בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ההבדל בין שולטת לילדה מפונקת

ArchAngel​(שולטת)
לפני 4 שבועות • 3 באפר׳ 2024
ArchAngel​(שולטת) • 3 באפר׳ 2024
בשרשור ההוא היא כתבה "ללא תמורה מצידי" או משהו בסגנון.
העניין הוא שבקשר, כל סוג של קשר, גם חד פעמי, תמיד יש אינטרס הדדי.
ובקשר של "מלכה מנצלת ועבד סנג'ר" יש אינטרס לאותו "עבד" לזכות לגירוי המאזוכיסטי שלו.

די מהר היא תתבדה ותבין שבכל מקרה מצופה ממנה למלא את החלק שלה בעסקה, גם אם הוא מכריז גרנדיוזית בעת חרמנות "כמה הוא סמרטוט".
שהיא תצטרך לתחזק את היותה מושא לתשוקה בעיניו ולהמשיך להדליק אותו ולעורר בו עניין בדס"מי כדי שימשיך לבעור בו הדחף "לשרת אותה".
שהיא תצטרך להשקיע בלהיות בקשב כלפיו ולא להתמקד רק בעצמה, כי ברגע שהיא לא תשחק בגבולות הגזרה שלו, הוא פשוט לא יהיה שם.

היא צריכה לזכור שיש סיבה שהוא משרת אותה, דווקא אותה כאישה שהוא נמשך אליה, ולא בחר באמא שלו, בגבר אחר, או באיזו קשישה ניצולת שואה לסחוב להם את הקניות.
כי מבחינתו זה מיני לחלוטין, וזה לא נטו לסחוב קניות לשם סחיבה.
כשגירוי מיני נוכח יש ציפיות בהתאם, היחס בהתאם, כל הדינמיקה בהתאם. אין באמת "מתנות חינם".
זו לא התנדבות בעמותה לנזקקים.

אנחנו רואים את זה באינספור שרשורים של "הוא נעלם" ו"היא ניצלה אותי" מרוב שהציפיות של השניים שונות לחלוטין. זה עובד רק כשהדינמיקה הדדית, כשאת מעניקה לנשלט את הצורך הבדס"מי שלו (שהוא מעבר לסחיבת הקניות עצמה, הרבה יותר מזה) והוא בתמורה מעניק לך את השירותיות.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי אפר' 03, 2024 1:08 pm, סך-הכל נערך 3 פעמים
KINKI OZZY​(מתחלף)
KINKI OZZY​(מתחלף) • 3 באפר׳ 2024
ArchAngel כתב/ה:
ובקשר של "מלכה מנצלת ועבד סנג'ר" יש אינטרס לאותו "עבד" לזכות לגירוי המאזוכיסטי שלו.

די מהר היא תתבדה ותבין שבכל מקרה מצופה ממנה למלא את החלק שלה בעסקה, גם אם הוא מכריז גרנדיוזית בעת חרמנות "כמה הוא סמרטוט".
שהיא תצטרך לתחזק את היותה מושא לתשוקה בעיניו ולהמשיך להדליק אותו ולעורר בו עניין בדס"מי כדי שימשיך לבעור בו הדחף "לשרת אותה".
שהיא תצטרך להשקיע בלהיות בקשב כלפיו ולא להתמקד רק בעצמה, כי ברגע שהיא לא תשחק בגבולות הגזרה שלו, הוא פשוט לא יהיה שם.

היא צריכה לזכור שיש סיבה שהוא משרת אותה, דווקא אותה כאישה שהוא נמשך אליה, ולא בחר באמא שלו, בגבר אחר, או באיזו קשישיה ניצולת שואה לסחוב להם את הקניות.
כשגירוי מיני נוכח יש ציפיות בהתאם, היחס בהתאם, כל הדינמיקה בהתאם. אין באמת "מתנות חינם".
זה לא התנדבות בעמותה לנזקקים.

אנחנו רואים את זה באינספור שרשור של "הוא נעלם" ו"היא ניצלה אותי" מרוב שהציפיות של השניים שונות לחלוטין. זה עובד רק כשהדינמיקה הדדית, כשאת מעניקה לנשלט את הצורך הבדס"מי שלו (שהוא מעבר לסחיבת הקניות עצמה, הרבה יותר מזה) והוא בתמורה מעניק לך את השירותיות.

