בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפרדה בין סקס לחיי היומיום

researcher​(שולטת)
לפני חודש • 14 במרץ 2024
researcher​(שולטת) • 14 במרץ 2024
דיברתי על זה בדיוק אתמול עם הבן זוג שלי.
שהתחלנו את הקשר ביננו זה היה למטרות שליטה בלבד.
חיפשתי זוגיות, פשוט לא איתו. לא האמנתי שאפשר לשלב בדסמ ואהבה. כי פשוט לא חוויתי את זה כמו שצריך.
יצאתי לדייטים וונילים בזמן שחוויתי איתו שליטה וקינקיות.
לאט לאט החיים התחילו להשתלב.
אצלנו שהתחיל הרגשות גם היה יותר קשה שליטה של 24/7.
היה יותר קשה הריחוק והדיססנט וההירכה התמידית. יותר קשה ההחלטה של מתי זוגיות ומתי סשן.
וככה ראיתי גם אצל חברים שלי.
אמנם אצלנו זה לא מוגבל למיניות בלבד.
ויש לנו סשנים שלא מערבבים מיניות.
ויש רגעים של שליטה, ויש סשנים שכן, ויש שליטה מינית וגם מיניות ונילית.
אבל כן התמהיל הוא כזה 70-30. כי יש חיים.
כי אני בת זוג לפני שאני שולטת ולא ההפך.
והוא גם אמר בעצמו, שהיה לו איזה פנטזיה להיות משרת/ עבד לחיות ביחסים של 24/7 אבל אחרי שחווה איתי את ההפך הוא לא חושב שהוא באמת יכול לחוות את זה.
אני כן רואה פה ושם פוסטים של אנשים מהקהילה שחיים את זה 24/7. לפי מה שראיתי זה לא מערב בדר''כ יחסים רומנטיים אבל גם כאלו ראיתי עם תמהיל מעט שונה.
אבל כן לפי מה גם מה שכתבו בתגובות ברגע שיש מיסוד של החיים וחיים משפחה יותר קשה לחיות בדרך חיים של שליטה נטו.
סנטוריון
לפני חודש • 14 במרץ 2024
סנטוריון • 14 במרץ 2024
"אני בת זוג לפני שאני שולטת" של researcher זה המשפט הנכון לדעתי.

למי יש כוח לשלוט 24/7? ולמי יש חשק להישלט? למעטים בלבד לדעתי. אפשר לעשות את זה אבל קשה, קשה מאד לאורך זמן, כי כשיש רגש ואהבה מגננות יורדות, אנשים נהיים פגיעים, והשליטה מיטשטשת (ולדעתי טוב שכך).

מעבר לזה, ברגע שיש ילדים ומשפחה צריך להחליט מה משדרים לילדים, ולדעתי זה גובל בהתעללות לערב אותם במערכת השליטה של ההורים (גם רק כצופים פאסיביים), בין אם היא מינית או לא. אז ברגע שיש משפחה הבדסמ והשליטה נדחקים למקום שני, וזה מקרין על המון החלטות.
אליפסה​(שולטת)
לפני חודש • 15 במרץ 2024
אליפסה​(שולטת) • 15 במרץ 2024
סנטוריון כתב/ה:

"אני בת זוג לפני שאני שולטת" של researcher זה המשפט הנכון לדעתי.

למי יש כוח לשלוט 24/7? ולמי יש חשק להישלט? למעטים בלבד לדעתי. אפשר לעשות את זה אבל קשה, קשה מאד לאורך זמן, כי כשיש רגש ואהבה מגננות יורדות, אנשים נהיים פגיעים, והשליטה מיטשטשת (ולדעתי טוב שכך).

מעבר לזה, ברגע שיש ילדים ומשפחה צריך להחליט מה משדרים לילדים, ולדעתי זה גובל בהתעללות לערב אותם במערכת השליטה של ההורים (גם רק כצופים פאסיביים), בין אם היא מינית או לא. אז ברגע שיש משפחה הבדסמ והשליטה נדחקים למקום שני, וזה מקרין על המון החלטות.

זה קצת מזכיר לי את הדעות המיושנות, שגייז לא צריכים להיות הורים, ושהורות כזו גובלת בהתעללות בילדים. כאילו הטרוסקסואליות היא עניין שקוף ואילו בהומוסקסואליות יש כל הזמן בולבולים מקפצים.

אם מלכתחילה מדמיינים משהו בצורה פתולוגית, אז כמובן שהוא יתפס כפתולוגי. במערכת יחסים של שליטה, האישה לא מסתובבת תמיד עם שוט וסטרפאון, והגבר לא זוחל ערום על ארבע מבוקר עד ערב ומלקק סוליות של נעלים. הלוואי. המציאות היא שגם שם מסיעים את הילדים לחוגים, ומתמודדים עם הרים של כביסה ומחסור בשעות שינה.

יש הרבה דברים שאני 24/7.
אני בת זוג 24/7 אפילו שאיני מתעסקת בבן זוגי 24/7.
אני בעלת מקצוע שהוא חלק מזהות שלי 24/7, אבל איני עוסקת בו 24/7.
אני אמא 24/7 ואפילו זה אני לא באמת 24/7.

אני לגמרי חווה את בן זוגי כנשלט שלי. אני חווה אותו כך כל הזמן. זה לא בא לפני או אחרי הזוגיות. זה פשוט חלק מהזוגיות. וזה לא אומר שאנחנו חיים בתוך סשן בלתי פוסק.

