צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה מדליק אותך בPegging?

machine learning​(נשלט)
לפני 3 חודשים • 23 בינו׳ 2024
machine learning​(נשלט) • 23 בינו׳ 2024
האמת שזו חוויה מעצימה לשני הצדדים.

גבר שעבר את זה הוא הרבה יותר רגיש, ומבין טוב חשיבות של להשקיע לפני האקט המיני, הוא יהיה קשוב לאישה בוודאות, הבעיה היחידה שזה ממכר, ממכר מאוד.

לדעתי הרבה מהנשים אוהבות להעניק, והן עושות את זה כי אוהבות את הפרטנר, הם מתחברות מאוד עם הזמן, זה כמו שאמרו לשנות תבנית לחשוב אחרת ולהתנסות בצד השני.

אני אישית חשוב שזה אקט מדליק מאוד, בתנאי שיודעים לעשות את זה טוב, הטיפ שלי הרבה חומר סיכה icon_smile.gif
Bluecollar​(שולטת)
לפני 3 חודשים • 23 בינו׳ 2024
Bluecollar​(שולטת) • 23 בינו׳ 2024
machine learning כתב/ה:

גבר שעבר את זה הוא הרבה יותר רגיש, ומבין טוב חשיבות של להשקיע לפני האקט המיני, הוא יהיה קשוב לאישה בוודאות, הבעיה היחידה שזה ממכר, ממכר מאוד.

לדעתי הרבה מהנשים אוהבות להעניק, והן עושות את זה כי אוהבות את הפרטנר, הם מתחברות מאוד עם הזמן, זה כמו שאמרו לשנות תבנית לחשוב אחרת ולהתנסות בצד השני.

אני אישית חשוב שזה אקט מדליק מאוד, בתנאי שיודעים לעשות את זה טוב, הטיפ שלי הרבה חומר סיכה icon_smile.gif

הטיפ שלי לגזור ציפורניים
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 3 חודשים • 24 בינו׳ 2024
bondman​(נשלט){FLR} • 24 בינו׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
machine learning כתב/ה:

הטיפ שלי לגזור ציפורניים

לקח לי זמן להבין.
חחח…
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 24 בינו׳ 2024
טוב אני רואה שגם בנים עונים.
אז גמאני….
icon_smile.gif

מעבר להנאה הפיזית של הגבר,
בגלל קצות העצבים בפי הטבעת והערמונית הערמומית שבפנים,
(בעיני זאת הוכחה שהטבע תומך בזה וזה לא נגד הטבע, אגב )

הכי כייף במחינתי,
להכבש.
להתמסר.
Lady cbt​(שולטת)

זה "נגד הטבע"

Lady cbt​(שולטת) • 24 בינו׳ 2024
bondman כתב/ה:
טוב אני רואה שגם בנים עונים.
אז גמאני….
icon_smile.gif

מעבר להנאה הפיזית של הגבר,
בגלל קצות העצבים בפי הטבעת והערמונית הערמומית שבפנים,
(בעיני זאת הוכחה שהטבע תומך בזה וזה לא נגד הטבע, אגב )

הכי כייף במחינתי,
להכבש.
להתמסר.

מבחינה חברתית, לא אנטומית. רק כדי שגברים ישתמשו בזרע שלהם לרביה, ולא יבזבזו אותו ברקטומים של חבריהם. ההפחדה מהאקט הזה כל כך גדולה בעיניי רק כדי שלא יתמכרו לזה ויפסיקו לעשות סקס וגינלי ויגרמו להכחדת האנושות.
כידוע, החברה היא זו שמכתיבה את הנורמות ומחליטה מה "טבעי", גם אם הביולוגיה קצת שונה🤦🏻‍♀️
FootJunky

Re: זה "נגד הטבע"

