בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חרדת סירוס וכלובון

גארפילד
לפני חודש • 21 במרץ 2024
גארפילד • 21 במרץ 2024
Menta כתב/ה:
כלובון וקקולד נראים לי קשורים יותר לתסביך נחיתות ולתחושה שאתה לא גברי מספיק מאשר לחרדת סירוס.

הרבה פעמים, חוזר בסיפורי וסרטוני קקולד המוטיב שהבעל לא מצויד באיבר גדול מספיק כדי לספק את אשתו, בעוד שהבול הוא גבר שבגברים, עם זין ענק. והפאלוס הגדול הוא מושא הערצה והפרמטר המרכזי לגבריות ולכל תפקידי המגדר שמוצמדים לה.

עם כלובון זה קצת יותר מורכב. אם הרצון לכלובון מגיע מהשולטת, זה לרוב כדי לשלוט במיניות של הנשלט ולמנוע ממנו לגמור, מה שמוריד לו את החשק והצייתנות. יש פה לעיתים גם סוג של מחיקת גבריות.

אם הרצון לכלובון מגיע מהנשלט, זה יכול להעיד על כך שהוא לא מעוניין בחדירה כי בעיניו סקס וגינלי מבטל את הדומיננטיות של השולטת. זה יכול להעיד גם על כך שהוא מרגיש שגם בלי כלובון, הפאלוס שלו לא מספיק מרשים. וזה יכול להתחדד כשמרכיבים לו תותב מרשים ואיתו הוא חודר.

אני תוהה אם גם פטיש הסיסי והסיסי מייד מגיע מאותו מקום.

דבר ראשון באמת תודה על התשובה ועל ההשקעה, ממש תענוג לקרוא icon_smile.gif
כלומר מה שאת אומרת זה שהנשלט/הנעול נמצא בתסביך נחיתות שבו הוא מרגיש שכולם מסוגלים ורק הוא לא, והוא נוטש את חלום המאבק לעליונות כי אין לו דרך להגדיל את איבר מינו. כך למעשה מה שמחליף את השאיפה למאבק לעליונות הוא השלמה חוויתית של המציאות שבה הוא הנחות לעומת זה המצליח לספק את אשתו, וכך המציאות שבה על כנה וזה מה שנותן לו את הגירוי המיני. אם זאת טענתך, מה לדעתך הקשר בין הויתור על המאבק לעליונות למנגנון שמחפש את זה והדבר גורם לו גירוי מיני? האם זה מספק עוד צורך?
גארפילד
לפני חודש • 21 במרץ 2024
גארפילד • 21 במרץ 2024
masoul כתב/ה:
Menta כתב/ה:
כלובון וקקולד נראים לי קשורים יותר לתסביך נחיתות ולתחושה שאתה לא גברי מספיק מאשר לחרדת סירוס.

נכון,
רק שכלובון וקוקולד זה סרוס.
הסיבה היא רגשי נחיתות.

אני מסכים איתך שלמעשה לבישת כלובון היא סירוס בפועל(אני אגב מסכים גם עם רוב הדברים האחרים שאמרת). השאלה היא האם לדעת ך המנגנון הזה נובע מתוך תסביך הנחיתות, "חרדת הסירוס, שהוא מושג שטבע פרויד כהתגלגלות של תסביך אדיפוס, או שזה תוצאה מחוויה פסיכולוגית אחרת.
masoul
לפני חודש • 21 במרץ 2024
masoul • 21 במרץ 2024
גארפילד כתב/ה:
masoul כתב/ה:
Menta כתב/ה:

נכון,
הסיבה היא רגשי נחיתות.

אני מסכים איתך שלמעשה לבישת כלובון היא סירוס בפועל(אני אגב מסכים גם עם רוב הדברים האחרים שאמרת). השאלה היא האם לדעת ך המנגנון הזה נובע מתוך תסביך הנחיתות, "חרדת הסירוס, שהוא מושג שטבע פרויד כהתגלגלות של תסביך אדיפוס, או שזה תוצאה מחוויה פסיכולוגית אחרת.

אתה קצת מערבב בין דברים ונושאים.
1. כן תסביך נחיתות, ותסביך הנחיתות היא הפסיכולוגיה האחרת, קרי, לא תסביך אדיפוס.
2. אין קשר לפרויד ולחרדת הסרוס שפרויד מדבר עליה.

