בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לחשוף מישהי חדשה לבדסמ

teacher​(שולט)
לפני חודש • 24 במרץ 2024
teacher​(שולט) • 24 במרץ 2024
Master Bruce כתב/ה:
teacher כתב/ה:
Master Bruce כתב/ה:
אני אענה לך תשובה רצינית:

תתחיל קודם בלתקשר פשוט כמו בן אדם. אם היא בקטע של בדסמ, היא כבר תגיד לך.

הכותרת של הפוסט היא "לחשוף מישהי חדשה לבדסמ"

מה באמת?!? הייתי בטוח שהכותרת היא "מלקישוע החזיר ומלחמתו בכנופיות של אלימלך זורקין הרשע"!!

לא הבנתי
איה74
לפני חודש • 24 במרץ 2024
איה74 • 24 במרץ 2024
אפשר, בסבלנות ולאט.
יפה קצת משונה{קרוסית}
לפני חודש • 24 במרץ 2024
אל תתחיל קשר בכוונה לחשוף ל....
זה לא שהדבר אינו יאה, אך זה די דומה ללהתחיל קשר מתוך תקווה שתשנה את הצד השני. אומנם זה לא לשנות אלא לחשוף, אך אני ממליצה לך לחפש קשר עם מישי שמתאימה לך כמו שהיא.
JustNobody
לפני חודש • 24 במרץ 2024
JustNobody • 24 במרץ 2024
קודם כל, *רתיעה*
עברית שפה יפה icon_smile.gif

שנית - מה טיב הקשר שאתה מחפש מולן?

בקשר שכל מטרתו מינית, החשיפה צריכה להתבצע במהירות, חבל שתבזבז לשניכם את הזמן.

בקשר עם אווירה יותר רומנטית ורגשית, קח את זה לאט...
תתאר לה בעדינות מי אתה, מה אתה, מה אתה צריך...

והכי חשוב!

תסביר לה מה זה שליטה אמיתית.

90% מנשות העולם נחשפו לשליטה דרך סרטים גרועים להחריד כמו 50 גוונים/365 ימים וכו' וכו'
ולאף אחת מהן אין מושג שזה לא באמת ככה.

אתה חייב להבהיר לה שזה לא יהיה ככה.

אם היא מסכימה לתת צ'אנס, תעשה את זה לאט ובעדינות, שהפעם הראשונה תהיה רגועה יחסית, אם זה יתאים לה היא כבר תדע לבוא בעצמה ולדרוש יותר icon_smile.gif
Aristotle​(נשלט)
לפני חודש • 25 במרץ 2024
Aristotle​(נשלט) • 25 במרץ 2024
Master Bruce כתב/ה:

זו תשובה שמניחה שהבחור לא יודע לתקשר כמו בן אדם.

יש פה רגישויות שצריך לדבר עליהן. לא סתם יש שרשור מקביל שנוגע ב"שאלות גישוש" של שולטות שרוצות לגשש ולהבין האם הצד השני גם מעוניין בבדסמ. זו שאלה רלוונטית מאוד.

לא זכור לי שמצאתי תגובה שלך שם גוער בהן פשוט לתקשר כמו בנות אדם.

מציע לך להתבונן פנימה ולשאול את עצמך מה בשרשור הזה טירגר אותך (שלא לדבר על תגובת ההמשך הסרקסטית והמתנשאת שלך).
Master Bruce
לפני חודש • 25 במרץ 2024
Master Bruce • 25 במרץ 2024
Aristotle כתב/ה:
Master Bruce כתב/ה:

יש פה רגישויות שצריך לדבר עליהן. לא סתם יש שרשור מקביל שנוגע ב"שאלות גישוש" של שולטות שרוצות לגשש ולהבין האם הצד השני גם מעוניין בבדסמ. זו שאלה רלוונטית מאוד.

מציע לך להתבונן פנימה ולשאול את עצמך מה בשרשור הזה טירגר אותך (שלא לדבר על תגובת ההמשך הסרקסטית והמתנשאת שלך).

את השרשור האחר אני פשוט לא ראיתי, לא יודע על מה מדובר, אז סליחה שלא הגבתי עליו. לא ידעתי שאני חייב להגיב לכל שרשור שאי פעם עלה בפורומים.
ותגובה ההמשך שלי, נו, אתה באמת חושב שתגובה שפשוט מצטטת את הכותרת של השרשור כאילו אני לא יודע לקרוא ראויה למשהו אחר?

