בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תמונות ארוטיות

זאלופון​(שולט)
לפני 3 חודשים • 7 בינו׳ 2024
זאלופון​(שולט) • 7 בינו׳ 2024
doronrg כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
סי, זה האמא של הקשקושים ואין גם מה להתפתל פה עם מילים סביב הקשקוש הזה. לאף אחד אין זכות לדבר איתך בגסות כי את מעלה תמונות עירום.

זהו. כל השאר זה פלפולים כל כך מיותרים סביב משהו שאמור להיות ברור לכל אדם סביר.

מה שעצוב בכל הדיון הארוך הזה הוא שלא למדנו כלום מה-7 לאוקטובר ולא ממה שקדם ל-7 לאוקטובר.
אפס כבוד הדדי,
אפס כבוד לדעה של אחר,
התפרצות לדיונים בלי להבין את הרקע,
הוצאת דברים מהקשרם,
האשמות חסרות שחר והשארת תחושה שלפריווילגיות שחוגגות את העירום שלהן פה מותר הכל
ועכשיו הן גם קובעות לנו מי הוא האדם הסביר ואיך מתיישב להן באג'נדה שהוא צריך להגיב.

אתר הכלוב, ישראל, ינואר 2024

דורון, אתה לא חושב שבישראל, ינואר 2024 האדם הסביר אמור כבר לדעת מהי תגובה מכבדת ומה לא?

ואם כן - ובאמת שזה לא מדע טילים - האם לא סביר לצפות ממנו שיימנע מלהגיב תגובה לא מכבדת כזו לאישה זרה שלא עשתה לו שום דבר, גם אם אותה אישה חשפה שדיים?

אם התשובה שלך לשתי השאלות הללו חיובית, אז נראה לי שבכל זאת יש אחדות בעם ולכולנו אותו אויב.
doronrg
doronrg • 7 בינו׳ 2024
קראת את השתלשלות העניינים או רק את ראשי הפרקים?
מכל המתפשטות שתוקפות ומתנהלות פה בבריונות לא פחות מהגברים שהן מתלוננות שהם גסים ומטרידים Reverie היתה היחידה שהבינה שטעתה והתנצלה.

אין לי בעיה להסכים עם שתי השאלות שלך, אין ביננו מחלוקת.
אך תרשה לי לא להסכים לזכות ליחס כזה כגבר שמעז להביע דעה על תגובות מיניות לתמונות ערום ופוסטים מיניים.
מזה הדיון פה התחיל, לא אם ההודעה מכבדת או מבזה אלא אם היא מזמינה התייחסות מינית!
אבל התרגלנו פה שכל אחד/ת לוקח את הדיון למקום שכואב לו ומכניס מילים ורעיונות שמעולם לא נכתבו למשתתפים אחרים בדיון.
Grey / Green
Grey / Green • 7 בינו׳ 2024
״מכל המתפשטות״…

רק בריאות, דורון
sea van

תגובות הגברים

sea van • 7 בינו׳ 2024
זאלופון כתב/ה:
doronrg כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
סי, זה האמא של הקשקושים ואין גם מה להתפתל פה עם מילים סביב הקשקוש הזה. לאף אחד אין זכות לדבר איתך בגסות כי את מעלה תמונות עירום.

זהו. כל השאר זה פלפולים כל כך מיותרים סביב משהו שאמור להיות ברור לכל אדם סביר.

מה שעצוב בכל הדיון הארוך הזה הוא שלא למדנו כלום מה-7 לאוקטובר ולא ממה שקדם ל-7 לאוקטובר.
אפס כבוד הדדי,
אפס כבוד לדעה של אחר,
התפרצות לדיונים בלי להבין את הרקע,
הוצאת דברים מהקשרם,
האשמות חסרות שחר והשארת תחושה שלפריווילגיות שחוגגות את העירום שלהן פה מותר הכל
ועכשיו הן גם קובעות לנו מי הוא האדם הסביר ואיך מתיישב להן באג'נדה שהוא צריך להגיב.

אתר הכלוב, ישראל, ינואר 2024

דורון, אתה לא חושב שבישראל, ינואר 2024 האדם הסביר אמור כבר לדעת מהי תגובה מכבדת ומה לא?

