ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סטראפון

StreetCat
לפני שבועיים • 16 באפר׳ 2024
StreetCat • 16 באפר׳ 2024
בקצרה - תחפשו להכיר בני אדם שבמקרה חולקים איתכם את הפטיש ולא פטיש שחולק איתכם בני אדם icon_wink.gif
ובהרחבה קלה-
האם יש אנשים/נשים עם פטיש X?
התשובה היא כן. יש כאלה, אנחנו לא מיוחדים כמו שאנחנו חושבים ויש עוד המון* עם פטיש כמו שלנו. (חוץ מאלו שיש להם באמת פטיש ספציפי מאוד ונדיר, וגם אז תוכלו למצוא קבוצות כאלה בפטלייף או בפייסבוק או באתרי פורנו)
אפשר למצוא אותן/ם בכלוב, באתרי היכרויות אחרים ובכל פינה, אבל עדיף למצוא אדם שיש לכם חיבור אנושי איתו כלשהו, אפילו ברמה של שיחה בסיסית לפני שאתם בודקים אם הוא חור או זין יפה ומחפיצים אחד את השני להנאת כל הצדדים.
BlueBear
BlueBear • 16 באפר׳ 2024
ArchAngel כתב/ה:
אבל יש דרכים נעימות, מעניינות ואפקטיביות יותר לגשת לצ'ק ליסט הזה. וזאת הנקודה שלי, לפחות.

אני חושב שמה שניסיתי להגיד שזה עניין של פרספקטיבה. אם אנחנו יכולים להסכים שהבעיה היא לא השאלה אלא איך שהשאלה הוגשה והוצגה, אז אפשר להסכים שהשאלה עצמה אינה מקטינה. לפחות לא יותר ממישהו שמחכה לרגע הנכון כדי לשאול אותה.
אם תסתכלי על אנשים ששואלים ישירות כנואשים או כמוגבלים חברתית ותקשורתית אולי זה יפריע פחות וירגיש פחות מקטין.
אני מסכים במאה אחוז ששאלה ישירה היא הדרך הגרועה ביותר וכנראה לא עובדת אף פעם. למיטב זכרוני את זאת שלומדת פסיכולוגיה או פסיכיאטריה. אני חושב שאת יותר מוסמכת ממני לענות על השאלה הזאת.
אני חושב שגם ממבט סוציולוגי, המרחב הוירטואלי עדיין חדש לנו. אנחנו עדיין לא באמת מבינים את החוקים והגבולות ואין כללי התנהגות ברורים כמו במציאות. הרי כמה פעמים קיבלת הצעות מגונות ישירות במציאות לעומת המרחב הוירטואלי? הבדל של שמיים וארץ.

ArchAngel כתב/ה:
זה ממש לא פרויקט של ימים ושבועות. רק קצת לשמור על טאקט, קצת לא למהר להיות שטחיים, קצת להיות שנונים ולהתעניין בצד השני ולא רק בסיפוק שאת/ה רוצה להפיק ממנו.
ובמיוחד אם מדובר בגבר מול אישה, שלרוב מתחרה בגברים אחרים על תשומת ליבה, זה יבליט אותו מעל כל היתר ששלחו לה את אותה הודעה יבשה והתעקשו "שזו זכותם".

אני חושב שכאן אנחנו כבר באמת נכנסים להבדל שבין גברים ונשים. ואנחנו לעולם לא באמת נוכל להבין אחד את השניה.
כמו שאני יכול לדמיין איך זה להיות בהריון. אבל לעולם לא אחווה את זה ולעולם לא באמת אבין את זה.
זה ההבדל שבין אדם שמציעים לו שפע של אוכל (או כמו שהציגו את זה פעם, אכילה בכפייה) לבין אדם רעב שצריך לצאת לצוד.
אני לעולם לא אחווה את פיצוץ ההודעות בתיבה עד לרמה שאי אפשר להיות נחמדים ולהגיב לכולם בלי לבזבז את כל הערב שלי ואת לעולם לא תביני איך זה לקבל סירוב אחרי סירוב.
בגלל זה אני יכול להבין אנשים שמגיעים לרמת תסכול ונואשות שהם פשוט שולחים הודעות בלי לפלטר את עצמם. זה לא אומר שאני מסכים איתם.
אליפסה​(שולטת)
אליפסה​(שולטת) • 16 באפר׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
אליפסה כתב/ה:
נכון.
מה הבעיה בזה?

זה מקטין את בן האדם לכדי חור/אביזר /חפץ לשימוש.

בדסמ זה לא רק מיניות
אנשים נותנים לעובדה שהאתר עוסק גם במיניות לבלבל אותם שזה לגיטימי להתייחס לאדם כחפץ לשירות המטרה שלך.
מה רע בלראות בן אדם כזין? כחור? כפנטזיה?
זה מקטין אותו לחפץ חסר זהות או מחשבה.
גם ביני לבין נותן שירות מסוים נוצרת מערכת יחסים שיש בה קשר אנושי

לרצות להכיר מישהי שאוהבת סטרפאון, ורק מישהי כזו, זה לא לראות בנשים סטרפאון, זו לא החפצה וזו לא הקטנה. אנשים מכירים את מי שהם רוצים לפי החשקים שלהם והשגעונות שלהם. לא לפי קוד אתי כלשהו.

ברור שיש פניות מזלזלות בכלוב. אבל זה שמישהו רוצה להכיר מישהי שאוהבת סטרפאון לא אומר שהוא מתכוון לפנות לנשים בצורה מזלזלת.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 16 באפר׳ 2024
אליפסה כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
אליפסה כתב/ה:
נכון.
מה הבעיה בזה?

בדסמ זה לא רק מיניות
אנשים נותנים לעובדה שהאתר עוסק גם במיניות לבלבל אותם שזה לגיטימי להתייחס לאדם כחפץ לשירות המטרה שלך.

לרצות להכיר מישהי שאוהבת סטרפאון, ורק מישהי כזו, זה לא לראות בנשים סטרפאון, זו לא החפצה וזו לא הקטנה. אנשים מכירים את מי שהם רוצים לפי החשקים שלהם והשגעונות שלהם. לא לפי קוד אתי כלשהו.

ברור שיש פניות מזלזלות בכלוב. אבל זה שמישהו רוצה להכיר מישהי שאוהבת סטרפאון לא אומר שהוא מתכוון לפנות לנשים בצורה מזלזלת.

אצטט את street cat כי היא דייקה את הדברים:
"תחפשו להכיר בני אדם שבמקרה חולקים איתכם את הפטיש ולא פטיש שחולק איתכם בני אדם"
בשלול
בשלול • 16 באפר׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
BlueBear כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
אליפסה כתב/ה:
נכון.
מה הבעיה בזה?

בדסמ זה לא רק מיניות

איך זה שונה אם אני אוהב בלונדיניות או שאת אוהבת גבוהים?
זאת רק עוד שורה ברשימה שמפלטרים איתה.

זה לא רחוק מהמציאות שמישהי תראה פרופיל שמצא חן בעיניה שלא רשום שם הגובה והיא תשלח לו הודעה ראשונה של "היי. מה הגובה?"
אז זה אולי יותר מקובל כי זה לא מיני. אבל זה מקטין את הבנאדם באותה מידה.
אני לא אומר שפניות כאלה הן בסדר. אבל בואי לא נתמם. להכיר את הבנאדם באמת לוקח זמן ובשלבים הראשונים מסמנים צ'קליסט ויש כאלה שאקטים מיניים זה חלק מהצ'קליסט (כמעט כל מי שפה).
אז רק בגלל שבנאדם יודע לפנות ומנסה למצוא איזשהו קליק לפני שהוא מגיע לשאלות האלה כי הוא מבין קצת לגבי אינטרקציה אנושית, השאלה הייתה קיימת מהרגע הראשון.

לשלוח הודעה "היי, מה הגובה שלך" היא גם דפוקה.
איך זה מצדיק?

אני רק אגיד שגובה וצבע שיער אפשר לראות על אדם שהולך ברחוב.
חיבה לסטראפ... כנראה שיהיה אסור לך להתקרב 500 מטר מבית ספר אחר כך אם ראו את זה ברחוב.
אליפסה​(שולטת)
ArchAngel כתב/ה:
אבל יש דרכים נעימות, מעניינות ואפקטיביות יותר לגשת לצ'ק ליסט הזה. וזאת הנקודה שלי, לפחות.

אני מסכימה עם זה. אני גם מסכימה שאנחנו מקבלות הרבה מאוד פניות מזלזלות, ושזה מתיש.

אני עדיין לא מבינה איך הגעת לזה מהשאלה של הבחור. אפשר גם להסביר לו שכדאי לכתוב פרופיל ולקרוא פרופיל לפני שפונים. אבל מה הקשר? וכן, כדאי להיזהר משולטות נצלניות.
אליפסה​(שולטת)
Bluecollar כתב/ה:
אליפסה כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
אליפסה כתב/ה:
נכון.
מה הבעיה בזה?

בדסמ זה לא רק מיניות

נדמה לי שזו המלצה לא לחפש בכלוב.

אני לא מסכימה עם ההנחיה הזו. היא מאוד דיכוטומית. ואני חושבת שאנשים והכרויות הרבה יותר מורכבים מזה. אני גם לא חושבת שאנחנו צריכות לחלק הנחיות מבלי שמישהו ביקש.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 16 באפר׳ 2024
אליפסה כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
אליפסה כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
אליפסה כתב/ה:
נכון.
מה הבעיה בזה?

בדסמ זה לא רק מיניות

אני לא מסכימה עם ההנחיה הזו. היא מאוד דיכוטומית. ואני חושבת שאנשים והכרויות הרבה יותר מורכבים מזה. אני גם לא חושבת שאנחנו צריכות לחלק הנחיות מבלי שמישהו ביקש.

אני לא מבינה. "אנשים והכרויות מורכבים מזה". אז איך האמירה הפשטנית "דרוש חובבת סטראפאון/חור תחת/אדם 1.9 מטר" מתחברת לזה?

זה קצת לרתום את העגלה לפני הסוסים
הטופר המפשר
הטופר המפשר • 16 באפר׳ 2024
אליפסה כתב/ה:
אפשר למצוא כאן נשים שאוהבות סטרפאון, ולא רק כאן. סטרפאון קיים גם מחוץ לעולם הבדס"מ.

לגבי מישהי שזה הפטיש שלה? זה כבר משהו אחר. מניסיוני האישי נשים אינן פטישיסטיות. לפחות לא באופן שבו גברים הם פטישיסטים. מישהי שכיף לה כי כיף לך, נשמע לי התחלה מעולה.

זה בעיה בעולם הב.ד.ס.מ ובכלל icon_smile.gif. זה מופיע גם אצל ניטשה: "רצונו של הגבר - הוא רוצה, רצונה של האישה "הוא ירצה", משהו כזה , זה מ "כה אמר זראתוסטרה". הרי תכל'ס מה שעומד
הרבה פעמים בבסיס הפנטזיה של הגבר הוא אישה שתהיה פטישיסטית כמו גבר כלפיו. אבל זה מאוד נדיר. ואולי זה כי המיניות שלנו הרבה פחות מקובעת ממה שאנחנו חושבים ויש כאן איזו תשוקה הומו אירוטית נסתרת. גם אם אתה לא נמשך לגברים, אתה משתוקק לאישה שיש בה איזה צד גברי כלפיך....
אליפסה​(שולטת)
לפני שבועיים • 17 באפר׳ 2024
אליפסה​(שולטת) • 17 באפר׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
אליפסה כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
אליפסה כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
אליפסה כתב/ה:
נכון.
מה הבעיה בזה?

בדסמ זה לא רק מיניות

אני לא מבינה. "אנשים והכרויות מורכבים מזה". אז איך האמירה הפשטנית "דרוש חובבת סטראפאון/חור תחת/אדם 1.9 מטר" מתחברת לזה?

זה קצת לרתום את העגלה לפני הסוסים

לא מתחברת, ואם הייתי מחפשת כנראה שלא הייתי מגיבה למודעה כזו. אבל אני לא חושבת שהיא פסולה. בוודאי שלא הייתי רואה במודעה כזו החפצה שלי או הקטנה שלי.

כמו כן, בוודאי שלא הייתי חושבת שמתפקידי לחנך אותו לפרסם מודעות מהסוג שאני הייתי רוצה למצוא. אנשים מחפשים כפי שהם מוצאים לנכון.

את מודעת למרחק הגדול שיש בין התסריטים שאת וארקאנג׳ל מציגות לבין השאלה שנשאלה כאן?