סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

Ddlg הצד שלו

Silencewoman
לפני חודש • 27 במרץ 2024

Ddlg הצד שלו

Silencewoman • 27 במרץ 2024
אשמח לתשובות מגברים על איך מבחינתם אמור להתנהל קשר של דאדי וילדה, איך ספציפית אתם רואים אותו (ברור שיש תיאום ציפיות ולכל אחד יש העדפה אחרת), וזאת בדיוק השאלה שלי, מה כולל קשר כזה מבחינתכם.
אודה לתשובות רלוונטיות 🧸
    התגובה האהובה בשרשור
השולט אור​(שולט)
לפני חודש • 27 במרץ 2024
השולט אור​(שולט) • 27 במרץ 2024
והתשובה הכי טובה למה ששאלת עכשיו, נמצאת מבחינתי בשיר שכתבתי:

אני אבוא מתוך הרוך
בעיניים שיביטו לתוכך
בעוצמה שתאפשר לך להתקיים.

אנכס לי את הנשימה שלך
את הגמירות שלך
את המיניות שלך
את העונג שלך
את הכאב שלך
את הפחד שלך
את הילדה שבך.

ואוהב.
הלן הדובה
לפני חודש • 28 במרץ 2024
הלן הדובה • 28 במרץ 2024
זו דינאמיקה שבא רצוי שיהיו רגעים של מיניות וכאלה שבלי. אני אישית אוהב את הילדותיות כל עוד היא איננה מוגזמת. זה חמוד ומושך בסיטואציות הנכונות ואפילו קצת התגעגעתי להיות דאדי למרות שאני והמילה הזו כבר לא כאלה חברים.

מה הייתי רוצה מדינאמיקה כזו? ילדה עם ישבן חצוף שיש לה המון אהבה לתת וצריכה לקבל לא פחות ומסוגלת לעניין אותי גם כשאין סקס.

וכמובן שתצייר. נשלטת ילדה קטנה שלא מציירת ציורים לאבוש שלה זה דבר עצוב לדעתי.
הלן הדובה
לפני חודש • 28 במרץ 2024
הלן הדובה • 28 במרץ 2024
אוסיף כי שכחתי - הלבוש! כל סגנון הפסטלים והחצאיות והגרביים החמודות. חייב להיות חלק בלתי נפרד מדינאמיקה כזו לדעתי.
דום וג'נטלמן
לפני יומיים • 30 באפר׳ 2024
דום וג'נטלמן • 30 באפר׳ 2024
מה כולל קשר Ddlg?

בעיניי, זה פשוט מאוד.
להוציא ממנה את הפוטנציאל האדיר שקיים בה.
איך אני יודע שיש פוטנציאל? אחרת לא הייתי מבזבז עליה את הזמן!

ובכל זאת, אנחנו הרי לא באתר של משרד החינוך. אז לדעתי מדובר בתהליך ששנינו נוכל ליהנות ממנו 👹. יש מצב שאני אהנה יותר...

וברור שלא כל אחת תהיה מוכנה לעבור את התהליך בשביל כל אחד- ומכאן מדובר בתהליך (לאו דווקא ארוך) הדורש ביסוס הקשר וההערצה של הקטנה לשולט שלה.
ממש לא לכל אחד מגיע היחס הזה!

האיכפתיות שלי באה לכדי ביטוי בקביעת גבולות לדרגות החופש שלה, ואילו ההתמסרות שלך באה לכדי ביטוי במאמץ לעמוד בכך.
לעתים יכול להיות שמדובר בדרגות חופש מזעריות. ויחד עם זאת מצופה ממך למצוא דרכים לעמוד באתגר. כך שאהיה גאה בך!

הכוונה למצוא איך להוסיף את הפן המיני בענייניי היומיום, שייתנו מענה גם לנטיה הסדיסטית שלי וגם לצורך שלך בחינוך.

