לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם זה בכלל חשוב

fatpanda​(אחרת)
לפני חודש • 24 במרץ 2024
fatpanda​(אחרת) • 24 במרץ 2024
slave for ever כתב/ה:
לא הבנתי מה הקשר לפורום בנים על בנים...

פאאאאאק!!!!!
רק עכשיו ראיתי שלחצתי על השורה הלא נכונה 🥺🥺🥺🥺
וכל כך הרבה זמן בחרתי את הנכונה, ובדקתי כמה פעמים לפני...
בעיות קשב וריכוז - ואתה לא צריך כבר ללכת לקירקס. הקירקס יבוא אליך וישאר עד 120... פאאאאאק....
זוג פלוס​(שולטת)
לפני חודש • 24 במרץ 2024
זוג פלוס​(שולטת) • 24 במרץ 2024
אני חושבת שזה לא משנה באמת על מי הוא חושב או מפנטז.
לא נראה לי שיש מישהי שבודקת ושואלת את הגבר שלה אם הוא חשב עליה.
וממילא...הוא גם יכול לשקר בתשובה.
כמו שכתבת, אם את נהנית, טוב לך, מה זה בעצם משנה?

לכולנו יש פנטזיות שכוללות סיטואציות שהיינו רוצים לחוות או פרטנרים שלא בהכרח יתממשו או כוללים את בני/ות הזוג שלנו.
לטעמי, זה לא אומר כלום על הקשר.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני חודש • 25 במרץ 2024
לא נראה לי שזה חשוב על מה מפנטזים בשביל לגמור. אם זה מתבטא רק שם ולא פוגע בשום היבט של, הקשר אז לבריאות.

האם בעצמי הייתי מקבלת את זה? תלוי בפרטים. אם הוא מפנטז על גולדה מאיר אז סבבה. אם זאת האקסית שלו אז אולי זה פחות סבבה. לא יודעת, תלוי בנסיבות, תלוי במה שהוא עצמו אומר על זה, תלוי בסיבה שבגללה הוא בכלל סיפר לי על זה ובאיזה שלב בקשר סיפר לי על זה... ובעוד כל מיני דברים.
באופן עקרוני בפנטזיה הכל מותר. באופן ספציפי כל מקרה לגופו. כיוון שהוא סיפר שזה נובע מתסביך מסויים, הייתי מנסה להבין אם אותו תסביך יכול לפגוע בזוגיות שלנו וביכולת שלו לאהוב אותי. אם זה באמת רק פנטזיה אז סבבה, אבל אז אולי זה לא היה כזה נחרץ? לא יודעת.
מסכימה עם כל התגובות שמעלי, גם אלה שסותרות זו את זו.
Bluecollar​(שולטת)
לפני חודש • 25 במרץ 2024
Bluecollar​(שולטת) • 25 במרץ 2024
יולי Yuli כתב/ה:
לא נראה לי שזה חשוב על מה מפנטזים בשביל לגמור. אם זה מתבטא רק שם ולא פוגע בשום היבט של, הקשר אז לבריאות.

האם בעצמי הייתי מקבלת את זה? תלוי בפרטים. אם הוא מפנטז על גולדה מאיר אז סבבה. אם זאת האקסית שלו אז אולי זה פחות סבבה. לא יודעת, תלוי בנסיבות, תלוי במה שהוא עצמו אומר על זה, תלוי בסיבה שבגללה הוא בכלל סיפר לי על זה ובאיזה שלב בקשר סיפר לי על זה... ובעוד כל מיני דברים.
באופן עקרוני בפנטזיה הכל מותר. באופן ספציפי כל מקרה לגופו. כיוון שהוא סיפר שזה נובע מתסביך מסויים, הייתי מנסה להבין אם אותו תסביך יכול לפגוע בזוגיות שלנו וביכולת שלו לאהוב אותי. אם זה באמת רק פנטזיה אז סבבה, אבל אז אולי זה לא היה כזה נחרץ? לא יודעת.
מסכימה עם כל התגובות שמעלי, גם אלה שסותרות זו את זו.

אני מבינה מה שאת אומרת. ואין בעיה שיראה פורנו יאונן עליו ואין בעיה שיפנטז מדי פעם על אחרות
אבל בכוח להביא מישהי אחרת למיטה שלנו כדי לגמור?
איךה בדיוק זה מנכיח אותי?
אליפסה​(שולטת)
לפני חודש • 25 במרץ 2024
אליפסה​(שולטת) • 25 במרץ 2024
קודם כל אני מאמינה שמה שיש חשוב יותר ממה שאין. כמעט כל אדם סוחב איזשהו תיק. ואם התיק זה כל מה שאנחנו רואות לנגד עינינו, אז למה לנו להיכנס לזה? לרוב מתאהבים באדם ובוחרים להיות איתו בגלל כל הדברים הנפלאים שהוא כן. והשאר הוא חלק מהמסע.

יש אהבות למרות מחלות ונכויות. ויש גברים שחייבים לפנטז על הנעלים שלך כשהם גומרים, או על הזין של עצמם. לא יודעת כמה גברים ממש חושבים עליך כשהם גומרים, למרות שזה בהחלט יותר נחמד כשזה מה שקורה. אז האם זה ברייק דילר? לא בהכרח. אבל אם אין לו את זה גם במובנים אחרים, בהחלט כן.