בהחלט מסכים ותמיד כיף לקרוא את התובנות שלך, תהיתי מה יהיה הטייק שלך בנושא...
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 3 באפר׳ 2024
ArchAngel כתב/ה:

היא צריכה לזכור שיש סיבה שהוא משרת אותה, דווקא אותה כאישה שהוא נמשך אליה, ולא בחר באמא שלו, בגבר אחר, או באיזו קשישה ניצולת שואה לסחוב להם את הקניות.

אנחנו רואים את זה באינספור שרשורים של "הוא נעלם" ו"היא ניצלה אותי" מרוב שהציפיות של השניים שונות לחלוטין. זה עובד רק כשהדינמיקה הדדית, כשאת מעניקה לנשלט את הצורך הבדס"מי שלו (שהוא מעבר לסחיבת הקניות עצמה, הרבה יותר מזה) והוא בתמורה מעניק לך את השירותיות.

אבל אנחנו בעולם הפנטזיה 😥
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 3 באפר׳ 2024
שולטות מתלוננות הרבה על כך שנשלטים מחפיצים אותן, ובצדק. אבל יש המון החפצה גם מהצד השני, לאו דווקא מדוגמאות קיצוניות כמו ההיא שרוצה נשלט שיעשה כל מה שהיא רוצה ללא תמורה. כנראה בגלל ההיצע הנרחב, שולטות רבות מפגיזות ברשימת דרישות מפורטת שהופכת את הנשלט הפוטנציאלי למוצר מדף בסופרמרקט במקום לבן אדם, שהדבר הכי חשוב הוא שיהיה איתו חיבור אנושי.

מחפשת נשלט נייד, גר ברדיוס 20 ק"מ מקריית עקרון, זמין למפגשים מתי שאני רוצה ולפחות פעמיים בשבוע, בעל רישיון נהיגה ורכב כי אני לא ניידת, אוהב קשירות וניוש, אין לו בעיה עם פומביות, שירותי, נקי, עור שחום, 1.80 ומעלה, אקדמאי, יודע לפנק, אני אוהבת מתנות ומצפה שיידע לחזר, ללא מין, לא קמצן, בגיל 28-35, לא ימני, לא בקטע של פוט פטיש, ואם אתה לא עומד בכל התנאים אז אל תפנה!!!!!

ואחר כך אותן שולטות מתפלאות שהנשלטים שמגיעים אליהן הם לא בני אדם. אבל לא ביקשתן בן אדם.
Sunna סאנה​(שולטת)
Sunna סאנה​(שולטת) • 3 באפר׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
KINKI OZZY כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
יש כאלו שאוהבים את השולטות הקרות הביציות הנצלניות. כאלו שיגידו "אני רעבה מי שולח לי המבורגר" או "השארתי לך קערת מים בחוץ".
הן יודעות מה הן שוות ולוקחות מה שמגיע להן.

ויש כאלו שיעדיפו עוצמה רכה יותר.
היו אנשים שלא הייתי כלבה וקרה מספיק בשבילם.

אני מניחה שלכל אחד יש את הצורך ורצון שלו.
גם לאלו שרוצים את הריחוק וגם אלו שרוצים לרצות ולראות את השמש מחייכת

לא יודע אם ראית תפוסט מאתמול אבל זה היה אחד הדיבורים היותר נצלניים ומגעילים שראיתי ... ובלי שום נכונות להבין שיש גם בנאדם בצד השני
יכול להיות שזה הקטע של חלק מהאנשים. לי אישית קשה עם זה.

יש אנשים שמממש ממש מתחברים לזה. בקטע של אישה שאומרת ולוקחת מה שהיא רוצה. חזקה עוצמתית קר כל העולם נולד בשבילה

