שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלות גישוש

כפותרגליים
לפני חודש • 23 במרץ 2024

Re: ..

כפותרגליים • 23 במרץ 2024
Aristotle כתב/ה:
כפותרגליים כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
ציוויים עדינים.

תביא לי, תעשה לי...
קפה זו דרך טובה להתחיל

וכשהיא רואה שאני עושה את זה בהתלהבות יתרה - "ילד טוב"

וזה כל מה שצריך 🫠

נשמע טוב, והאמת שגם הזכרת לי משהו. כשלמדתי לתואר ראשון, הייתה סטודנטית שדי משכה אותי פיזית ולפעמים היינו מחליפים כמה מילים. היא הייתה נשואה ואני הייתי במערכת יחסים. יום אחד היא שאלה אותי על המערכת יחסים שלי משהו בסגנון "אתה מתנהג יפה עם החברה שלך? אתה ילד טוב?" ותוך כדי זה היא גם הזיזה את הרגל קדימה (כנראה לא בכוונה כדי לגרות, אלא במקרה) והיה לה סנדל עקב סקסי וכף רגל אלוהית. מיותר לציין כמה "זרע לבטלה" icon_smile.gif נשפך אחר כך בבית בעקבות המקרה. בקיצור, בשלב מסוים אני והחברה שהיתה לי נפרדנו, והסטודנטית ההיא התגרשה מבעלה, ואחר כך אני והיא היינו במערכת יחסים במשך ארבע שנים, זה היה הסקס הכי טוב שהיה לי עם בת זוג אי פעם, אבל גם הזוגיות הכי גרועה בכל מובן אחר.

חוץ מזה, אני מת על השרשור הזה

רגע רגע,

היא היתה שולתט עחזרית בסוף?

האמת שהיא הייתה "שולטת אכזרית" בחיים icon_smile.gif ודי ונילית במיטה שזה השילוב שהכי גרוע לי מבכל בחינה אפשרית.

אבל, בכל זאת במיטה היה לה ראש פתוח ולא היה לה בעיה לזרום עם כל דבר שלא "משפיל" אותה. היה לה גם דמיון מאוד מפותח ויצירתיות, כך שהיא ידעה לזרום איתי מצוין, היו גם דברים שמענגים אותה ללא קשר ל"שליטה" כמו שאני יורד לה המון זמן, רימינג, פוט מסאז', אז היא נהנתה מזה מאוד בקטע לא קינקי כנראה, ובשבילי כמובן זה לקח אותי למקומות שלי.

לפעמים זה גם היה מצחיק אותה (לא מגרה בכלל אבל מצחיק) לקרוא לי בשמות גנאי, שזה גם היה טוב.

בקיצור, ונילית לגמרי אבל זרמה עם זה מצוין. (ובנוסף, זה שהיא הייתה די שתלטנית ומתעללת ביום יום (שאת זה שאני ממש שונא בזוגיות) הוסיף מאוד לגירוי המיני שלי כשהיה סקס).
deepThinker
לפני חודש • 23 במרץ 2024
deepThinker • 23 במרץ 2024
teacher כתב/ה:
קודם רציתי להוסיף סיפור אמיתי של חברה מלפני כמה שנים ונמנעתי.
היום פגשתי אותה וקיבלתי את רשותה לספר.
מעשה שהיה, כך היה -
הבחורה יושבת באיזה מקום (אני חושב שזו היתה חנות נעליים או משהו בכיוון), מנדנדת את הרגל,
ושמה לב שהמוכר שעובד שם מזיז את העיניים בתיאום מוחלט. היא מחליטה לנסותו אותו ועוצרת את הרגל,
מרימה, מורידה, העיניים שלו צמודות. היא מחליטה על המקום לבדוק את זה ושואלת אותו אם נראה לו הגיוני שהוא מסתכל עליה ככה.
איך שהוא מרים אליה את המבט, היא נותנת לו סטירה מצלצלת.
העיניים שלו נפתחות בתדהמה והוא מתחיל למלמל את ה"גבירתי גבירתי"
שאר הסיפור כבר בידיים שלה

גלנט?
subtal​(נשלט)
לפני חודש • 24 במרץ 2024
subtal​(נשלט) • 24 במרץ 2024
תמיד סקרן אותי לדעת אם אישה יודעת לזהות צד כנוע בגבר (בי); לראות שמי שעומד מולה – או מאחוריה – היה רוצה להראות לה זאת. האם התנהגות מרצה מצדי תזכה באי-אילו נקודות אצלה. לכן אם עשיתי מחווה כלשהי לאישה דומיננטית, וזו צדה את עינך למשל, והיית רוצה לבדוק אם אני סתם מנומס או כנוע מלידה, אני חושב שאמירות כמו ״תודה.״ ומייד אחר כך בקשה קטנה שבודקת מבלי להביך מדי כמו ״תגיד, בא לך לעשות עוד משהו קטן עבורי?״ או ״אם כבר התחלת, תוכל להביא לי גם את המעיל/התיק?״ ייתכן ומישהו יירתע מהשאלה; אחר יישמח ויכשכש.

אם נמשיך את הסיפור רגע, ונניח שאותו נשלט הביא לך או לאותה אישה את המעיל, ואף עזר לה ללבוש אותו מבלי שתתאמץ, משהו בו הבין שהיא נהנית מכל הסיפור, וכך אזר אומץ לשאול ״יש עוד משהו שאוכל לעשות בשבילך?״. וכאן, נדמה לי, בידך הבחירה.

