שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חברת הכנסת מאי גולן - מלכת העבדים

bondman​(נשלט){FLR}
לפני חודשיים • 18 בפבר׳ 2024
bondman​(נשלט){FLR} • 18 בפבר׳ 2024
Master Bruce כתב/ה:
אני לא סובל את מאי גולן. היא פוליטיקאית מהסוג הרקוב והדוחה ביותר מבחינתי, והעמדות שלה בזויות בעיני.
having said that
יש נסיון שאני מאד לא אוהב להוזיל אותה ולהתייחס אליה כאל "זונה" בגלל התמונות האלו. (כולל אמירות שהיא "עבדה בתעשיית המין")
בעיני זה לא מגניב בעליל, ומעיד בעיקר על האומרים, ולא עליה

בהחלט ההתקפה עליה לא מגניבה וצבועה.
אבל גם היא השתמשה באותן שיטות הכפשה בעבר.
כמו שנאמר מה ששנוא עליך על תעשה לאחרים.
אין מה לעשות, היא בחרה במקצוע שנמצא באור הזרקורים.
שבו העבר שלך עלול להתגלות.
רק בגלל זה היא מאוד אמיצה.

דעותיה רחוקות מאוד מדעותי,
מרחק מזרח למערב, אבל להגיד עליה שהיא רקובה ודוחה זה מרחיק לכת מאוד.
הכרתי אותה אישית בעבר ואני מאוד מחבב אותה.
ואגב,
היא הרבה יותר אנטלגנטית מהתדמית שהיא יוצרת לעצמה.
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 18 בפבר׳ 2024
עוד נקודה שעלתה לי:
אתם באמת מחזיקים בדיוק באותן הדעות שהחזקתם בהן בגיל 18-20? כי אם כן, זה מראה שלא התפתחתם מי יודע מה.

אני לא מבינה למה מצפים ממנה להיות נאמנה ערכית למשמעות של השטויות שהיא עשתה בגיל הזה, כאילו כבר אז היא רצה לראשות הליכוד וזה היה קמפיין הדגל מחושב שנים קדימה.

אז נכון, היה נחמד לקבל פה איזה "וואלה איזו סתומה הייתי בגיל 18 חחח #רקביבי", אבל אין, באסה, תגזגזו
רוקי א​(נשלט)
רוקי א​(נשלט) • 18 בפבר׳ 2024
יש מצב שיש לה פרופיל פעיל באתר:
"רק לקרוא בלוגים, וקצת לכתוב".
הטופר המפשר
הטופר המפשר • 18 בפבר׳ 2024
Into כתב/ה:
עוד נקודה שעלתה לי:
אתם באמת מחזיקים בדיוק באותן הדעות שהחזקתם בהן בגיל 18-20? כי אם כן, זה מראה שלא התפתחתם מי יודע מה.

אני לא מבינה למה מצפים ממנה להיות נאמנה ערכית למשמעות של השטויות שהיא עשתה בגיל הזה, כאילו כבר אז היא רצה לראשות הליכוד וזה היה קמפיין הדגל מחושב שנים קדימה.

אז נכון, היה נחמד לקבל פה איזה "וואלה איזו סתומה הייתי בגיל 18 חחח #רקביבי", אבל אין, באסה, תגזגזו

אף אחד לא מאשים אותה בשטויות שהיא עשתה בגיל 20, כל עוד כמובן לא עברה על החוק, אלא על כך שהיא הצהירה שהיא דתיה, השתמטה משירות צבאי בעודה עובדת
על קריירת "הזימרה\משחק" הכושלת שלה.

אבל זה ה DNA של הביביזם ומפלגת הליכוד שהוא : רמייה, האדת הבורות, שחצנות, נוכלות, ביזה, אי לקיחת אחריות ועוד.

ואני אחזור על זה שוב: הליכוד זה מאי גולן ומאי גולן זה הליכוד ומי שמצביע ליכוד הוא מאי גולן וחולק איתה את סט הערכים שלה.
רוקי א​(נשלט)
הטופר המפשר כתב/ה:
Into כתב/ה:
עוד נקודה שעלתה לי:

אבל זה ה DNA של הביביזם ומפלגת הליכוד שהוא : רמייה, האדת הבורות, שחצנות, נוכלות, ביזה, אי לקיחת אחריות ועוד.

