סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

על השירות

FootJunky
לפני חודש • 15 במרץ 2024
FootJunky • 15 במרץ 2024
Menta כתב/ה:
חשוב להפריד בין שירות שנדרש ממישהו שלא מכירים, בלי להציע שום דבר בתמורה, שבעיניי הוא ניצול ולא קשור לא לשליטה ולא לבדס"מ, לבין שירות שנדרש מנשלט קבוע או בן זוג בדס"מי, שהוא חלק ממערכת יחסים עם ציפיות מתואמות.

בתור פמיניסטית, אני לא צריכה שיסיעו אותי, ינקו לי, או כל דבר כזה. בטח לא מישהו שאני לא מכירה. בטח לא באצטלה של שליטה כשבעצם מה שעומד מאחוריה זה רצון לא לשלם להנדימן או מנקה.

אני נוהגת ברכב שלי לאן שאני צריכה להגיע או מזמינה מונית. יש לי מנקה שאני משלמת לה, וכשצריך שירות אחר, אני בוחרת נותן שירות מומלץ ממדרג.

כל נשלט שפונה אליי בהצעה לקנות לי מנוי, להזמין אותי למסעדה או לקנות לי משהו נחסם. וגם ביטלתי את האפשרות בכלוב לקנות לי מנוי על ידי צד שלישי.

שליטה בעיניי היא משהו שקשור ישירות למיניות ולמערכת יחסים כוללת. כשמדובר בקשר שליטה, אני מאד נהנית משירותיות. בעיקר מהמשמעות שיש לה בעיניי ובעיניי הפרטנר. היררכיה, ציות, הובלה. העובדה שיש לי מדיח אבל אני עדיין מצווה על הנשלט שלי לשטוף כלים, וכשהוא עושה את זה, אני מטרידה אותו מינית, ממלאת אותי שמחה.

AMEN
Mary Jane
לפני חודש • 15 במרץ 2024
Mary Jane • 15 במרץ 2024
bondman כתב/ה:
לגיטימי מאוד.

למרות שלא כל נשלט אוהב לשרת, יש הרבה שאוהבים לשרת.
ואז אוהבים זאת מילה קטנה אפילו, צרכים.

אני יכול להעיד על עצמי שאישית אני ממש חש צורך לשרת.

אם המלכה הונילית שלי עושה לעצמה אפילו רק קפה, זה עלול להוציא אותי מדעתי.

מתחשק לתת לך מדבקת כוכב על המצח
bondman​(נשלט){FLR}
לפני חודש • 15 במרץ 2024
bondman​(נשלט){FLR} • 15 במרץ 2024
Mary Jane כתב/ה:
bondman כתב/ה:
לגיטימי מאוד.

למרות שלא כל נשלט אוהב לשרת, יש הרבה שאוהבים לשרת.
ואז אוהבים זאת מילה קטנה אפילו, צרכים.

אני יכול להעיד על עצמי שאישית אני ממש חש צורך לשרת.

אם המלכה הונילית שלי עושה לעצמה אפילו רק קפה, זה עלול להוציא אותי מדעתי.

מתחשק לתת לך מדבקת כוכב על המצח

אל תדאגי יש לי פאקים אחרים.
חחח…
האלילה האדומה​(שולטת)
לפני חודש • 15 במרץ 2024
אני מאוד אוהבת שליטה שרותית (לא רואה בזה ניצול, יותר מהעגל שרוצה לינוק הפרה רוצה להניק…) ואם נשלט מרגיש שהוא מתחבר לזה וזה לא מחייב תמורה אלא התמורה בעיניו זה השרותיות שהוא נותן עצם היותו קרוב לשולטת והזכות להיות עבורה אז יש פה אחלה מאצ׳ אז מה הבעיה?!? אם בהמשך הם מוצאים התאמות נוספות אז זה יכול להיות חיבור טוב (: