ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם לדעתכם בערוצי התקשורת צריך לשדר את הנאומים מההפגנות נגד הממשלה?

ivy​(נשלטת)
לפני חודש • 16 במרץ 2024
ivy​(נשלטת) • 16 במרץ 2024
Menta כתב/ה:
ivy כתב/ה:
Menta כתב/ה:
lori כתב/ה:
"עניי עירך קודמים"

קודמים זה ברור.
אבל לא היחידים. עצם הפתגם מכיר בכך שיש עניים גם בערים אחרות.
זה כל מה שאני ואחרות פה אומרות.

לא, את ואחרות פה מתלכלכות כמו שלוחיות בנות 15 על אף שאתן רחוקות מהגיל הזה, עם חוסר יכולת מובהק לקיום דיון.

הדיון התנהל ומתנהל, וימשיך להתנהל.
הפורום של הכלוב, חרף הבריונות שלך ושל אלה שאת מייצגת, עדיין פועל לפי החוק. חופש הביטוי. למעט הסתה.

״בריונות״ זעקה זאת שירדה על ניק של מגיבה. אכן, רמה גבוהה של דיון. או בכלל. שאי ברכה
Menta​(שולטת)
לפני חודש • 16 במרץ 2024
Menta​(שולטת) • 16 במרץ 2024
ivy כתב/ה:
Menta כתב/ה:
ivy כתב/ה:
Menta כתב/ה:
ivy כתב/ה:
lori כתב/ה:
"עניי עירך קודמים"

הגם את ערלת לב?? 😂

מאחר שלורי ציטטה פתגם שמכיר בכך שיש עוד עניים, השאלה היא רק למי לתת קדימות, אז לא. היא לא ערלת לב.

מוזר, אותו פתגם שאני ציטטתי. אף אחד לא קרא לך לביאור, המשיכי בחייך הריקים.

אני כ"כ שמחה שחזרת לעוד סיבוב.

מצטערת לאכזב אותך, גרופית שלי

למה מאכזבת? כתבתי שאני שמחה שחזרת לעוד סיבוב. איפה האכזבה פה?
אולי התכוונת לכך שלא חזרת לעוד סיבוב? גם זה לא מאכזב אותי, אלא להיפך.
בינתיים את מפסידה בנקודות, אבל אולי את עדיין מקווה לנוק אאוט.
Menta​(שולטת)
לפני חודש • 16 במרץ 2024
Menta​(שולטת) • 16 במרץ 2024
ivy כתב/ה:
Menta כתב/ה:
ivy כתב/ה:
Menta כתב/ה:
lori כתב/ה:
"עניי עירך קודמים"

קודמים זה ברור.

לא, את ואחרות פה מתלכלכות כמו שלוחיות בנות 15 על אף שאתן רחוקות מהגיל הזה, עם חוסר יכולת מובהק לקיום דיון.

הדיון התנהל ומתנהל, וימשיך להתנהל.
הפורום של הכלוב, חרף הבריונות שלך ושל אלה שאת מייצגת, עדיין פועל לפי החוק. חופש הביטוי. למעט הסתה.

״בריונות״ זעקה זאת שירדה על ניק של מגיבה. אכן, רמה גבוהה של דיון. או בכלל. שאי ברכה

ירדתי על המגיבה, לא על הניק שלה.
אמרתי שהכינוי שלה הולם אותה.
אם כבר, זו דוגמה טובה יותר לבריונות.
מה יהיה, אייוי? את מביכה את עצמך.
Master Bruce
לפני חודש • 16 במרץ 2024
Master Bruce • 16 במרץ 2024
"כבה עדכונים על תגובות"
פרשוו
לפני חודש • 16 במרץ 2024
פרשוו • 16 במרץ 2024
הטופר המפשר כתב/ה:
פרשוו כתב/ה:
אני מזכיר, ברצועת עזה יש בדיוק 134 חפים מפשע.

תושמד עזה עוד היום!

אני מזכיר לכולם: שהאנשים שמדברים בדיוק ככה ("למחוק\להשמיד את עזה -- חווארה" זוכרים?), הם האנשים שהפקירו את תושבי עוטף עזה!
ושהמחדל הבטחוני הגדול ביותר מאז קום המדינה התרחש בתקופת ממשלת הימין הקיצונית ביותר שהייתה כאן איי פעם.
אלה העובדות!

ביבי הוא לא ימין, והבעיה האמיתית שלא מחקו את חווארה, אם היו מוחקים את חווארה בעזה היו חושבים פעמים

כל יום הוא יום טוב למחוק את עזה, גם היום!
Into​(נשלטת)
לפני חודש • 16 במרץ 2024
Into​(נשלטת) • 16 במרץ 2024
ivy כתב/ה:
Menta כתב/ה:
lori כתב/ה:
"עניי עירך קודמים"

קודמים זה ברור.

