ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סטראפון

Bluecollar​(שולטת)
לפני שבועיים • 16 באפר׳ 2024
Bluecollar​(שולטת) • 16 באפר׳ 2024
danishaton כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:
לא מוצאים אותן, יוצרים איתן קשר.
בדיוק כמו שלא מוצאים מישהי שאתה רוצה לחדור אליה רק על סמך זה.
כי זה לא משנה אפילו אם זאת המיניות שלה וכל מה שהיא מפנטזת עליו, לא מעניין אותה הזין שלך או החור שלך ספציפית אם אתה כגבר לא מסקרן אותה ולא נוצרה ביניכם כימיה.

אני לא אומרת שזו בהכרח הגישה שלך, אבל הרבה גברים נוטים לחפש קודם כל את הפטיש וזה מרחיק מהם נשים שדווקא חולקות איתם אותו.

אצלי למשל זה לא קינק ולא פטיש, זו המיניות שלי, מה שמתרכז אליו הדחף המיני שלי, עבורי זו דרך לעשות בה סקס, ולהביע תשוקתי לגבר.
ולכן כשחיפשתי טרם נישואיי, מי שעבורו זה היה גבול הפך גם לגבול שלי (עד כדי שלא הייתי מתחתנת עם מי שהיום בעלי אם לא היה בעניין).
אבל הגבול שלי היה גם כל האלו שפנו עם "חודרת?"- בשביל מי שבא עם הגישה הזו שרואה בי דילדו אנושי אני לא.

מה רע שזה פטיש של גבר

שיזיינו אותו עם סטרפון ?

הבעיה היא לא הפטיש אלא שההתמקדות היא במציאת מישהי שתענה לו על הפנטזיה והצורך וצמצום אדם להגשמת הפנטזיה שלך.
החיפוש צריך להיות חיבור של בני אדם לפני חיבור באמצעות פנטזיה
poky

מחזק

poky • 16 באפר׳ 2024
ליידי סקסית כתב/ה:
ממש פה (: בכלוב
אליפסה​(שולטת)
אליפסה​(שולטת) • 16 באפר׳ 2024
ArchAngel כתב/ה:
לא מוצאים אותן, יוצרים איתן קשר.
בדיוק כמו שלא מוצאים מישהי שאתה רוצה לחדור אליה רק על סמך זה.
כי זה לא משנה אפילו אם זאת המיניות שלה וכל מה שהיא מפנטזת עליו, לא מעניין אותה הזין שלך או החור שלך ספציפית אם אתה כגבר לא מסקרן אותה ולא נוצרה ביניכם כימיה.

היו פעמים שבהם כל מה שעניין אותי ביחס לגבר היה הזין שלו או החור שלו. היו הרבה פעמים שלא. יש תקופות שונות בחיים, יש מצבי רוח שונים, ויש סיטואציות שונות. לא תמיד רוצים לדעת את דעתו על מערכות יחסים או אם הוא קרא את רוברט מוסיל. לפעמים אלו האנרגיות המיניות שמחברות בין אנשים. לפעמים מה שהוא רוצה זה לא מה שהיא רוצה, וזה בסדר. כל עוד יש כבוד בסיסי ונכונות לשמוע לא ולהגיד לא, שכל אחד ילך בדרך שלו.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 16 באפר׳ 2024
אליפסה, וכל זה קרה כשזר רנדומלי שלח הודעות בסגנון "חודרת?" או "תזייני אותי המלכה" המתישים האלו, וישר רצת להיפגש איתו? ואפילו לא התעכבת קצת לברר אם יש ביניכם כימיה או אם בכלל בטוח לך להיפגש איתו? רק רצית את החור שלו וכל היתר באמת באמת לא עניין אותך?

כי אני ממש לא אמרתי שנשים רק מחפשות חתונה ושיחות פילוסופיות, אז לא צריך למסגר את הדברים שלי ככה.
דברתי על כימיה שדרושה ולו למפגש מיני חד פעמי.
ולהסתקרן בגבר, בהקשר זה, לא אומר להסתקרן באיך הוא נראה בחליפת חתן או מה הדעות שלו ברומו של עולם אלא סקרנות בדינמיקה המחרמנת שנוצרת ביניכם, כשהוא גורם לך להשתוקק אליו, מטריף לך את הצורה מהמחשבה לחדור אליו או לעשות איתו כל אקט מיני אחר.

יש לנו מלא חורים באינבוקס בתכלס, וגם אם זה כל רצון שלנו בתקופה הנ"ל, נבחר את האלו שאנחנו מרגישות איתם טוב, מדליק ובעיקר בטוח.
ולרוב זה לא נוצר מאמירות שמרוכזת בעצמי, באם את תעני לו על צורך מסוים מבלי שהוא טורח לעורר בך משהו בחזרה.
(אשוב ואומר שזאת לא ביקורת על כותב הפוסט, שאותו אני לא מכירה, אלא אמירה לגופה של תופעה)

רוב הנשים יפסלו את מי ששולח את ההודעות האלו שמבררות אם את חודרת, מוצצת או מצליפה.
הנשלטים האלו שמשאירים בבלוגים "המלכה צרי קשר אני מחכה לך על ארבע" ואת מספר הטלפון שלהם לא מוצפים בפניות, גם אם אותה שולטת כתבה פוסט מיני.
לרוב נשים מצפות ליחס קצת יותר אנושי בשביל להרגיש התאמה מינית, ושוב, גם עבור משהו חד פעמי.
אם זה היה אחרת, אף נשלט לא היה מתלונן "שאין פה שולטות שעונות".
זה היה הולך כמו בגריינדר, ששם אחרי השאלה "חודר?" לרוב הצד השני יענה לך עם מקום ושעה.
אליפסה​(שולטת)
אליפסה​(שולטת) • 16 באפר׳ 2024
אני לא מבינה את הקשר שבין התסריטים שאת מתארת לבין השאלה של הבחור.

כל מי שכאן שאלה את עצמה משהו כמו "איפה מוצאים מישהי שאוהבת סטרפאון". זו המשמעות של להיות כאן, שהחיתוך הראשוני של האוכלוסיה שאת באה איתה במגע מתייחס להעדפה מינית, ולא לשום דבר אחר.
Bluecollar​(שולטת)
אליפסה כתב/ה:
אני לא מבינה את הקשר שבין התסריטים שאת מתארת לבין השאלה של הבחור.

כל מי שכאן שאלה את עצמה משהו כמו "איפה מוצאים מישהי שאוהבת סטרפאון". זו המשמעות של להיות כאן, שהחיתוך הראשוני של האוכלוסיה שאת באה איתה במגע מתייחס להעדפה מינית, ולא לשום דבר אחר.

או לסוג מערכת יחסים שאת רוצה 🤷‍♀️
Gold Fish{FLR}
Gold Fish{FLR} • 16 באפר׳ 2024
אליפסה צודקת לחלוטין.
מדייקת כרגיל.
Bluecollar​(שולטת)
אליפסה כתב/ה:
נכון.
מה הבעיה בזה?

זה מקטין את בן האדם לכדי חור/אביזר /חפץ לשימוש.

בדסמ זה לא רק מיניות
אנשים נותנים לעובדה שהאתר עוסק גם במיניות לבלבל אותם שזה לגיטימי להתייחס לאדם כחפץ לשירות המטרה שלך.
מה רע בלראות בן אדם כזין? כחור? כפנטזיה?
זה מקטין אותו לחפץ חסר זהות או מחשבה.
גם ביני לבין נותן שירות מסוים נוצרת מערכת יחסים שיש בה קשר אנושי