לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ההבדל בין שולטת לילדה מפונקת

the rain song
לפני חודש • 4 באפר׳ 2024
the rain song • 4 באפר׳ 2024
הפוסט שלה לא היה "אני רוצה ודורשת" והוא לא הציג ריחוק וקור.
הוא היה קלולסיות מוחלטת באנשים ובמציאות.
לכן הוא היה מצחיק.
כי באמת, יש גבול עד כמה אפשר להיות מנותק מהחיים.
Bluecollar​(שולטת)
לפני חודש • 4 באפר׳ 2024
Bluecollar​(שולטת) • 4 באפר׳ 2024
אם כל מטרת השרשור הוא לתקוף מישהי, אז זה בעייתי.
KINKI OZZY​(מתחלף)
לפני חודש • 4 באפר׳ 2024
KINKI OZZY​(מתחלף) • 4 באפר׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:

אני זה שהתחיל את השרשור ואם מטרת השרשור הייתה שיימינג הייתי מציין שם או את שם הפוסט ולא עשיתי את זה בשום שלב. מטרת הפרסום הייתה לנסות להגיד שגם בעולם הזה רצוי למינימום של התנהגות אנושית עם מחשבה. כמו שמעצבן אותי שדושים מתנהגים כמו חרא לנשים ואחר כך אני חוטף ריקושטים בלי שעשיתי כלום, ככה פוסט מהסוג הזה עושה שירות רע למושג שולטת ועלול לייצר איזה מיסקונספציה לגביה + לא באמת היה בו קשר לעולם הזה הוא פשוט היה דיבור מרושע וחסר מודעות נטו. אני בעד דיון ומגוון דעות והשרשור הזה לגמרי עשה את זה...
Bluecollar​(שולטת)
לפני חודש • 4 באפר׳ 2024
Bluecollar​(שולטת) • 4 באפר׳ 2024
KINKI OZZY כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:

אני זה שהתחיל את השרשור ואם מטרת השרשור הייתה שיימינג הייתי מציין שם או את שם הפוסט ולא עשיתי את זה בשום שלב. מטרת הפרסום הייתה לנסות להגיד שגם בעולם הזה רצוי למינימום של התנהגות אנושית עם מחשבה. כמו שמעצבן אותי שדושים מתנהגים כמו חרא לנשים ואחר כך אני חוטף ריקושטים בלי שעשיתי כלום, ככה פוסט מהסוג הזה עושה שירות רע למושג שולטת ועלול לייצר איזה מיסקונספציה לגביה + לא באמת היה בו קשר לעולם הזה הוא פשוט היה דיבור מרושע וחסר מודעות נטו. אני בעד דיון ומגוון דעות והשרשור הזה לגמרי עשה את זה...

אני מרגישה שאני מנהלת דיון על איזה משהו שלא ראיתי.
כאילו "את לא יודעת על איזה אסון מדובר" במקום לנהל דיון על התנהגות רחבה יותר.
KINKI OZZY​(מתחלף)
לפני חודש • 4 באפר׳ 2024
KINKI OZZY​(מתחלף) • 4 באפר׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
KINKI OZZY כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:

אני מרגישה שאני מנהלת דיון על איזה משהו שלא ראיתי.
כאילו "את לא יודעת על איזה אסון מדובר" במקום לנהל דיון על התנהגות רחבה יותר.

לא קרה שום אסון ואני מבין מה את אומרת, לפעמים הדיון נוטה למקומות פחות פרקטים אבל מסתבר שזה פרט לאנשים על איזה עצב חשוף כי זה הוציא תגובות דיי מגוונות מאנשים שונים. ודיון לתפיסתי זה דבר חיובי לרוב.