בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תסביך מדונה זונה

חסידה חולת אהבה​(נשלטת)
לפני חודשיים • 14 בפבר׳ 2024
אליפסה כתב/ה:
אפשר לחשוב על זה כתסביך, ולנתח את זה. אבל הרבה פעמים זה גם מאפיין יחס מחפיץ כלפי נשים. עבורי גברים כאלו הם מאוד לא אטרקטיבים.

בכלוב אני רואה מזה המון.
גברים שבחיים האמיתיים לא מסוגלים להיפתח או ליצור אינטימיות אמיתית. ואז מגיעים לכאן כדי להתחכך בפנטזיה שלהם. כאן הם אינטנסיביים, קיצוניים ומלאי תקוות והבטחות. אבל מיד הם מתהפכים עליך או נעלמים.

המילה תסביך נועדה בעיקר כדי לתת שם ל״תופעה״. כמובן שזה מגיע מתוך הבדלים תרבותיים. שמרנית. מעמד האישה נמוך ועוד.
לגבי מה שכתבת על גברים נשואים אני מסכימה איתך מאוד.
ראיתי זאת הרבה פעמים.
חסידה חולת אהבה​(נשלטת)
Shay L כתב/ה:
בלי חלילה לזלזל או להקטין את החוויה שלך, אני אציע את הפרספקטיבה שמדובר בנתון שאמנם נכון לגבי הרבה גברים... אבל ההכללה לא חלה על 100%.
אביא את עצמי כדוגמה - אני נשוי במערכת יחסים מאפשרת, גם לי וגם לאשתי יש פרטנרים/ות נוספים.
זה נובע מתוך רצון לחוות ולחקור מבלי להיות ה"בעלים" אחד של השניה - אבל יש לנו חיי מין מדהימים ומספקים גם בבית.

מאידך, כשאני מחפש קשר נוסף (לא אוהב את המילה "משני"), זה חייב מבחינתי להיות קשר עם רגש, עומק ואמון, אחרת אני לא מוצא בו עניין.
אז בתור גבר נשוי שמחפש אינטראקציה בדס"מית ארוכת טווח ומשמעותית אני יכול להעיד שיש גם כאלו בינינו הגברים.
אז עוד לא אבדה כל תקווה, אולי? icon_smile.gif

נשמע שמה שיש ביניכם הוא קשר בריא עמוק אמיתי ומוצלח.
הכוונה לא הייתה להכליל. כמובן שזה לא 100 אחוז. אלא לדבר על התופעה.
חסידה חולת אהבה​(נשלטת)
ArchAngel כתב/ה:
ואגב, אני חושבת שהרבה נשואים נמצאים כאן לא בגלל תסביך מדונה-זונה.
לפחות מהעשור ומעלה שאני כאן, מחוויות ששמעתי, פחות יצא לי לשמוע על מקרים של גבר (וגם אישה, אבל כי על גברים דיברת) שאמר על אשתו "לא! היא טהורה מדי!" והלך לעשות את הפיצול הזה ולחפש בחוץ מה שיכול לחכות לו בבית.
לפעמים הסיבה שהוא התחתן עם לא בדס"מית היא יותר מורכבת מאיזו חשיבה שמרנית על מיניות האישה.

יש לזכור שבבדס"מ יש רובד של קבלה עצמית, של מודעות עצמית.
לא כולנו מודעים לקינקים שלנו מלכתחילה, לפעמים זה עניין של גילוי מאוחר יותר. לפעמים קינקים נוצרים בהמשך החיים מבלי שצפינו אותם.
ועבור אלו שהרגישו שזו המיניות שלהם מאז ומעולם, יש הרבה פעמים התמודדות ברקע שכוללת בתוכה בושה ואשמה, והם מנסים "למחוק מעצמם" את הנטייה הזו. עד שמבינים לבסוף שאלו היו נסיונות שווא, משלימים עם עצמם, אבל כבר נשואים לונילית ונוצרה סביב זה משפחה וזה לא כזה פשוט לפרק את החבילה.

וגם החיים עצמם מתרחשים, אתה לפעמים מכיר מישהי ואתה בכנות מתאהב בה. גם אם לא תכננת לברוח מעצמך, פשוט טוב לכם ביחד מכל בחינה אחרת, ואתה מקווה שהיא תלמד לקבל אותך. ואתה משתדל מנסה, ולפעמים היא פשוט לא, או כן אבל בצורה כזו "שעושה לך טובה" צולעת כזו, אבל כבר נוצרה מערכת שלמה.

אני גם לא חושבת שבהכרח נעשה פיצול כלפי "האישה האחרת" שהם מוצאים כאן כנשואים, שהם בהכרח פוסלים אותה לקשר רציני רק "כי היא מלוכלכלת מדי להילקח ברצינות".
הם פשוט נשואים ולכן לפתח את זה רציני מדי יכול לאיים על המסגרת המשפחתית.
ואלו שבזוגיות קצת פחות מחייבת ויכולים להיפרד בקלות יחסית, גם לא בהכרח מקטלגים "את האחרת" בתור "זונה". אלא יותר חושבים על בדס"מ כמשהו המביש הזה שהם מתפתים אליו, שלא היו רוצים שיאפיין אותם, ומקווים שיום אחד יגמלו ממנו.
כלומר שהביקורת יותר כלפי העצמי מאשר כלפי האישה מולם.

שורה תחתונה, אני חושבת שזה מאוד קשור לכמה הגבר הזה שלם ונמצא בדיאלוג עם המיניות שלו עצמו קודם כל.
ברור שגם יש כאלו שחונכו בצורה שמרנית שרואים במין סתירה לאהבה, שיש להם בעיות ביצירת אינטימיות. אבל אני מניחה שהרוב היו רוצים קשר שבו יכלו לקיים את המסגרת האוהבת והמשפחתית עם האישה לצד הזו המינית, פשוט לא התאפשר להם.
גם מורכב למצוא בן זוג שיענה על כל צרכיך, ואנשים עושים פשרות, ולפעמים עושים הערכת חסר לגבי מה הם באמת מסוגלים להתפשר עליו.

אני לא חושבת בהכרח שזה המקום של הטהורה או לא. כמו המקום שגברים לא רוצים שהאישה שהם מתחתנים איתה תהיה עם ניסיון מיני עשיר או מינית מאוד. אבל מצד שני הם כן רוצים את זה בחיי הזוגיות ואף זה מפריע להם עד שהם מגיעים לבגידות. או לגירושין. אולי לא ניסחתי את השאלה כראוי. הדגש שלי היה יותר בהקשר הבדסמי שהאישה שהיא יותר מינית ועדיין הגברים חווים את זה אני חושבת מתוך שמרנות על מיניות האישה כמשהו מאיים. כתכונה פחות ״זוגית״. מקווה שהסברתי את עצמי נכון.
קנטור​(שולט){חתולהלה}
אני חיפשתי אישה כמה שיותר מינית.
ומצאתי אותה פה.
ואם היא הייתה עוד יותר מינית זה היה עוד יותר טוב.
mainx זוג​(שולט)
mainx זוג​(שולט) • 14 בפבר׳ 2024
חסידה חולת אהבה כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:
ואגב, אני חושבת שהרבה נשואים נמצאים כאן לא בגלל תסביך מדונה-זונה.
לפחות מהעשור ומעלה שאני כאן, מחוויות ששמעתי, פחות יצא לי לשמוע על מקרים של גבר (וגם אישה, אבל כי על גברים דיברת) שאמר על אשתו "לא! היא טהורה מדי!" והלך לעשות את הפיצול הזה ולחפש בחוץ מה שיכול לחכות לו בבית.
לפעמים הסיבה שהוא התחתן עם לא בדס"מית היא יותר מורכבת מאיזו חשיבה שמרנית על מיניות האישה.

יש לזכור שבבדס"מ יש רובד של קבלה עצמית, של מודעות עצמית.
לא כולנו מודעים לקינקים שלנו מלכתחילה, לפעמים זה עניין של גילוי מאוחר יותר. לפעמים קינקים נוצרים בהמשך החיים מבלי שצפינו אותם.
ועבור אלו שהרגישו שזו המיניות שלהם מאז ומעולם, יש הרבה פעמים התמודדות ברקע שכוללת בתוכה בושה ואשמה, והם מנסים "למחוק מעצמם" את הנטייה הזו. עד שמבינים לבסוף שאלו היו נסיונות שווא, משלימים עם עצמם, אבל כבר נשואים לונילית ונוצרה סביב זה משפחה וזה לא כזה פשוט לפרק את החבילה.

וגם החיים עצמם מתרחשים, אתה לפעמים מכיר מישהי ואתה בכנות מתאהב בה. גם אם לא תכננת לברוח מעצמך, פשוט טוב לכם ביחד מכל בחינה אחרת, ואתה מקווה שהיא תלמד לקבל אותך. ואתה משתדל מנסה, ולפעמים היא פשוט לא, או כן אבל בצורה כזו "שעושה לך טובה" צולעת כזו, אבל כבר נוצרה מערכת שלמה.

אני גם לא חושבת שבהכרח נעשה פיצול כלפי "האישה האחרת" שהם מוצאים כאן כנשואים, שהם בהכרח פוסלים אותה לקשר רציני רק "כי היא מלוכלכלת מדי להילקח ברצינות".
הם פשוט נשואים ולכן לפתח את זה רציני מדי יכול לאיים על המסגרת המשפחתית.
ואלו שבזוגיות קצת פחות מחייבת ויכולים להיפרד בקלות יחסית, גם לא בהכרח מקטלגים "את האחרת" בתור "זונה". אלא יותר חושבים על בדס"מ כמשהו המביש הזה שהם מתפתים אליו, שלא היו רוצים שיאפיין אותם, ומקווים שיום אחד יגמלו ממנו.
כלומר שהביקורת יותר כלפי העצמי מאשר כלפי האישה מולם.

שורה תחתונה, אני חושבת שזה מאוד קשור לכמה הגבר הזה שלם ונמצא בדיאלוג עם המיניות שלו עצמו קודם כל.
ברור שגם יש כאלו שחונכו בצורה שמרנית שרואים במין סתירה לאהבה, שיש להם בעיות ביצירת אינטימיות. אבל אני מניחה שהרוב היו רוצים קשר שבו יכלו לקיים את המסגרת האוהבת והמשפחתית עם האישה לצד הזו המינית, פשוט לא התאפשר להם.
גם מורכב למצוא בן זוג שיענה על כל צרכיך, ואנשים עושים פשרות, ולפעמים עושים הערכת חסר לגבי מה הם באמת מסוגלים להתפשר עליו.

אני לא חושבת בהכרח שזה המקום של הטהורה או לא. כמו המקום שגברים לא רוצים שהאישה שהם מתחתנים איתה תהיה עם ניסיון מיני עשיר או מינית מאוד. אבל מצד שני הם כן רוצים את זה בחיי הזוגיות ואף זה מפריע להם עד שהם מגיעים לבגידות. או לגירושין. אולי לא ניסחתי את השאלה כראוי. הדגש שלי היה יותר בהקשר הבדסמי שהאישה שהיא יותר מינית ועדיין הגברים חווים את זה אני חושבת מתוך שמרנות על מיניות האישה כמשהו מאיים. כתכונה פחות ״זוגית״. מקווה שהסברתי את עצמי נכון.

האומנם אין כאן "נוסחה" שמתאימה לכל זוג אבל לעניות דעתי מיניות זה תכונה נרכשת לאורך זמן. כל זוג ללא קשר לנטיות עושה התאמות אחד לשני לאורך חייהם המשותפים. אז להבנתי מדובר רק בתיואם ציפיות ו"גבולות גזרה" של כל אחד בתוך הזוגיות.
--Nir--
--Nir-- • 14 בפבר׳ 2024
1. הרבה יותר יפה לקרוא לתסביך הזה בעברית: ״קדושה - קדשה״

2. יכול להעיד על עצמי ששנים היו לי פנטזיות מצד אחד, ורצון בבת זוג תמימה (פחות בניסיון ויותר מבחינת המיניות שלה). לא בגלל שהפריע לי ניסיון כמו בגלל החינוך הדתי שגדלתי בו.

3. בשנים האחרונות כשאני הרבה יותר מגובש ובשל מינית ויודע מה חשוב לי - ההפרדה הזו נעלמה לי לגמרי.

מה שכן - מה לעשות שמספרית כמות הנשים הפנויות בגילאים רלוונטיים פה היא קטנה בהמון מכמות הנשים הנ״ל מחוץ לאתר, והיות ויש עוד הרבה קריטריונים שחשובים לי בבת-זוג סביר מאוד להניח שלא אמצא אותה פה, כל שמראש אני לא עסוק בחיפוש בת זוג.

אבל בסיכום: ברגע שלמדתי באמת לקבל את עצמי ואת הסטיות והקינקים שלי, גם בנות הזוג שהתחלתי לחפש היו כאלה - מיניות יותר, יצריות יותר ומטונפות יותר.
קדושות או לא.
חסידה חולת אהבה​(נשלטת)
--Nir-- כתב/ה:
1. הרבה יותר יפה לקרוא לתסביך הזה בעברית: ״קדושה - קדשה״

2. יכול להעיד על עצמי ששנים היו לי פנטזיות מצד אחד, ורצון בבת זוג תמימה (פחות בניסיון ויותר מבחינת המיניות שלה). לא בגלל שהפריע לי ניסיון כמו בגלל החינוך הדתי שגדלתי בו.

3. בשנים האחרונות כשאני הרבה יותר מגובש ובשל מינית ויודע מה חשוב לי - ההפרדה הזו נעלמה לי לגמרי.

מה שכן - מה לעשות שמספרית כמות הנשים הפנויות בגילאים רלוונטיים פה היא קטנה בהמון מכמות הנשים הנ״ל מחוץ לאתר, והיות ויש עוד הרבה קריטריונים שחשובים לי בבת-זוג סביר מאוד להניח שלא אמצא אותה פה, כל שמראש אני לא עסוק בחיפוש בת זוג.

אבל בסיכום: ברגע שלמדתי באמת לקבל את עצמי ואת הסטיות והקינקים שלי, גם בנות הזוג שהתחלתי לחפש היו כאלה - מיניות יותר, יצריות יותר ומטונפות יותר.
קדושות או לא.

ואוו לא היה לי מושג על ההקבלה של השם בעברית. בהחלט הרבה יותר יפה ומכובד. תודה על ההערה.
החינוך הדתי מלווה אותי מאוד היום בעיקר בהיותי שופטת את עצמי וחושבת מה חושבים עליי שזה משהו שמאוד קשה להשתחרר ממנו. ככה אני מרגישה.
לא דיברתי ספציפית על למצוא בת זוג באתר. אלא בכלל על הקריטריונים בבחירת בת זוג.
מסכימה איתך שהכי חשוב זה קבלה עצמית. תודה ששיתפת ❤️
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 14 בפבר׳ 2024
- VOLK - כתב/ה:
השנקל שלי (מנסיוני האישי):