אני לא עד כדי כך רחוקה מהגיל הזה, הלו.
Floating
לפני חודש • 17 במרץ 2024
Floating • 17 במרץ 2024
אם ערוצי התקשורת שמתיימרים להיות אובייקטיבים באמת היו כאלה - לא היה מפריע לי שישדרו מה שבא להם.
סנטוריון
לפני חודש • 17 במרץ 2024
סנטוריון • 17 במרץ 2024
לפותח השירשור: התקשורת אמורה לשקף אירועים משמעותיים שמתרחשים בארץ ובעולם.

אין לה שום חובה לשדר את הנאומים, אבל יש לה חובה לדווח על ההפגנות ולהסביר אותן באופן האובייקטיבי ביותר (טיעונים בעד ונגד), בהנחה שהן גדולות מספיק - נגיד קהל של 50,000 בבלפור, ולא 20 תמהונים שעומדים בפינת רחוב (זה למקומון העירוני). רצוי לשדר קטעים מהנאום בצורה תמציתית שמסכמת את טענות המפגינים, ואז רצוי גם לתת איזשהו קונטרה ולנסות לומר מה מגובה בנתונים ומה לא.

מה שהתקשורת עושה זה כבר סיפור אחר. תקשורת אובייקטיבית כבר מזמן אין לנו, משני צידי המתרס (לא יינון מגל ולא בן כספית), וחבל שכך.
Floating
לפני חודש • 17 במרץ 2024
Floating • 17 במרץ 2024
סנטוריון כתב/ה:
לפותח השירשור: התקשורת אמורה לשקף אירועים משמעותיים שמתרחשים בארץ ובעולם.

אין לה שום חובה לשדר את הנאומים, אבל יש לה חובה לדווח על ההפגנות ולהסביר אותן באופן האובייקטיבי ביותר (טיעונים בעד ונגד), בהנחה שהן גדולות מספיק - נגיד קהל של 50,000 בבלפור, ולא 20 תמהונים שעומדים בפינת רחוב (זה למקומון העירוני). רצוי לשדר קטעים מהנאום בצורה תמציתית שמסכמת את טענות המפגינים, ואז רצוי גם לתת איזשהו קונטרה ולנסות לומר מה מגובה בנתונים ומה לא.

מה שהתקשורת עושה זה כבר סיפור אחר. תקשורת אובייקטיבית כבר מזמן אין לנו, משני צידי המתרס (לא יינון מגל ולא בן כספית), וחבל שכך.

מה שאני כן יכול להעריך אצל ערוץ 14, שהם לא מתיימרים להיות אובייקטיבים כמו 11/12/13, הם אומרים באופן מוצהר שהם ערוץ ימני ושמי שצופה בהם יראה את מה שקורה בארץ ובעולם מנקודת מבט של אנשי ימין. מה ששאר הערוצים לא עושים, ומה שגורם להרבה מאוד מהצופים לחשוב שהם מסקרים את החדשות בצורה אובייקטיבית ולהנדס תודעה.
סנטוריון
לפני חודש • 17 במרץ 2024
סנטוריון • 17 במרץ 2024
ולגבי הדיון האחר:

האם יש חפים מפשע בעזה? כן.

האם יש הרבה חפים מפשע בעזה? לא. ההגדרה של האו"ם לילדים היא בני 18 ומטה. בני 18, ואפילו בני 12 ו-13 כבר משתתפים אקטיבית בפיגועים. בגיל הזה כמעט בכולם הוטמעה שנאה יורדת לישראל וליהודים, ומי שלא סייען של החמאס הוא לכל פחות תומך חמאס בסבירות גבוהה מאד. כנ"ל לגבי שאר "חפי הפשע" בעזה, שתומכים בחמאס ובפעולותיו באופן עמוק וגורף, כמו שמוכיח סקר אחרי סקר. אז לפי המספרים שיוצאים מעזה - אפילו השקריים, אלה שמפרסם משרד הבריאות של חמאס - אנחנו הורגים ממש מעט אזרחים חפים מפשע.

האם צריך לתעדף את שלומם על פני שלום אזרחינו, חטופינו וחיילינו? כן, ואנחנו כבר עושים את זה. איך אנחנו יודעים שאנחנו עושים את זה? כי אם היינו רוצים באמת לתקוף בעזה ולחסל את כל החמאסניקים בלי לשלם מחיר, היא הייתה מגרש חנייה עד עכשיו. במקום זה אנחנו הולכים רחוב-רחוב, דלת-דלת ומשלמים בדם חיילינו.

והאם הדאגה שלכם עושה משהו, פרט לכך שהיא מלטפת לכם את האגו וגורמת לכם להרגיש מוסריים? לא.