סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אני שייך לפה?

מצא חן במדבר
לפני 3 שבועות • 10 באפר׳ 2024

האם אני שייך לפה?

מצא חן במדבר • 10 באפר׳ 2024
לאחר שוטטות ארוכה באתר המופלא הזה ,
חייב לשאול , ( לאחר שראיתי המון מסרים סותרים בבלוגים שונים(
האם עולם השליטה זה משהו כדרך חיים, אנסה להיות יותר ספציפי,
אם עניין השליטה משחק בי רק לחדר המיטות, וגם הבחירות מתחלפות לפי החשקים , פעם שולט פעם נשלט פעם סתם מאהב רומנטי ,
האם זה אאוט סיידר בקהילה הזו?
נ.ב , וזה נ.ב חשוב מאוד , כישרון הכתיבה והספרותיות והאומנות והשנינות שיש פה למרבית הא.נשים היא נדירה וזו עוד סיבה חשובה לכשעצמה להיות פה 😊
ד"ש חמה מניו יורק הרחוקה
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 3 שבועות • 11 באפר׳ 2024
בלוסום​(לא בעסק) • 11 באפר׳ 2024
זה איך שבא לך.. יש כאלה שזה בשבילם דרך חיים ויש כאלה שעבורם זה משחק תפקידים לחדר המיטות ותו לא... זה נתון רק להחלטה שלך..
כפותרגליים
כפותרגליים • 11 באפר׳ 2024
למה צריך להיות שייך? אני לא שייך לשום מקום. אבל בוא נאמר שכאן אני ארגיש בנוח (יחסית) לתאר את ההעדפות המיניות המאוד לא קונבנציונליות שלי וחשוב לא פחות, אפילו לחפש מישהי שזה איכשהו יכול לדבר אליה או לפחות להיות נסבל מבחינתה. כי זה בדיוק המקום להרגיש חופשי עם כל השריטות שיש לך בחדר המיטות. כאן, דווקא מי שלא מקבל את ההעדפות שלך הוא זה שאמור להיות "לא בסדר".
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 11 באפר׳ 2024
חשבת להכנס לאתר ולמצוא סקס קינקי ונשים זורמות וגילית שלא?
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 11 באפר׳ 2024
לא
השוקע
השוקע • 11 באפר׳ 2024
כן
וולק​(שולט)
וולק​(שולט) • 11 באפר׳ 2024
שייכות זה עניין של תחושה. אם אתה שואל, אתה מטיל ספק.
אם יש לך צורך להיות שייך לקהילה של אנשים בדסמיים, יש המון אפשרויות: פייסבוק, טלגרם, מסיבות וגם באתר תמצא.
זה הכל עניין של מה המטרה בסוף.
אם יש מטרה, יש דרך.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 11 באפר׳ 2024
אתה לגמרי שייך. יש פה מנעד רחב בין אנשים כמוך שעניין השליטה עבורם הוא קליל ומשחקי לבין אנשים שלוקחים אותו ברצינות תהומית והופכים אותו לזהות. תהיה מי שאתה ומצא לך מישהי שמחפשת את מי שאתה. כל הזמזומים ברקע לא באמת חשובים. ברוך הבא!
    התגובה האהובה בשרשור
מצא חן במדבר
מצא חן במדבר • 11 באפר׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
חשבת להכנס לאתר ולמצוא סקס קינקי ונשים זורמות וגילית שלא?
,
---- א. לא חייב לך דין וחשבון
ב . תתפלאי אבל יש לי מפה חוויות מדהימות עם נשים מדהימות , וקצת פחות ברוטאליות מהסגנון שלך
ג. אמנם צעיר ממך אבל קחי טיפ , לא בכל מקום צריך לדחוף את האף , אם אין תגובה עניינית פשוט לא כותבים