ועכשיו לנושא: נכון. התשובה מניחה שהבחור לא יודע לתקשר כמו בן אדם. כי לא חושפים סטיות ופנטזיות לפני זה, בדיוק כמו שלא שואלים איזו תנוחה היא אוהבת בסקס לפני שהשיחה מגיעה לשם באופן אורגני.
Aristotle​(נשלט)
לפני חודש • 25 במרץ 2024
Aristotle​(נשלט) • 25 במרץ 2024
Master Bruce כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
Master Bruce כתב/ה:

את השרשור האחר אני פשוט לא ראיתי, לא יודע על מה מדובר, אז סליחה שלא הגבתי עליו. לא ידעתי שאני חייב להגיב לכל שרשור שאי פעם עלה בפורומים.
ותגובה ההמשך שלי, נו, אתה באמת חושב שתגובה שפשוט מצטטת את הכותרת של השרשור כאילו אני לא יודע לקרוא ראויה למשהו אחר?

ועכשיו לנושא: נכון. התשובה מניחה שהבחור לא יודע לתקשר כמו בן אדם. כי לא חושפים סטיות ופנטזיות לפני זה, בדיוק כמו שלא שואלים איזו תנוחה היא אוהבת בסקס לפני שהשיחה מגיעה לשם באופן אורגני.

זה, מה לעשות, פשוט לא נכון.

אנשים מגששים כדי לראות האם הצד השני מעוניין בבדסמ הרבה לפני אינטרקציה מינית, חלקנו גם רומזים על זה באפליקציות היכרויות.

אתה סתם יוצא עליו ומתייחס לשאלה לגיטימית באופן נורא מזלזל ומתנשא.

זה די מביך.
Master Bruce
לפני חודש • 25 במרץ 2024
Aristotle כתב/ה:
Master Bruce כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
Master Bruce כתב/ה:

זה, מה לעשות, פשוט לא נכון.

אנשים מגששים כדי לראות האם הצד השני מעוניין בבדסמ הרבה לפני אינטרקציה מינית, חלקנו גם רומזים על זה באפליקציות היכרויות.

אתה סתם יוצא עליו ומתייחס לשאלה לגיטימית באופן נורא מזלזל ומתנשא.

זה די מביך.

אם זה מביך אותך זה עניין שלך. ועכשיו שהפנית את תשומת ליבי לשרשור האחר, אני אעשה פרפרזה למה שמישהי חכמה כתבה שם:
"אז מה וזה, מלחמה אה? אגב את נטחנת בתחת?"
teacher​(שולט)
לפני חודש • 25 במרץ 2024
teacher​(שולט) • 25 במרץ 2024
סליחה מראש על הצרפתית, אבל אני רואה שהאנדרסטייטמנט הקטן שלי - "לא הבנתי" ממקודם, כנראה לא השיג את האפקט הרצוי.
עושה רושם שאתה קצת יהיר וקצת טיפשון.
יהיר כי אתה לא אומר בעצם כלום אבל בטוח שאתה עוזר למישהו פה,
וטיפשון, כי אתה לא קורא, או קורא ולא מבין, או מבין ולא מפנים, אבל יוצא מגדרך לתקוף אחרים ולהתעוואז עליהם, ואז יורה שטויות במיץ כשאין לך מה להגיד.

אני יכול לפרט יותר.
אם תרצה תגיד
Master Bruce
לפני חודש • 25 במרץ 2024
teacher כתב/ה:
סליחה מראש על הצרפתית, אבל אני רואה שהאנדרסטייטמנט הקטן שלי - "לא הבנתי" ממקודם, כנראה לא השיג את האפקט הרצוי.
עושה רושם שאתה קצת יהיר וקצת טיפשון.
יהיר כי אתה לא אומר בעצם כלום אבל בטוח שאתה עוזר למישהו פה,
וטיפשון, כי אתה לא קורא, או קורא ולא מבין, או מבין ולא מפנים, אבל יוצא מגדרך לתקוף אחרים ולהתעוואז עליהם, ואז יורה שטויות במיץ כשאין לך מה להגיד.

אני יכול לפרט יותר.
אם תרצה תגיד

תמשיך, תמשיך, אני לא חוסם שור בדיז'ון