סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

Would you rather

בשלול
לפני חודשיים • 10 בפבר׳ 2024

Would you rather

בשלול • 10 בפבר׳ 2024
מה עדיף?

לגלות שבן הזוג שלח תמונה של איבר המין שלו למישהי

או...

לגלות שבן הזוג הציע למישהי לנקות לה את הבית

אני מודע לכך ששני הדברים אינם מוסריים, אני שואל מה משניהם פוגע יותר?

נ.ב
אפשר להניח שבבית בן הזוג מעולם לא שטף אפילו מזלג בכיור.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 10 בפבר׳ 2024
למה זה לא מוסרי?
מה אתה אלוהי המוסר?
icon_smile.gif
מוסר זה דבר יחסי.

לדעתי זה פוגע יותר כשמציע לנקות לה את הבית.
Master Bruce
Master Bruce • 10 בפבר׳ 2024
מונוגמים והשטויות שלהם
    התגובה האהובה בשרשור
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 10 בפבר׳ 2024
לנקות בית, כי אז על הדרך את מגלה שהוא בכלל נשלט ובגלל זה כל הזמן נעלמים לך התחתונים היפים
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 10 בפבר׳ 2024
bondman כתב/ה:
למה זה לא מוסרי?
מה אתה אלוהי המוסר?
icon_smile.gif
מוסר זה דבר יחסי.

לדעתי זה פוגע יותר כשמציע לנקות לה את הבית.

כי קלירלי זה אקט נשלט סרוויס מיני בשבילו?
-תגובה זו נכתבה ע"י אלוהי המוסר העמוד הרשמי
bondman​(נשלט){FLR}
לפני חודשיים • 11 בפבר׳ 2024
bondman​(נשלט){FLR} • 11 בפבר׳ 2024
Into כתב/ה:
לנקות בית, כי אז על הדרך את מגלה שהוא בכלל נשלט ובגלל זה כל הזמן נעלמים לך התחתונים היפים

כשאתה גר איתה זה לא נעלם.
אתה לוקח ומחזיר.
מניסיון.
חחחח.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
ברור שלנקות את הבית.
קודם כל, השווית בין תמונה לבין הצעה למעשים בשטח - ברור שיותר חמור לעשות משהו מאשר לשלוח תמונה של משהו.

זה שמישהי תראה את הזין שלו לא פוגע בי, בתכלס. אבל לתת משהו למישהי אחרת תוך כדי שהוא *גוזל את זה ממני* - חמור מאד!

*כל זה כמובן בהנחה שכל הבוגדנות הזאת מתרחשת בהסכמה של הצד השלישי. אם אגלה שבעלי שולח דיקפיקס לאנשים שלא ביקשו את זה - תהיה לנו בעיה חמורה שבכלל לא קשורה לקנאה שלי.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
Master Bruce כתב/ה:
מונוגמים והשטויות שלהם

וואלה עכשיו שאני חושבת על זה,
אין איזה משהו שפרטנרית יכולה לעשות עם צד ג' שיגרום לך להתבאס עליה? בתור פולי אפשר להניח שהחלפת תמונות זה לא מה שיטריד אותך, אבל לכל מערכת יחסים יש איזה גבולות גזרה, לא? משהו שחייבים זה לזה? פשוט המשהו הזה לא יהיה אקסקלוסיביות.
מודה שאני לא מבינה בזה. אם מעניין אותך לפרט זה יהיה נחמד מאד.

שאלתי את בעלי איך הוא היה מרגיש אם הייתי הולכת לנקות בית של מישהו אחר, ואהבתי את התשובה שלו אז מביאה אותה לכאן:
"תראי, זה תלוי. אם היית חולת נקיון שכל כך אוהבת לנקות שלא מספיק לה הבית של עצמה והיא צריכה ללכת לפרוק את הדחף בעוד בתים - הייתי מבין אותך ומפרגן לך. אך לאור המצב הנוכחי, שבו את לא מנקה כמעט אף פעם בבית שלנו ואני נאלץ לנקות אחרייך - אם פתאום תלכי לנקות אצל אחרים זה יהיה מאד מעליב".

בשלול שאל (בכובד ראש תהומי, אני בטוחה) על התרחיש השני, אז עליו עניתי. אני חושבת שבעלי די קלע למה שגם אני מרגישה - השאלה מבחינתי היא לא מה בדיוק המישהי האחרת קיבלה, אלא - האם משהו נגזל ממני.

כאמור אני לא מבינה בזה אבל הדמיון שלי טוען שגם בזוגיות/מערכת פולי אפשר לגרום למישהו להרגיש נגזל או נבגד, פשוט הקריטריונים הם יותר אינדיווידואלים ופחות מוכתבים על ידי הפורמט. אני בכיוון? איך זה אצלך?
שקנאי
לפני חודשיים • 12 בפבר׳ 2024
שקנאי • 12 בפבר׳ 2024
I'd rather be a hammer than a nail
Bluecollar​(שולטת)
לפני חודשיים • 13 בפבר׳ 2024
Bluecollar​(שולטת) • 13 בפבר׳ 2024
[quote="יולי Yuli"]
Master Bruce כתב/ה:
מונוגמים והשטויות שלהם

וואלה עכשיו שאני חושבת על זה,
אין איזה משהו שפרטנרית יכולה לעשות עם צד ג' שיגרום לך להתבאס עליה? בתור פולי אפשר להניח שהחלפת תמונות זה לא מה שיטריד אותך, אבל לכל מערכת יחסים יש איזה גבולות גזרה, לא? משהו שחייבים זה לזה? פשוט המשהו הזה לא יהיה אקסקלוסיביות.
מודה שאני לא מבינה בזה. אם מעניין אותך לפרט זה יהיה נחמד מאד.

שאלתי את בעלי איך הוא היה מרגיש אם הייתי הולכת לנקות בית של מישהו אחר, ואהבתי את התשובה שלו אז מביאה אותה לכאן:
"תראי, זה תלוי. אם היית חולת נקיון שכל כך אוהבת לנקות שלא מספיק לה הבית של עצמה והיא צריכה ללכת לפרוק את הדחף בעוד בתים - הייתי מבין אותך ומפרגן לך. אך לאור המצב הנוכחי, שבו את לא מנקה כמעט אף פעם בבית שלנו ואני נאלץ לנקות אחרייך - אם פתאום תלכי לנקות אצל אחרים זה יהיה מאד מעליב".

בשלול שאל (בכובד ראש תהומי, אני בטוחה) על התרחיש השני, אז עליו עניתי. אני חושבת שבעלי די קלע למה שגם אני מרגישה - השאלה מבחינתי היא לא מה בדיוק המישהי האחרת קיבלה, אלא - האם משהו נגזל ממני.

כאמור אני לא מבינה בזה אבל הדמיון שלי טוען שגם בזוגיות/מערכת פולי אפשר לגרום למישהו להרגיש נגזל או נבגד, פשוט הקריטריונים הם יותר אינדיווידואלים ופחות מוכתבים על ידי הפורמט. אני בכיוון? איך זה אצלך?[/quote

כן, גם ביחסים א-מונוגמיים יש גבולות גזרה ומקום בו את בוכ'ת בבן הזוג שלך.
כמו בכל מערכת יחסים. כמעט כמו ש בדסמ יש צורך להגדיר גבולות וזה לא "הכל הולך"