ולא נראה לי שראיתי את הפוסט

את צודקת וזה לגמרי נכון, אבל בסופו של דבר בתוך כל אקט יש גם עניין של מודעות לכך שבסוף זו מעין העמדת פנים, וששנינו כן בני אדם לא משנה כמה שאגיד אחרת במצב אחר.
אני מכירה פוסטים שלך ואת הפרופיל שלך אז ברור לי שאת יודעת את זה, אך אכתוב כאן כי אני חושבת שזה מה שאני הבנתי מהפוסט- מדובר כאן על שולטות אבל אני אדבר על דומים-ות בכללי, שגם בתחילת וגם בסיום האקט באמת לא חושבים על הפרטנר שלהם כאדם נוסף בסיטואציה.
בתוך בדסם יש לשני הצדדים אחריות לזכור שיש אדם שעומד מולם, גם אם הם בשום נקודה ביחסים שלהם לא יראו את זה, וגם אם זה לעולם לא ידובר.
הדום-ית חייב-ת להיות מודע-ת לכך שיש אדם מולה, כי זה מה שמחייב את ההבנה שיש גבולות, שלא כל מה שאני רוצה אני אכן אקבל, כי לפעמים זה יפגע האדם השני באופן אמיתי ולא אתי.
סאב-ית חייב-ת להיות מודע-ת לכך שהצד השני הוא אדם עם רגשות, עם ערך עצמי כלשהו, שיכול להיעלב באמת ושרוצה וצריך גם לנוח ולא להצטרך לחשוב על הכל לתכנן הכל ולהחזיק את החוויה של האדם האחר בראש כל הזמן.
בתכלס שני הדברים שאמרתי נכונים לשני התפקידים
שוב
זאת למרות שבתוך הקשר בדסמי לגמרי יש סוגי קשרים בהם הם מעולם לא יחשבו על זה, והקשר יתחיל וייגמר באווירה קרה, מרוחקת ובאווירה של ניצול, ששני הצדדים יהנו ממנו. אבל העניין יכול להתרחש באופן אתי שעדיין יקרא בדסם ולא ניצול או בעיה נפשית של חוסר בגבולות על כדי פגיעה בתפקוד, רק אם יש מודעות לכך.
זהו יצא שבסוף אפילו לא באמת הגבתי לך אלא בכללי את דעתי וזה פשוט התקשר לי למה שעלה לי משכתבת
כפותרגליים

...

כפותרגליים • 3 באפר׳ 2024
ArchAngel כתב/ה:

מדויק לחלוטין, בעיקר כשמדובר בקשרים שמבוססים על BDSM (כי כשמדובר בקשרים ונילים של זוגיות שיש בהם דגש על אהבה יותר מאשר מיניות, המצב יכול להיות שונה).
Master Bruce
Master Bruce • 3 באפר׳ 2024
זכותה לרצות מה שבא לה.
גם אני רוצה 10 מליון דולר בלי להיות צריך לעשות כלום בתמורה.
לפחות היא כנה לגבי זה שזה מה שהיא רוצה.
וזכותה לפרסם בפרהסיה איזה אדם היא, ושכולם יראו וידעו.

חבל רק שהפוסט כבר לא קיים יותר ואנשים לא יודעים ממי להזהר.
--Nir--
--Nir-- • 3 באפר׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
יש כאלו שאוהבים את השולטות הקרות הביציות הנצלניות. כאלו שיגידו "אני רעבה מי שולח לי המבורגר" או "השארתי לך קערת מים בחוץ".

שליטה בסגנון קר יותר ממש לא אמורה ובטח לא מחויבת להגיע כרוכה בנצלנות וסחיטה.
היא אפילו יכולה להיות אכפתית ואחראית, וטוב שכך.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 3 באפר׳ 2024
--Nir-- כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:

שליטה בסגנון קר יותר ממש לא אמורה ובטח לא מחויבת להגיע כרוכה בנצלנות וסחיטה.
היא אפילו יכולה להיות אכפתית ואחראית, וטוב שכך.

לא דיברתי על סחיטה. דיברתי על זה שיש אנשים שאוהבים את הניצול הזה. שאוהבים להרגיש שהן נותנים למען אותה אישה שהעולם נועד לתת לה. יש אנשים שצריכים את זה להיות עבד לרצונות שלה. לתת כל כך הרבה ולקבל כל כך מעט.

שום דבר לא מחויב. אבל לא מדובר בסחיטה.
ושוב, יש אנשים שאוהבים את זה. את הגישה הזו.
יש בה קור מסוים וריחוק מסוים.
Snitch
Snitch • 3 באפר׳ 2024
אני אישית עושה הפרדה בין הפנטזיה למציאות.
ברמה הפנטזיה, נשים יהירות שבטוחות שהעולם נברא עבורן, זה הדבר שאותי אישית הכי מדליק, בייחוד כשמדובר ביהירות שהיא יחסית מוצדקת ולא כזאת שנובעת מחוסר מודעות.
עדיין אני מתרחק מהן כמו מאש, כי בסופו של דבר אין לי עניין אמיתי בקשר כזה, מלבד חרמנות שטחית. ברור לי שלהיות עם מישהי שהיא באמת כזאת, זה משהו שיעשה לי רע בכל מובן אפשרי, ועם כל הכבוד למזוכיזם הנפשי שלי, גם לי יש גבול:}