שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

Act of submission

SatanKatan
לפני 3 חודשים • 10 בינו׳ 2024
SatanKatan • 10 בינו׳ 2024
גם אצלי זה המבט, תמיד המבט בהרבה וריאציות..
מבט מושפל בלי פקודה כמו שניימריה הזכירה, מבט מפוחד כשהיא קשורה ומבינה שאין לב שום שליטה יותר, העיננים למעלה כשהזין בתוך הגרון שלה, כשהיא מביטה בין הרגליים שלה על הכוס כלא מאמינה באורגזמה השלישית וכבר לא יכולה יותר אבל ההיטאצ׳י יותר חזק ממנה...

המבט.
Mobius​(שולט)
Mobius​(שולט) • 10 בינו׳ 2024
הרגע לפני שאני עונד לה את הקולר, כשהיא מרימה את השיער ואז מרכינה את הראש כדי לקבל אותו
כשהיא בנאדו, הידיים מונחות בשלווה מתמסרת על הירכיים והיא יודעת שאסור לזוז ולא משנה מה
כשהיא משתחווה עמוק ונמוך, הישבן מורם גבוה, הראש צמוד לרצפה והידיים מושטות קדימה
"כן מאסטר/אדוני/בעלים/מה-שלא-יהיה" כשהיא מקבלת הוראה מפורשת
כל אקט שבו היא מתגברת על עצמה בשבילי
SatanKatan
SatanKatan • 10 בינו׳ 2024
פרלין כתב/ה:
אני אוהבת בעיטות.

יכולה לפרט? icon_smile.gif
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 10 בינו׳ 2024
SatanKatan כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
אני אוהבת בעיטות.

יכולה לפרט? icon_smile.gif

זה פשוט כל כך מוריד למטה. בחריפות.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 10 בינו׳ 2024
כשהוא מנשק את היד שעכשיו החטיפה לו, מודה על כך.

אבל בתכלס זו יותר הדינמיקה שנוצרה בנינו, הרגשות שעולים מתוכה. האקטים עצמם פחות משנים כמו המשמעות שאנחנו מעניקים להם כתוצאה מהאינטרקציה שנרקמת בנינו.
זה יכול להיות גם אקט "בנאלי" כל עוד הוא מגלם עבורנו משמעות שזה שיא הכניעה.

אגב, מכיוון שהזכרת רימינג כאקט כניעה. לגמרי אפשר להעניק לו משמעות של שליטה. תתאר נשלט שמקבל רימינג כאילו הוא בחורה שיורדים לה לכוס, ומתייחסים לחור שלו ככוס שמרטיבים לפני החדירה אליו.
הכל תלוי במשמעות בין הפרטנרים icon_smile.gif
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 10 בינו׳ 2024
ArchAngel כתב/ה:
כשהוא מנשק את היד שעכשיו החטיפה לו, מודה על כך.

אבל בתכלס זו יותר הדינמיקה שנוצרה בנינו, הרגשות שעולים מתוכה. האקטים עצמם פחות משנים כמו המשמעות שאנחנו מעניקים להם כתוצאה מהאינטרקציה שנרקמת בנינו.
זה יכול להיות גם אקט "בנאלי" כל עוד הוא מגלם עבורנו משמעות עמוקה.

בדיוק!
הזכרת לי גם כשהוא מנשק לי את היד ואצבע אצבע.
אבל זה פחות המה ויותר המי....
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
דברים שגורמים לי להרגיש שיש לי פלסטלינה בידיים.

אני חושבת שה"אקט" שלי הוא דיבורים. לא בטוחה. חשובה לי הכוונה שמאחורי הדברים. המסר. אז סליחה על הבנאליות אבל אני ממש אוהבת את הקלאסיקה של "ערום, על שש, תחת למעלה, ראש למטה, גב לדלת" כי זו תנוחה שמביעה אמון. זה אומר שהוא מוכן להגיש לי את עצמו בזמן שהוא לא רואה אותי ולא יודע מה אני הולכת לעשות. או, קשירה (אהובתי) - כשמישהו נותן לי לקשור אותו זה אומר שהוא מוכן להתחייב לסשן שיקח זמן וידרוש ממנו סבלנות ואיפוק ולהיות חסר אונים לכל אורכו.

מה שעושה לי את זה הוא הבעת האמון והנכונות לחוות כל מה שיבוא.

אז ישר חשבתי על דיבורים כי בתכלס אני אשה של מילים וזה משמעותי לי לשמוע את המסר במילים ולא רק לראות במעשים. הדבר הראשון שחשבתי עליו הוא כמה אני אוהבת לשמוע "אני שלך", "מותר לך הכל" וכאלה דברים. ורק אחרי זה חשבתי שיש גם מעשים שמביעים משהו דומה.

אז נראה לי שמה שמרגש אותי כאקט של כניעה זה כל דבר שנותן לי כח עליו - תנוחה שבה אני רואה אותו והוא לא רואה אותי, CFNM, קשירה, כיסוי עיניים, דיבור פתוח שחושף רגשות וחולשות. דברים שמסוכן לעשות עם מי שלא מכירים.

יצא לי כללי מידי? זה כי היו לי הרבה מחשבות. שאלה מעניינת icon_smile.gif נראה לי ש"דברים שמסוכן לעשות עם מי שלא מכירים" זה הסיכום ההולם. אני יודעת שהאיש באמת-באמת-באמת סומך עלי - כשהוא עושה איתי דברים שהוא עושה רק עם מי שהוא ממש-ממש סומך עליה icon_smile.gif
thhIyghst
לפני 3 חודשים • 14 בינו׳ 2024
thhIyghst • 14 בינו׳ 2024
אני לא חושבת שזה אקט ספציפי עבורי, אלא הדינמיקה.

היה מעניין לקרוא את התגובות, אחלה שאלה icon_smile.gif