ואני אחזור על זה שוב: הליכוד זה מאי גולן ומאי גולן זה הליכוד ומי שמצביע ליכוד הוא מאי גולן וחולק איתה את סט הערכים שלה.

אני בטוח שהדיעה שלך על בן גביר + סמורטיץ + חרדים לא שונה, אז למעשה פסלת הרבה יותר מחצי עם (אם מנטרלים את הערבים הישראלים שרובם מגדירים את עצמם קודם כל כערבים/נוצרים פלסטינאים).
הטופר המפשר
הטופר המפשר • 18 בפבר׳ 2024
רוקי א כתב/ה:
הטופר המפשר כתב/ה:
Into כתב/ה:
עוד נקודה שעלתה לי:

אני בטוח שהדיעה שלך על בן גביר + סמורטיץ + חרדים לא שונה, אז למעשה פסלת הרבה יותר מחצי עם (אם מנטרלים את הערבים הישראלים שרובם מגדירים את עצמם קודם כל כערבים/נוצרים פלסטינאים).

לא מדויק. מה שאני רוצה לומר זה שחוסר לקיחת האחריות, הפופוליזם וכו' מחלחל לחברה הישראלית וזה מתבטא באי לקיחת אחריות על ההצבעה שלך בקלפי. ותאמיני לי נתקלתי בזה הרבה. אני בטוח שלא כל מצביעי ש"ס הם משתמטים, להפך חלק מהם עובדים ומשלמים מיסים, ואני בטוח שלא כל המצביעים של בן גביר הם פאשיסטים. למעשה הם מעולם לא התעמקו בהגדרה של פאשיזם וגם לא במה בדיוק המצע של בן גביר. וזו הבעיה! אבל היה נראה להם נחמד להצביע לו כי הוא "יראה להם מה זה" והוא "ייתן להם נבוט בראש" ומה זה משנה שהאיש הורשע בפלילים ובטרור וכו'.

וזו הסיבה שאני כל הזמן מדגיש את הזהות בין הבוחרים לנבחרי הציבור ולאידאולוגיה שלהם. מי שעושה את הפרדה הזאת לחלופין משחק אותה מתוחכם ומצביע באופן "אסטרטגי"
גורם קודם כל להונאה עצמית שלו אבל לצערי ההונאה העצמית " והיהיה בסדר" היא נחלת ציבורים שלמים בחברה הישראלית.

נכון, פופליזם קיים גם בשמאל למרות שכיום בישראל במידה פחותה מהגוש השני.
רוקי א​(נשלט)
הטופר המפשר כתב/ה:
רוקי א כתב/ה:
הטופר המפשר כתב/ה:
Into כתב/ה:
עוד נקודה שעלתה לי:

נכון, פופליזם קיים גם בשמאל למרות שכיום בישראל במידה פחותה מהגוש השני.

מסכים שפופליזים קיים גם בשמאל,
לא מסכים שבמידה פחותה,
(נושא לשירשור אחר).
BlueBear
BlueBear • 18 בפבר׳ 2024
ורק אחרי שהגבתי אני רואה שהמשיכו פה כבר כמה עמודים טובים.
לא אחזיר את הדיון אחורה.
מהפכן מכורבל בערסל
מהפכן מכורבל בערסל • 18 בפבר׳ 2024
1. כבר אמרו אבותינו - במקום שבעלי תשובה עומדים וגו׳ (חוץ מעבד כלובון 27 - אתה לא!).
אז יש לה עדיין תקווה.

2. אני לא מאוהדי ומצביעי בן גביר אבל למי שבן גביר מטרגר אותו:
עובדתית המשרד שהוא עומד בראשו אחראי על משטרת ישראל. התיפקוד של משטרת ישראל תחת ההפתעה המוחלטת של המתקפה ב7.10 נילמד וילמד בשקיקה והערצה בכל משטרות העולם. מכל המערכים הביטחוניים רק חיל הים היה מוכן בצורה דומה - מנטלית, פיקודית ומבצעית לאפשרות ״מלחמת פתע״.
ג׳אסט סאיייאינג.

לסיכום,
אם היא הייתה יותר צעירה וגם כן לא בפוליטיקה הייתי עושה אותה ביחד עם עבד כלובון 27.

שפע בריאות, מקבץ ברכות.
Gentle Sub
Gentle Sub • 18 בפבר׳ 2024
בכיף הייתי מתחלף איתם😇