אגב, נשאלה שאלה דומה בפורום ״הבנים על הבנות״: https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=46099, ואולי גם שם יש כמה רעיונות.
משרת מכובדות​(נשלט)
לפני 3 שבועות • 1 באפר׳ 2024

Re: שאלות גישוש

משרת מכובדות​(נשלט) • 1 באפר׳ 2024
Menta כתב/ה:
שולטות יקרות,
במשך לפוסט האחרון שלי בבלוג, איזה שאלות אפשר לשאול גברים מחוץ לכלוב כדי לגשש ולבדוק אם הם נשלטים?
אפשר גם דברים שהם לא בדיוק שאלות.
למשל, אם במסיבת גג יש שני כסאות פנויים, כשהבחור קם, להניח רגליים על הכסא שלו, וכשהוא חוזר, לומר לו שעכשיו גם את יכולה להרים רגליים וגם הוא זוכה לעשות לך מסאז' בכתפיים.

נשלטים יקרים,
איך הייתם רוצים שנשים יגששו בלי להביך אתכם?

תודה!

מאוד מסקרן לדעת אם יצא לך לממש את הרעיון של הכסאות הפנויים ואם כן איך הצד השני הגיב
brandNewBdsm
לפני 3 שבועות • 2 באפר׳ 2024
brandNewBdsm • 2 באפר׳ 2024
Menta כתב/ה:
"יש פה בתשובות קצת בילבול עם כאלה שיש להם פטיש לכפות רגליים, אבל הם לא יהיו בהכרח נשלטים.
אם כל נשלט הוא פטישיסט רגליים אז כל הפטישיסטים הם בהכרח נשלטים? (לא עשיתי פסיכומטרי)"

גם אותי זה קצת הטריד. כי לא לכל נשלט יש פטיש כפות רגליים, לשמחתי הרבה. לא יודעת לגבי ההיפך. נראה לי שהאחד לא מהווה תנאי הכרחי או מספיק לשני, אבל שיש חפיפה הגדולה בין השניים.

אני מכיר גם נשלטים בלי פטיש רגליים. נדיר אבל קיים. למרות שיכול להיות שבמקרה הזה לא תהיי מעוניינת בנשלטים כאלה
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 2 באפר׳ 2024
brandNewBdsm כתב/ה:
Menta כתב/ה:
"יש פה בתשובות קצת בילבול עם כאלה שיש להם פטיש לכפות רגליים, אבל הם לא יהיו בהכרח נשלטים.
אם כל נשלט הוא פטישיסט רגליים אז כל הפטישיסטים הם בהכרח נשלטים? (לא עשיתי פסיכומטרי)"

גם אותי זה קצת הטריד. כי לא לכל נשלט יש פטיש כפות רגליים, לשמחתי הרבה. לא יודעת לגבי ההיפך. נראה לי שהאחד לא מהווה תנאי הכרחי או מספיק לשני, אבל שיש חפיפה הגדולה בין השניים.

אני מכיר גם נשלטים בלי פטיש רגליים. נדיר אבל קיים. למרות שיכול להיות שבמקרה הזה לא תהיי מעוניינת בנשלטים כאלה

למה שלא אהיה מעוניינת? כתבתי בפירוש שלשמחתי הרבה לא לכל נשלט יש פטיש כפות רגליים. פטיש כזה מופיע גם ברשימת הגבולות שלי.
Menta​(שולטת)

Re: שאלות גישוש

Menta​(שולטת) • 2 באפר׳ 2024
משרת מכובדות כתב/ה:
Menta כתב/ה:
שולטות יקרות,
במשך לפוסט האחרון שלי בבלוג, איזה שאלות אפשר לשאול גברים מחוץ לכלוב כדי לגשש ולבדוק אם הם נשלטים?
אפשר גם דברים שהם לא בדיוק שאלות.
למשל, אם במסיבת גג יש שני כסאות פנויים, כשהבחור קם, להניח רגליים על הכסא שלו, וכשהוא חוזר, לומר לו שעכשיו גם את יכולה להרים רגליים וגם הוא זוכה לעשות לך מסאז' בכתפיים.

נשלטים יקרים,
איך הייתם רוצים שנשים יגששו בלי להביך אתכם?

תודה!

מאוד מסקרן לדעת אם יצא לך לממש את הרעיון של הכסאות הפנויים ואם כן איך הצד השני הגיב

לא יצא וכנראה שכבר לא ייצא, אבל אילו הייתי עושה את זה, זה היה רק אחרי שיחה שברור ממנה שהוא בעניין שלי ומשדר ויברציות חזקות של נשלט.
Danke​(נשלט)
לפני 3 שבועות • 3 באפר׳ 2024
Danke​(נשלט) • 3 באפר׳ 2024
לשים לו בקבוק על הכסא ולהגיד לו שב

בוא לכאפה

שתיהם כאילו ״בצחוק״, אני אישית זורם
בשלול
לפני 3 שבועות • 3 באפר׳ 2024
בשלול • 3 באפר׳ 2024
קשה לי להגיד על משהו ספציפי כזה כי זה באמת מסוג הדברים שמישהי תצטרך להוציא ממני תוך כדי קשר.

אני לא באמת יכול "להתמסר" או להוציא את הצד הזה מול סתם מישהי שאני פוגש במקרה.
להיפך, זה עלול להוביל לזה ש"גסות" תיענה ב"גסות".

אבל זה אני.