ואם כן - ובאמת שזה לא מדע טילים - האם לא סביר לצפות ממנו שיימנע מלהגיב תגובה לא מכבדת כזו לאישה זרה שלא עשתה לו שום דבר, גם אם אותה אישה חשפה שדיים?

אם התשובה שלך לשתי השאלות הללו חיובית, אז נראה לי שבכל זאת יש אחדות בעם ולכולנו אותו אויב.

לאור התגובות כאן, מה שאני!!!! מרגישה.
שכאשר אישה מגיבה היא עושה זאת באמת מהנשמה בעקבות תגובוות שהיא חוותה.
מצדכם הגברים..doronrg וסווורין היחידים שהיו אמיתיים.
כל השאר,כמו זאלפון, הגיבו בשביל הלייק לקבל מהנשים. שאחר כך כולן יפלו לרגליהן ויגידו כמה שהם היו אבירים ואז... יאללה בואי ו...
ושוב מדגישה שזו התחושה שלי בלבד. אבל מי אני שיודעת מה הצד השני מרגיש. יודעת רק מה שאני מרגישה.
כל השאר שלהן.ם.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 7 בינו׳ 2024
doronrg כתב/ה:
מכל המתפשטות שתוקפות ומתנהלות פה בבריונות לא פחות מהגברים שהן מתלוננות שהם גסים ומטרידים Reverie היתה היחידה שהבינה שטעתה והתנצלה.

אך תרשה לי לא להסכים לזכות ליחס כזה כגבר שמעז להביע דעה על תגובות מיניות לתמונות ערום ופוסטים מיניים.
מזה הדיון פה התחיל, לא אם ההודעה מכבדת או מבזה אלא אם היא מזמינה התייחסות מינית!
אבל התרגלנו פה שכל אחד/ת לוקח את הדיון למקום שכואב לו ומכניס מילים ורעיונות שמעולם לא נכתבו למשתתפים אחרים בדיון.

על מה אתה מדבר בן אדם? אתה תוקף ואז מתקפל ואז מחפש זווית אחרת. ומה זה תגובות מיניות? שוב, קראתי את הפוסט בבלוג, היא אספה הודעות לדוגמה. האם הן נראות לך לגיטימיות?
Grey / Green

Re: תגובות הגברים

Grey / Green • 7 בינו׳ 2024
ץ
זאלופון​(שולט)

זאלופון​(שולט) • 7 בינו׳ 2024
sea van כתב/ה:

כל השאר,כמו זאלפון, הגיבו בשביל הלייק לקבל מהנשים. שאחר כך כולן יפלו לרגליהן ויגידו כמה שהם היו אבירים ואז... יאללה בואי ו...

אולי סוף סוף מישהי תסתכל עליי 🥺
זוג פלוס​(שולטת)

זוג פלוס​(שולטת) • 7 בינו׳ 2024
[/quote]
אולי סוף סוף מישהי תסתכל עליי 🥺[/quote]

חשבת אולי להעלות תמונות עירום ?! 😂😂
Reverie
Reverie • 7 בינו׳ 2024
doronrg כתב/ה:

אבל בבקשה אל תוציא את דברי מהקשרם, התנצלתי על כך שלא ראיתי תגובה כלשהי בדיון, לכן יצאתי קצת מהקשר.
והתנצלתי על כך שאמרתי משהו שאולי פגע בכך, לקחתי על כך אחריות.
דעתי הייתה כשהייתה, אני רק בחרתי לסיים את השתתפותי.
אנחנו חסכימים על חלק מהדברים, חולקים על אחרים, אני החלטתי שהפער לא ניתן לגישור ואני לא רוצה להמשיך להשקיע בכך אנרגיות.

שבוע מקסים לכולם 🌺
שלגי

שלגי • 7 בינו׳ 2024
זאלופון כתב/ה:
sea van כתב/ה:

אולי סוף סוף מישהי תסתכל עליי 🥺

תודה זאלו
צחקתי בקול וזה לא קורה הרבה לאחרונה

לא תמיד אתה ואני מסכימים, אבל לומר שאתה כותב בשביל הלייקים וחיבת הבנות - משעשע ממש, שלא לומר מנותק מהמציאות