניה לנשים רנדומליות, אגב, לפנות לאישה או גבר רנדומלי/ת כי היא/הוא העלה/ת תמונת עירום ולשלוח לה תמונת עירום בחזרה עדיין לא מודצקת. כמו שלא מוצדק להיכנס לבלוג של מישהו ולקרוא לו מטומטם, אין לך משהו טוב להגיד, אתה לא יכול להגיד בצורה מכבדת, אל תגיב, תפגין איפוק, תפגין נימוס.
7. שים לב שאני משתדלת לשמור על כבוד בדיון, ואני מוצאת לנכון להתנצל כשהעמדת אותי על טעותי כי לא ראיתי תגובה כלשהי בדיון, אך אתה לא מצאת לנכון לתנצל בפני כשאתה נגעת בתשובתך לנקודה רגישה אצלי. וגם שם איחלתי לך יום טוב בצורה יפה וניסיתי לסיים את השיחה.

שיהיה לך שבוע מקסים.

ואסכם את ההשתתפות שלי בדיון זה באחד מהמשפטים החביבים עלי עם טוויסט קטן:
"Manners maketh (hu)man"
doronrg
doronrg • 6 בינו׳ 2024
ההתנצלות התקבלה.
sea van
לפני 4 חודשים • 7 בינו׳ 2024
sea van • 7 בינו׳ 2024
Reverie כתב/ה:
doronrg כתב/ה:
Reverie כתב/ה:
נתחיל מזה שנצא מאותה נקודת הנחה משותפת.
כולנו פה בשביל סקס ומיניות ולחגוג את זה שאנחנו... יכולים!
האמירה של "למה אתן מתפלאות ש.. כי..." זה האשמת הקורבן.
אני אהיה בוטה, זה כמו להגיד לבחורה שנאנסה "למה ציפית כשלבשת שימלה קצרה בקיץ?"
הרי ברור שהיא לבשה שמלה כדי להיאנס ולא כי חם בפאקינג קיץ של מדינת ישראל.
אם אני הולכת לחוף בבגד ים (וזה לא משנה איזה בגד ים, חלק גדול מגופינו חשוף) ומקבלת יחס מזלזל ומגעיל מגברים סוטים, האם זו אשמתי?
אם התלבשתי יפה כי הלכתי לבר עם חברות ואני אוהבת להתלבש בצורה מסויימת כי לי זה יפה ואני אוהבת את זה, האם זה אומר שגברים יכולים לדבר איתי לא יפה ומזלזל ולהטריד?
השאלה בעצם, האם בגלל שהפגנו איזו התנהגות שבתפיסה של אנשים אחרים נחשבת כמזמינה, האם זה אומר שאני אכן מזמינה את היחס?
מזמן הפסקנו לכבד את האחר. זה שאני יכולה להחשיב משהו כלא יפה, כזנות, כ... 10000001 דברים אחרים, לעולם לא יתן לי את הזכות להטיף למישהו שאני לא מכירה על מראה, התנהגות... כי האם איך שאני חושבת בצורה מסויימת, אומר שמי שמולי חושב בצורה זהה?

ואחרי החפירה הזאת, אענה גם על השאלה.
בתור מישהי ששנים לא הייתה מחוברת לעצמי, לגוף שלי והמיניות שלי ואחרי הרבה שינאה עצמית, התחלתי ללמוד לאהוב את עצמי.
חלק מהתהליך שלי, הוא לצלם את עצמי ולמצוא את הדברים שאני כן אוהבת.
וכשאני מוצאת אותם, אני רוצה לחגוג זאת עם העולם.
אז העלתי שתי תמונות שלי. עבורי מי שכן מוצא לנכון לפנות אלי ולתת לי איזה מחמאה או אפילו לתאר מה זה עושה לו, ואללה מעלה לי את האגו שנמצא איפשהו בקרקעית האוקיינוס.
אבל יש הבדל בין לקבל הודעה של:
"ואי תקשיבי יש לך ציצי מהמם... איזה גוף בדיוק ככה אני אוהב... איך בא לי לתפוס, לגעת..."
או:
"זונה! מישהו צריך לחנך אותך, הייתי ממלא לך את הציצי בזרע, משתין, שורט, מסמן... את רוצה את זה, את דורשת את זה"
או:
"ואו, התמונות שלך כל כך יפות, יש לך גוף מהמם, את מושכת בטירוף בעיניי, קראתי גם את הפרופיל והבלוג שלך..."
ויש עוד מלא דוגמאות, התיבה שלי מלאה לא מחקתי שום הודעות רק כדי לדעת את מי חסמתי ולמה.

בקיצור, אל תתנו לעצמכם את הזכות לשפוט אחרים על פי המוסר שלכם, אתם לא יודעים איפה זה יושב למישהו בפן הרגשי.
אני אלחם בכל מי שיראה אותי כמו פיסת רכוש כאילו זה שראה תמונה שלי זה נתן לו או לה את הזכות לדבר אלי בצורה לא מכבדת.

מצטער, לא מצליח להבין את ההשוואה של הערה בוטה, תגובה מבחילה, מחפיצה, פלילית (you name it) כשמישהי ברחוב לובשת שמלה קצרה בקיץ לבין תגובה - מבחילה לדעתך ככל שתהיה - באתר שאת עצמך מגדירה אותו כ "כולנו פה בשביל סקס ומיניות" והתגובה ניתנה ביחס ישיר לתמונת עירום שאותה בחורה עצמה פרסמה (מהעניין הזה הסיפור פה התחיל).
זה לא אותו הדבר וזה אפילו לא דומה.

את בוחרת באתר הזה כדי להעלות תכנים ותמונות שאבא שלך, האחים שלך, הילדים שלך, הבוס שלך והקולגות רואים?
זה לא שהעלית תמונה שלך בפייסבוק בבגד ים (כן, כן, זו בחופשה ההיא שאבא שלך עשה לך לייק עליה) ומישהו כתב לך איזה עטינים יש לך הייתי מת לפרוק בינהם.

אז בואי נשווה פומלות לפומלות ולא פומלות לקלמנטינות!

לגבי צורת ההתבטאות גם פה אני נאלץ לחלוק עליך.
זה בסדר שבחורה מעלה פוסט חרמני של כמה היא צריכה שולט שיפרק אותה עם תיאורים מפורטים של כמה ואיך ובאיזה חורים היא צריכה לקבל ומסיימת את הפוסט שלה בתמונה של תחת, ציצי או השפתיים החושניות שלה וזה לא בסדר שלאותה התמונה מישהו באתר ש"כולנו פה בשביל סקס ומיניות" עונה לה בהודעה בוטה של "זונה! מישהו צריך לחנך אותך, הייתי ממלא לך את הציצי בזרע..."

צביעות לשמה.
לכן מותר ולגברים אסור?

קודם כל, לא אמרתי שלנשים מותר ולגברים אסור, אני התייחסתי ליחס הספציפי לנשים כי הדיון היה על נשים. אבל למען הסדר הטוב, לא משנה מה המגדר שלך, מגיע לכולם שידברו איתם בצורה מכובדת. לפני הפנטזיות המיניות שלנו, כולנו בני אדם!

לשימחתי אני כבר לא צריכה להסביר פה כלום, כי הסבירו את זה יפה לפני.

ורק עבורך שלא תרגיש שלא מתייחסים אליך יפה.

לפני שאני הייתי פונה אליך, הייתי קודם כל בודקת מי אתה, מה אתה כותב על עצמך, ורק אז אחרי שבדקתי איך נכון לפנות אליך אני אפנה כמו שהיית רוצה (זה גם מה שעשיתי לפני שהגבתי עכשיו, נו... אפילו כשלא מגיע נתתי יותר כבוד ממה שאתה נתת לי בתגובתך).

מפתיע אותי בכלל שאתה נמצא באתר BDSM שבבסיסו בנוי על כך שלפני שיש חילופי כח בין שני אנשים, צריכה להיות היכרות עמוקה של נפש האדם.

ושיעור קטן בנימוס בסיסי, כי כניראה שלא היה חינוך תקין פה, לעולם אל תערב בשיח שלך, אפילו היפותטי את משפחתו של בן אדם. לצערי, לי לא היה אבא לעשות לי לייק לתמונות שלי מהחופשות המשותפות שלנו. תודה לך איש נפלא שנגעת בנקודה כל כך רגישה.

מאחלת לך יום מקסים שיהיה לך.

