צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ויברטור לגיל השלישי

Jeanne
לפני 4 שבועות • 30 במרץ 2024
Jeanne • 30 במרץ 2024
הייתה לי שיחה כזו עם אמא שלי, בבית קפה. השולחן לידנו רצה לקבור את עצמו.

בכל מקרה, אם יש לה כאבי מפרקים וקשה לה להחזיק את הצעצוע במקום גם אם יש לו ידית אחיזה נוחה אז את יכולה לנסות לבדוק את שני המוצרים הבאים שלא דורשים אחיזה

Dame EVA יושב על הדגדגן ומוחזק במקום על ידי השפתיים
We-Vibe Moxie יושב בתחתונים על הדגדגן ואפשר לשלוט עליו באמצעות אפליקציה

לגבי הסטיספייר שהרבה המליצו עליו ובצדק, יש כל מיני גרסאות שלו, ויש כאלה שהמוט אחיזה הוא במקביל לגוף ויש כאלה שהוא במאונך לגוף, שזה יכול אולי להיות אחיזה נוחה יותר לגיל המבוגר. יתרון נוסף שלו זה שהוא מביא לאורגזמה מאוד מהר, אז לא צריך להחזיק הרבה זמן ממילא...

יש חנויות נעימות מאוד ידודתיות לנשים, שיתנו לך להחזיק ולהרגיש את הרטט ביד כדי להבין יותר טוב מה תהיה החוויה. יכול להיות ששווה לך ללכת לכזו כדי לבדוק את האפשרויות, את יכולה ללכת אפילו יחד איתה אם היא זורמת על זה.

בהצלחה! ומלא אורגזמות לסבתא!
ellest
לפני 4 שבועות • 31 במרץ 2024
ellest • 31 במרץ 2024
Jeanne כתב/ה:
הייתה לי שיחה כזו עם אמא שלי, בבית קפה. השולחן לידנו רצה לקבור את עצמו.

בכל מקרה, אם יש לה כאבי מפרקים וקשה לה להחזיק את הצעצוע במקום גם אם יש לו ידית אחיזה נוחה אז את יכולה לנסות לבדוק את שני המוצרים הבאים שלא דורשים אחיזה

Dame EVA יושב על הדגדגן ומוחזק במקום על ידי השפתיים
We-Vibe Moxie יושב בתחתונים על הדגדגן ואפשר לשלוט עליו באמצעות אפליקציה

לגבי הסטיספייר שהרבה המליצו עליו ובצדק, יש כל מיני גרסאות שלו, ויש כאלה שהמוט אחיזה הוא במקביל לגוף ויש כאלה שהוא במאונך לגוף, שזה יכול אולי להיות אחיזה נוחה יותר לגיל המבוגר. יתרון נוסף שלו זה שהוא מביא לאורגזמה מאוד מהר, אז לא צריך להחזיק הרבה זמן ממילא...

יש חנויות נעימות מאוד ידודתיות לנשים, שיתנו לך להחזיק ולהרגיש את הרטט ביד כדי להבין יותר טוב מה תהיה החוויה. יכול להיות ששווה לך ללכת לכזו כדי לבדוק את האפשרויות, את יכולה ללכת אפילו יחד איתה אם היא זורמת על זה.

בהצלחה! ומלא אורגזמות לסבתא!

תודה!!! מעולה, פתחת לי את החשיבה. אני אנסה באמת ללכת לחנות ולחשוב ביחד עם המוכר/ת
ColdSteel
לפני 4 שבועות • 31 במרץ 2024
ColdSteel • 31 במרץ 2024
אני הזמנתי את זה לנשלטת. עושה רושם טוב. זה כמובן חיקוי אבל אם זה מתאים לה אז אפשר ללכת במידה והיא רוצה על משהו יותר משוכלל כמו סטיספייר פרו 3.
https://www.aliexpress.com/item/1005005064055685.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.71.62ee18020R5p9Z
anyzeany
לפני 4 שבועות • 1 באפר׳ 2024
anyzeany • 1 באפר׳ 2024
יש גם ויברטורים אנושיים. כאלה שממש נמשכים לבנות הגיל השלישי. סתם רעיון.
טלי35​(שולטת)
לפני 3 שבועות • 3 באפר׳ 2024

Re: ויברטור לגיל השלישי

טלי35​(שולטת) • 3 באפר׳ 2024
ellest כתב/ה:
מי חשב שאי פעם הסדרה ״גרייס ופרנקי״ תהפוך להיות המציאות שלי?
קיצר, סבתא שלי ביקשה שאקנה לה ויברטור. זה צריך להיות ויברטור עם גירוי לדגדגן וכזה שיתאים למישהי עם כאבי מפרקים אז כזה שלא דורש הפעלת לחץ עם פרק כף היד.
אשמח לחוכמת ההמונים אם יש לכם רעיונות/לינקים/חנויות שכדאי ללכת אליהן שיעזרו לי לבחור את הויברטור המתאים לה.
ואאחל לכולנו אורגזמות אינסופיות ושיח פתוח עם הנכדים שלנו גם בגיל 90 🙂

מציעה להתייעץ עם יונתן ברק 😉
בשלול
לפני 3 שבועות • 3 באפר׳ 2024
בשלול • 3 באפר׳ 2024
א. אני מרותק מהשרשור.
ב. אהבתי מאוד את ההתייחסות להשפעת הרטט על התעלה הקרפלית.
ג. בואי לא נשכח שסבתא מגיעה מדור שבו היו מחברים ויברטורים עם מנועים של 2000w לשקע הבייתי והדבר הזה היה מחלטר גם כ"מכשיר מסאז'ים" וחובט שטיחים. כך שיכול להיות שכל האייפונים החמודים האלה שמוכרים לכן היום, לא יעשו את העבודה.
ד. איזה כיף. בהצלחה.
danishaton​(מתחלף)
לפני 3 שבועות • 4 באפר׳ 2024

Re: ויברטור לגיל השלישי

danishaton​(מתחלף) • 4 באפר׳ 2024
ellest כתב/ה:
מי חשב שאי פעם הסדרה ״גרייס ופרנקי״ תהפוך להיות המציאות שלי?
קיצר, סבתא שלי ביקשה שאקנה לה ויברטור. זה צריך להיות ויברטור עם גירוי לדגדגן וכזה שיתאים למישהי עם כאבי מפרקים אז כזה שלא דורש הפעלת לחץ עם פרק כף היד.
אשמח לחוכמת ההמונים אם יש לכם רעיונות/לינקים/חנויות שכדאי ללכת אליהן שיעזרו לי לבחור את הויברטור המתאים לה.
ואאחל לכולנו אורגזמות אינסופיות ושיח פתוח עם הנכדים שלנו גם בגיל 90 🙂

ממליץ על
פטישדיל
Master Bruce
לפני 3 שבועות • 4 באפר׳ 2024
Master Bruce • 4 באפר׳ 2024
אני רק שאלה: מה זה "הגיל השלישי"?
ellest
לפני 3 שבועות • 5 באפר׳ 2024
ellest • 5 באפר׳ 2024
Master Bruce כתב/ה:
אני רק שאלה: מה זה "הגיל השלישי"?