בנוסף לכך, אני מאמינה שזוגיות טובה היא מסע יותר מאשר התאמה. השאלה היא אם את רוצה לצאת איתו למסע, יותר מאשר אם הוא "מתאים" לך על הנייר. האם הוא רגיש? תקשורתי? מודע לעצמו? פתוח לשינוי? מסוגל לפשרות? יש לבן זוגי תשוקות מיניות שבתחילת הקשר לא חשבתי שיש להן מקום בזוגיות. היום אלו גם התשוקות שלי. דברים משתנים.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני חודש • 26 במרץ 2024
מסכימה איתך אליפסה.
אך גם תוהה אם יש פנטזיות שיהיה לי קשה להכיל לעומת כאלה שקל. תמיד חשבתי שפנטזיות לא מאיימות עלי, שאני יודעת להכיל גם פנטזיה מחרידה או מעליבה ולעשות את ההפרדה. אבל התרחיש המסויים של אשה אחרת, ספציפית, מאתגר אותי. למה דווקא היא? למה אי אפשר בלעדיה? למה זה דבר שמקבלים ולא מנסים למתוח את גבולותיו?

אני לא אעזוב אהוב על דבר כזה, כי לא עוזבים על דבר אחד. אבל מניחה שזה משהו שיהיה לי צורך לחפור בו, ולא בהכרח אקבל בקלות. אני חושבת שאצטרך להבין, לפני שאצליח לקבל. לא בטוחה כי זה מאד תלוי בנסיבות, אבל זו התשובה שהדמיון שלי מחזיר לי מול הסיפור הזה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני חודש • 26 במרץ 2024
ומצד שני - לעזאזל, הרי הוא לא היה חייב בכלל לספר לי. הייתי יכולה לא לדעת. אז מה, להקשות עליו רק כי גילה לי את סודו? לא, זה לא נשמע לי נכון. אבל אני לא מצליחה לדמיין את זה אז הדמיון משלים לבד את התמונה, והיא שונה מהתמונה האמיתית. מי היא, אותה אשת מסתורין? ומה גרם לו לספר לי על זה? ומה הוא מבקש ממני לחשוב על זה? או מקווה? מה הוא עצמו חושב על זה? והאם לפני שסיפר הרגשתי שמשהו מוזר בינינו? וכמה זמן היה לי בעלטה? ואיך שאר הדברים בינינו? וכו' וכו'.

כלל האצבע הוא שבפנטזיה הכל מותר ואין שיפוט. אבל יכולים להיות יוצאי דופן איי גס.
קיצר אני סתם חושבת בכל רם. אין לי באמת תשובה אלא בעיקר הרבה שאלות.
אם זה היה קורה לי במציאות, הסקרנות והחמלה היו מתעוררים בי ראשונות, לפני שמגיעה הקנאה. הייתי מתחילה עם שאלות. ומשם ההמשך תלוי בתשובות.
Bluecollar​(שולטת)
לפני חודש • 26 במרץ 2024
Bluecollar​(שולטת) • 26 במרץ 2024
אני רוצה גם להתייחס לעובדה שאתם אומרות "פאק איט, הוא לא היה צריך לספר לי את הסוד".
ממתי במערכת יחסים זה בריא וטוב לשמור סודות? ממתי זה נכון לא להיות פתוח וכנה. בנושא שלדעתי הוא מהותי?
סווריןן
לפני חודש • 26 במרץ 2024
סווריןן • 26 במרץ 2024
אם הוא מפנטז על אישה מסויימת באופן קבוע כשהוא שוכב איתך, אז מה שהוא עושה איתך הוא באופן מעשי אוננות.
כן, זה אמור להפריע, כי זה אומר שאין בינכם סקס מלא, סקס שהוא מפגש.

זה שונה ממצב בו במסגרת סקס, לפעמים, מפנטזים על מישהו מזדמן כדי לגמור. בעיני, אין שום בעיה במשהו כזה, וזה מתבקש בסקס ארוך טווח עם פרטנר קבוע. כאן צריך להפעיל טאקט, ולא לשאול וגם לא סתם להתוודות.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני חודש • 27 במרץ 2024
Bluecollar כתב/ה:
אני רוצה גם להתייחס לעובדה שאתם אומרות "פאק איט, הוא לא היה צריך לספר לי את הסוד".
ממתי במערכת יחסים זה בריא וטוב לשמור סודות? ממתי זה נכון לא להיות פתוח וכנה. בנושא שלדעתי הוא מהותי?

תלוי איזה סודות. לפעמים יש לאנשים מחשבות כמוסות שהם לא משתפים מכל מיני סיבות כגון בושה או הגנה או אף התחשבות; אי אפשר באמת לשתף כל דבר שעובר לנו בראש, אין מספיק שעות ביממה. וגם, אנשים הם לא מושלמים. וגם - אפשר להוסיף מילה ולומר "לא היה חייב לספר לי *היום*". כי מתי חושפים דבר כזה? בדייט ראשון? שני? עשירי? מספרים מתישהו כשכבר יש קרבה מסויימת. אוזרים אומץ.
ואפשר גם לומר - יכולתי לא לדעת. לא הייתה לי דרך לגלות לבד. דה פקטו עד אתמול לא ידעתי. דה פקטו זה אפשרי שהדבר יתקיים ולא אדע. נעזוב את החובה שלו בצד רגע ונישאר עם העובדה הפשוטה שזה תרחיש אפשרי.
אז גם זו מחשבה שעולה.