שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תגידו, מה אתם עושים עם בראטיות?

כפותרגליים
לפני חודש • 26 במרץ 2024

...

כפותרגליים • 26 במרץ 2024
Bluecollar כתב/ה:
אני לא חושבת שהנשלט צריך ישר לרדת על ברכיו ולהכנע לכל רצונותיי.
אבל הוא צריך לבוא אלי מרצון משותף. הוא צריך להבין את מקומו. אני לא צריכה לעבוד קשה בשביל זה. רוצה? אתה בא אלי מרצונך ומתמסר מאלי בלי שאצטרך לכופף אותך או לחנך אותך.
היררכייה תבנה והמקום בו הוא סומך עלי ואני סומכת עלי אתך יבנה. אבל באים אלי מרצון.
אני מתרחקת מבראטים ומאנשים שמשחקים משחקים. אין לי סבלנות. גם לנשלט יהיה מקום אני לא מחפשת מישהו שיבטל את עצמו, אבל אף אחד לא בא אלי בדרישות.
מי שרוצה "שאוריד אותו על הברכיים", הוא לא בשבילי.
אני נהדרת ונפלאה ותבוא אלי לאור.

מתחבר מאוד (מהצד הנשלט)
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני חודש • 26 במרץ 2024

Re: תגידו, מה אתם עושים עם בראטיות?

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 26 במרץ 2024
השוקע כתב/ה:
אני שואל פה בשביל לתת לאינטו הזדמנות להגיב את אחת התגובות המעולות שלה.

אבל באמת, אנשים שאוהבים או נמצאים במערכת יחסים (בתחילתה או כבר ארוכה או שהיתה ונגמרה או כל דבר אחר), איך אתם מתמודדים עם הבראטיות? אני לא שואל בשביל לקנטר אלא באמת, תקשורת עם בראטיות זה לא אחד הדברים המתסכלים ביותר שיש לעולם הזה להציע? וזה לא שאני לא מכיר בראטיות ואפילו מחבב את חלקן, פשוט יש בסוג התקשורת הזה משהו מתסכל אינהרנטית ואני לא רואה את הערך המוסף בו.

כבר כתבתי אבל אכתוב שוב - אני שואל באמת, לא בשביל לטרגר או לפתוח במריבה פה, מנסה להבין מה הצד שהוא לא הבראטית אוהב פה (בקטע התקשורתי, לא מראה חיצוני וכו).

המממ, ומה לגבי "איכס, מה הקטע בלנשק מגפיים? ולעשות מסג' לכפות רגליים? ולקשור כאילו שזה מקרמה עם אנשים? מה כבר ארוטי בלהחדיר סאונד לתוך הזין של מישהו כאילו שאתה אורולוג?"

אתה במקום שמיועד לא.נשים שאוהבים דברים מוזרים ורק הבראטיות הן חידה בלתי פתורה ובעליל בקטגוריה של "איכס, איך אפשר למצוא משהו אירוטי ב-X" עבורך?

בהצלחה!
ג'ייק האדון הנכבד​(שולט)
לפני חודש • 26 במרץ 2024
מהעבודה שעשיתי בתחום עולה כמה אופציות :1) אלה שמחפשות אקשן
2) אלה שמחפשות מקום מבטחים להתבארט
3) אלה שרצות שתוכיח את עצמך
עכשיו זה שאחד מהאופציות שם לא אומר שאין אופציות נוספות אבל תבין ת'שורש של הבראט
1) אם אתה רוצה לזרום איתה תן לה אקשן אם לא ואתה מנסה 'להרגיע' -תבליג
2) אם אתה מהסוג שמתמודד עם בראטיות אז תתבארט בחזרה
3) תראה להם שזה שהם מתנהגות בצורה כל שהיא , לא אומר שזה מערער אותך לרצות להיות איתם
Dark-Desire​(שולט)
לפני חודש • 26 במרץ 2024
Dark-Desire​(שולט) • 26 במרץ 2024
BlueBear כתב/ה:
אני נתקלתי בשתי הגדרות שונות לבראטיות.
1. זאת מישהי שתתנגד לך. מצד אחד איתך ומצד שני תתנגד לכל מה שתגיד. להבנתי זאת אחת שרוצה לראות שאתה מסוגל להכיל אותה וגם להכניע אותה.
אישית אני לא רואה את עצמי עם אחת כזאת. גם אם זה מנגנון הגנה, אני לא הבנאדם להכניע את מי שלא מוכנע להכנע.
2. זאת מישהי שתציק לך בשביל לקבל תשומת לב. היא תתגרה, אבל לא תתנגד.
אני בהחלט יכול לראות את עצמי עם אחת כזאת. אני אדם מאוד רגוע ומאופק וניגוד כזה יוצר אינטרקציה מאוד מעניינת.

לא מוכנה להכנע זה בדיוק העניין
אישית אני לא מתחבר להתנהגות בראטית
שמתי לב מניסיוני שבהרבה פעמים מדובר באנשים שמנגנון ההגנה שלהם מנסה לחפות על "בעיות אישיות" כאלו ואחרות.
בעבודה שלי אני מתמודד מספיק עם התנהגות בראטית ואין לי עניין להכניס את זה לחיים האישיים שלי.
הסוג השני זה כבר משהו אחר שם יש יותר היתוליות ופאן אבל הרצון נמצא שם.
Silencewoman
לפני חודש • 26 במרץ 2024

Re: תגידו, מה אתם עושים עם בראטיות?

Silencewoman • 26 במרץ 2024
השוקע כתב/ה:
אני שואל פה בשביל לתת לאינטו הזדמנות להגיב את אחת התגובות המעולות שלה.

אבל באמת, אנשים שאוהבים או נמצאים במערכת יחסים (בתחילתה או כבר ארוכה או שהיתה ונגמרה או כל דבר אחר), איך אתם מתמודדים עם הבראטיות? אני לא שואל בשביל לקנטר אלא באמת, תקשורת עם בראטיות זה לא אחד הדברים המתסכלים ביותר שיש לעולם הזה להציע? וזה לא שאני לא מכיר בראטיות ואפילו מחבב את חלקן, פשוט יש בסוג התקשורת הזה משהו מתסכל אינהרנטית ואני לא רואה את הערך המוסף בו.

כבר כתבתי אבל אכתוב שוב - אני שואל באמת, לא בשביל לטרגר או לפתוח במריבה פה, מנסה להבין מה הצד שהוא לא הבראטית אוהב פה (בקטע התקשורתי, לא מראה חיצוני וכו).

״לא בשביל לפתוח מריבה״- אבל התחלת עם ביקורת לגבי ההתקשרות …. הגיון? 🤔
Master Bruce
לפני חודש • 26 במרץ 2024
Master Bruce • 26 במרץ 2024
אגב, למה לא לשאול את אותה שאלה על כל פטיש או קינק אחרים?
למה לא לשאול "מה אתן עושות עם כאלו שיש להם פוט פטיש"?

יש בראטיות, ויש מי שאוהב אותן ומי שלא.ומי שזה לא מושך אותו, לעולם לא באמת יבין למה זה מושך את מי שכן
teacher​(שולט)
לפני חודש • 26 במרץ 2024
teacher​(שולט) • 26 במרץ 2024
"כל רקדן והרגליו,
כל רקדן ותרגיליו,
הריקוד חי וקיים".

בראטס זה כיף, כנועות זה כיף,
דבר לא בא על חשבון השני.
ואף אחת מהן לא עושה את זה סתם, ואם כן, זה עובר די מהר.
כשזו הליבה, שווה להשקיע בה.

תחשבו על זה ככה - כל הזדמנות מאפשרת לך להראות "מי הבוס", ובראטס מספקות המון הזדמנויות כאלה icon_smile.gif
כפותרגליים
לפני חודש • 26 במרץ 2024
כפותרגליים • 26 במרץ 2024
מסכים לגמרי עם כל מי שכתב שאין טעם לשאול שאלות כאלו, כי זה פשוט עניין של העדפה ולא עניין רציונלי. לדוגמא באמת לשאול למה פוט פטיש (שלי יש ממנו בכמויות אינסופיות) זה כמו לשאול למה אני אוהב לאכול שווארמה או לא אוהב לאכול דג סלמון אפוי, אין הסבר רציונלי, כל אדם ומה שעושה לו את זה.

