לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

להתחסד

Miss Fox​(אחרת)
לפני 4 חודשים • 8 בינו׳ 2024
Miss Fox​(אחרת) • 8 בינו׳ 2024
הכלוב ליברלי, הקהל ברובו שמרני. אני מרגישה פה לעיתים ממש מהפכנית אם מעלה תמונה של דם וסת, וזה קצת מצחיק עצוב
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 8 בינו׳ 2024
מההתרשמות שלי ככול שזה נשמע מוזר, רוב הנוכחים פה
בצד השמרני מסורתי ימני.
CharlieI{Lotus}
CharlieI{Lotus} • 8 בינו׳ 2024
אני חושב שהקהל גדול ומגוון מדי כדי לטפול על כולו סטריאטיפ בודד.

יש כאן הרבה מאד אנשים ליברלים שמוכנים לקבל מגוון רחב של טעם ופעילות כל עוד אף אחד לא נפגע ללא הסכמתו.

יש כאן גם הרבה אנשים שיפוטיים מהצד השמרני יחסית.

וכמובן שיש גם כל מיני תערובות. למשל מישהו שיקבל ויכיל כל נשלטת מושפלת על קינקיה המופרעים, עד הרגע בו תגיד שהיא מוכנה גם לשולט ערבי, נניח.
או אנשים שבסדר עם אנאלי, אבל רק הטרוסקסואלי, לא רק לעצמם אלא גם לאחרים.

בקיצור, כמו כל דבר כאן, זה מורכב.
זוג פלוס​(שולטת)
זוג פלוס​(שולטת) • 8 בינו׳ 2024
אם לשפוט על פי מי שכותב, אז הכלוב ליברלי.
מה שאני הייתי מגדירה כשמרנים פה, הם פשוט אנשים שהכלוב הוא מפלט בשבילם לכל הדברים שהם היו רוצים אבל לעולם לא יעזו לנסות.
הם בד''כ גם לא כותבים.

לא הייתי מגדירה אנשים כשמרנים רק בגלל שהם לא מתחברים לפטיש או סטיה כלשהי של מישהו.
הם לא טוענים שאין שום מקום לסטיה שלכם או שהיא רעה. רק אומרים שלהם היא לא מתאימה.
זו לא שמרנות.
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 8 בינו׳ 2024
Miss Fox כתב/ה:
הכלוב ליברלי, הקהל ברובו שמרני. אני מרגישה פה לעיתים ממש מהפכנית אם מעלה תמונה של דם וסת, וזה קצת מצחיק עצוב

למה שתעלי משהו כזה
itchyqouteg​(שולט)
itchyqouteg​(שולט) • 8 בינו׳ 2024
Miss Fox כתב/ה:

מה קשור שמרן לליברלי? את לא מהפכנית את סתם מגעילה, יש לי וירוס ואני אוכל בריא ויוצאים לי שלשולים של הישמור עכשיו אם אני אעלה תמונה של זה אני מהפכן?
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 8 בינו׳ 2024
itchyqouteg כתב/ה:
Miss Fox כתב/ה:

מה קשור שמרן לליברלי? את לא מהפכנית את סתם מגעילה, יש לי וירוס ואני אוכל בריא ויוצאים לי שלשולים של הישמור עכשיו אם אני אעלה תמונה של זה אני מהפכן?

יו, כולי תקווה שכל אשה שתרצה לצאת איתך תגיע להודעה הגסה הזאת ותתחרט.
itchyqouteg​(שולט)
פרלין כתב/ה:
itchyqouteg כתב/ה:
Miss Fox כתב/ה:

אל תדאגי נשים לא רוצות לצאת איתי עוד הרבה לפני ההודעות האלה
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 8 בינו׳ 2024
bondman כתב/ה:
מההתרשמות שלי ככול שזה נשמע מוזר, רוב הנוכחים פה
בצד השמרני מסורתי ימני.

נראה לי שזה פשוט רוב הישראלים.
itchyqouteg​(שולט)
פרלין כתב/ה:
itchyqouteg כתב/ה:
Miss Fox כתב/ה:

ועכשיו לתגובה רצינית: דם וסת מגעיל אותי, כמו שמגעיל אותי צואה ושתן, אלו הפרשות של הגוף שאני (ועוד הרבה מאוד) נגעלים מהם, נכון למלא נשים זה מרגיש טבעי אותי זה מגעיל
דווקא לדוגמא מלא פעמים בסקס אני מחדיר אצבעות מאוד חזק ולעפמים יורד קצת דם, זה לא מגעיל אותי, למה? מי יודע, מחזור כן, לא מבין למה יש אנשים שקשה להם להבין את זה שרוב בני האדם נגעלים מזה

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני ינו' 08, 2024 8:46 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים