בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חברת הכנסת מאי גולן - מלכת העבדים

Into​(נשלטת)
לפני חודשיים • 17 בפבר׳ 2024
Into​(נשלטת) • 17 בפבר׳ 2024
לאנשים ממש משעמם שהדרך שלהם לעשות דה לגטימציה למאי גולן זה להחפיץ אותה עשור וחצי אחורה ולשפוט את הבחירות המטומטמות שהיא עשתה בגיל 20.

כאילו, תקשיבו לה פעם מדברת. היא מספקת מספיק חומר בהווה וברמת הדיון לבד בשביל דה לגטימציה.

(אנוכי 0מולנית שחושבת שהיא בהמה בלי קשר)
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 17 בפבר׳ 2024
Wellwelll כתב/ה:
איזו פצצה היא היתה. גורם לי לחשוב איך יופי זה דבר כזה מפתה
ובסוף אחרי 20 שנה אתה מתעורר עם איזו מאי גולן במיטה...

הזמן נותן עבודה גם על הגברים. אתה יודע……
שים
שים • 17 בפבר׳ 2024
עיצוב של זיבי דיסי
סנטוריון
לפני חודשיים • 18 בפבר׳ 2024
סנטוריון • 18 בפבר׳ 2024
עוד הוכחה שבדמוקרטיה העם מקבל מה שהוא רוצה, והוא מקבל את זה חזק ועמוק.
השוקע
השוקע • 18 בפבר׳ 2024
לא סתם רשמתי איילת שקד בגבולות שלי אבל לא את מאי גולן

בהקשר הפוליטי חברתי, זה לא שעושים שיימינג לאישה על בחירות מהעבר, יש פה שרה שהשתמטה משירות צבאי בטענה שקרית והיום היא זו שרוצה לשלוח עוד ועוד חיילים לקרב.

יש פה טעם לפגם וכמו שמיה בוסקילה הלכה לעשות טירונות בגיל 30 פלוס כי היא הבינה שהיא מודל לחיקוי לנערות מסוימות, כך הייתי מצפה ממאי גולן.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 18 בפבר׳ 2024
במה יעזור לי שהיא תעשה עכשיו שירות בכאילו, ועוד בזמן שאני משלם לה משכורת ח"כ?

יעזור לי הרבה יותר אם היא תשב לחברי הקבינט על הראש כדי שלא יתקפלו ויקבלו הפסקת אש טרם זמנה.
(ראיתם מה עשיתי פה?)
השוקע
השוקע • 18 בפבר׳ 2024
זאלופון כתב/ה:
במה יעזור לי שהיא תעשה עכשיו שירות בכאילו, ועוד בזמן שאני משלם לה משכורת ח"כ?

יעזור לי הרבה יותר אם היא תשב לחברי הקבינט על הראש כדי שלא יתקפלו ויקבלו הפסקת אש טרם זמנה.
(ראיתם מה עשיתי פה?)

ראיתי ואני מעריך את ההומור, אבל זה יעזור כי יש פה מסר ובכל זאת, למרבה ההפתעה והזוועה, יש נערות שמאי גולן היא מודל חיקוי עבורן
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 18 בפבר׳ 2024
את האמת לא באמת אכפת לי שהיא לא עשתה צבא. היא גדלה כילדה ענייה בסביבה מחורבנת וקשה לי לשפוט אותה על זה.
וגם ככה חצי מהצבא זה חיילים שלא באמת צריכים ועולים למדינה יותר ממה שהם תורמים.

מעדיף שהיא תהיה מודל לחיקוי באחד ממועדוני תל אביב בזמן שאני הכיסא שלה, כי בתור חברת כנסת היא לא משהו
Aristotle​(נשלט)
Aristotle​(נשלט) • 18 בפבר׳ 2024
אמנם לא היה שרשור אבל אני לוקח קרדיט על התייחסות ראשונה בכלוב בבלוג שלי.

לגופו של עניין- אני *מברך* על כך ששולטת אכזרית הגיעה לתפקיד כה אסטרטגי, ואני מחכה בקוצר רוח לצעדי חקיקה מהירים והחלטיים שיקדמו את האינטרסים של אוכלוסיית השולטות והנשלטים כאחד.

בתור צעד ראשון, אני מבקש חקיקה נאותה שתאפשר לי להיות משויך באופן חוקי כך שכל אותם חוזי FLR יעוגנו בחוק ולא יהיו סתם נייר לקישוט ומשחקים בנדמה לי.

כמו כן, במקום לפרסם הכחשות והתנערויות לתקשורת, השרה מאי גולן צריכה *למנף* את האירוע. אני חושב שיש לה 12 מנדטים לכל הפחות.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון פבר' 18, 2024 11:58 am, סך-הכל נערך פעם אחת
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 18 בפבר׳ 2024
Aristotle כתב/ה:
אמנם לא היה שרשור אבל אני לוקח קרדיט על התייחסות ראשונה בכלוב בבלוג שלי.

לגופו של עניין- אני *מברך* על כך ששולטת אכזרית הגיעה לתפקיד כה אסטרטגי, ואני מחכה בקוצר רוח לצעדי חקיקה מהירים והחלטיים שיקדמו את האינטרסים של אוכלוסיית השולטות והנשלטים כאחד.

בתור צעד ראשון, אני מבקש חקיקה נאותה שתאפשר לי להיות משויך באופן חוקי כך שכל אותם חוזי FLR יעוגנו בחוק ולא יהיו סתם נייר לקישוט ומשחקים בנדמה לי.

חוק העבדים 2024.
מעניין מה בגצ יגידו או בדצ