עם זאת, במקרה הזה ספציפי של הפוסט (שגם הוא אכן עניין של טעם אישי ואין מה להסביר) מעניין בכל זאת "לחפור קצת" ולנסות להוציא מה הכייף של אנשים שאוהבים את זה, ולמרות שזה עניין של העדפה נטו, זה לא שאי אפשר לענות בכלל על כאלו שאלות (לדוגמא דג סלמון אפוי מרגיש לי יבש ותפל, שווארמה לעומת זאת, עסיסית, מלוחה, שומנית ומתובלת, או לגבי כפות רגליים, מה שמטריף אותי בעיקר זה הצורה החיצונית שלהן וגם לגבי זה אפשר לפרט). ובאמת אני מבין את השאלה לגבי בראטיות כי לאנשים כמוני זה נראה משהו מעייף במיוחד, כמו ויכוח פוליטי חסר תכלית אבל אפילו יותר משעמם, תעשי מה שאת רוצה ותעזבי אותי בשקט, אני מוכן להכיל אולי איכשהו, אבל בטח שאני לא אתחיל לנסות "לחנך אותך". נכון שאני גם נשלט בכלל, אבל עדיין מעניין לחשוב איך אנשים אחרים, שבראטית זה מה שעושה להם את זה, בנויים.

אני יכול למשל סתם לזרוק איזו השערה שמדובר גברים שמעבר להיותם שולטים הם גם מאוד שלווים וסבלניים אולי אפילו עם רגש אבהי כלשהו והם איכשהו נהנים להראות לבראטית שהמשחקים שלה לא מזיזים להם, שיש אצלם איזה מתאם הפוך שככל שהיא יותר מציקה הם יותר נרגעים, ושאולי גם התהליך מאתגר אותם ויש להם סיפוק בהצלחה (כן, כמו מה שכתבתי קודם לגבי, כשאילפתי כלבים).

לכן, בכל אופן אני כן מבין את פותח הפוסט, כי זה מעניין להכיר מבני אישיות שונים ממך ולדעת מה מניע אותם, ויש הבדל בין להגיד "איכס פוט פטיש" או "איך אתה מסוגל להנות ממשהו כל כך מפריך ומעצבן" שאלו דברים שיפוטיים לבין לנסות להבין לעומק הנאות שממש זרות לך.

ושוב, כמובן שזה לא דבר מובן מאליו, כשאני רוצה להסביר למה אני אוהב שווארמה או פוט פטיש, ברור שקודם כל זה בגלל מה שזה מה ש"עושה לי את זה", ורק אחר כך אני יכול לנסות אולי (וגם זה לא בטוח) לתאר כמה מהמאפיינים שאני נהנה מהם.
deepThinker
לפני חודש • 26 במרץ 2024
deepThinker • 26 במרץ 2024
יש הרבה מה לעשות איתן ואיתם.
חבל לי ששולטות לא אוהבות כמעט סממנים כאלו.
הם רק רוצים תשומת לב, שיתייחסו אליהם, יאהבו אותם, להרגיש אתכם. והם נהנים גם מהתהליך עצמו.
Vampire Girl
לפני חודש • 26 במרץ 2024

זאת הקטע!!

Vampire Girl • 26 במרץ 2024
השוקע כתב/ה:
JustNobody כתב/ה:
סליחה אבל בתור בראטית אני חייבת לשאול
מה הכיף במישהי שאינה בראטית?????
מישהי שבאה כנועה מהבית, נו באמת.

אתה רוצה אותי על הברכיים?
תוריד אותי בעצמך.
אתה רוצה אותי שקטה ולא מתחצפת?
תגרום לי לשתוק.
תגרום חי לפחד ממה שיקרה לי ברגע שאתחצף אליך.
תגרום לי להתמסר אליך.

מה הכיף אם אני אעשה את זה בלי מאמץ?
איפה המשחק?
איפה ההישג?

אני מעדיפה לעבוד קשה וליהנות מהפירות שלי, ולא לשבת ולקבל אותם בחינם.

אבל זו רק אני.
בראטית.......

יש מרחק בין בראטית לבין מישהי שבאה כנועה מהבית, אבל בתשובה לשאלתך להיות מרדנית רק לשם המרדנות זה מעצבן וילדותי, כמו שכל הורה לטינאייג'רים יודע.