אני נמנעת מהצגת הקשר שלנו כשליטה 24/7, בעיקר בגלל התפיסות הפורנוגרפיות יש כאן לאנשים ביחס למערכת יחסים כזו. זה שאני שולטת לא אומר שאני כוחנית 24/7 או שאני מנהלת את בן זוגי בכל רגע ובכל נושא. אם מחזיקים בתמונה מופרכת ופתולוגית של משהו, אז הוא תמיד יראה מופרך ופתולוגי.

לדעתי זה קשה עד בלתי אפשרי לפתח מערכת יחסים של שליטה עם מישהו מחזיק מלכתחילה בתפיסה בלתי מציאותי של שליטה. הוא מצד אחד יחסום את השליטה כל הזמן, ומהצד האחר יהיה בלתי מסופק כל הזמן.

כשיש ילדים הזוגיות משתנה. פשוט נכנסו שותפים חדשים לדירה, והדינמיקה הרגשית היא כבר לא אחד-על-אחד. כמו כן, השותפים האלו לא עושים קניות, לא מבשלים ולא מנקים. זה משפיע על כל זוגיות באשר היא, לא רק על יחסי שליטה. הקושי ביחסי שליטה כפול ומכופל כי אנשים נוטים לפנטז על חיים בבועה, עם דינמיקה אחד-על-אחד דיסקרטית מאוד ואינטנסיבית מאוד. אבל קשה מאוד לממש חיים כאלו ללא כל קשר לאלמנט השליטה שנלווה להם. מי שלא מצפה לדינמיקה כזו, וזורם יותר, לא בהכרח ירגיש ששליטה 24/7 היא בשמיים.
סנטוריון
לפני חודש • 15 במרץ 2024
סנטוריון • 15 במרץ 2024
ציטוט:
זה קצת מזכיר לי את הדעות המיושנות, שגייז לא צריכים להיות הורים, ושהורות כזו גובלת בהתעללות בילדים. כאילו הטרוסקסואליות היא עניין שקוף ואילו בהומוסקסואליות יש כל הזמן בולבולים מקפצים.

זה לא אותו הדבר משום ששליטה באה לידי ביטוי על ידי סט של *אקטים* (גם אם לא מיניים), והומוסקסואליות באה לידי ביטוי בעצם העובדה ששני גברים חיים יחד.

וכן, הורות בה הורה אחד שולט בשני מול הילדים - גם אם לא מינית - היא חד משמעית התעללות בילד.
אליפסה​(שולטת)
לפני חודש • 15 במרץ 2024
אליפסה​(שולטת) • 15 במרץ 2024
זוגיות זה לא רק מגורים משותפים. זה תמיד הרבה מאוד אקטים, שחלקם אינטימיים וחלקם לא. ביחסי שליטה הדינמיקה מעט שונה מיחסים ונילים. יש דברים שמתרחשים ליד הילדים ויש כאלו שלא. יש שיקול דעת. גם ביחסים ונילים יש שיחות ויש אקטים שלא עושים ליד הילדים. זה מובן מאליו.

אתה כנראה מדמיין יחסי שליטה כאקטים קשים מאוד. ואולי כדאי להפנים שיש גם יחסי שליטה אחרים.

רוב ההיסטוריה, וגם היום במרבית העולם, התא המשפחתי הוא יחידה פטריאכלית. אין שוויון ובעלים שולטים בנשותיהם. מאחר שכמעט אף פעם אין מרכיב של הסכמה ביחסי השליטה האלה, אני מתעבת אותם. אבל להגיד שזו התעללות בילדים? או שאולי ההתעללות בילדים מתחילה כשהשליטה עוברת לידי האישה?

מקודם שאלו כאן על ההבדל שבין ישראל לבין ארה"ב וגרמניה. אני לא חושבת שבארץ אנשים פחות בדס"מים. אבל בארץ יש הרבה יותר דעתנות ושיפוטיות. ויש נטיה לדחוף את האף ולהסביר לאחרים איך לחיות. אנשים לא יכולים להיחשף כאן מבלי שיואשמו מיד בניצול או בהתעללות.
תחת אש
לפני חודש • 15 במרץ 2024
תחת אש • 15 במרץ 2024
בא לי טורטית
כפותרגליים
לפני חודש • 15 במרץ 2024

...

כפותרגליים • 15 במרץ 2024
תחת אש כתב/ה:
בא לי טורטית

ברוך הבא לשרשור ובתאבון
האלילה האדומה​(שולטת)
לפני חודש • 15 במרץ 2024
לא שליטה של 24/7 ולא רק בסשנים, אפשר למצוא את המקום הנכון באמצע במינונים שיאפשרו גם את חיי היום יום של עבודה ובית וגם תיבול שהוא מעבר לחדרי חדרים (:
Bonnie Ray
לפני חודש • 15 במרץ 2024
Bonnie Ray • 15 במרץ 2024
ברור שיש מלא אנשים שלא רוצים שליטה בחיים, זה עלול לשבש כל מיני דברים ביומיום
שליטה יכולה להיות רק משחק, שלפעמים מתחשק לשחק ולפעמים לא
ולפעמים הוא צורך תמידי
שולט בחומר​(שולט)
לפני חודש • 16 במרץ 2024
שולט בחומר​(שולט) • 16 במרץ 2024
Mary Jane כתב/ה:
שליטה רק במיטה זה מוזר, כאילו שרגשות מתקיימים רק בנוכחות מצעים

שליטה רק במיטה היא לא שליטה.