שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

Act of submission

Hussy
לפני 3 חודשים • 14 בינו׳ 2024
Hussy • 14 בינו׳ 2024
בשני צידי המטבע -

כשחשופים לגמרי, ותחת אמון מוחלט נוגעים בנקודות מאוד ספציפיות, מאוד חשופות ופגיעות.
הנקודות הכי כמוסות ומטונפות שמפעילות ברגע.

כשבעלבון הראשון ישנה התנגדות של חלקיקי אגו, אבל שפת הגוף מבלי משים מושכת למטה ומתחננת לעוד.

ובהמשך לכך, המבט הנעלב כל כך, הלא מאמין, של פרצוף שמקבל לפתע חתיכת סטירה.

כשמושכים את הקצה. עוד ועוד. כשמבינים במבט מתי אפשר לנעוץ עוד את הסכין. מתי צריך לעצור לרגע ואז לנעוץ עד הסוף ולסובב. התמסרות טוטאלית של שני הצדדים לרגע.

וכן. רימינג.
סווריןן
לפני 3 חודשים • 15 בינו׳ 2024
סווריןן • 15 בינו׳ 2024
[quote="יולי Yuli"]

"אני חושבת שה"אקט" שלי הוא דיבורים. לא בטוחה. חשובה לי הכוונה שמאחורי הדברים. המסר. ..
אז ישר חשבתי על דיבורים כי בתכלס אני אשה של מילים וזה משמעותי לי לשמוע את המסר במילים ולא רק לראות במעשים. הדבר הראשון שחשבתי עליו הוא כמה אני אוהבת לשמוע "אני שלך", "מותר לך הכל" וכאלה דברים. ורק אחרי זה חשבתי שיש גם מעשים שמביעים משהו דומה. "

גם אצלי זה לגמרי קשור לשפה. הטריגרים העמוקים שלי הם משפטים ואינטונציות. אני אפילו מטיל ספק אם יכולתי לעשות משהו עם בת זוג אילמת או כזו שדוברת אלי שפה שאני כלל לא מבין. כשאאבד את השמיעה שלי סופית, כנראה שגם הסקס יעוף מהחלון...
kinkme
לפני 3 חודשים • 15 בינו׳ 2024
kinkme • 15 בינו׳ 2024
מבחינתי זה מורכב מכמה דברים, אבל קשר עין זה הבסיס. כשאני מסמן עם הראש בלבד והיא יורדת על הברכיים, שמה ידיים מאחורי הגב ומחכה ככה. מצד שני, בהעדפות שלי גם מילים לגמרי יכולות לשים אותי בחלק הגבוה של הסקאלה...