לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם לדעתכם בערוצי התקשורת צריך לשדר את הנאומים מההפגנות נגד הממשלה?

הוא​(שולט)
לפני חודש • 13 במרץ 2024
הוא​(שולט) • 13 במרץ 2024
רק אם הם נואמים בבגדי עור ואוחזים בשוט
אחרת לא קשור אלינו
ivy​(נשלטת)
לפני חודש • 13 במרץ 2024
ivy​(נשלטת) • 13 במרץ 2024
לשדר כן, אנחנו עדיין לא איראן
אבל לקיים אותן מלכתחילה? היה עדיף להפגין יחד עם משפחות החטופים ולהתעסק בפוליטיקה אחר כך. גם אני לא רוצה את הממשלה הזו, אבל אם אני חושבת שאקט כזה או אחר מחליש אותנו, אני לא אעשה אותו. והוא מחליש
יאיא​(נשלט)
לפני חודש • 13 במרץ 2024
יאיא​(נשלט) • 13 במרץ 2024
השאלה יפה מאוד, כדיון במקום בו התקשורת נוהגת על ברכי הרעיון הפילוסופי שעומד מאחורי מטרתה של התקשורת, לשקף ולשמור את הדמוקרטיה.
אם וכאשר התקשורת מבצעת את תפקידה באופן אובייקטיבי וטהור, במקרה כזה השאלה במקומה עומדת, והיא שאלה יפה, המעודדת חשיבה והסתכלות בעיני הרוח.
אך בארצנו הקטנטונת, אפשר לומר שכל ערוץ בחר לו צד, או מעדיף צד אחד כך שזה מיתר את השאלה.

שהנאומים ישודרו, הפרשנים יפרשנו, והתקשורת תחגוג את עצמה.
אבל מה פתאום לצפות בתקשורת? זה דבר נוראי לעשות.
אלא אם כן אתה מזוכיסט, ולא בקטע מדליק.

(סליחה שלקחתי דיון פילוסופי גבוה, והתייחסתי אליו מזווית פרקטית של חוכמת חיים בינונית)
Into​(נשלטת)
לפני חודש • 13 במרץ 2024
Into​(נשלטת) • 13 במרץ 2024
ivy כתב/ה:
אבל לקיים אותן מלכתחילה? היה עדיף להפגין יחד עם משפחות החטופים ולהתעסק בפוליטיקה אחר כך. גם אני לא רוצה את הממשלה הזו, אבל אם אני חושבת שאקט כזה או אחר מחליש אותנו, אני לא אעשה אותו. והוא מחליש
ליטרלי ההפגנות הן עם וביוזמת משפחות החטופים למען השבת החטופים
ivy​(נשלטת)
לפני חודש • 13 במרץ 2024
ivy​(נשלטת) • 13 במרץ 2024
Into כתב/ה:
ivy כתב/ה:

לא, יש הפגנות להחזרת החטופים ויש הפגנות להפלת הממשלה. והאחרונים צריכים ללכת איתם למעבר ארז ולמנוע כניסת משאבים לעזתים במקום לקלל את ביבי [כרגע]
כשיחזרו, מצדי שיעלו על בלפור עם לפידים
Grey / Green
לפני חודש • 13 במרץ 2024
Grey / Green • 13 במרץ 2024
שאלת המשך: האם בערוצי התקשורת צריך להמשיך לשדר את הממשלה?
השוקע
לפני חודש • 13 במרץ 2024
השוקע • 13 במרץ 2024
אני לא רוצה להכנס לשאלה עצמה, אבל בקשר לזה "קודם כל, בדסמ וחופש מיני יכולים להתקיים רק בתוך חברה ליברלית"

יש לך פה טעות, וחברה שמרנית מכילה מיניות סוטה לא פחות ואף יותר מחברה ליברלית, פשוט זה יוצא בצורה שונה.
Master Bruce
לפני חודש • 13 במרץ 2024
Master Bruce • 13 במרץ 2024
"צריך" זו מילה גדולה.
האם מותר לערוצי התקשורת לשדר את זה? כן, כמובן, אנחנו כאן לא דיקטטורה שבה אסור לפרסם אופוזיציה לשלטון.
האם זה הדבר הכי מעניין בעולם וזה נורא נורא חשוב שישדרו את זה? meh, פחות. יש דברים שהרבה יותר מעניינים אותי, נגיד את זה בצורה עדינה.
Into​(נשלטת)
לפני חודש • 13 במרץ 2024
ivy כתב/ה:
Into כתב/ה:
ivy כתב/ה:

לא, יש הפגנות להחזרת החטופים ויש הפגנות להפלת הממשלה. והאחרונים צריכים ללכת איתם למעבר ארז ולמנוע כניסת משאבים לעזתים במקום לקלל את ביבי [כרגע]
כשיחזרו, מצדי שיעלו על בלפור עם לפידים
אה, את מאלה. רק בריאות כפרה
Into​(נשלטת)
לפני חודש • 13 במרץ 2024
השוקע כתב/ה:
אני לא רוצה להכנס לשאלה עצמה, אבל בקשר לזה "קודם כל, בדסמ וחופש מיני יכולים להתקיים רק בתוך חברה ליברלית"

יש לך פה טעות, וחברה שמרנית מכילה מיניות סוטה לא פחות ואף יותר מחברה ליברלית, פשוט זה יוצא בצורה שונה.
תיכף תגיד שמיניות זה טבע האדם ולא דבר תלוי תרבות/חברה, קונספירטור בשקל