את באה ותוקפת מישהוא שמנסה להסביר לך למה כיצד ומדוע, בצורה הכי הגיונית ומדוייקת. בעיקרון מסכימה עם doromrg. יש סיבה שאני לא מעלה תמונות, אפילו כאשר היה לי בלוג. למה להוסיף אש למדורה.
אני לימדתי את ביתי שאפילו אם היא הולכת עירומה ברחוב, ואומרת לא, אסור לגעת בה. אבל!!! שלא תצפה שלא ינסו לגעת בה, להעיר לה, לצחוק עליה. בסופו של דבר, אנחנו חיים בתרבות מסויימת.
כנ"ל גם כאן.
כאשר מישהיא מעלה תמונה שלא תצפה שכולם יגיבו בדרך שהיא רוצה. כן גם בדרך פוגעת ומזלזלת בעיניה! חלק יראו בתגובה, כמה חמוקייך מרעננים את עיני. כדבר מדהים וחלק כפוגע. לא תמיד יצליחו לקלוע. וכן, לא תמיד נבין את הצד השני. אבל מישם ולקחת את זה למקום שהצד השני, מעוניין לפגוע. זה כבר גורם לך להתנהג בדיוק כמוהם.
אישית, אצלי, יש יותר חסומים מפנויים. פשוט כי לא רוצה להתחיל שום תיקשורת חוזרת ונישנית עם אנשים שמראש לא מעניינים אותי. שאם אגיב, אפגע בהם. אז... נמענת ולא מגיבה.
תנחומי על אביך, ומתנצלת שנעזרת בו, אבל כאן עשית בדיוק את אותו הדבר. מהיכן לצד השני יש את הידע שאביך נפטר. את יודעת האם יש לו הורים? האם אביו לא נפטר, אימו? הוא כתב לך בצורה הכי נקיה וברורה את הכוונה. השיעור הזה שאת באופן כל כך יפה כתבת עליו, כנימוס בסיסי. את צריכה לקחת אותו גם. וכפי שכתבת בפוסט האחרון. חצי מהדברים הוצאו מהקשרם מהכיוון שלך. את מגיבה כאן ועכשיו, לא קראת את הכל, למרות שאת טוענת שאת קוראת את הצד השני. והבנת חצי מהדברים והחצי השני הוצאת מהקשרם.
אז לפני שאת באה בטענות לאחרים, תסתכלי על עצמך. איך את כותבת, איך את מגיבה. לפני שאת מראה לכולם שאת אומרת ועושה שני דברים אחרים.
ודרך אגב, התמונות שעולות באתר, הן לא שלנו. הן שייכות לאתר הכלוב. רשום במפורש. כך כאשר באה הטענה שזה הבלוג האישי שלך, שנכתב באתר פומבי, זה לא נכון. גם אנשים ללא מנוי יכולים לצפות בבלוגים, אים הכותב.ת נותנים את אישורם לזה.
וזה שוב לוקח את העיניין, שכאשר יש שמגיבים לתמונות, לקחת את זה בשקט ופשוט לחסום. ולא לעשות העדפות. לנשים מותר ולגברים לא.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 7 בינו׳ 2024
סי, זה האמא של הקשקושים ואין גם מה להתפתל פה עם מילים סביב הקשקוש הזה. לאף אחד אין זכות לדבר איתך בגסות כי את מעלה תמונות עירום.

זהו. כל השאר זה פלפולים כל כך מיותרים סביב משהו שאמור להיות ברור לכל אדם סביר.
sea van
sea van • 7 בינו׳ 2024
התנצלות!!
הובא לידעתי טעות שכתבתי בפוסט הקודם בנושא התמונות והשייכות.
הן שייכות לכן.ם לא לאתר.
doronrg
doronrg • 7 בינו׳ 2024
פרלין כתב/ה:
סי, זה האמא של הקשקושים ואין גם מה להתפתל פה עם מילים סביב הקשקוש הזה. לאף אחד אין זכות לדבר איתך בגסות כי את מעלה תמונות עירום.

מה שעצוב בכל הדיון הארוך הזה הוא שלא למדנו כלום מה-7 לאוקטובר ולא ממה שקדם ל-7 לאוקטובר.
אפס כבוד הדדי,
אפס כבוד לדעה של אחר,
התפרצות לדיונים בלי להבין את הרקע,
הוצאת דברים מהקשרם,
האשמות חסרות שחר והשארת תחושה שלפריווילגיות שחוגגות את העירום שלהן פה מותר הכל
ועכשיו הן גם קובעות לנו מי הוא האדם הסביר ואיך מתיישב להן באג'נדה שהוא צריך להגיב.

אתר הכלוב, ישראל, ינואר 2024
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 7 בינו׳ 2024
doronrg כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

מה שעצוב בכל הדיון הארוך הזה הוא שלא למדנו כלום מה-7 לאוקטובר ולא ממה שקדם ל-7 לאוקטובר.
אפס כבוד הדדי,
אפס כבוד לדעה של אחר,
התפרצות לדיונים בלי להבין את הרקע,
הוצאת דברים מהקשרם,
האשמות חסרות שחר והשארת תחושה שלפריווילגיות שחוגגות את העירום שלהן פה מותר הכל
ועכשיו הן גם קובעות לנו מי הוא האדם הסביר ואיך מתיישב להן באג'נדה שהוא צריך להגיב.

אתר הכלוב, ישראל, ינואר 2024

🤣🤣🤣🤣
איזו דמגוגיה בשקל תשעים. אתה מגן על דיעה כל כך לא הגיונית ואז מתנפח כולך ומוסיף לקלחת את השבעה באוקטובר והסיומת בכלל גאונית. כאן דורון ג, אתר הכלוב.

אני קראתי את הפוסט המקורי ואתה לא תשכנע אותי גם עוד אלף שנה שאסופת ההודעות הדוחה שהיא קיבלה כי פרסמה עירום, היא לגיטימית או הגיונית. אם אתה בוחר להאמין שזה הגיוני ואף מגן על הדעה החולה הזאת (כן, חולה) בנחישות, אין בינינו דיון. אני לא יכולה לשכנע אותך שאתה טועה ואין סיכוי שתשכנע אותי שאתה צודק.