FootJunky • 24 בינו׳ 2024
[/quote] מבחינה חברתית, לא אנטומית. רק כדי שגברים ישתמשו בזרע שלהם לרביה, ולא יבזבזו אותו ברקטומים של חבריהם. ההפחדה מהאקט הזה כל כך גדולה בעיניי רק כדי שלא יתמכרו לזה ויפסיקו לעשות סקס וגינלי ויגרמו להכחדת האנושות.
כידוע, החברה היא זו שמכתיבה את הנורמות ומחליטה מה "טבעי", גם אם הביולוגיה קצת שונה🤦🏻‍♀️[/quote]

"ברקטומים של חבריהם" חחח הרגת
מדהים ומטורף בעיני שהרוב המוחלט של הגברים בעולם חיים חיים שלמים בהחמצה מוחלטת של תענוג בלתי יתואר בגלל "חששות תדמית".
פעם התחביב שלי היה לגרום לחמודים האלה לראות את האור...
אבל הם כל כך לא מודעים לנושא הניקיון וכל כך אין מה לדבר עם סטרייטים וניליים על חוקן,
שויתרתי אפילו על פינוק אצבע איתם, לא כל שכן לאכול להם את החור, שזה הדבר שאני הכי אוהב בעולם לעשות, כמעט כמו לפנק רגליים חח
Kind​(מתחלף)
Kind​(מתחלף) • 24 בינו׳ 2024
חח זה קצת כמו לשאול מה טעים בהמבורגר (או פיצה/סושי, כל אחד והעדפה שלו)
זה פשוט האקט הכי מושלם.
התמסרות פיזית ומנטלית.
היפוך תפקידים.
להסתכל מתחת לזין שלך שמתנדנד לו ולראות את הרגליים שלה זזות קדימה ואחורה.. ולהרגיש את הידיים שלה על הגוף שלך.
נוגעות בכל מקום, אוחזות בך.
לשמוע אותה נהנית, ליהנות מהכאב (שבתכלס חלק לא קטן מהזמן לא באמת נעים) של הזין שלה בתוכך.. ולרצות מזה עוד. בעיקר בגלל כל המסביב.
לשנות תנוחות, איך שבא לה.. ושוב, בעיקר להתמסר.
שלמות בקיצור.
Grey / Green
Grey / Green • 24 בינו׳ 2024
השרשור הזה לוהט.
Kolombus
לפני 3 חודשים • 25 בינו׳ 2024

זה כי מסורה לעמדה שלך

Kolombus • 25 בינו׳ 2024
Into כתב/ה:
כלום

פויה!

ועל זה זה אני מעריך את התגובה.

מעבר לזה כשאת מסורה לעמדה שלך ומתמסרת למי שאוחז בידיות שלך לרוב את לא רואה את העונג שהוא חווה מהמעמד, מההתמסרות שלך, מהכניעה שלך, והרצון המשותף לספק את היצרים החייתיים.

בכל אקט מיני במיוחד ביחסים בדס"מים יש שיחה על המהות וההגשמה הבטוחה של המרווחים הכמוסים.
בוגר ונשלט​(נשלט)
לפני 3 חודשים • 25 בינו׳ 2024

Re: זה "נגד הטבע"

בוגר ונשלט​(נשלט) • 25 בינו׳ 2024
מבחינה חברתית, לא אנטומית. רק כדי שגברים ישתמשו בזרע שלהם לרביה, ולא יבזבזו אותו ברקטומים של חבריהם. ההפחדה מהאקט הזה כל כך גדולה בעיניי רק כדי שלא יתמכרו לזה ויפסיקו לעשות סקס וגינלי ויגרמו להכחדת האנושות.
כידוע, החברה היא זו שמכתיבה את הנורמות ומחליטה מה "טבעי", גם אם הביולוגיה קצת שונה🤦🏻‍♀️[/quote]

בשביל לעשות 3 ילדים צריך בסך הכול 3 זרעונים
כל שאר המיליונים זה בזבוז של הטבע
רק אומר