כמו שכתבתי מקודם, הכלובון מאפשר לנשלט לצאת מהתחרות שהוא מפסיד בה באופן עקבי, והוא חסר סיכוי לנצח בה.
( בין אם התחרות באמת קיימת, ובין אם היא רק בראש של הנשלט, רק בפסיכה שלו )

למה הנשלט שם?
כל נשלט והסיפור חיים שלו, והרגשי נחיתות שלו, וההיסטוריה שלו.
נתיב פתוח​(נשלט)
לפני חודש • 21 במרץ 2024
נתיב פתוח​(נשלט) • 21 במרץ 2024
אצלי בכל אופן הקשר לכפות רגליים לדוגמא זה לא תסביך אדיפוס ולא כלום.....
פשוט אוהב לנשק רגליים ואהבתי גם להרגיש סיסי קצת....זה פשוט עושה לי את זה התחושה הזאת וההרגשה וההשפלה והחוסר גבריות כביכול
הכלובון רציתי כי זה מבטא שליטה....
אבל לא יצא לי....הקקולד.....הפנטזיות עשו לי את זה...אבל בפועל לא באמת רציתי שזה יקרה
ואני דחפתי לכל זה.......החוסר בגבריות
עשה לי את זה......לצערי ניסו לתקן אותי
והשפילו אותי וחדרו לי לפרטיות......
כל מיני חברים שגילו.....ובנות
וזה סירוס.....היום אני בדיכאון .....
וירד לי החשק לגמרי כאילו נגמרו לי החיים
הם חשבו שכך יתקנו אותי ואז אהיה רגיל
ופתאום לא בא לי להיות עם אישה בלי הדברים האלו......כי הסקס הרגיל היה מתאפשר לי רק שאני מרגיש קצת מושפל ועם בטחון עם האישה שאני איתה....גם היא ניסתה לתקן אותי כמו עליהום.....ואפילו ניסו לגרום לי להיות דתי
ושאמרתי שאולי אני גאיי השפילו אותי גם בזה
והיום יש לי חרדות גם להיות עם אישה או גבר
הייתי מעדיף לטוס לארץ אחרת......
פעם הייתי חי.....אני מודה שקצת הגזמתי
אבל אני ב 7 שנים שמנסים לשנות אותי
אפילו החשק לתפקד כאבא הלך לי
ולזה קוראים סירוס......
Menta​(שולטת)
לפני חודש • 21 במרץ 2024

Re: חרדת סירוס

Menta​(שולטת) • 21 במרץ 2024
גארפילד כתב/ה:
פישוטו כתב/ה:
פעם ראשונה ששומע על המושג חרדת סירוס

קשורה לתסביך אדיפוס במשנתו של פרויד, בגדול היא חרדה מסירוס על ידי האבא לאחר ש"גנב בדעתו" את אמו.

ממה שקראתי חרדת הסירוס נוצרת אצל בנים כשהם מגלים שלבנות אין פין, ומפחדים שכמו לבנות, גם להם הפין יכול להיעלם.
Menta​(שולטת)
לפני חודש • 21 במרץ 2024
Menta​(שולטת) • 21 במרץ 2024
masoul כתב/ה:
Menta כתב/ה:

נכון,
הסיבה היא רגשי נחיתות.

כלובון וקקולד הם אכן סרוס אבל לא דובר על סרוס אלא על חרדת סרוס. והחרדה הזו לא קיימת או לפחות לא מתבטאת בכלובון וקקולד.
Menta כתב/ה:
עם כלובון זה קצת יותר מורכב. אם הרצון לכלובון מגיע מהשולטת, זה לרוב כדי לשלוט במיניות של הנשלט ולמנוע ממנו לגמור, מה שמוריד לו את החשק והצייתנות. יש פה לעיתים גם סוג של מחיקת גבריות.

הכלובון לא מוריד את החשק, אלא הפוך.
ויש פה כמעט תמיד מחיקת גבריות.
לכן זה כלכך הולך עם הסיסי, שכמעט אין סיסי בלי כלובון, ועם הקוקולד, שזו מחיקת הגבריות של הנשלט ביחס לבול.

שוב הצלחת לא להבין אותי.
מה שמוריד את החשק הוא הגמירה, לא הכלובון.

Menta כתב/ה:
אם הרצון לכלובון מגיע מהנשלט, זה יכול להעיד על כך שהוא לא מעוניין בחדירה כי בעיניו סקס וגינלי מבטל את הדומיננטיות של השולטת. זה יכול להעיד גם על כך שהוא מרגיש שגם בלי כלובון, הפאלוס שלו לא מספיק מרשים. וזה יכול להתחדד כשמרכיבים לו תותב מרשים ואיתו הוא חודר.

אני לא חושב שהנשלט נמנע מסקס וגינלי כי זה מוריד את הדומננטיות של השולטת.
אני חושב שהוא נמנע מזה כי הוא נמנע מהתפקיד הגברי מולה, ולחדור אליה בהכרח שם אותו בתפקיד הגברי, שאותו הוא דוחה,
ולכן אחד הדברים שהוא מבקש זה כלובון, על מנת לבטל את התפקיד הגברי שלו ( תראי אמא! אין לי זין! אני לא גבר! )

Menta כתב/ה:
אני תוהה אם גם פטיש הסיסי מגיע מאותו מקום.

ברור, הסיסי לא גבר, בסיסי יש מחיקת גבריות הרבה יותר מתקדת ונרחבת מאשר בנשלט בכלובון.
ושוב כמעט תמיד הסיסי יהיה עם כלובון ועם זין לא פעיל.