שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תסביך מדונה זונה

טלי35​(שולטת)
לפני חודשיים • 14 בפבר׳ 2024
טלי35​(שולטת) • 14 בפבר׳ 2024
פרלין כתב/ה:
אני רק אשתף אותך שבאסיפה האחרונה של כל נשות העולם הוחלט להרחיב את הסקס מפעם לשבוע לפעמיים כתלות בהתנהגות הבעל כמובן. הפרוטוקולים נחתמו ונשמרו ליד אלה של זקני ציון, לדורות הבאים.

פאק, מתי???
למה לא עידכנו??
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 14 בפבר׳ 2024
טלי35 כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
אני רק אשתף אותך שבאסיפה האחרונה של כל נשות העולם הוחלט להרחיב את הסקס מפעם לשבוע לפעמיים כתלות בהתנהגות הבעל כמובן. הפרוטוקולים נחתמו ונשמרו ליד אלה של זקני ציון, לדורות הבאים.

פאק, מתי???
למה לא עידכנו??

תבדקי בספאם.
mainx זוג​(שולט)
mainx זוג​(שולט) • 14 בפבר׳ 2024
פרלין כתב/ה:

ההחלטות חלות רטרואקטובית או מיום אישורן על ידי האסיפה?)
דקיקון​(נשלט)
דקיקון​(נשלט) • 14 בפבר׳ 2024
פרלין כתב/ה:
טלי35 כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

פאק, מתי???
למה לא עידכנו??

תבדקי בספאם.

פרלין,
את וטלי יכולות להיות ציניות ולהסתלבט על מה שכתב volk, זה עדיין לא ישנה את העובדה שהמוני נשים מאבדות את החשק המיני, במיוחד הנשואות.
מספיק לגגל "נשים איבוד חשק מיני" ולראות את התוצאות.
פרלין​(נשלטת){ש}
דקיקון כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
טלי35 כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

פאק, מתי???
למה לא עידכנו??

תבדקי בספאם.

פרלין,
את וטלי יכולות להיות ציניות ולהסתלבט על מה שכתב volk, זה עדיין לא ישנה את העובדה שהמוני נשים מאבדות את החשק המיני, במיוחד הנשואות.
מספיק לגגל "נשים איבוד חשק מיני" ולראות את התוצאות.

ברור, אבל להאשים את זה שהן לא רוצות סקס יותר משבוע כי הן לא יתנו יותר מהחברות שלהן, זאת כזאת התחמקות. גם התחמקות מאחריות, אבל גם התחמקות לפעמים מלהיות חבר של האישה שלך. לרוב זאת גם התחמקות שלה…קשה להתעמת עם עצמך בעניינים כאלה.

מכיר את סתלבט בקיבוץ שהוא אומר לו: אחי איך אתה רחוק. כן, רחוק ממך.
אז אותו דבר: היא איבדה חשק מיני - איתך.

(ויש לזה המון המון סיבות… אף אחת מהן היא לא אסיפה של נשים שמחליטות להתקמצן על מין יחדיו.)
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 14 בפבר׳ 2024
זה באמת גבב של קלישאות והכללות מהפרופסורים המקובעים ועד לכמה מגיבים.
הכל מתחיל ונגמר בחינוך מהבית וגיבוש המיניות
למשל זנותיות או החצנה בוטה של מיניות יכולה להחוות אצל גבר אחד בחיוך רחב של מוצא שלל רב ואצל גבר אחר כדחיה כוולגריות כמשהו לא אמין וכאיום. יש זנותיות שהן מלאכיות ויש זנותיות שהן שונאות גברים . ויש עוד ועוד. כל אחת ומה שמביא אותה להתנהגויות האלה.
אין קשר בין בדסמ או נשואים לזה .
בשניהם חייבת להיות קרבה ואינטימיות גבוהה להגיע לעומקים . וגם שם אחד ידחה והשני ידלק.
כלומר ענין של התאמה טעם ומבנה אישיות אינדיבידואלי.
וולק​(שולט)
וולק​(שולט) • 14 בפבר׳ 2024
פרלין כתב/ה:

פרלין, את בעצמך כתבת בבלוג שלך שסקס זה "סחר חליפין".
ואין להכחיש שנשים נשואות מאבדות את החשק המיני בכלל. זה לא קשור לכמה אתה "חבר" של האישה שלך.
אני חבר נהדר, אבא פגז וגם מאהב פנטסטי.
את יכולה להאמין או לא. יותר מזה, אמרתי לאשתי ללכת לעשות מה שהיא רוצה באחד הריבים.
היא אמרה לי שזה לא קשור לזה ושלא בא לה בכלל מין עם אף גבר.
אז אני לא הוזה. והיא לא היחידה. ויש ים נשים כמוה שעושות מין כדי לרצות. לזה אני קורא "הסיבות הלא נכונות".
אם לא היה לי אכפת מאהבה ותשוקה הייתי פשוט צריך לסתום את הפה, כי לפי מה שאמרת, ה"שטחיות" שבי הייתה צריכה פשוט לקבל את ההסכמה ולהיות מבסוט.
אני רק יכול להמר ולהגיד שכל מי שצוחקת ממה שאני אומר בהתרסה, היא באיזשהו מקום בדיוק מה שתיארתי (:
ולגבי הפעם בשבוע, זו לא המצאה, אלא המציאות. אולי אלה לא כל נשות העולם וגם לא אמרתי שכן. אבל כנראה אלו הנשים שעושות לק ג'ל אצל הלק ג'ליסטית של אשתי 😆
אני אפתיע אותך שמנקודת מבטן, פעם בשבוע זה טוב. יש ביצות יבשות ואפלות יותר.
אבל זה בסדר כי אם הוועדה החליטה פעמיים בשבוע, אפשר להתפשר על שבעה ימים בשבוע 😆
פרלין​(נשלטת){ש}
רגע רגע! לא הבנתי טוב.
עם ילדים ועבודה ובית ורצון גם לפגוש חברות לפעמים ומחסור כרוני בשעות שינה, איפה בכלל אפשר להכניס יותר מפעם בשבוע? אם רוצים זיון איכותי.
וולק​(שולט)
וולק​(שולט) • 14 בפבר׳ 2024
פרלין כתב/ה:
רגע רגע! לא הבנתי טוב.
עם ילדים ועבודה ובית ורצון גם לפגוש חברות לפעמים ומחסור כרוני בשעות שינה, איפה בכלל אפשר להכניס יותר מפעם בשבוע? אם רוצים זיון איכותי.

אני מסכים איתך. כי אני איתך באותה "סירה".
לא ישנתי לילה רצוף מאז 2021 (מאז שהבכורה שלי נולדה).
העבודה תובענית ושוחקת. החברים, כל אחד בממלכה שלו. כדי להפגש צריך ממש להתאמץ.
ועם זאת, רמות החרמנות שלי לא יורדות.
איכותי? איך נמדדת איכות? ששני הצדדים גומרים יותר מפעם אחת?
אני פשוט לא מסתפק בסקס איכותי אחד.
יש זוגות שמאבדים תשוקה. זה מוות מבחינתי. אני צריך יותר. אבל כל אחד והצרכים שלו.
אני מכבד את כולן וכולם. תמיד משתדל להבין. מצד שני, קשה לוותר. אולי אני מתעקש סתם. אני לא סגור על זה גם כן.
יאיא​(נשלט)
יאיא​(נשלט) • 14 בפבר׳ 2024
ראיתי לא מזמן כתבה על כך שרווקים יותר מאושרים, מהסיבה הפשוטה שיש להם עוד תקווה.
הם מקווים שאם הם ימצאו אהבה ויתחתנו, הם יגיעו אל האושר. ובגלל התקווה הזו ברקע על עתיד טוב, הם מאושרים יותר כבר עכשיו.
אז זהו, מהשרשור הזה, כבר לא. אני כבר לא חלק מאותם רווקים נאיבים, אני רווק ללא תקווה. אחד השרשורים המייאשים והמלחיצים שקראתי.
אני פונה, ומבקש, מכל בעל ניסיון או בעל דעה, אנא, גלו לי מה צופן העתיד, כתבו את ניסיונכם ודעתכם בשרשור. נסו ליצור פה איזושהי תמונה אמיתית של מה שקורה עמוק בתוך חיי הנישואין.
אתם רוצים להגיד לי שבעוד עשור או שניים, יחסי המין שלי יהיו פעם בשבוע, וגם זה אחרי שאשתי (שתהיה בריאה עוד לא יודע מי זאת) 'תעשה לי טובה'???