אני חושב שזה דורש תכונות שאין לכל אחד-
סטדנרט גבוה, איכפתיות, השקעה והכוונה להעצמה. כן, גם בפן המיני, אבל ממש לא רק!
הוא​(שולט)
לפני יומיים • 30 באפר׳ 2024
הוא​(שולט) • 30 באפר׳ 2024
אני לא מתחבר לטרנד הזמני הזה אבל מכבד אחרים\רות
אני תוהה אם מישהו שבקושי גידל צב או אוגר בחופשת הקיץ וקרא לו יוני,
יכול להתנהל כ"הורה".

איכשהו מרגיש כמו שליטה בהפוך על הפוך
תהייה שולט אבל "תעבוד אצלי"
ולא נכנס לטעם של ה"עריות" כבר דשו בזה לא מעט.

מעדיף שפחה מולי
backgammon​(שולט)
לפני יומיים • 1 במאי 2024
backgammon​(שולט) • 1 במאי 2024
להבנתי, ההבדל המהותי בין דינמיקות daddy-girl (או mommy-boy) לדינמיקות בדס'מ אחרות זה באלמנט של ה-care-giving על שני צדדיו.

נשלטת שרואה עצמה או מבקשת לעצמה לחוות דינמיקה כlittle girl בד'כ תגיע ממקומות של רצון/צורך בטיפול והשגחה, כמובן עם הוריאציות המתבקשות .

כך שהpower exchange יהיה מבוסס על דינמיקה שיש בה אלמנטים של תפקידים שמהדהדים יחסי כמו-הורות, על כל ההשלכות.

יש המון אלמנטים שיכולים להיכלל או לא להיכלל , אבל זה כבר ברמה של הפרטים של המשתתפים הספציפיים... ומהבחינה הזו, ההבדל בין דינמיקות שליטה שונות הוא לא כזה גדול, ולכן אנשים נוטים לצבוע קשרים כאלה על סמך דעותיהם הקדומות.
Silencewoman
לפני יום • 1 במאי 2024
Silencewoman • 1 במאי 2024
backgammon כתב/ה:
להבנתי, ההבדל המהותי בין דינמיקות daddy-girl (או mommy-boy) לדינמיקות בדס'מ אחרות זה באלמנט של ה-care-giving על שני צדדיו.

נשלטת שרואה עצמה או מבקשת לעצמה לחוות דינמיקה כlittle girl בד'כ תגיע ממקומות של רצון/צורך בטיפול והשגחה, כמובן עם הוריאציות המתבקשות .

כך שהpower exchange יהיה מבוסס על דינמיקה שיש בה אלמנטים של תפקידים שמהדהדים יחסי כמו-הורות, על כל ההשלכות.

יש המון אלמנטים שיכולים להיכלל או לא להיכלל , אבל זה כבר ברמה של הפרטים של המשתתפים הספציפיים... ומהבחינה הזו, ההבדל בין דינמיקות שליטה שונות הוא לא כזה גדול, ולכן אנשים נוטים לצבוע קשרים כאלה על סמך דעותיהם הקדומות.

שאלתי את דעתך, איך אתה רואה את זה ולא סיפורים מהויקיפדיה…
סבלנות​(סדיסט)
לפני יום • 2 במאי 2024
סבלנות​(סדיסט) • 2 במאי 2024
לדעתי - רק אחרי שאתה נהייה אבא אתה לומד להיות דאדי אמיתי.
בין אם אתה מתחיל להיות דאדי או אבא לילדים אם אתה לוקח את זה כמה שזה - עבודה של 24/7 אתה תלמד להיות דאדי טוב.

בסופו של דבר זה מצריך להיות שם
נוכח
לרכך נפילות
להעצים עליות
להגן - מהעולם ממנה ובעיקר מעצמך
ללמד
אם אין לך מה ללמד - לא רק בהקשר המיני - להוביל שכלית קוגנטיבית - אל תיכנס לשם
אחרת זה סתם קשר פינוקי עם מין סוטה
לדבר - המון לדבר זה יתבסס בסופו של דבר על ההערכה והערצה של מי שעומד מולה והרצון להתמסר

לזה תוסיפי את כל מה שהלן כתבה
פחות דיבור חמודי וילדותי מידי...

היכולת לעצור ולהעריך לצד היכולת לעצור ולהעניש
זהו לדעתי...