בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הבעיה עם מתחלפים?

Bluecollar​(שולטת)
לפני 3 שבועות • 9 באפר׳ 2024
Bluecollar​(שולטת) • 9 באפר׳ 2024
Seayam כתב/ה:
אליפסה כתב/ה:
לא היתה לי כוונה להגדיר מתחלפים. אני בטוחה שיש מנעד גדול של תפיסות וצרכים אצל מתחלפים. וגם ברור שכל המושגים האלו גסים מאוד. כולל המושג "משחק".

אני אומרת שהיחס של מתחלפים לבדס"מ הוא משחקי, כי התפיסה שלהם את עצמם כנשלטים היא תלוית זמן, מקום ואדם. בדיוק כפי שאני סוכנת נדל"ן רק כשאני משחקת מונופול.

אני מתחלפת ו i do not approve this message.

לא הבנתי על בסיס מה את אומרת את זה. את מתחלפת? יש הרבה נשלטים שהנשלטות שלהם תלוית זמן, כי הם נשלטים רק במיטה. או רק במועדון. או רק עם ההיא ולא עם ההוא. אותו דבר שולטים. בקיצור: יומרני משהו ומשטיח.

גם אני לא הבנתי
Mary Jane
Mary Jane • 9 באפר׳ 2024
״הבעיה״ דומה ל״בעיית״ הביסקסואלים: הידיעה העקרונית (ולאו דווקא הממשית), כי מולך אדם ורסטילי שאינך יכול לספק, אלא אם יחנוק חלק בעצמו.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 9 באפר׳ 2024
אגיד שהקושי שלי הוא שכדי להיות שולטים יש בהם גם וייב בוסי "דורש" שלי זה לא מתאים.
אני לא מצפה להתרפסות אח התחננות. אני מצפה לשיח עדין ומכבד
danishaton​(מתחלף)

Re: מה הבעיה עם מתחלפים?

danishaton​(מתחלף) • 9 באפר׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
חברה שואלת.
אם הכללים ברורים ועל השולחן וההירכייה. מה הבעיה?
למה זה אישיו?
מה היא לא מבינה ומפספסת

למה שתהייה בעייה

עם מי שנהנים מהכול
danishaton​(מתחלף)

Re: מה הבעיה עם מתחלפים?

danishaton​(מתחלף) • 9 באפר׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
חברה שואלת.
אם הכללים ברורים ועל השולחן וההירכייה. מה הבעיה?
למה זה אישיו?
מה היא לא מבינה ומפספסת

למה שתהייה בעייה

עם מי שנהנים מהכול
Bitchy
Bitchy • 9 באפר׳ 2024
אני פה כדי לומר שמתחלפים וביסקסואלים זה כלכך לא אותו הדבר..
בתור בי- סקסואלית, שהיא גם מונוגמית, לא ארגיש את החוסר בקשר עם המין האחר בזמן שאני במערכת יחסים, אומנם יהיו כאלו שכן.
בתור מתחלפת לעומת זאת, אוכל למצוא את שני הצדדים באדם נוסף אחד שהוא גם מתחלף.
אבל כל קשר והדינמיקה שלו.

ומה בעייתי במתחלפים? לא נתקלתי בבעיה מסויימת, כל עוד יודעים לתקשר ונותנים לסיטואציה לזרום, זה יכול להיות הדבר הכי מדהים שיש!
אני חושבת שאנשים שטוענים שמתחלפים אינם באמת 'בדסמים טהורים' הם פלוצים טהורים בעצמם.
KINKI OZZY​(מתחלף)
KINKI OZZY​(מתחלף) • 9 באפר׳ 2024
זה נחמד לקרוא מלא אנשים שמסבירים לך שמה שאתה זה בעצם משהו אחר (שאתה לא) מישהו כתב את זה כבר פה קודם, ביחס למקום שרובו אנשים נון קונפורמיסטים יש פה דיי הרבה שיפוט ויוהרה לצד אנשים שכן מכילים את השונה. לא מבין מה כל כך קשה בלקבל שלבנאדם יש מנעד רחב והוא יכול להנות מ2 האספקטים של השליטה. לפעמים בא לי ככה ולפעמים אחרת וזה עד כדי כך פשוט, אין לי יומרה לקרוא לעצמי שולט למרות שאני יותר דומיננטי ואני בטח ובטח לא נשלט קלאסי (נאמר מנסיון) לא מבין מה הצורך הזה למסגר אותך לתוך משהו בכוח...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
נכון ביצ'י, גם לי זה לא נראה אותו הדבר בכלל,

אבל גם לא נראה לי שמישהו ברצינות השווה בין הדברים. ההשוואה התייחסה לא לדבר עצמו אלא למבנה הטיעונים אודותיו. אלה ואלה נוטים להיות מטרה למנהג המגוחך לומר "זה לא קיים" על דבר שאובייסלי קיים 🙂
Fashion kitty​(אחרת)
Fashion kitty​(אחרת) • 9 באפר׳ 2024
Mary Jane כתב/ה:
״הבעיה״ דומה ל״בעיית״ הביסקסואלים: הידיעה העקרונית (ולאו דווקא הממשית), כי מולך אדם ורסטילי שאינך יכול לספק, אלא אם יחנוק חלק בעצמו.

אולי די להחליט עבור אנשים אחרים מה יכול ומה לא יכול לספק אותם?!
אליפסה​(שולטת)
אליפסה​(שולטת) • 9 באפר׳ 2024
Seayam כתב/ה:
אליפסה כתב/ה:
לא היתה לי כוונה להגדיר מתחלפים. אני בטוחה שיש מנעד גדול של תפיסות וצרכים אצל מתחלפים. וגם ברור שכל המושגים האלו גסים מאוד. כולל המושג "משחק".

אני אומרת שהיחס של מתחלפים לבדס"מ הוא משחקי, כי התפיסה שלהם את עצמם כנשלטים היא תלוית זמן, מקום ואדם. בדיוק כפי שאני סוכנת נדל"ן רק כשאני משחקת מונופול.

אני מתחלפת ו i do not approve this message.

לא הבנתי על בסיס מה את אומרת את זה. את מתחלפת? יש הרבה נשלטים שהנשלטות שלהם תלוית זמן, כי הם נשלטים רק במיטה. או רק במועדון. או רק עם ההיא ולא עם ההוא. אותו דבר שולטים. בקיצור: יומרני משהו ומשטיח.

עברו 10 חודשים, אבל אנסה...
זו ההגדרה שאני מכירה למתחלף. מישהו שעושה בדס"מ לפעמים כשולט ולפעמים כנשלט. מישהו שיש לו יחס משחקי לתפקידים הבדסמים, ולא רואה בהם זהות.

אשמח לשמוע עם מה אינך מסכימה ואיך את מגדירה מתחלפים.

מאחר שאינך מכירה אותי, נסי שלא ליחס לי יומרנות, אלא פשוט להסביר את דעתך על הנושא.