גברים לרוב לא משתנים, נשים כן.
מה הכוונה?
גבר מאוד קונסיסטנטי במה שהוא רוצה. מין והרבה. אם בתחילת הקשר "עפו ניצוצות" ונוצרה דינמיקה, אין לו בעיה לחיות ככה "עד 120". פחות פנטזיות או יותר, אם זה עובר את המסה קריטית שלו, הוא ירגיש טוב ואהוב.
נשים לעומת זאת, משתנות.
כשהן בשלב שהן נשואות עם ילדים בשבילן חשוב: התפאורה, התנאים, הדינמיקה מחוץ למיטה, מצב הכוכבים, האם הכביסה התייבשה, האם הבית מסודר, מצב הורמונלי, כושלאחותה, האם כל שאר המשאלות שלה התגשמו, האם הגבר הקיז דם היום, האם הילדים צפצפו ורק אז היא תסכים לחשוב על משהו מיני, בשעות מסויימות, פעם בשבוע, כי ככה זה הממוצע של החברות הנשואות שלה.
ומה? היא כנשואה "סטנדרטית" תתן עוד קצת? לא.
אני כמובן מתאר אישה ספציפית, אבל אני בטוח שמאותה יציקה, עשויות עוד הרבה נשים.
שלא מבינות ולא מתחשבות בבני הזוג שלהן ואז כשיש ריבים קשים או שבסוף נפרדים, הן הולכות ומזדיינות עם כל העולם, שוב, מהסיבות הלא נכונות.

וולק, ואוו. לא פלא שאתה בכזה סבל… אתה קורא את המפה כל כך לא נכון, באופן לחלוטין אינסטרומנטלי ומאוד שטחי.
וולק​(שולט)
וולק​(שולט) • 14 בפבר׳ 2024
פרלין כתב/ה:
- VOLK - כתב/ה:
השנקל שלי (מנסיוני האישי):

גברים לרוב לא משתנים, נשים כן.
מה הכוונה?
גבר מאוד קונסיסטנטי במה שהוא רוצה. מין והרבה. אם בתחילת הקשר "עפו ניצוצות" ונוצרה דינמיקה, אין לו בעיה לחיות ככה "עד 120". פחות פנטזיות או יותר, אם זה עובר את המסה קריטית שלו, הוא ירגיש טוב ואהוב.
נשים לעומת זאת, משתנות.
כשהן בשלב שהן נשואות עם ילדים בשבילן חשוב: התפאורה, התנאים, הדינמיקה מחוץ למיטה, מצב הכוכבים, האם הכביסה התייבשה, האם הבית מסודר, מצב הורמונלי, כושלאחותה, האם כל שאר המשאלות שלה התגשמו, האם הגבר הקיז דם היום, האם הילדים צפצפו ורק אז היא תסכים לחשוב על משהו מיני, בשעות מסויימות, פעם בשבוע, כי ככה זה הממוצע של החברות הנשואות שלה.
ומה? היא כנשואה "סטנדרטית" תתן עוד קצת? לא.
אני כמובן מתאר אישה ספציפית, אבל אני בטוח שמאותה יציקה, עשויות עוד הרבה נשים.
שלא מבינות ולא מתחשבות בבני הזוג שלהן ואז כשיש ריבים קשים או שבסוף נפרדים, הן הולכות ומזדיינות עם כל העולם, שוב, מהסיבות הלא נכונות.

וולק, ואוו. לא פלא שאתה בכזה סבל… אתה קורא את המפה כל כך לא נכון, באופן לחלוטין אינסטרומנטלי ומאוד שטחי.

כזה אני, אינסטרומנטלי ושטחי 😆
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 14 בפבר׳ 2024
אני רק אשתף אותך שבאסיפה האחרונה של כל נשות העולם הוחלט להרחיב את הסקס מפעם לשבוע לפעמיים כתלות בהתנהגות הבעל כמובן. הפרוטוקולים נחתמו ונשמרו ליד אלה של זקני ציון, לדורות הבאים.
    התגובה האהובה בשרשור